Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

nitricircus 30 perce Creative Commons License 48328

ha november-decemberben jól fogynak az utak, akkor biztos, hogy nem csökkennek az árak. viszont én kétlem, hogy ilyen árak mellett nagyon pörögne a piac... de ki tudja, volt már rá példa, hogy olcsóbbak lettek az utak, meg arra is, hogy drágábbak.

Előzmény: Achmed01 (48327)
Achmed01 3 órája Creative Commons License 48327

Köszönöm a válaszokat :)

foglalásal érdemes várni? Nagyon felmegy az ár januárban?

köszönöm a sok jó infot 

malazs 7 órája Creative Commons License 48326

Bizony ott körül van, június elején voltunk többször is akkor mindig megvolt a 25 fok. Védettebb öblökben akár 1-2 fokkal még melegebb is lehet.

Előzmény: Jóskabp (48325)
Jóskabp 9 órája Creative Commons License 48325

A vízhőmérséklet június végén inkább 26  - 26,5 fok. Mi többször voltunk ezidőtájt Alanya környékén, és nagyon kellemes volt.

Van egy jó weblap, amely a pillanatnyi tengerhőmérsékleteket és a havi átlagok alakulását is mutaja. A weblap: seatemperature.org

Előzmény: Achmed01 (48315)
malazs 12 órája Creative Commons License 48324

Jah és pl a tickair.hu csinál csomag ajánlatokat. Igaz nem utazás szervező hanem repjegy értékesítő, de raknak össze csomagot, repjegy+szállás+transzfer és lényegesen jobb áron mint az irodák.

Előzmény: apion (48321)
malazs 12 órája Creative Commons License 48323

Amíg ilyen árakat produkálnak az irodák, én inkább az egyéni foglalásokat nézem. Most már a Pegasus révén van benne lehetőség bőven.

Előzmény: apion (48321)
HTomi1 13 órája Creative Commons License 48322

Mi is a nyitás èvèben voltunk kicsit zsúfolt volt az ètterem de

azóta sokat fejlesztettek.

Előzmény: Achmed01 (48317)
apion 14 órája Creative Commons License 48321
Szia!
Én bízom benne, hogy még lesz vmi extra kedvezmény egyes szállodákra. Gyorsan összehasonlítottam az árakat, a tavalyi adventi foglalásunknál 20%-kal drágább uaz a szálloda uabban az időpontban, míg a két évvel korábbinál 16%-kal.
Előzmény: malazs (48286)
Kala53 24 órája Creative Commons License 48320

Mi voltunk jeep túrán a Sapadare kanyonban, helyi irodánál fizettünk be és nagyon jó móka volt. Sok szépet láttunk a kanyonba vezető út alatt is. Voltunk közben hernyó  selyemszövő üzemben, minaretben, cseppkőbarlangban és banán ültetvényen is. A kirándulás közben van ebéd is a programban. Alanyából a legegyszerűbb úgy hajókirándulásra menni, ha lementek a Vöröstorony közelébe a tengerpartra onnan indulnak a hajók. Lehet alkudni , sőt kell is. Nagyon szép kirándulásra visznek el, a vár alatti részen ahol láthatók hajózás közben a különböző barlangok is. A hajón lehet üditőt kapni és ha jól emlékszem kb. 1 órás a hajóút. A lenti képeket a jelzett kirándulásokon készítettem.

Előzmény: Vörös Kriszta (48319)
Vörös Kriszta 26 órája Creative Commons License 48319

Sziasztok !

Járt ,már valaki Alanyaban a Q Premium Resort Hotelben ? Tapaszalat ? Esetleg fakultatív programon a Jeep Safarin ill. az Alanyai hajókiránduláson volt már valaki ?

Előre is köszi a válaszokat !

Kriszta

nitricircus 28 órája Creative Commons License 48318

jó szálloda. étel ital, rendben van, a szobák is jók. a szálloda tiszta, szép, a tenger is. strand nincs, csak stég. mi voltunk a nyitás évében, meg voltunk elégedve, de holidaychecken és tripadvisoron is abszolút pozitív a megítélése.

Előzmény: Achmed01 (48317)
Achmed01 28 órája Creative Commons License 48317

Köszönöm , szállodáról jók a tapasztalatok? 

Előzmény: HTomi1 (48316)
HTomi1 2 napja Creative Commons License 48316

Luxury...... meleg van 24 25 a víz..

Előzmény: Achmed01 (48315)
Achmed01 2 napja Creative Commons License 48315

Sziasztok!

Jövő nyáron Alanyába mennénk nyaralni , ki is néztük : Granada Luxory Resort&Spa ,

Járt itt esetleg valaki ? Június végén 28- meleg van ? Tengerbe lehet fürdeni? ( június végén)

köszi a válaszokat

Attika30 2 napja Creative Commons License 48314

Nincs tapasztalatom egyik hotelt illetően sem sajnos :(

Előzmény: jtama (48288)
Revans* 2 napja Creative Commons License 48313

Milyen jogon rakatsz ki innen embereket!? Csak te vagy az okos, univerzális ember? Nem csoda, ha üres a fórum, csak a te szavad a szent! Hány embert te rakattal ki, nagyon elgondolkohdtató! 

