Keresés

Részletes keresés

ketyo61 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 91

romesz Creative Commons License 2010.07.22 0 0 82
Minden "meleg" vendeglato helyen udvarias elozekeny kiszolgalast kap az ember. Baratsagosak a vendegek is. Akit zavar ez annak nem erdemes oda menni, az inkabb latogassa a bagoszagu kocsmakat ahol idonkent jol osszeverik es elkuldik a kedves csaladjat is mindenfele szep helyre.
Rob_ Creative Commons License 2010.07.22 0 0 81
Hat van ott par erdekes arc az biztos, de hangulata is van a varosnak. Bar en vagy 6-7 eve jartam ott. De ha lenne lehetosegem ujra elmennek szivesen.
Előzmény: havelina (80)
havelina Creative Commons License 2010.07.22 0 0 80
Key West, FL szinten buzi paradicsom...
Előzmény: denes (76)
havelina Creative Commons License 2010.07.22 0 0 79
"a hotel recepciojan a seggunket kinyalta"

Rogton ott a recepcion? Nem vagytok nagyon szegyellosek;)
Nemhiaba becezik ezt a varost San Fransicko-nal....
Előzmény: Törölt nick (74)
ketyo61 Creative Commons License 2010.07.22 0 0 75
a melegek egymassal foglalkoznak, nem a turistakkal.
Előzmény: Ottóka25 (70)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.21 0 0 74
Homofob teccik lenni, ugye? Kedvenc sztorim SF-bol, amikor bombano, de tenyleg, mintafilmeken a hotel recepciojan a seggunket kinyalta, konnyekig meghatott, mit intezett el 15 perc alatt nekunk, azonnal a legjobb baratnom lett, pedig pasi volt, mint kesobb nekem elmagyaraztak. Imadom SF-t.
Előzmény: Ottóka25 (70)
romesz Creative Commons License 2010.07.21 0 0 72
hulyeseget beszelsz, soha senkit nem bantalmaztak a homoszexualisok
Előzmény: Ottóka25 (70)
Csucsubi Creative Commons License 2010.07.21 0 0 71
Ezt, hogy érted hogy langyos? Vigyázni kell mert sok a bűnöző, vagy konkrétan arra gondolsz, h megtámadnak, elvisznek és megerőszakolnak? Mert szerintem, ha ennyire veszélyes a helyzet, akkor az se lesz nekik probléma, ha ott van melletted egy csaj.
Előzmény: Ottóka25 (70)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 70
egy apróságra kell vigyázni ezzel a san fransiscoval kapcsolatban, hogy ez azért köztudottan és nem csak sztereotípiákra építve egy kicsit "langyos city". szóval csak óvatosan azzal a nagy sétálással, és ha éppen meg is nyered ezt a játékot és nincsen hölgy ismerősöd, akkor is mindenképp egy csajt vigyél magaddal, mert ha netán egy haveroddal érkeznél, akkor elég nagy bajba kerülhetsz..ha nem már az elején kinéz magának valami kis kaján amcsi.
de amúgy a fesztivál és a fellépők sora, mind mind komoly sztárokból és neves művészekből áll.
Előzmény: ketyo61 (69)
ketyo61 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 69
A nyari idoszakban naponta vannak ingyenes zenei programok. Fesztivalok is persze, de javasolnam inkabb az ejszakai portyat SF belvarosaban. Az egesz egy nagy fesztival, csak lenyegesen olcsobb....
Előzmény: hastetheday (61)
trancesound Creative Commons License 2010.07.13 0 0 68
nem egy Balatonsound, de elmennék ide is, kicsit más a zenei felhozatal, kár, hogy a repjegyre sincs pénzem a volt VOLT és a sound után
Előzmény: Ottóka25 (67)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 67
Előzmény: Ottóka25 (66)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 66
sorry, valamiért rosszul rakta ki a videót..
Előzmény: Ottóka25 (65)
Ottóka25 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 65
nos én a hozzászólásodra reagálva, rákerestem gugliban és egy videót találtam is, ahol a legtöbb fellépő fel van sorolva.ahogy nézegettem ez nem egy popzenei fesztivál, hanem egy kicsit elvontabb, sokkal inkább rétegzenei fellépők találhatóak meg.körülbelül eddig 3 fellépőről hallottam ezek közül.
de ettől függetlenül tutira fogok játszani, hogy kijuthassak, mégiscsak a világ egyik másik pontjáról van szó


<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aNt5F8FXmyo&feature=player_embedded" target="_blank">itt nézd meg a fellépőket</a>
Előzmény: hagymáslevente (64)
hagymáslevente Creative Commons License 2010.07.13 0 0 64
Nem tudtok adni valami részletes leírást adni a fellépőkről, mert csak a tavalyiakról találok, de az már nem aktuális :)

