Keresés

Részletes keresés

yokukis Creative Commons License 2021.12.25 0 0 2289

Szívesen megnézném...

yokukis Creative Commons License 2021.12.25 0 0 2288

Lányok! Masztizik most valaki?

Hgfds Creative Commons License 2021.05.22 -1 0 2287

Egy izgató csaj irománya amit találtam. Nekem nagyon tetszik.

Előzmény: Hgfds (2286)


Hgfds Creative Commons License 2021.05.22 -1 2 2286

Legjobban a fürdőkádban szeretek maszturbálni. Megengedem a vizet,a kád szélére ülök és simogatni kezdem magam. Egyből a puncimat veszem célba. Ráteszem a tenyerem és le-fel mozgatom rajta. Fantasztikus érzés mikor a kezem végigsiklik a csiklómon, becsúszik a szeméremajkaim közé, és hozzádörzsölődik a hüvelyem bejáratához. Izgató érzés,ezért tovább folytatom. Két ujjammal széthúzom a szeméremajkaimat, a másik kezem mutatóujjával pedig a csiklómat izgatom. Finoman masszírozgatom ami  nagyon jó érzés. Ezután beleülök a vízzel teli kádba. Továbbfolytatom a csiklóm masszírozását. Egy percre sem hagyom abba. Azzal fokozom az élvezetet,hogy az egyik ujjamat a hüvelyembe dugom és egyre gyorsuló sebességgel mozgatni kezdem. Hangosan nyögök és sóhajtozom,levegőt alig kapok annyira élvezem. Ahogy a kéj egyre jobban elönti a testem,megfogom a zuhanyrózsát,a csiklómhoz teszem és megnyitom a vizet. A vízsugár erős bizsergetése szinte azonnali orgazmust okoz. Az izmaim megfeszülnek és hangos nyögések kiséretében egy hatalmas orgazmust élek át. Ezért imádok a fürdőkádban maszturbálni.

Törölt nick Creative Commons License 2020.12.14 -1 0 2285

Szívesen megnézném. 

Előzmény: ditta12-34 (2284)
ditta12-34 Creative Commons License 2020.12.14 -1 3 2284

 

 Imádom szétujjazni a puncimat minden nap, kivétel mikor megvan. Azokon a napokon nem csinálom, de amúgy igen. Van mikor csak a csiklómat dörzsölöm élvezésig. Nagyon jó érzés. 

PunciImado Creative Commons License 2016.11.04 -1 1 2281

Újfajta (nők számára készített, kifejezetten a maszturbációt meggátló) erényöv kifejlesztéséhez keresek hölgyeket. Ötletelésben, gyakorlati megvalósításban és tesztelésben is számítok rátok!

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 -1 1 2280

Bőr űlőgarnitúra kartámaszát bekenem síkosítóval, ráülök, elõre-hátra csúszkálok rajta. Max. 5  perc és orgazmus.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.03 -1 1 2279

"Ugyanez igaz a hüvelyem izgatására különböző tárgyakkal, mint hajkefe, attól sem indultam be annyira (inkább furi volt :))."

 

Ha a hajkefe nyelét fogtad volna, bizonyára jobb eredményt értél volna el. ;-)

Előzmény: Törölt nick (2271)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 -1 1 2278

óvatos :)

Előzmény: steve mcqueen 76 (2277)
steve mcqueen 76 Creative Commons License 2016.07.02 -1 0 2277

ravasz :)

Előzmény: Törölt nick (2276)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.02 -1 1 2276

Én nem azzal a végével próbáltam :)

Előzmény: Törölt nick (2275)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.01 -1 0 2275

Ezt sosem értettem: Nem túl durvák oda a sörték?

Előzmény: Törölt nick (2271)
szabinatoth Creative Commons License 2016.07.01 0 3 2274

1.Hány éves ön? - 14 

 

2.Hány éves volt amikor először maszturbált?- 13

 

3.Milyen érzés volt, érzett-e bűntudatot?- nagyon jó volt nem volt bűntudatom.

 

4.Hogyan fedezte fel az önkielégítést? - Barátnőm mondta .

 

* 5.Hogyan csinálta első alkalommal?- Tánc táborban idősebb barátnőm mitatta.Az öltözőben voltunk meztelenul és kérdezte hogy szoktam-e masztizni mo dtam nem akkor,ő bezárta az öltöző ajtaját és megmutatta.

 

* 6.Milyen módszereket alkalmaz önkielégítéshez?- Csiklóizgatás, ujjazás.

