Keresés

Részletes keresés

monicque1980 Creative Commons License 2019.01.20 0 0 32

MUNKALEHETŐSÉG JOGHALLGATÓNAK

 

Kriptovaluták és decentralizált rendszerek iránt érdeklődő diákot keresünk. Nem feltétel, hogy a fenti témákban jártassággal rendelkezz. Előny, ha már ismered a GDPR és a személyes adatokra vonatkozó szabályokat. A feladat a témához köthető szabályok, rendeletek figyelése, értelmezése és adatvédelmi irányelvek összeállítása. Alkalmi, vagy rendszeres diákmunkában.

 

Részletekért keress privát üzenetben - moni kukac dlabs.hu

 

GepárdClick Creative Commons License 2002.05.31 0 0 31
Helló.

Még egyetlen hozzászólást sem olvastam, szal csak bejelentkezem jól.
Én is.

U. Attila Creative Commons License 2002.05.13 0 0 30
Sajnálom hogy ilyen karcsú az érdeklődés eme topic iránt.
mit szóltok ahhoz, hogy a MAB szerint a 2. legerősebb jogi kar Miskolcon van?
A Csonka pedig nem tanít az egyetemen, legalábbis a Bűnügyi Tudományok Intézetében nem.
inglisvumenke Creative Commons License 2001.10.09 0 0 29
Halihó angolul jól tudó csajszik!!!
Valaki segítsen rajtam!! Ha április végéig nem adom le a suliban az angol középfokú "C" nyelvvizsgáról szóló papírt, ugrik az államvizsgám!!! Ha jól tudsz angolul (meg tudnád tutira írni a középfokú írásbelit), jól jönne egy kis pénz azért a 3 és fél órás melóért, JELENTKEZZ!!! Ha ismersz ilyen leányzót, szintén!
Nem vetemednék ilyen szörnyüségre, ha lenne idöm+lehetöségem tanulni -sajnos nincs, mert külföldön vagyok-,szóval HELP, PLEASE!!!

Ěrjatok az e-mail címemre: inglisvumenke@freemail.hu

Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.10.05 0 0 28
Úgy látom, nincs valami nagy pörgés ebben a topikban.. :-(

Azért felhozom, hátha észreveszik az illetékesek..

NP

Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.09.11 0 0 27
Asszem itt az ideje, hogy az iskolakezdés okán kissé felturbózzam a topikot!

Remélem mások is idetalálnak..! :-)

Hallottátok, hogy az oktatási miniszter nyitotta meg a tanévet Miskolcon?

üdv: NP

judit0316 Creative Commons License 2001.07.25 0 0 26
Szia NP!

Eszembe jutott még vmi: az ELTE-re 106 pont kellett. Ez kb annyi, mint nektek volt. Ez több, mint a ME-re, de én úgy hallottam, hogy ennek ellenére ha vki az ELTE-ről át akar jönni hozzánk, ahhoz jobb átlaga kell hogy legyen, mintha fordítva akarná ezt tenni.
(ennek lehet az az oka, hogy nálunk -talán- magasabb a színvonal, és náluk nem azért magasabb a felvételi pontszám, mert annyival erősebb, hanem csak azért mert oda sokkal több ember felvételizik, és hát nem vehetnek fel mindenkit.)

Előzmény: Nemyrok Papyron (24)
judit0316 Creative Commons License 2001.07.25 0 0 25
Szia NP!

Az, hogy csak 100 pont, az nem azt jelenti, hogy mindenkinek, akit felvettek csak 100 pontja volt. Nálunk is volt olyan a tavalyi felvételin, aki majdnem max pontot ért el (ez persze nem én voltam).

Az meg, hogy így 23 emberrel kevesebb lesz szeptembertől egy karon... most mit mondjak,... mi kb 180-an vagyunk, így is úgy szórnak, ahogy csak tudnak, hát még ha lett volna +20!!!

Előzmény: Nemyrok Papyron (24)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.25 0 0 24
Nem olvastátok az index hírei között, hogy hogy kiszúrtak a vidéki egyetemekkel a felvételi ponthatárok kapcsán? Többek között szeretett karunkkal is: ha 99 lett volna a határ, akkor 201 embert vettek volna fel, így meg, hogy 100, 'csak' 178-at, ami 4 millió Ft mínusz a Karnak...
Rigoletta Creative Commons License 2001.07.24 0 0 23
Köszönöm a válaszokat. Ez inkább 1989-90 körül volt lehetséges. Azt tudom, hogy ott végzett a jogi karon, és aztán tanársegédként működött az egyetemen, meg sokat járt Strasbourgba. Kiváncsi lettem volna, hogy mi lett ennek a szédületes karriernek a vége. Persze lehet, hogy már nem is Magyarországon élnek.
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.24 0 0 22
Szia Judit :)

azt hittem, rosszul látok! Tényleg csak 100 pont?? Úristen..mikor mi felvételiztünk, akkor 107 volt a nappali, már az is nagyon alacsonynak számított..! Előttünk meg 115 volt asszem.

üdv: N.P.

Előzmény: judit0316 (17)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.24 0 0 21
Szia!

Én nem tudok róla, hogy Csonka Péter nevű illető tanított volna a ME-ÁJK-n...legalábbis az "én időmben" nem. Kriminológiát csak L. M. (mostani dékán) tanított.

Ja, ez 1995-2000 közötti időszakra vonatkozik! :) Hogy előtte volt-e, nem tudom.

üdv: N.P.

Előzmény: Rigoletta (19)
judit0316 Creative Commons License 2001.07.23 0 0 20
Szia Rigoletta!

