Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Patyomkinakinincskinn háromnegyed órája © 47779

Újra indul az Orientekszpressz!

Patyomkinakinincskinn két órája © 47778

Nosztalgiázzunk !

Előzmény: vae victis (47776)
Patyomkinakinincskinn két órája © 47777

Milyen kín a kinn ?????

vae victis 4 órája © 47776

vae victis 4 órája © 47775

vae victis 4 órája © 47774

ADDIG IS NOSZTALGIÁZZUNK!

Flavio.tr 4 órája © 47773

Nebancs!virag! Miért kellett ilyen moderációt csinálni ?? Pár nap és az egész DELETE ???

GyusziP20 6 órája © 47772

Úgy látom a moderációs topikból, hogy a balhéban részt vettek - amiről talán hálaistennek lemaradtam, csak sejtem miről lehetett szó - 1 hetes eltiltást kaptak.

Remélem a trollok nem érik el céljukat és visszatér az élet a fórumra!!!

vae victis 22 órája © 47625

Nebáncs!virág 23 órája Creative Commons License 47624

__________________________________________________________________________________________________

Aki folytatja a balhét kirakom véglegesre.

nagy_erzsi 4 napja © 47623

Turisnyás nyaralóhelyeken általában 2,75 volt, Sabiha Gökcen airport: 2,80, Istanbul nagybazár mellékkijáratainál lévő pénzváltók: 2,87, Istikal 2,80-2,83. 

Előzmény: Pistike18 (47618)
nagy_erzsi 4 napja © 47622

A hegyre vezető út alján tábla jelzi. Van ott egy park minigolffal és ahogy mész a vár felé vezető úthoz, ki lesz táblázva. A többi barlangot én is csak hajóról láttam, ill. a hajóról be lehetett volna ugrani és felmászni a Lovers cave-hez, de én ezt nem vállaltam, mert a barlang másik oldalán elég nagyot kell ugrani vissza a vízbe. Fogalmam sincs, hogy ezeket szárazföldön hogyan lehet megközelíteni. 

Előzmény: Srammi (47612)
nagy_erzsi 4 napja © 47621

Abszolut egyéni szervezés volt, az alanyai egy hét, az egy hónapos török út részeként került be Konya és Denizli közé. Pegasussal repültünk benne hármat, egyet az Anadolujettel, a többi busz volt. A szállodát a bookingon intéztem. 

Előzmény: tenger virága (47607)
szantog 4 napja © 47620

Hova ? Csőpostát, palackpostát mindent néztem, de nem találom :(

Előzmény: tengerzold (47619)
tengerzold 4 napja © 47619

Üzenet ment :)

Előzmény: szantog (47616)
Pistike18 4 napja © 47618

Hellosztok! nekünk 2,75 ért váltották Euróról Lírára.

tengerzold 4 napja © 47617

Amennyiben első utas vagy, akkor érdemes tudni, hogy un. dolmussal (mikrobusz) is lehet közlekedni, ami a D400-as úton közlekedik a települések között és bárhol le lehet inteni. A szélvédőn lehet látni, hogy hova megy. Kötött tarifa van (ki van írva a távolság szerint), a sofőrnek kell fizetni.

Ezzel a megoldással viszonylag elég nagy körben lehet kirándulásokat tenni.

Ötletek vannak, írd meg mi érdekel :)

Előzmény: bajtom (47528)

szantog 4 napja © 47616

Úgy érzem, akik néha kis privátbeszélgetést folytattak tettek mást is a fórumhoz , adtak elég sok segítséget!!! Ennyi meg belefér szerintem, miért ne lehetne kicsit barátibb a hangulat !?

Valutatéma , pénzváltás az elmúlt időszakban, talán 2 héten belül többször is felmerült, és nem maradtak válasz nélkül !

Előzmény: dp2008 (47614)
tengerzold 4 napja © 47615

Te is visszaolvashatsz és akkor megtalálnád a válaszokat is, többek között tőlem is.

