Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

cunnilinger 2 napja Creative Commons License 26

Én is így voltam ezzel. Ezért évekig nem is élveztem az arcára sosem. Aztán nemrég volt egy kis joghurtos játék (itt írtam róla: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132143102&t=9153687), melynek során az arca - főként a szája körül -  össze volt kenve joghurttal. Látta, hogy ez a látvány tetszik nekem, és megkérdezte, tetszene-e, ha az ondóm lenne az. Rávágtam, hogy igen. És azt mondta, hogy oké, akkor ráélvezhetek az arcára. Így is lett: összespricceltem az arcát a drágának. :) Nem is törölte le azonnal, hanem még utána szopogatott kicsit, időnként rám mosolyogva a gecis arcával. Remek látvány és élmény volt. :)

Előzmény: 123XYZ (-)
labia_minor 2003. jan. 8. Creative Commons License 25
oké oké én csak megjegyeztem...
nyugodtan irhat bárki
Előzmény: Ferragosto (22)
Ferragosto 2003. jan. 6. Creative Commons License 24
Hú Melba! Felizgattál! Szívesen lettem volna az említett hölgy helyében.
Előzmény: Mellba (23)
Mellba 2003. jan. 2. Creative Commons License 23
Egykori barátnőm, egyik elődömtől elszenvedett "meglepetés" miatt teljesen elzárkózott attól, hogy a szájába élvezzek. Nyalogatni, szájbavenni viszont szerette és műveltük is gyakran. Bár gyógyszerrel védekezett, kezdetben óvatosságból hasára, mellére lőttem gyakorta. Szerette elkenni magán, jól bedörzsölve és néha én is tisztogattam nyelvemmel. Csak a szájban való befejezésre nem tudtam rávenni sehogy! Mivel nem a spricceléstől félt, kipróbáltuk, hogy oldalról, a makkomat nyalogatva, kézzel rásegítve fejezze be. Persze fröcsköltem össze vissza, az arcára is, ézt is élvezte kifejezetten. Utána mindig összebújtunk, csókolóztunk. Közben le-le nyalogattam az arcára került nedveket és csókolóztunk tovább. Aztán apránként megszokta megszerette az ízét, Ő maga nyalta le a kezéről, hasamról, combomról. Végül addig jutottunk, hogy csak az utolsó pillanatban kapta ki a szájából, és a spricc után vissza is tette, folytatta a kényeztetést. Néha megkért, hogy én fejezzem be magamnak kézzel, spricceljek az arcára, szájára. Csak a szájába nem merte soha többet. Így hát az arcra élvezés maradt a szokásos befejezés, amit mindketten nagyon élveztünk.
Ferragosto 2002. dec. 28. Creative Commons License 22
Nics megtiltva, hogy "mások" is írjanak ide. Vagy mégis?
Előzmény: labia_minor (21)
labia_minor 2002. dec. 27. Creative Commons License 21
sztem a személyi számod 1-sel kezdődik...
amugy ilyen csajszi nagyon jo...
Előzmény: Ferragosto (20)
Ferragosto 2002. dec. 27. Creative Commons License 20
Engem hihetetlenül felizgat, ha a partnerem az arcomba, vagy a számba veri. Lehet, hogy ez már valamiféle fétis? Klassz lenne, ha alkalom adtán többen élveznének rám egyszerre. Akit érdekel, írjon az e-mailemre. Ferragosto@index.hu
Törölt nick 2002. dec. 13. Creative Commons License 19
Én régóta vágytam arra,hogy a kedvesem arcára élvezzek és utána csókolózhassak vele. Tegnap sikerült. Megkérdeztem utána,hogy megalázónak érzi-e,mire ö értetlenül kérdezte,hogy miért?Nem érzi annak,söt nagyon izgatónak és intimnek érezte.
Girland 2002. dec. 12. Creative Commons License 18
Ugy latszik nekem ebben szerencsem van, mert tolem neha egyenesen keri, hogy mellre vagy az arcara elvezzek es nagyon elvezi is!-))
labia_minor 2002. dec. 12. Creative Commons License 17
előző baratnom kifejezetten gerjedt arra hogy a testere elvezzek. a mellere szerette a legjobban de hihetetlenul nagyon en ilyet meg nem lattam csajok altalban nemszeretik erdekes mostani csajom egyenessen ruhelli most legalabb ha kicsit ramegy nem anyazik de nem is boldog mondjuk az egesz csaj prud ... sajnos
szexerboy 2002. okt. 2. Creative Commons License 15
Honnan tudod, hogy nem tetszene neki? Konzervatív, így nem mer megkérni rá! :-)

Mi annak idején próbáltuk, de nem nagyon jött be. Az asszonynak se tetszett, és bennem is csak addig élt a vágy, míg el nem mentem. Utánna már én is inkább nyűgnek éreztem. Viszont az elélvezés pillanatáig vágyom rá..

