Keresés

Részletes keresés

barecuck Creative Commons License 2024.03.29 0 2 196

Szeretem, ha a feleségem a munkahelyén talál pasit magának. Gyakoriak a találkozások, több lehetőség, több szex!

 

Rolexfan Creative Commons License 2024.03.15 -5 2 194

Mindenhol. De nem úgy, hogy leszólitod: Akarsz szopni? Hanem közel kerülni hozzá és akkor jössz rá, hogy sokan milyen szívesen szopnak!

Előzmény: scan74 (193)
scan74 Creative Commons License 2024.03.15 0 0 193

Hol találhatók ezek a nők? :)

Előzmény: Rolexfan (192)


Rolexfan Creative Commons License 2024.03.15 -5 1 192

Nagyon sok nő imád faszt szopni. Nekik ez többet jelenhet, mint a normál fűrészelő dugás. Van aki imádja lenyelni is, de van aki olyankor elkapja a fejét és mereven bámulja a kifreccsenő meleg ondót.

Előzmény: Jamón (176)
scan74 Creative Commons License 2024.03.15 0 0 191

Szia Adri,

 

Hol is dolgozol ? :) Szívesen megismernélek .

 

István

Előzmény: Adrienn97 (183)
Rolexfan Creative Commons License 2024.03.10 -10 5 190

Rolexfan Creative Commons License 2024.03.10 -10 7 189

Nagyon idős nő 60+

 

Rolexfan Creative Commons License 2024.03.08 -11 5 188

Rolexfan Creative Commons License 2024.03.07 -8 3 187

Hosszú idő alatt. Többször, de nem sűrűn szóba hoztam, dicsértem az alakját. Addig addig, amíg egyszer megkérdezte De hogy képzeled ezt és hol? Akkor már éreztem, hogy kipróbálja. De azért én is meglepődtem, amikor igent mondott. 

Majd teszek még be képeket róla.

peter7104 Creative Commons License 2024.03.07 -2 2 186

Hogy tudtad rá venni?

Ha csinálsz még fel rakod?

Előzmény: Rolexfan (185)
Rolexfan Creative Commons License 2024.03.07 -9 9 185

Idős kolléganőmet nem volt könnyű rábeszélni arra, hogy fotózhassam fehérneműben, de miután rászánta magát és eljött egyszer, azután már boldogan pózolt. Második alkalommal már ő szólt: Ha akarod fotózhatunk, nekem nincs ellenemre.

 

Gladiátor1974 Creative Commons License 2024.03.07 0 1 184

Lennék a kollégád :)

Előzmény: Adrienn97 (183)
Adrienn97 Creative Commons License 2024.03.07 0 3 183

Én azt gondolom, hogy az ilyen munkahelyi dolgok azok bárhol előfordulhatnak és elő is fordulnak. Persze újra megtenném ha hasonló helyzetbe kerülnék :)

Előzmény: Pasititka (178)
Adrienn97 Creative Commons License 2024.03.07 0 1 182

Nem rejtem véka alá

Előzmény: Pasititka (181)
Pasititka Creative Commons License 2024.03.01 0 0 181

Kedves Adrienn, 

 

Titokban lehet kényeztetni most is téged? 

Adrienn97 Creative Commons License 2024.02.29 0 1 180

Nem, ez még pár évvel ezelőtt volt :)

Előzmény: Wildwolf40 (179)
Wildwolf40 Creative Commons License 2024.02.29 0 1 179

Már terhes voltál?

Előzmény: Adrienn97 (177)
Pasititka Creative Commons License 2024.02.29 0 0 178

Szia Adrienn, 

Nagyon sajnálom, hogy nem az én kolléganőm voltál.... 

Előzmény: Adrienn97 (177)
Adrienn97 Creative Commons License 2024.02.28 0 5 177

Nálam nem kellett sok előjáték, megvolt az már előtte üzikben. Székre feltérdel, szoknya fel, bugyi félrehúz és.. a többit sejthetitek. Nem volt több pár percnél, de az nagyon intenziv pár perc volt.

Jamón Creative Commons License 2024.02.28 0 7 176

Egy éve dolgoztam az első munkahelyemen, volt egy velem egyidős kolléganő. Törékeny, nem bombázó, de azért csinos, kedves arcú, de összességében azért egy kicsit szürke egérke. Eleinte haverkodtunk, aztán kezdtek egyre szexuálisabb töltetűbbek lenni a beszélgetéseink, egyszer aztán egy félreeső tárgyalóban elcsattant egy csók. Jöttek a lopott csókok, taperolások, majd egyszer az irattárban elkezdte kigombolni az övemet, leguggolt és leszopott. Ő volt az első nő, akinek a szájába élveztem. Ez még megismétlődött egy  párszor, de a lebukásveszély miatt inkább otthon vagy kocsiban szexeltünk. Aztán férjhez ment (utoljára két héttel az esküvője előtt dugtunk), nemsokára elment szülési szabadságra, mire visszatért  addigra én messzire költöztem, ennek már tizenéve. Azóta is beszélünk azért néha telefonon, tudom, hogy ha találkoznánk, szívesen leszopna bármikor.

 

Tomboy98 Creative Commons License 2024.02.28 0 0 175

Szívesen meghallgatnám a storyt :)

Előzmény: Adrienn97 (174)
Adrienn97 Creative Commons License 2024.02.28 0 3 174

Hát ez egy izgalmas téma, nekem volt már benne részem pár éve :) Izgalmas volt a lebukás veszélye miatt, megfűszerezte az egészet a helyszín.

ptorpedo Creative Commons License 2023.12.20 0 1 173

Orsival sokat beszélgettünk róla. Emondta a legszaftosabb dolgokat is. Az öreg hogy osztotta meg a barátaival. Milyen szexpartikat szervezett, ahol 3-5 pasi kezelgette. Nagyon kedvelték, tetszett nekik, hogy az anyja révén cigány beütése van, ami különleges szépséget, dús kebleket adott neki. És még volt valami aminek a csodálói voltak. Velem együtt, mert az életben csak egyszer találkoztam olyan nővel akinek hatalmas csiklója volt.

