Keresés

Részletes keresés

malazs Creative Commons License 4 órája 0 0 56895

A Papillon hotelek hoznak egy stabil színvonalat, úgyhogy biztos hogy nem bánjátok meg ;-)

Előzmény: ezel72 (56889)
ezel72 Creative Commons License 5 órája 0 0 56894

Szia kasika!

Köszönöm neked is,elolvastam!

Tamás

Előzmény: kasika (56892)
kasika Creative Commons License 6 órája 0 0 56893

Szia!

Mikor voltatok a Belvilben?

Előzmény: guzmii (56882)
kasika Creative Commons License 6 órája 0 0 56892

Szia!

Írtam egy kis beszámolót a Belvilről.

Nem tudom olvastad-e?

Hasonló a véleményem, mint az előttem írónak. Mi a bungallóban voltunk.

Beszámoló: 54935 hozzászólás

Előzmény: ezel72 (56889)
Maca6 Creative Commons License 6 órája 0 0 56891

Mi is arra gondoltunk,hogy  a club mondjuk régebbi lehet és azért is az árkülönbség.
Meg igen az érthető ,hogy ti a drágábba voltatok és ott nem szólnak ha  a másikba eszel,de vajon ha az olcsóbb szállodába mész és úgy akarsz mondjuk a resort kaja részébe enni akkor szólnak-e?
Más színű karszalagok voltak az embereken? Mármint a clubbosokon ,mint rajtatok? vagy a royalosokon? 
Mert úgy vagyunk vele,hogy ha a kaja része más akkor egyértelmű ,hogy inkább kifizetjük a drágábbat.Viszont ha ugyanabba a medencébe és tengerparton fürdünk,ugyanazokon a csúszdákon csúszunk ,ugyanazokat a nyugágyakat használjuk  és ugyanazt  a minőségű és mennyiségű kaját kapjuk akkor hát meggondolandó..... :D A megmaradt pénzből már meg is van szinte egy egynapos kirándulás és program  :) 
Tényleg napozóágyak,matracok,törülközök ingyenesen használhatók? Vagy kell letét? Vagy ez a része,hogy működött??
Köszii :)

Előzmény: huziga (56890)
huziga Creative Commons License 7 órája 0 1 56890

Nem fogjátok megbánni! Tényleg csak ajánlani tudom! 2-3 magyar gyerekes családdal találkoztunk.

Mindhárom szálloda éttermét lehetett használni. Persze vannak éttermek, amikbe előzetes foglalás után lehet vacsorázni. A tengerparton is van bár. Talán a szálloda szobáinak és helyiségeinek minőségében van különbség.

Előzmény: Maca6 (56888)
ezel72 Creative Commons License 8 órája 0 0 56889

Szia guzmii!

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! Remélem hasonló jókat tapasztalunk mi is! Megerősítetted bennünk, hogy jó választás a Papillon Belvil! A manavgati hajókirándulást nem fogjuk kihagyni, legutóbb is nagy élmény volt.

Még egyszer köszönöm!

Tamás

Előzmény: guzmii (56882)
Maca6 Creative Commons License 8 órája 0 0 56888

Én élnék akkor a lehetőséggel,mert eléggé felkeltette az érdeklődésünket a szálloda. :)
Sok magyarral találkoztatok a szállodán belül?Esetleg magyar animátor a szállodában?
Akkor ezek szerint ha a pegasos club hotelbe mennénk akkor is ugyanazokat a medencéket és csúszdákat és tengerpartot használhatnánk ,mintha a resortba vagy a royalba mennénk?
Gondolom akkor az ellátásba lehet más a szolgáltatás vagy nem tudom!?? 
Mindenki a saját hoteljába ehet csak? A parton nincs bár? 
Jó lenne megtudni,hogy valójában miért van 60ezer különbség köztük :)

Előzmény: huziga (56887)
huziga Creative Commons License 9 órája 0 1 56887

Szia!

Első különbség az ár! A Club a legolcsóbb, a Resort és a Royal egy árban vannak. Ebből kifolyólag a Club kicsit egyszerűbben lett kialakítva, kisebb medencéje van.

