Keresés

Részletes keresés

Original Ganjaman Creative Commons License 2001.07.24 0 0 3
Szerintem a legjobban működő kereső az MSN. A többi valóban elqrvult. Régen a Yahho!-ra buktam, de most már az is tele van döglött linkekkel, ezzel szemben minden témában kínál könyvet :-))

Az MSN további előnye: csak beírod a szavakat az IE címsorába, és már áradnak is a találatok(persze csak WIN alatt). Ha esetleg valaki nem ismeri, tegyen 1 próbát.

OG

rayn Creative Commons License 2001.07.24 0 0 2
Nemrég olvastam valahol, hogy a fogyasztóvédelem "üldöz" pár ilyen szolgáltatót. Nem nálunk persze.
rayn Creative Commons License 2001.07.24 0 0 1
Régen (mikor még kezdő netes voltam) én is gyakran használtam a vizslát. Meg hasonlókat.
Már nem is tudom melyik "kereső"-n próbáltam ki, hogy beírtam valami abszolut értelmetlen karaktersorozatot, mert minden találatnál első volt valami CDfolió posta akármi.
Beírtam: "sdufhuw uw uwr" erre az egyetlen (vagy többszörös?) találat a CD folió posta volt. :)
Előzmény: Bulbasaur (0)
Bulbasaur Creative Commons License 2001.07.24 0 0 0
Régen még szerettem az Altavizslát,de mióta 1-2 éve megújúlt 0 hasznát veszem.
rayn Creative Commons License 2001.07.24 0 0 topiknyitó
Egyetlen keresőt ismerek, ami megfelelően működik is.
A többi csak reklám?
Pl. múltkor megnéztem azt a kutyás nevűt (vizsla vagy mi a fene?), de ott csak linkek voltak, amik külföldi keresőnek álcázott reklámoldalakra mutattak.
Kinek mik a tapasztalatai? Vélemények?

Egyetlen dolog igaz: ezeken a reklámoldalnak álcázott "keresőkön" akár mit írsz, nem 0 a találatok száma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!