Madeleine Giovanni 2002. okt. 2. Creative Commons License 14
Egy dologra vigyázz, nehogy a szemébe menjen, mert hihetetlenül marja a szemet!
Előzmény: M. Valter (8)
Sunny GTI-R 2002. okt. 2. Creative Commons License 13

""Nem mind1, hogy a "végtermék" hol köt ki?""

De nem ám!

Előzmény: Törölt nick (4)
qwer1234 2001. júl. 27. Creative Commons License 12
123XYZ: Ez ugyanolyan jó nick, mint az enyém ! :)

qwer1234

libu 2001. júl. 27. Creative Commons License 10
Tehát más kakas termékét nem nyalnád le még a kedvesedről sem. Ez valahol érthető, asszem.
Előzmény: CsirkeP (9)
CsirkeP 2001. júl. 27. Creative Commons License 9
Még a trükk bevetése előtt fel lehetne ajánlani neki, hogy utána lenyalod!!!
És aztán be is tartani az igéretet!
Ha ugyan nem tartod gusztustalannak. Én ugyan szigorúan csak a saját termékemet, de a kedvesem bőréről minden további nélkül...
Előzmény: M. Valter (8)
M. Valter 2001. júl. 26. Creative Commons License 8
Ha ennyire szeretnéd kipróbálni, és nem vagy biztos a reakciójában, akkor úgy kell intézned a dolgot, mintha az egész csak véletlenül történne.
Ajánlat: ha már eljutottatok odáig, hogy beveszi, és végig is csinálja, akkor helyezkedj vele úgy, hogy ő feküdjön a hátára, majd te a melle magasságában térdelj fölé, és add be neki, hadd játsszon vele. Ha tetszik neki úgyis magától beveszi. Az utolsó pillanatban úgy kell intézni a dolgot, hogy az véletlenül kicsússzon, és a hatást azonnal szemlélheted. Ő úgy meg fog lepődni, hogy véletlenül így járt, hogy hidd el nem fog haragudni érte, te meg gyönyörködhetsz kedvedre. A többi meg már csak rajtatok múlik.
Sok sikert!
Valter
MichaelPatton 2001. júl. 26. Creative Commons License 7
a szex akkor jó, ha mocskos! egyébként ez tényleg csak a szereteten múlik.

JoanaTavares 2001. júl. 25. Creative Commons License 5
Nem akarok feminista dumával jönni, de szerintem az arcraélvezésben van valami, ami a megalázással függ össze. De ne érts félre, nem itélem el, söt, azzal, akit szeretek, nagyon jó, de másnak nem engedném, éppen az elöbbiek miatt. Szerintem akkor lenni hajlandó a barátnöd erre, ha biztos lenne benne, hogy amúgy tökéletesen megbizhat benned, más dolgokban te is bármit megtennél öérte, mégha nehezedre is esik, ha megkérne rá, és ez nem feltétlenül a szexre vonatkozik, hanem bármi másra. Én hiszek abban, amit egyszer valaki nagyon leegyszerüsitve valahogy úgy fogalmazott, hogy ha segitesz a nönek a konyhában, azt viszonozza a hálószobában. Persze vonatkoztass kissé el... :))
Törölt nick 2001. júl. 25. Creative Commons License 4
Mi jó van benne? Nem mind1, hogy a "végtermék" hol köt ki?
murray 2001. júl. 25. Creative Commons License 3
tul sok cumshoot mpeg-et néztél, barátom!:))
Törölt nick 2001. júl. 25. Creative Commons License 2
Ez is igaz, meg az is, hogy akarata ellenere nem kell eroltetni.
Beszelgetni kell, es kedvesnek lenni.
Amugy oralis szex kozben ha lenyeli, akkor nincs ezzel gond, bele fog menni. Ha nem nyeli le, akkor gazosabb kicsit, akkor sok turelem kell, belatas, de ha nem, es kerek perec nem, akkor ennyi volt. Majd egy fel ev mulva hozd fel ujra.

Lord_Oberon

Előzmény: Sheme (1)
Sheme 2001. júl. 24. Creative Commons License 1
Mondd meg neki, hogy ettől is kisímul6nak a ráncai, táplálja bőrét liposzómákkal és különben is: amíg nem próbálta ki, mitől fél? ;->
ioio 2001. júl. 24. Creative Commons License 0
0 db ötletem van.
123XYZ 2001. júl. 23. Creative Commons License topiknyitó
Sziasztok!
Régóta foglalkoztat a kérdés, hogy milyen lenne a barátnőm arcára élvezni, de Ő túl konzervatív ahhoz, hogy ilyesmibe belemenjen. Hogyan lehet rávezetni a dologra? Azt nem akarom, hogy egyszer csak úgy odaspriccelek, mert azt hiszem, ezzel megbántanám.
Lányok is írhatnának a témáról, hogy Nekik mi a véelményük egyáltalán erről a kérdésről.
Előre is köszi az ötleteket.