Előzmény: malazs (48306)
Philip007 3 napja Creative Commons License 48309

Ugyanilyen névvel van egy Facebook csoport, itt a fórumon történtek események, ami miatt többen odamentek, hátha ott jobban kapsz segítséget.

Előzmény: Ali,aki nem török (48307)
Ali,aki nem török 3 napja Creative Commons License 48307

Sziasztok!

Van valakinek arról infója, esetleg lesz-e felújítás a Sunis Kumköy-ben a 2015-ös szezonra? Mert legutóbb 2009-ben volt, tehát lassan időszerű lenne a hotel frissítése. Nagyon dícsérik a szállodát szinte mindenütt, ismerős is volt ott idén, ezt néztem ki jövőre, mert nem akarnék még egyszer olyan "mongol" hordába belefutni, mint júniusban a Nashirában… Viszont Törökország biztosan megér még egy próbát, bár jópár hónapnak kellett eltelnie, mire ezt, szívből tudom mondani.

malazs 3 napja Creative Commons License 48306

Nincs mit. Folyamatosan érdemes figyelni az ezzel kapcsolatos fejleményeket, illetve nem tudom hogy az állammal szemben működik-e, de elküldeni egy ügyvéd általi fizetési meghagyást, aztán arra csak reagálnak.

Előzmény: Napfény1 (48305)
Napfény1 3 napja Creative Commons License 48305

Hú, ez jó lenne... szóval továbbra is várom, ha van valaki szintén 5 kontis, hogy jelentkezzen, akár itt, akár privátban.

Köszi malazs az infókat!

Előzmény: malazs (48304)
malazs 3 napja Creative Commons License 48304

Igen. De nem kizárt hogy az állam a perköltségek elkerülése miatt fizetni fog pereskedés nélkül is. Ez az ítélet kimondta az állam felelősségét, így ez elég komoly jogalap.

Előzmény: Napfény1 (48303)
Napfény1 3 napja Creative Commons License 48303

Köszi malazs! Tehát akkor nekünk újra/külön perre kellene mennünk?? Merthogy az ítélet a "néhány 5 konti károsult" ügyére vonatkozik csak, jól értem?

Előzmény: malazs (48302)
malazs 3 napja Creative Commons License 48302

Azt jelenti perelhetitek az államot. Az állam hibázott a szabályozással, így őt terheli a felelősség.

Előzmény: Napfény1 (48301)
Napfény1 3 napja Creative Commons License 48301

Sziasztok! Ma reggel olvastam ezt a cikket, ez egy elég jó hír:

http://nol.hu/belfold/milliardokat-fizet-az-allam-a-cserbenhagyott-utasoknak-1499791

Van itt esetleg, hozzám hasonlóan 5 kontinens károsult? Nem tudom, hogy a cikkben szereplő "néhány károsult", aki megnyerte a pert, az azt jelenti, hogy mi többiek is beadhatjuk még a kárigényt??

jtama 4 napja Creative Commons License 48300

Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat, hasznos volt számomra.

Előzmény: Flavio.tr (48294)
malazs 4 napja Creative Commons License 48299

Nagyszerű. Örömmel olvasom ;-)

Előzmény: zebulónia (48298)
zebulónia 4 napja Creative Commons License 48298

A hotelről csak jót tudok írni. Barátságos személyzet, szép környezet.Olyan szállodát kerestünk,ahol kevés az orosz, hát itt körülbelül 50 %volt az orosz a többi német és némi egyéb.Kellemesen csalódtunk az oroszokban kulturáltan viselkedtek, csendesek voltak ellentétben a németekkel.Az idő végig jó volt 22-24 fok, eső csak egyszer volt.

A szoba tágas, az ellátás bőséges, aki nem talált magának ennivalót az magában keresse a hibát. Az animáció az össznépi macska etetés volt. A víz kellemes volt lehetett fürdeni.A szállodának van fedett medencéje, szauna, gőzkabin, törökfürdő, ami ingyenesen használható.

Előzmény: malazs (48296)
malazs 4 napja Creative Commons License 48296

Írnál a hotelről? Milyen volt? Az idő rendben volt? Azt láttam hogy volt eső is, de volt jó idő is, meg még 23-24 fokos tenger, ami simán vállalható.

Előzmény: zebulónia (48295)
zebulónia 4 napja Creative Commons License 48295

A Ma Biche-ben. Göynük Kemer régió.

Előzmény: malazs (48283)
Flavio.tr 4 napja Creative Commons License 48294

3 hónapja megjöttem a nyaralasból, nem első felindulásból irtam, amit irtam. Most is felmegy a pumpám, amikor erre a szállodára gondolok, mert kész átverősdi. Nem értem mi 5* ezen a szállodán, nincs egy része sem, ami kiemelkedőt nyújt. Jót akarok, ha azt mondom ezt nem választanám, mert mégegyszer igy mérgelődve nem jönnék haza. Kisse olyan hangulat volt, mintha egy nagy török család nyaralna. 

Előzmény: Flavio.tr (48292)