Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Kala53 3 órája Creative Commons License 48560

Általában délig kell elhagyni a szobát, de az AI ellátásra utaló karszalagot nem szokták visszakérni a hotelben. Ha belefér az ott tartózkodási időtökbe a vacsora ,akkor igénybe lehet venni, legalább is mi eddig ezt tapasztaltuk. Nekünk szerencsére még nem volt szállodák közötti utascserében részünk, de a fiaméknak sajnos igen. Tavaly a SunFun szervezésében voltak Sidében és és nem volt elég szoba sem az ő általuk foglalt 3*-os hotelben sem pedig több helyen 5*-os szállóban sem. Ezt az infót hazafelé a repülőn mesélték felháborodva a többiek. Ez számomra érthetetlen és innentől kezdve nálunk a jelzett iroda szóba sem jöhet. A meghirdetéssel szemben a foglalt hotellel több probléma is volt, emiatt is, maradunk az eddig bevált utazási irodáknál.

Előzmény: Csilla 73 (48550)
malazs 12 órája Creative Commons License 48559

Side-ben általában homokos a part ;-)

Ez így elég nehéz. Ajánlani rengeteg jót tudunk, de kérdés hogy kinek mi számít jónak és persze megfizethetőnek ;-)

Talán ha szűkítenéd a kritériumokat, úgy egyszerűbb lenne.

Előzmény: szöszy48 (48558)
szöszy48 13 órája Creative Commons License 48558

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Nyáron Side-be tervezzük a nyaralást. Tudtok ajánlani valami igazán jó, tengerparti szállodát? Fontos, hogy a part homokos legyen. 

Köszönöm.

Jóskabp 17 órája Creative Commons License 48557

Elnézést a korábbi levélben a gépetek indulása is természetesen este 10 óra, csak lemaradt a nulla.

ynosdr 20 órája Creative Commons License 48556

Elnézést, természetesen líra.

Előzmény: malazs (48553)
Jóskabp 22 órája Creative Commons License 48555

Az előbbi levélkében a buszjárat számát rosszul írtam: az 1-es és a 10-es buszról van szó.

Jóskabp 22 órája Creative Commons License 48554

A város két nő számára is teljesen biztonságos és barátságos, nyugodtan közlekedhettek bármivel. A hoteltől nem messza van buszmegálló, ha jól emlékszem az 1-es és 1-es busz jár ott, ami a centrumba bevisz fejenként 2 líráért.

Ha este 1-kor indul vissza a gépetek, akkor kb. délután 5-kor fognak Titeket elindítani az alnyai hotelből.

Elvileg az all inclusive ellátás már aznap nem jár nektek, de azért talán sikerül valmihez még hozzájutni.

malazs 24 órája Creative Commons License 48553

Mármint líráért?! :-)

Előzmény: ynosdr (48552)
ynosdr 24 órája Creative Commons License 48552

Pár éve voltam az Antique Románban, mindennel meg voltam elégedve. A szobák elég kicsik, a tengerpart egy forgalmas úton vagy alagúton keresztül közelíthető meg. Olyan szobát kérjetek, ami távol van az úttól. Az étterem fantasztikus, a legfelső szinten van, gyönyörű kilátással Alanyára. A kaja finom, a Green Bár fantasztikus. Pár dínárért a gyakran közlekedő dolmus bevisz a városba,  de a szálloda mellett van egy sétálóutca, ami jobb, mint az alanyai bazár. A közbiztonság jó. Ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok.

GyusziP20 25 órája Creative Commons License 48551

Keress itt rá az Alba Resortra, sok leírás található a szállodáról. Az utóbbi években elszálltak az árakkal, talán a Neckermann árulja.

Előzmény: zsohatvani (48549)
Csilla 73 26 órája Creative Commons License 48550

Sziasztok!!!!

Olvasgattam a fórumot sok infót tudtam meg,köszönöm.még nem jártam Törökországban mi a lányommal aug.végén megyünk az Antique Roman Palace szállodába,esetleg volt már közületek ott valaki???

