Keresés

Részletes keresés

Marvusz Creative Commons License 2016.11.01 0 0 2917

Sziasztok,

Lenne pár kérdésem dán munkavállalással kapcsoltban.
Péter-nek hívnak, 2014 ben már éltem kinn Dániában, CPR Numberem is van, feleségemnek is. Azon gondolkodunk, hogy 2017 májusában ujra kiköltöznénk a két éves kislányunkkal együtt. Tisztában vagyunk a kinti keresetekkel, szálláslehetőségekkel..stb

Ezúttal viszont a szakmámban szeretnék munkát találni, CNC forgácsoló vagyok.
A kérdésem az lenne, hogy ezzel a szakmával Dánia melyik részén lenne érdemes keresnem munkát.

Tudnátok e esetleg tippet adni, milyen agencynel, munkaközvetítőnél keresgéljek? Vagy milyen honlapon.
Bölcsödéről, óvodáról tudnak e valamilyen információt adni.

Válaszatokat előre is köszönöm!

Üdv:
 Péter

magyardan Creative Commons License 2016.09.29 0 0 2916

Sziasztok,

Nemrég jöttem ki Dániába, még diák vagyok és azt szeretném kérdezni a külföldiektől akiknek van autója, hogy hogyan lehet legegyszerűbben megoldani? Olcsóbban jön ki ha felhozom otthonról az autómat, vagy veszek itt egyet? És ha itt akarnák venni egyet, akkor ki milyen oldalt ajánlana? És a papírozást hogy megy? (még nagyon kezdő vagyok ebben a témában)

Válaszokat előre is köszönöm!

yashicamat124g Creative Commons License 2016.08.29 0 0 2915

Sziasztok!

A következőhöz kérnék segítséget.

A lányom most kezdi az egyetemet Aarhusban. Sikerült albérletet szerezni, be is költözött, van szerződése is, de nem sok mindent tartalmaz.

Valahol olvastam egy hozzászólásban, hogy írassuk rá a főbérlő CPR számát a szerződésre, mert kell a lakcímigazoláshoz pl munkavállalás esetén.

Tud-e valaki erről információt. Köszönöm.

Vagdullah Creative Commons License 2015.10.05 0 0 2914

Fenti a dánoké, a lenti a vendégmunkások bére? :)

Előzmény: Greve-1 (2913)
Greve-1 Creative Commons License 2015.10.04 0 0 2913

Szia!

Ez itt alul az igazság:

Danskernes gennemsnitlige BRUTTO månedsløn:

37.364,20 kr. 

Ingen uddannelse: F.eks. nytilkomne indvandrere.

26.360 kr.

Előzmény: Vagdullah (2912)
Vagdullah Creative Commons License 2015.10.02 0 0 2912

Sziasztok! Dániában tényleg 1,5 millió ft körül van a nettó átlagfizu? Vajon targoncásként elérhető valami akörüli fizetés angol és német nyelvtudással?

pmarkoh Creative Commons License 2015.09.28 0 0 2911

Sziasztok!

Egy kis segítség/tanács kellene. Kiakarok költözni Dániába viszont biztos munka hiányában kicsit merész lenne. Jó pár hét amíg kapok valamilyen reakciót azokról az állásokról amire jelentkeztem. Viszont én már indulnék és érdeklődni szeretnék attól aki kinnt él/élt, hogy van -e lehetőség helyben keresgetni állást, illetve hogy, részmunka idős állásokat lehet-e találni ha kimegy az ember. AKi esetleg tud segíteni direkt módon ilyen állásban azt megköszönöm!

Köszönöm

keringő23 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 2910

A link jó, de itt csak a kollekciót mutatják be, sajna vásárolni csak a Kvickly boltokban lehet :(

Előzmény: skoning (2909)
skoning Creative Commons License 2015.08.22 0 0 2909

Bocs hibás volt a link.

Előzmény: keringő23 (2907)
skoning Creative Commons License 2015.08.22 0 0 2908

Itt már próbálkoztál?

http://www.jackpot.dk/

Előzmény: keringő23 (2907)
keringő23 Creative Commons License 2015.08.21 0 0 2907

Sziasztok! Tud-e nekem valaki segíteni ruhaneműk beszerzésében? A Jackpot márkáról van szó, amit már csak Dánián belül forgalmaz a Kvickly nevezetű supermarket-lánc, online sem kapható. Csak saját részre szeretnék vásárolni, nem kereskedelmi célból. Természetesen nem ingyen kérném a közreműködést. Ha valaki vállalkozna rá, akkor, legyen szíves, írjon az ikolozs@gmail.com címre. Előre is köszönöm!