 

* 7.Milyen gyakorisággal végez(-zett) önkielégítést? - szinte minden északa kivéve mikor menstruálok.

 

8.Volt-e már több orgazmusa egymás után(ált.-max)? - igen volt általában 2 .

 

9.Mennyi idő alatt jut el az orgazmusig (max-min)? - ha sietek 5 perc de esténként ha egyedül vagyok fél óra is lehet.

 

10.Használ-e eszközt vagy csak a kezét?- csak a kezem.

 

* 11.Milyen tipusú izgatást szeret a legjobban?- A csiklomat csoktam izgatni.

 

* 12.Mit érez orgazmus előtt, közben, és után?- izgalmat,eufóriát,megkönnyebülést.

 

* 13.Milyen fizikai jelei vannak az orgazmusána? - nyögdényelek,izzadok,kipirulok,lihegek és megfeszül a testem

 

 

* 14.Mi a véleménye a maszturbálációról? - Nagyon jo dolog mindenkinek ki kell probálni min él hamarabb.

Omarion23 Creative Commons License 2016.04.26 0 0 2273

Sziasztok :) lányok esetleg van kedve valakinek beszélgetni ? bármiröl :) akár kép csere vagy skype ilyesmi ! 23 éves vagyok 176 magas stb .. :P email : lakatosrobert20@gmail.com

norbert105 Creative Commons License 2016.04.24 0 0 2272

szia

nagyon kíváncsivá tetél a masztiddal kapcsolatba kérlek írj dumcsizzunk a témáról mailem publikus

Előzmény: Törölt nick (2271)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.23 0 0 2271

A párnás módszert én is kipróbáltam, mert olvastam róla, de nekem nem sikerült elélveznem, sőt még a közelébe sem jutnom, valahogy nem volt elég intenzív az érzés (vagy jobban rá kellett volna készülnöm pszichésen?). Ugyanez igaz a hüvelyem izgatására különböző tárgyakkal, mint hajkefe, attól sem indultam be annyira (inkább furi volt :)). Viszont bármilyen bénán vagy cikin hangzik, de az elektromos fogkefe vibrálása a csiklómon 1 perc alatt "kikészít". :) :)

Előzmény: Secret girl (2267)
Petrocelli1 Creative Commons License 2016.04.21 0 0 2270

Sziasztok Hölgyek Párok!Most regiztem ide,de szeretnék ismerkedni,huncutkodni kamerába skype-n.Csak hölgyek,esetleg párok!Ha jól alakul találkában is benne vagyok.Sportos,20/7-es kigyóm szeretem polirozni,ha közben látom én is,akinek csinálom,besegitek neki is.Várom jelentkezésetek a  jofarku20.7  skypon.köszönöm!

nagykovi70 Creative Commons License 2016.04.14 0 0 2269

Jó a kérdőív tetszik ez az egész!

Előzmény: zsolesz 1984 (2268)
zsolesz 1984 Creative Commons License 2016.04.11 0 0 2268

Szívesen segítenék neked.;)

Előzmény: Secret girl (2267)
Secret girl Creative Commons License 2016.04.09 0 3 2267

1.Hány éves ön? - 21

 

2.Hány éves volt amikor először maszturbált?- 13

 

3.Milyen érzés volt, érzett-e bűntudatot?- Nagyon jó érzés volt, de sokáig minden alkalommal bűntudatom volt utána.

 

4.Hogyan fedezte fel az önkielégítést? - Zuhanyzás közben .

 

* 5.Hogyan csinálta első alkalommal?- Zuhanyzás közben a csiklómra irányítottam a vizet. Utána sokáig ezért vártam az estéket, hogy csinálhassam.

 

* 6.Milyen módszereket alkalmaz önkielégítéshez?- Csiklóizgatás, ujjazás, régebben egy párnát lovagoltam meg. 

 

* 7.Milyen gyakorisággal végez(-zett) önkielégítést? - Hetente van hogy 2x, de ha nagyon kívánom van napi 2 is néha.

 

8.Volt-e már több orgazmusa egymás után(ált.-max)? - Sajnos nem. Miután elélvezek, annyira érzékeny a csiklóm hogy nem esik már jól hozzáérni.

 

9.Mennyi idő alatt jut el az orgazmusig (max-min)? - 10-15 perc.

 

10.Használ-e eszközt vagy csak a kezét?- Zuhany, kéz, vagy egy fésűm nyelével "dugom magam" közben.