De ha hasonló lesz, mint a tavalyi akkor mindenképp érdemes lehet kilátogatni rá, csak időben el kell kezdeni spórolni .. (kellett volna)
Előzmény: Törölt nick (63)
Lelouch Creative Commons License 2010.07.07 0 0 62
Na kösz!! :D könnyű neked. Én ismerem ezt a fesztet már jó ideje akarok rá menni csak a repjegy mondjuk elég drága SF-ba meg vissza. Hát van elég látványosság egy ilyen fesztiválon kívül is de ha pár hétig van ott akkor nem árt egy ilyen. Én jó pár nevet ismerek azért(az előbb említettek, jr gong, bassnectar, gogol bordello) és már csak ezekért is megérné, meg a fílingért is, de látszik, hogy az amiknak mások a zenei preferenciáik mint az európaiaknak.
Előzmény: hastetheday (61)
hastetheday Creative Commons License 2010.07.07 0 0 61
A haverom már kint van 2 hónapja de sajnos egyedül van, nincs vele senki. Így úgy gondoltam, ha már kimegyek hozzá pár hétre akkor csapassunk egyet valahol! :D (olyan jó magyarosan!) :D
Miközben keresgettem a fesztiválról infókat, bele akadtam egy heinekenes nyereményjátékba, ahol felmerült ennek a fesztiválnak a neve. beleolvastam és kiderült hogy lehet jegyet nyerni rá ha iszol heinekent és beküldöd a kódot. sok sikert srácok! :D
Előzmény: Csucsubi (60)
Csucsubi Creative Commons License 2010.07.07 0 0 60
Megnéztem én is a Line-Upot, hát nekem sem sok ismerős név csendült fel sajnos... Damian Marley és Nas akik ismerősek a számomra.
De ha San Franciscoba mész, akkor miért fesztiválra akarsz menni? Van ott elég látványosság, amiket meg tudsz nézni. Vagy emlékezetessé szeretnéd tenni a körutat, egy extra programmal?:)
Előzmény: hastetheday (58)
hastetheday Creative Commons License 2010.07.07 0 0 58
Ha valaki véletlen erre járna. (Bár úgy látom nem sok esély van rá.) :D

San Francisco Outside Lands Festival

Azt szeretném kérdezni, hogy ki ismeri ezt a fesztivált?

Én a Wolfmother és a The Strokes-on kívül nem ismerek senkit, de lehetőségem lesz pár hétre SF-ba utazni, és gondoltam meg látogatom a haverommal ezt a fesztivált, és nem akarok úgy odamenni, hogy nem ismerek senkit. :D

Törölt nick Creative Commons License 2009.05.01 0 0 56
ketyo61 Creative Commons License 2009.04.30 0 0 55
nezz korul a neten,


hotel.com

Sok olcso hotel, motel van a varosban. Pl. a Civic Center Inn, nem messze a belvarostol.
Előzmény: kathy (53)
kathy Creative Commons License 2009.04.30 0 0 53

Sziasztok!

 

2009 Augusztus elején (5-8) szeretnénk San Franciscoba menni a férjemmel és az akkor 20 hónapos kislányunkkal. Bár elég szűkös a költségvetésünk, szerintem San Franciscot nem lehet kihagyni...

 

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy tudtok-e valami szállást olyan helyen, ahonnan nem kell nagyon sokat utazni a belvárosba (a baba miatt fontos lenne, mert napközben is alszik még). És ami nincs nagyon "rossz" helyen. Az is nagyon jó lenne, ha esetleg ismertek valakit aki 3 napra esetleg "kiadná" nekünk egy szobáját, vagy ilyesmi...

 

Előre is köszönöm,

Üdv,

Kati

ketyo61 Creative Commons License 2009.04.24 0 0 48
mar azzal is megelegednek...:-) De sajnos nem lelem. :-(
Előzmény: Törölt nick (47)
ketyo61 Creative Commons License 2009.04.03 0 0 46
van kerdes? ;-)
Előzmény: BOLOND (41)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.07 0 0 45
erre mondjak a pestiek: nekem mondja pestinek hogy sarga a villamos.
igen Houston varos hatara kiterjedt, es erdekes modon a belsejeben egz varos nem Houston - Passadena, de amikor valaki Houstonrol beszel, akkor egy nagy karika varos kerul a szeme ele, es nem a kozigazgatasilag ertelmezett hatarok szerint kepzeli el.

Csak egy pelda, hogy a NASA Houston sincs Houstonban, es egy sereg kisvaros is Houstonnak szamit.
Előzmény: denes (44)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.07 0 0 43
hát ez hogy lehet?? Houstonban 5 millioan voltunk, Csaknem minden nagyváros 2 millio fölött van, most azt irod, hogy SF kevesebb, mint egy millio????
Mondjuk SF város minden bizonnyal ugy értendö, mint New York City, ami a Manhattan, de new yorki közihazgatásilag Bronx, Qeens, Brooklyn, Staten Island is. A fene se érti, akkor a Richmond, stb... is SF,

Los Angeles nem cicázik, van egy kis város a közepibe, aztán annak hires kerületei, mint Hollywood, Beverly Hills stb... de sokan nem tudják, hogy mettöl-meddig, igy aki itt a közelben lakik, az mind losangelesi. Közben pld. egy Torrance-ban élönek annyi köze van Los Angeleshez, mint egy tatabányainak Budapesthez.
Előzmény: denes (42)
BOLOND Creative Commons License 2008.02.03 0 0 41
"Ketyo61" ott lakik. En csak latogatom, surun es szivesen.
Előzmény: Sweetyxxx (40)
Sweetyxxx Creative Commons License 2008.02.02 0 0 40
van vki aki esetleg ott lakik???
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.09 0 0 39
Elvileg San Francisco a téma.

Nem régen voltam ott.
Szerintem a legizgalmasabb amerikai város.
Átmenni Saosalitoba. Ne hagyd ki.
Előzmény: ultraviolettt (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!