Elvileg visszafelé este 10 kor indul a gép ha jól olvasom van csomag megőrző szoba de nem tudom az all inclusive szolgáltatás akkor is igénybe vehető ha már elhagytuk a szobát???mert ha nem déltől késő estig elég necces a dolog

Helyi járattal közel van Alanya városa 3 km mennyire biztonságos a busz és maga a város két nő szempontjából???

Nézegettem a fakultatív programokat ti miket ajánlotok idegenvezető szervezésében és mit a helyi iroda által mert tavaly Görögországban tapasztaltam hogy vannak árkülönbségek.

Olvastam a szállodák közötti utascseréről is egy kicsit megijedtem,velem még ilyen nem fordult elő, ez akkor is benne van a pakliban ha már januárban lefoglalom az utat?

Köszönöm a segítséget!

Üdv.

zsohatvani 1 napja Creative Commons License 48549

Sziasztok,

2 éves kislányunkkal szeretnénk Törökországban nyaralni júniusban. Korábban már jártunk a Silence Beach Resort&Spa-ban, ami nagyobb gyerekkel tökéletes választás (nászútnak is tökéletes volt), azonban pici gyerekkel talán van megfelelőbb is.
Tudnátok olyan 5*-os szállodát javasolni, ahol minél több bababarát szolgáltatás van? pl. árnyékolt pancsoló minicsúszdával, kis vidámpark, játszótér, játszószoba stb.

És fontos, hogy minél közelebb legyen a reptérhez, Alanya emiatt kilőve.

Köszi

mucika0202 3 napja Creative Commons License 48548

Sziasztok!

Volt már valaki Alanyában az Eftalia village hotelben?

Tudtok írni hasznos infókat?

Köszönöm

Jóskabp 4 napja Creative Commons License 48547

Mi is az Atlas Beach Hotelbe megyünk, SunFun szervezéssel, júniusban. Ismerősöktől jó véleményt hallottunk róla, a környéke pedig kellemes, - már jártunk arra. Majd hazatérés után leírom én hogy láttam a hotelt.

Előzmény: Margaréta68 (48546)
Margaréta68 5 napja Creative Commons License 48546

A Sunfun-nál 2 felnőtt 1 gyerek aug. 12-én 419.490, de én családi szobát néztem, 4 felnőtt 649.133 Ft, 4 felnőtt+1 gyerek 731.022 Ft.

Előzmény: malazs (48545)
malazs 5 napja Creative Commons License 48545

Tehát a legdrágábbnál és legrugalmatlanabbnál?

Green?

Sun Fun?

Taurus Reisen?

Kartago?

Robinson tours?

Tui irodák (már csak közvetítők)?

Jól gondolom hogy ide 2 felnőtt+1 gyerek 450ezer ft? Mert annyit bizony közel sem ér.

Előzmény: Margaréta68 (48544)
Margaréta68 5 napja Creative Commons License 48544

Voltunk a Neckermann és a Startlap Utazási Irodánál is. 

Előzmény: malazs (48543)
malazs 5 napja Creative Commons License 48543

Ne azt nézd amit a honlapokon írnak! Küldeni kell egy ajánlatkérő mailt az utazás szervező cégeknek, illetve akár utazásközvetítő irodáknak. Utóbbi talán a jutalékából enged, vagy ingyenes utasbiztosítást ad, előbbiek pedig lehet ingyenesen adnak bónuszként fakultatív programot, vagy jobb szobát,stb... 

Ha meg sem próbálod akkor biztos hogy nem is lesz kedvezmény ;-) Van hogy 5-6 fő esetén is már lépnek, nehogy más céggel utazz.

Előzmény: Margaréta68 (48542)
Margaréta68 5 napja Creative Commons License 48542

Igen, gondoltunk rá mi is, de semmi kedvezmény nincs, 21 főtől van csoportos kedvezmény.