Előzmény: dp2008 (47614)
dp2008 4 napja © 47614

Inkább kérdezzen mint magànbeszélgetés folyon amire senki nem kiváncsi. Persze az válaszod is nagyon segítőkész.

Előzmény: tengerzold (47611)
TR FX 4 napja © 47613
Szia bajtom! EUR-t a legtöbb helyen elfogadják, az más kérdés, hogy milyen árfolyamon váltva, de ez kis tételeknél nem feltétlenül számít. Borravaló: takarításért heti 1-2 alkalommal 1-2 Eur, sofőr bácsinak kiránduláskor 1Eur, éttermi személyzetnek a szállodába tip boxba amennyit gondolsz!
Előzmény: bajtom (47609)
Srammi 4 napja © 47612

Alanyában a hol található a Damlatas barlang bejárata? A többi barlanghoz  hogy lehet eljutni? Tavaly hajókiránduláson körbehajóztuk a félszigetet, de érdekelne, hogy gyalogosan hogyan találjuk meg barlangokat.  Belépőt kell fizetni?

tengerzold 4 napja © 47611

Te csak kérdéseket teszel fel, vagy időnként elolvasod a válaszainkat is...?

Pierr_Kardán 4 napja © 47610

Erről szólna elvileg ez a topik!

Az más kérdés, hogy az utóbbi időben sokmindenről volt szó, csak ilyesmiről nem :-(

Lapozz vissza 20 oldalt és onnan kezdve olvass el 10 oldalt, választ kapsz a kérdéseidre.

Ha még valami nem világos, akkor kérdezz rá azokra, amikre a beírtakból nem kaptál választ.

bajtom 4 napja © 47609

Sziasztok!

Csütörtökön utazunk Alanyaba olyan kérdésem lenne hol érdemes pénzt váltani? eurot mennyire fogadják el? a személyzetnek mennyi borravalot kell adni ?

mit érdemes megnézni? fakultativ proramot utazási irodán keresztül menjünk el vagy egyénileg keresünk a városba esetleg tudtok vmit ajánlani? Bazárokat hol találunk mennyire lehet alkudozni? eurot vagy lirat fogadják el inkább?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv.: Tomi

tengerzold 4 napja © 47608

Nekem úgy tűnt, hogy egyéni szervezésben utaztak.

Előzmény: tenger virága (47607)
tenger virága 4 napja © 47607

Szia,

Melyok utazási irodával mentetek, egyiknél sem látom 120 ezerért az említett szállodát, pedig engem is érdekel, mivel jókat írtál róla.

Köszi előre is a választ

Előzmény: nagy_erzsi (47590)
malazs 4 napja Creative Commons License 47606

Pegasussal kapcsolatos pár dolog a Türkiye topicból:

ateszking 2014.08.12 21:45:53 ©
2723

"Most jöttem meg :-)

Megszívtuk az augusztus 8-ai isztambuli vihar következményeit. Még két nappal később is sok volt a járatkésés. Mi is lekéstük a csatlakozásunkat, egy napot szállodában töltöttünk a Pegasus költségén. A szálloda jó volt, csak kint az ázsiai oldalon a francban, nem messze a reptértől, így aztán nem mentünk be a városba, mert sokáig tartott volna.

Egy bőründünk is elveszett, talán a napokban megjön.

Az odaúton sikerült felfognom az utas belföldi terminálra - csomag nemzetközi terminálra okait. Mi ugyanis már átestünk az útlevélellenőrzésen Isztambulban, viszont a csomagokat vámvizsgálat nélkül tették át a belföldi járatra, így csak a végcélnál küldték őket a vámosokhoz. Akik viszont - logikusan - a nemzetközi terminálon vannak."

Előzmény: ayt2012 (47562)
malazs 5 napja Creative Commons License 47605

Nincs mit ;-)

Előzmény: Pistike18 (47604)
Pistike18 5 napja © 47604

Rendben természetesen megírom azt is ide nektek! Köszi a linkeket!:)

Előzmény: malazs (47603)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Hobbi,_szabadido", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Utazas", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Torokorszag_-_top_10", 3]);