Eszter Amina Creative Commons License 2015.07.21 0 0 2906

Tudna nekem abban segíteni valaki,hogy Billund környékén keresek munkát.Java részt takarítói,mivel van egy 5-éves kislányom.A párom Lidumban dolgozik egy farmon.

Hallottam hogy van egy takarító cég aki foglalkoztat nem csak Dánkat.Tudja valaki a cég nevét?

Előre is köszönöm

GD86 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 2905

Sziasztok,

Szállást keresek Naestved-ben ill. vonzáskörzetében 10napra decemberben. Tudna nekem valaki ebben segíteni? Szálloda kilőve, valami egyszerűbbet keresnék (magán szállás pl.).

Köszönöm előre is!

AGY

Gábor Sp Creative Commons License 2015.07.17 0 0 2904

Szia!

Köszönöm, utána nézek.

Előzmény: skoning (2903)
skoning Creative Commons License 2015.07.16 0 0 2903

Szia!

Próbálkozz itt:

http://www.nemzetkoziszallitas.eu/

Előzmény: Gábor Sp (2902)
Gábor Sp Creative Commons License 2015.07.16 0 0 2902

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki abban, ha Dániából kellene elhozni egy szerszámgépet Magyarországra???

Természetesen nem ingyen gondoltam mindent megbeszélnénk, és fizetném a költségeket.

Kérem aki tud segíteni jelezzen az uszacs@gmail.com címre.

A segítséget előre is köszönöm.

Tompa Gábor

Gábor Sp Creative Commons License 2015.07.16 0 0 2901

Szia!

Csak az lenne a kérdésem, hogy jól értelmezem a hozzászólásaidból, hogy te kint vagy Dániában?

Kérlek jelezz vissza, mert egy kis segítség kellene, ha tudsz segíteni.

Köszönettel: Tompa Gábor

uszacs@gmail.com

Előzmény: skoning (2899)
majorita3 Creative Commons License 2015.05.16 0 0 2900

köszönöm a választ

az iskola honlapját már megnéztem

de:

a honlapon kívüli információra lettem volna kíváncsi, ahogy írtam

ha valaki személyesen ismeri, mert járt oda ismerőse, vagy hallott róla

megnéztem az iskola listát, amit belinkeltél, de ott az általam keresett iskola nem található, gondolom azért, mert ez nem állami iskola, hanem bentlakásos , fizetős

dán nyelvűvel nem sokra megyek, a google fordító nem mindig segít

Előzmény: skoning (2899)
skoning Creative Commons License 2015.05.06 0 0 2899

A dolog egyszerü,pl úgy hogy beirod a Google-be hogy "Bornholm’s Boarding School" és kapsz egy csomó linket.

itt három a sok közül:

http://icbs.bornholmsefterskole.dk/welcome/

http://www.efterskole.dk/da/Schools/Bornholm/Bornholms-Efterskole

http://www.bornholm.nu/?Id=61294

Negativ irásst az isko0láról nem találtam.

Itt a besorolás a dán iskolákról de ez még 2013 februári

http://sondagsavisen.dk/familien/2013-02-01-de-bedste-og-darligste-skoler-her-er-hele-listen/

Előzmény: majorita3 (2898)
majorita3 Creative Commons License 2015.05.05 0 0 2898

Üdvözletem,

szeretnék segítséget kérni olyan dologban, hogyan lehetne egy dániai iskoláról, konkrétan a  Bornholm’s Boarding School-ról megtudni részleteket. Ez egy bentlakásos iskola Bornholm szigetén. Arra lennék kiváncsi, hogy mennyire jó iskola, az ide járó diákok vajon mennyire átlagos gyerekek? Valahol azt olvastam, hogy egy ilyen iskoláról, de nem pont erről, hanem egy másik efterskole-ról, hogy a gyerekek fele problémás eset. A konkrét iskolát ismeri valaki? Hogy lehetne róla többet megtudni, mint amit a honlapjukon találok?

Várom az ötleteket, az információt köszönettel.

Törölt nick Creative Commons License 2015.04.22 0 0 2897

:)

Előzmény: Greve-1 (2896)
Greve-1 Creative Commons License 2015.04.18 0 0 2896

Hvad er NemKonto?

Din NemKonto er den bankkonto, som alle offentlige myndigheder bruger, når de skal udbetale penge til dig. Det er en helt almindelig bankkonto, som du bruger i forvejen. Du vælger selv hvilken af dine almindelige bankkonti, som du ønsker at benytte som din NemKonto.

Her er nogle eksempler på offentlige udbetalinger, som bliver overført via NemKonto:

• Børnefamilieydelse 
  • Overskydende skat 
  • Pensioner 
  • Løn til offentligt ansatte 
  • Overførselsindkomster
kovricek Creative Commons License 2015.04.17 0 0 2895

Udv mindenki!