Előzmény: malazs (48541)
malazs 5 napja Creative Commons License 48541

9 fő esetén már érdemes bekérni egyedi ajánlatokat minden irodától.

Előzmény: Margaréta68 (48540)
Margaréta68 5 napja Creative Commons License 48540

Köszönöm a választ! A 2. hotelre gondoltam, a Sun&Fun-nál foglalható lenne családi szoba (9-en mennénk) és 1,4 millió lenne kb. Szerintem az általad ajánlott kicsit drágább lenne :)

Előzmény: malazs (48539)
malazs 5 napja Creative Commons License 48539

Elvileg amíg nem tölti be a 14.-ik életévét addig 13 éves. A facebookon is kérdeztek erről a hotelről már. Nem volt senki közülünk ami nem is meglepő amennyiben erre gondoltál:

http://www.holidaycheck.com/hi/5142bb90-fbbb-3df0-afd3-aac38dd6d9a7

Viszont amennyiben nem erre gondoltál, hanem erre :

http://www.holidaycheck.com/hi/daff3175-bd76-3681-9933-679bf1411549

Akkor talán valamivel jobb a helyzet, bár pénzt ezért sem nagyon adnék. Ebben az árkategóriában nézz rá inkább az Antique Roman Palace-ra

Előzmény: Margaréta68 (48538)
Margaréta68 5 napja Creative Commons License 48538

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Kért kérdésem lenne, az egyik, hogy a velünk utazó gyermek most január 23-án múlt el 13 éves. 13 vagy 14 évesnek számít a szobafoglalalásnál? A másik kérdés: járt valaki már az Atlas Beach Hotelben?

Előre is köszönöm a válaszokat!

malazs 5 napja Creative Commons License 48537

Elvileg igen, de pl a múlt évben volt változás is és a Corendonnal is repültek.

Előzmény: HTomi1 (48535)
Jóskabp 5 napja Creative Commons License 48536

A Sun&Fun Travel Service járatokkal utazta, a menetrend már fent van a SunFun weblapján

Előzmény: HTomi1 (48535)
HTomi1 5 napja Creative Commons License 48535

Remèlem hogy a sun & fun Ts el repül továbbra is, nekem ez elèg.

Előzmény: malazs (48534)
malazs 5 napja Creative Commons License 48534

Ilyen távoli időpontból azért sajna még ez is változhat :-(  Sajnos arra semmi garancia sincs hogy az előzetes menetrend marad érvényben vagy sem.

Előzmény: HTomi1 (48533)
HTomi1 5 napja Creative Commons License 48533

Mi pontosan ezèrt váltottunk irodát.

Előzmény: OImi (48530)
TR FX 6 napja Creative Commons License 48532

Teljesen feleslegesen reklamálnál, sajnos az utazási iroda nem sokat tehet az ügy érdekében. Jó esélyel az utazási szerződésben is benne van amit aláírtál, hogy a repülő késésével, a menetrend változásával ... bla-bla...szóval lényegében a repüléssel kapcsolatban ők semmiért nem felelősek, így magára a menetrendre sincs ráhatásuk.

Amúgy ha belegondolsz nekik is az lenne inkább az érdekük, hogy tovább maradj kint, hiszen az ő költségeiket az nem növeli/nem csökkenti viszont a kevesebb kint töltött idő kevesebb eladott fakultatív programot is jelent. Szóval ezzel igazából mindenki rosszul jár, de sajnos addig amég a légitársaság, indulási-fogadó reptér kapacitásaihoz kell a menetrenddel alkalmazkodni  előfordul az ilyesmi. :-((((

malazs 6 napja Creative Commons License 48531

Teljesen felesleges. A menetrendre nincs ráhatása az irodának, az utazás napja pedig beleszámít. Volt már ettől rosszabb is, mert volt aki este 10-kor indult, hajnal 3-ra ért a hotelbe és az is beleszámított.