Amíg együtt dolgoztunk igazán jó kis csapat voltunk. Hűséges {szakmailag}, megbízható, okos titkárnőm volt. 

Előzmény: Gladiátor1974 (172)
Gladiátor1974 Creative Commons License 2023.12.20 0 1 172

A munkahelyi gyönyör mindig extrán izgalmas, de nálatok kiválképp! Ahogy leírtad, ahogy elképzelhető mik zajlanak és zajlottak az elődöddel...A hatás nem maradt el :))

Előzmény: ptorpedo (170)
ptorpedo Creative Commons License 2023.12.19 0 5 170

A munkahelyi szex örök téma, amiről a férfiak és a nők egyaránt bőségesen tudnak írni. Sajnos a nők erről nem nagyon szeretnek, nem úgy mint mi.
Jó pár éve sikerült bekerülnöm kihalásos alapon egy céghez, középvezetői beosztásba. Egy idősebb tag munkáját irodáját és titkárnőjét megörökölve léptem be az új munkahelyemre egy volt főnököm ajánlására. Orsi a titkárnőm nagyon készséges volt mindenben. Néha nagyon is, amit csak egy hét után értettem meg, amikor az ismerősöm felvilágosított, hogy a titkárnők ennél a cégnél úgynevezett plusz juttatások, plusz szolgáltatásokkal. És ezt bizony illik is igénybevenni, mert hamar híre megy, ha nem.

Bementem az irodába, behívtam Orsit és megkérdeztem tőle így van e. Mondta, hogy igen. És a többi csajnak nem tud mit mondani, mivel még nem kezdtem ki vele. Na nekem sem kellett több. Akkoriban ment gajra a családi életem így hamar rááltam a dologra. Orsival sokáig beszélgettünk. Főként róla, a családjáról, miket csináltak az öreggel, meg a céges dolgokról. Megtudtam, hogy a munkahelye mennyire fontos neki a pénz miatt és a havi bónuszoknak is van helye, ezek pedig tőlem függnek ugyebár. Hát akkor-mondtam felállva odasétálva hozzá. Ő is felállt. Kezdetnek-montam megfogva a kezét a nadrágomban ágaskodó farkamhoz húzva- mond a többi csajnak, hogy reggeli kávézás elött az asztalra fektetlek. És kávézás közben a puncid nyalogatom. Ő szorgalmasan masszírozta a farkam ami rettentően jól esett. A fenekét markolásztam közben. A füléhez hajoltam és kéjesen lihegtem. Amikor már teljesen felizgatott, hassal az asztalra döntöttem, feltűrtem a szoknyáját és a formás kreol feszes seggére vertem a farkam. A speemát szétkentem a fenekén és a combjain, majd vissza lehúztam rajta a szoknyát. Holnap reggel a kávét a megbeszéltek alapján kérem felszolgálni- mondtam mosolyogva. Felajánlottam, hohy meló végén hazaviszem, de mondta, hogy a barátja jön érte. Nem lesz gond a rádkent anyaggal? Megoldom-válaszolta vigyorogva.

kised Creative Commons License 2023.08.11 0 0 169

Ma du. azon gondolkodtam hogy hogyan mondjam el Zsófinak hogy valami munkahelyi vagy akár azon kívüli szexet össze kellene hoznunk...  :)

kised Creative Commons License 2023.07.03 0 0 168

Rám férne már egy jó kis munkahelyi szex. Rita, Kriszta, Zita, Zsófika?

Anita, Ildi, Alíz volt. ❤️

Monfort76 Creative Commons License 2023.04.04 0 0 167

Megszelídülne, ha izomból megdudnád!

 

Előzmény: kised (166)
kised Creative Commons License 2023.02.11 0 2 166

Sajnos nem. Nálunk őt Bettinek hívják és annyira megdugnám azt a kis kopasz puncikáját. Jó kis segge van meg kelleti is magát mindíg de oltári nagyképű picsa!

Előzmény: Monfort76 (161)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.11 0 8 165

Sok évvel ezelőtt történt. Szőke új kollega nő, csinos feltűnően szép külsővel. Először csak néha váltottunk pár szót. Egyik este elkeztdünk irogatni egymásnak egyre pikánsabb dolgokről. Felhívott, egyedül volt ő is. Férje hetekre elment dolgozni, szerinte van is valakije. Megbeszéltük hogy úszunk egyet este a közeli tóban. Ott találkoztunk, meleg nyári este volt. Egy rövid felső és farmer miniben jött. Sokat beszéltünk majd úsztunk. Mivel kicsit sötét volt én semmiben natur, ő kis bugyiban. Szóvá is tettem hogy azt hittem vagányabb és nudizik. Parton lepedőn folytattuk a beszélgetést, véletlenül rámarkolt a farkamra de el már nem engedte. Kocsi hátsó ülésén egy jót szexeltünk. Hónapokig tartott utána alig bírtunk magunkkal a munka helyen, talán más is észre vette mi van. Konkrét szex a munka helyen nem volt de mumka után sokszor. Úgy éreztem.egy idő után többet is szeretne de neki családja volt és finoman inkább nemet montam mikor célozgatott. Nem akartam szétszedni egy családot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!