 

* 11.Milyen tipusú izgatást szeret a legjobban?- A csiklómat izgatni miközben ujjazom magam. Azt is szeretem ha a hüvelyem belülről, felül nyomkodom, és olyan érzésem van mintha pisilnem kéne.

 

* 12.Mit érez orgazmus előtt, közben, és után?- Orgazmus előtt már várom mikor kezd lüktetni a puncim, közben eszméletlenül jó érzést, utána kielégülést.

 

* 13.Milyen fizikai jelei vannak az orgazmusának?- Lüktet a hüvelyem, a mellbimbóim pedig megkeményednek, felállnak.

 

* 14.Mi a véleménye a maszturbálásról?- Nagyon jó dolog. Gyönyörű olyankor a testem mikor fel vagyok izgulva. Duzzadt a csiklóm... Jó csinálni:) 

 

A kérdőív kitöltésétől fel is izgultam, úgyhogy masztizni fogok:))

Törölt nick Creative Commons License 2016.02.13 0 4 2266

 

 

1.Hány éves ön? 29
2.Hány éves volt amikor először maszturbált? Kb. 17.
3.Milyen érzés volt, érzett-e bűntudatot? Először igen, később már nem.
4.Hogyan fedezte fel az önkielégítést? * Éppen párkapcsolatban voltam, de kíváncsiságból, felfedezési vágyból, hogy el tudok-e élvezni magamtól simogatni kezdtem a puncim és a mellem.
5.Hogyan csinálta első alkalommal? *?  Egy kis tükröt tettem a széttárt combjaim közé és néztem magam, ahogy a csiklóm és a mellem simogattam. Azonnal sikerült az orgazmus.
6.Milyen módszereket alkalmaz önkielégítéshez? * Csiklóm körkörösen simogatom a középső ujjammal, másik kezemmel a mellem, mellbimbóm dörzsölöm. Van mikor a csiklóm egyéb tárgyakkal is szoktam ingerelni, pl. nyakláncon lévő gyöngyökkel, vagy elektromos fogkefével. Ez utóbbi gyorsabb, még erősebb, hosszabban tartó orgazmus vált ki belőlem. Szoktam erotikus képeket, giffeket nézegetni közben, egyszer egy lány-lánnyal videót is megnéztem. Nagyon felizgultam tőle.  
7.Milyen gyakorisággal végez(-zett) önkielégítést? Változó, olykor hetekig sem, valamikor naponta többször is, ahogy kedvem van rá.
8.Volt-e már több orgazmusa egymás után(ált.-max)? nem vagyok biztos benne, talán mikor az elektromos fogkefével izgatom magam.
9.Mennyi idő alatt jut el az orgazmusig (max-min)? általában 2-3 perc alatt. Ha többször csinálom rövid időn belül egymás után olykor több idő kell, és nem mindig annyira átütő az érzés. 
10.Használ-e eszközt vagy csak a kezét? * A fentebb leírtakon túl gondolkodom más segédeszközökben.
11.Milyen tipusú izgatást szeret a legjobban? * Csikló, mellbimbók
12.Mit érez orgazmus előtt, közben, és után? * nagyfokú izgalmat
13.Milyen fizikai jelei vannak az orgazmusának? * Zihálás, nyögés, lent összehúzódás, valamikor a csípőm rángatózik, a bőröm kipirul.  
14.Mi a véleménye a maszturbálásról? Szeretem, jó, izgat, ha használhatom a fantáziám.

 

 

varilux Creative Commons License 2016.02.07 0 0 2265

Érdekelne, mások is csinálják-e így?

varilux Creative Commons License 2016.02.07 0 1 2264

Egy régi élményemet szeretném megosztani veletek. Valamikori barátnőmnek elég nagy csiklója volt, kb. mint a kisujja utolsó perce.Sokat masztizott, de mindig a kispárna vagy paplan csücskével. Javasoltam neki, mi lenne, ha úgy csinálná, mint a fiúk, az előbőrt húzogatva, és meg is mutattam neki, hogy gondolom. Kipróbálta, hüvelyek- és mutatóujja közé fogvan húzgálta a bőr a csiklóján. Fantasztikusan bejött neki, azután csak úgy csinálta.

Ruth1 Creative Commons License 2014.02.18 0 0 2263

Kedves topic Látogatók!

 

A topic nyitójaként köszönöm az eddigi érdemi hozzászólásokat. Szeretnénk megkérni a hozzászólókat, hogy esetleges új kérdőíveiket ne ide töltsék fel.