Én sajnos nem tudom ezt neked most megmondani. Szeptemberben utána tudok neked nézni, de ha fontos, akkorhamarabb is. (de most nem)

Előzmény: Rigoletta (19)
Rigoletta Creative Commons License 2001.07.23 0 0 19
Sziasztok! A hallgatóktól szeretném megkérdezni, hogy dr. Csonka Péter kriminológus ott van-e még a Jogi karon?

judit0316 Creative Commons License 2001.07.21 0 0 18
Szia NP!

Most jutott eszembe, hogy engem ezek a ponthatárok érdekelte, de nem biztos, hogy téged is. Na mind1. Azért leírtam.

Előzmény: Nemyrok Papyron (16)
judit0316 Creative Commons License 2001.07.21 0 0 17
Szia NP!

Ha minden igaz, akkor ME-ÁJK: 100 pont
ELTE-ÁJK: 106

Előzmény: Nemyrok Papyron (16)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.20 0 0 16
Na, felhozom egy kicsit, hátha felfedeznek minket más miskolci jogászok is :))

Hallottam reggel a rádióban, hogy ma dől el a ponthatár :) vajon mennyi lesz?

judit0316 Creative Commons License 2001.07.16 0 0 15
Szia NP!

Eddig tetszik. Elég húzós volt ez az első év, de nem. Nem vették el a kedvem. Nekem a róma tetszett a legjobban. Az volt a legkeményebb, de szerintem annak volt a legtöbb értelme. Nagyon jó érzés volt, hogy amikor a mamám, aki bírónő elmesélte az aktuális tárgyalandó pereit, volt vmennyi rálátásom a dolgokra.

sokan kérdezték tőlem már félévkor is, hogy tetszik-e, és igen. (eddig)

A felvételi megoldókulcsát meg tudod nézni a dft honlapján. Nem is tudom. Más. (a bibliai alakok megnevezésére vonatkozó rész azért elég meredek)

Előzmény: Nemyrok Papyron (14)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.16 0 0 14
fadamk, mi sem egyszerűbb: Adatok-Hozzászólások :-))
És, megnézted a Dániásat?

Judit, eddig hogy ízlik a jogi egyetem? Még nem vették el a kedved? ;-)

Amúgy meg nem mostanában van valahogy a felvételi? Mit tudtok róla, nehéz volt?

Előzmény: fadamk (12)
judit0316 Creative Commons License 2001.07.11 0 0 13
Szia NP!

Sikerültek a vizsgáim, így vége az első évnek, de csak szeptembertől leszek másodikos, ahogy ez már csak lenni szokott. :)

Előzmény: Nemyrok Papyron (10)
fadamk Creative Commons License 2001.07.08 0 0 12
Gyanús vagy nekem, Nemírokpapíron! Ezt a felajánlást egy másik topicban tettem, mármint a jutalmasat!
Előzmény: Nemyrok Papyron (10)
fadamk Creative Commons License 2001.07.08 0 0 11
NP? Ki vagy? Ebből a monogramból nem tudok rájönni! Te viszont - látom - elég jól ismersz. Kérek egy kis segítséget vagy írj egy e-mailt légyszi!
Üdv: F.Á.
Előzmény: Nemyrok Papyron (10)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.04 0 0 10
Szia Judit,

majd hirdetik ha itt lesz az ideje. Ne aggódj, nem fogsz lemaradni róla :-)

Befejezted már a vizsgákat? Másodéves vagy már? ;-)

fadamk-nak üzenem, hogy a Tasztalon nyílt Dániatopik!!

üdv: NP

Előzmény: judit0316 (9)
judit0316 Creative Commons License 2001.07.03 0 0 9
Szia!

Köszi, de azóta már sikerült rájönnöm, hogyan kell.

Én még hallgató vagyok.
Nem tudom, hogy mennyit tudnak róla, a MERt szerkesztői pl semmit, pedig hát elvileg hozzájuk minden infó eljut.

üdv Judit

Előzmény: Nemyrok Papyron (8)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.03 0 0 8
Szia!! :-)

Üdvözlet a fedélzeten! Te még hallgató vagy vagy már végeztél?
A MENről én személy szerint nem tudok semmit, de a hökösök biztos tudják, nem?

Topiknyitás: Új téma klikk :-)

üdv: NP :)

Előzmény: judit0316 (6)
judit0316 Creative Commons License 2001.07.02 0 0 7
Ha már itt vagyok, megkérdezem, hátha tudjátok: lesz MEN? A MERt-ben azt írták, hogy pénzhiány ill. egyéb okokból szeptemberben lesz. De mikor? És tényleg lesz?
Ha tudtok vmit, kérlek írjátok meg!
judit0316 Creative Commons License 2001.07.02 0 0 6
Sziasztok!!!
Nagyon örülök ennek a topicnak, mert amikor megláttam az ELTE-ÁJK topicot, gondoltam, hogy a Miskolci Egyetemnek is kellene egy, de nem tudtam, hogyan kell csinálni. De mind1. Úgy látom, Nemyrok Papyronnak sikerült.
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.07.02 0 0 5
köszönjük :-)

és bízunk benne, hogy nem süllyedünk el.

Előzmény: Tamás (4)
Tamás Creative Commons License 2001.06.30 0 0 4
Csupán egy kollegiális üdvözlet az ELTE-ÁJK topicból... :-)
Nemyrok Papyron Creative Commons License 2001.06.29 0 0 3
"Ha valaki rám ismer a "felhasználónév"-ből, az még jutalmat is kaphat!"

Speciel én rögtön rájöttem. :)))

nem volt nehéz :)))))))))))))))))))))

Előzmény: fadamk (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!