Valaki elmagyarazna nekem, hogy mi az a Nemkonto?

Greve-1 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 2894

Szia!

Ez itt alul OK!

https://www.facebook.com/magyarelelmiszerekdaniaban.med

Greve-1 Creative Commons License 2015.03.31 0 0 2893

Szia!

Lehetséges, hogy ezek itt alul már lelöték az ötletet?

https://www.facebook.com/pages/Ungarske-delikatesser-i-Danmark-Magyar-%C3%A9lelmiszerek-D%C3%A1ni%C3%A1ban/1578728489054812

MVH

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.25 0 0 2892

Üdvözlök minden kedves Magyar forumozót!Élelmiszerekkel,ruhákkal foglalkozó kisvállalkozásunk beindítását tervezzük Dániában a közeljövőben aminek elindulásához szükségünk volna némi segítségre(fontos!nem anyagi!)ami rugalmasabbá tenné a kezdeti lépéseket.Ezúton keresünk olyan jelenleg is Dániában élő Magyar fiatalembert aki jártas a kinti ügyintézésekben és valóban hajlandó a segítségnyújtásra.Komoly gondolkodású és megbízható férfit keresünk,akivel ha úgy akarja hosszabb távon is gyümölcsöző kapcsolatot építhetünk amit természetesen honorálunk.Ha van itt ilyen,illetve ha valaki ismer ilyen úriembert kérem az is írjon,nekünk az is sokat számít.Köszönöm hogy elolvastátok ezt a pár sort!Üdvözlettel Tibor!email:and266@freemail.hu

Greve-1 Creative Commons License 2015.02.05 0 0 2891

Szia!

Itt alul vannak lehetöségek, csak hát Dán beszéd és irás az szükséges.

https://www.google.dk/webhp?sourceid=navclient&hl=da&ie=UTF-8&gws_rd=ssl#hl=da&q=ledige+job+i+kolding+og+omegn

Előzmény: pistiMunkaKolding (2890)
pistiMunkaKolding Creative Commons License 2015.02.03 0 0 2890

Sziasztok!

István vagyok és a következő miatt érdeklődöm. A közeljövőben tervezem, hogy munkát szeretnék vállalni Dániában. Na most a helyzet az, hogy a helyzetem kicsit bonyolultabb, mert a barátnőm már kint tanul. Emiatt munkakeresést nehezíti az, hogy csak egy bizonyos célzónában kellene elhelyezkedni. A város ahol tanul Kolding Syddanmark régióban. Munkavégzést tekintve úgy vagyok vele bármit elvállalok, mert itthoni helyzetemhez képest bármi munka jobb.

A kérdésem az lenne, hogy kinek milyen tapasztalata van az elhelyezkedést illetően? Tudtok-e nekem valami tanácsot adni, hogy mely oldalakon próbálkozzak állást keresni? Kolding vagy környezetében milyen kilátásaim lehetnek munka területén?

Nagyon örülnék neki, ha minél több véleményt és tanácsot kapnék, mert szeretnék tisztán látni és minél hamarabb munkát találni Dániában!

Előre is köszi nektek!

KrisztiánBencs Creative Commons License 2015.01.14 0 0 2889

Sziasztok!

18 éves gimnazista vagyok. 2016-ban, azaz jövőre fogok végezni. Eleinte úgy terveztem, hogy a gimi után kiutazok Dániába egy tandíjmentes egyetemi/főiskolai továbbtanulás céljából. Úgy terveztem, hogy a legjobb barátommal fogok kiutazni, és az adott iskola városában beköltözünk majd egy albérletbe. Azóta viszont annyira megromlott a kapcsolatunk, hogy biztosan nem számíthatok rá. Így hát egyedül maradtam, viszont nem mernék nekivágni egyedül.

Kérem, írjon az, akinek hasonló tervei vannak, és szintén nincs lakótárs-jelöltje! Vagy itt, vagy pedig facebook-on jelöljön már be ( fb.com/ChristianAvianBeck)!

Köszönöm!

iranycph Creative Commons License 2014.12.28 0 0 2888

Szia,

köszönöm a választ, elnézést a késői reakcióért - időközben megoldódott a problémám, az utolsó pillanatban.

Most már csak néhány dolog maradt hátra, mint például magyar(ul beszélő) fogorvos felkutatása Cph-ban, esetleg Malmöben, sajnos eddig nem jártam sikerrel, de remélem, h hamarosan fogok.

Kissé megkésve, de kívánok neked is, és a fórum minden látogatójának kellemes ünnepeket, sikeres új évet!

Előzmény: Greve-1 (2886)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!