A topic továbbra is az eredeti (az első hozzászólásban közzétett) kérdőívről és a hozzá kapcsolódó beszélgetésekről szól.

Szeretnénk megőrizni a topic formátumát és céljait ezért nem változtattunk mi a kérdőíven eddig.

 

A kérdőívünket kitöltők hozzászólásait továbbra is örömmel várjuk.

 

Köszönöm

 

Ruth1

Pinjin Creative Commons License 2013.10.13 0 0 2260

köszönöm :))

Előzmény: lover1 (2259)
lover1 Creative Commons License 2013.10.12 0 0 2259

Igen izgalmas volt olvasni. (A hosszabb verziódat is) :-)

Előzmény: Pinjin (2258)
Pinjin Creative Commons License 2013.10.12 -1 2 2258

1.Hány éves ön? 17
2.Hány éves volt amikor először maszturbált? 13
3.Milyen érzés volt, érzett-e bűntudatot? bizsergő, nem
4.Hogyan fedezte fel az önkielégítést? fürdésközben puncimat mosva elkezdtem a csiklómat izgatni 
5.Hogyan csinálta első alkalommal? csiklómat elösszőr finoma utána egyre gyorsabban kénesztettem
6.Milyen módszereket alkalmaz önkielégítéshez? kézzel, filctoll kupakkal, zuhanyrózsával
7.Milyen gyakorisággal végez(-zett) önkielégítést? heti 4-5
8.Volt-e már több orgazmusa egymás után(ált.-max)? volt, 2-3
9.Mennyi idő alatt jut el az orgazmusig (max-min)? min 2 perc max 20 perc
10.Használ-e eszközt vagy csak a kezét? filctoll kupak, 1 szer vibrátor
11.Milyen tipusú izgatást szeret a legjobban? G-pont
12.Mit érez orgazmus előtt, közben, és után? olyan mintha pisilnem kellene, nagyszerű érzés :$ 
13.Milyen fizikai jelei vannak az orgazmusának? hullámzik a csípőm
14.Mi a véleménye a maszturbálásról? imádom magamat kényesztetnííí, jó dolog

gézae Creative Commons License 2013.08.20 0 0 2257

Összeállítottam egy másik kérdőívet:

 

Íme:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9216216

 

naturálcsaj Creative Commons License 2013.08.17 0 3 2256

1.Hány éves ön?45
2.Hány éves volt amikor először maszturbált? kb 10
3.Milyen érzés volt, érzett-e bűntudatot? Nagyon jó, úgy emlékszem rá!
4.Hogyan fedezte fel az önkielégítést? Gyermekotthonban laktam és ott sokan csinálták, ellestem és én is megpróbáltam.
5.Hogyan csinálta első alkalommal? Kezemmel simogattam magam, benyúlni neem mertem, féltem elveszteni a szüzességemet.
6.Milyen módszereket alkalmaz önkielégítéshez? Rendszerint a kezemmel, meg erős vízsugárral is jól szokott sikerülni.
7.Milyen gyakorisággal végez(-zett) önkielégítést? Az a közérzetemtől függ. Van, hogy naponta, van hogy egy hét is kimarad.
8.Volt-e már több orgazmusa egymás után? Igen, ha nyugodt körülmények között csinálom, van 4 - 5 is és még utána is kívánnám! Csak már fárasztó.
9.Mennyi idő alatt jut el az orgazmusig? A munkahelyi vécében 1-2 perc, otthon kiélvezem és általában 15-20 perc után van ez első orgazmus.
10.Használ-e eszközt vagy csak a kezét? Csak a kezemet és otthon néha a zuhany erős vízsugarát.
11.Milyen tipusú izgatást szeret a legjobban? Csiklóval kezdem, morzsolgatom a kisajkaimat, aztán ujjazom magam 2-3 ujjal, a végén másik kezemmel a csiklómat is izgatom
12.Mit érez orgazmus előtt, közben, és után? Egy csodavárás hangulat után élvezetes kéjes érzést, a végén őrült jó szédítő élvezet és a 3-4-ik után megkönnyebbülést, elernyedést és kellemes fárdtságot.
13.Milyen fizikai jelei vannak az orgazmusának? A testem finoman zsibbadni kezd, enyhén remgek, aztán nagyokat rándul a testem 4-5-ször és hatalmas késztetést érzek a fojtatásra.
14.Mi a véleménye a maszturbálásról? A világon az egyik legjobb dolog, olyan jól se férfi, se nő nem tudja nekem csinálni, mint én magamnak. Kapcsolatom közben is igénylem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!