A másik kettő között helyezkednek el a csúszdák és a medencék. Itt zajlik az élet :-) A Club kicsit nyugisabb.

Előzmény: Maca6 (56886)
Maca6 Creative Commons License 10 órája 0 0 56886

Szia! 

A 3 féle pegasos hotelnél van különbség? Az ellátással vagy bármivel kapcsolatban? Vagy ez csak valamiféle formai dolog ,hgy mindegyiknek más a neve?

Előzmény: huziga (56883)
hunaqua Creative Commons License 10 órája 0 1 56885

Most ugyan nem néztem,de szezon közben nagyon jó árban ment még a Granada Luxury Resort is Okurcalarban. Az mondjuk a D400 mellett van,de a part oldalán. A tengerre néző szobái (az egész oldal), szinte a parton van. Szokták dicsérni azt is. Mi idén a Beleki új szállodájukban voltunk.

Előzmény: Maca6 (56873)
hunaqua Creative Commons License 11 órája 0 1 56884

Én szeretem a Kirman Arycanda-t vagy a mellette lévő Leodikya-t . Évekkel ezelőtt nagyon jól éreztük magunkat a Mukarnas-ban is Ezek Okurcalar-ban vannak. Innen is nagyon jók az egyéni kirándulási lehetőségek Nem néztem most az árakat,de ezek a Te által felsoroltakkal szokott egy árban lenni. Itt van még bazár is az esetleges esti sétákhoz. A Kirmanok egy kicsit beljebb vannak a D400-tól (kb. 200m),és nem kell átmenni az út alatt. Egyébként itt a faluban még jók a Delphin-ek is. A Lara nagyon jó,a Te által említetteken kívül,de ezek árban húzósabbak szoktak lenni ( Royal Hotelek,Baia Lara, Sherwood, Fame,Melas,Limak,Aska, stb, a teljesség igénye nélkül.)

Előzmény: Maca6 (56873)
huziga Creative Commons License 11 órája 0 3 56883

Élménybeszámoló!

A Kartago Tours szervezésében nyaraltunk augusztus elején a Pegasos Resort Hotelben, szuper volt minden! A repülő pontosan indult, menetrend szerint érkeztünk Antalyaba, ahol névtáblával várt minket a privát transzfer képviselője. A majd 3 órás közös transzfer helyett 70 perc alatt a szállodában voltunk.

A recepción percek alatt kaptunk két tengerre néző szobát 2 felnőtt és 2 gyerek, valamint 2 felnőtt részére. A pesti irodában nem tengerre néző szobát foglaltunk. Az étteremben éjszakai levest kaptunk.

Biztosan olvastátok már, hogy ez egy három szállodából álló komplexum. A Royal, a Resort és a Club. Gyönyörű környezetben helyezkednek el az épületek, a csúszdák és az éttermek. Szabad az átjárás a szállodák között! A tengerpart homokos, vízbe lépve is és nagyon sekély, gyerekeseknek kiváló! Tiszta víz, széles part elengedő napággyal.

Számos medence áll rendelkezésre kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Rengeteg csúszda közül lehet választani. A Mini Club nagyon profin működik.

6. alkalommal nyaraltunk Törökországban (egyszer Észak-Cipruson) és ezúttal sem csalódtunk az éttermek választékában. Változatosan és finoman főznek. Gösleme, fagyi, délutáni sütik a főétkezéseken kívül.

Esténként Mini Disco a kicsiknek, utána a szokásos esti show műsor.

A szálloda előtt egy kisebb bazársor található a D400-as úton kellett átmenni. De 3 perc taxizással az Avsallar-i nagy bazárban is jártunk. Alanyába nem mentünk el.

A hazaindulás esti géppel történt (pontos volt ismét), ezért minimális ráfizetéssel megtarthattuk a szobáinkat, így kényelmesen eltölthettük még azt a napot. Vacsorázni is volt még időnk és a privát transzfer pontosan érkezett értünk. Igaz az eddigi nyaralásaink kivétel nélkül kora hajnali indulással voltak, amit megmondom őszintén mi jobban szeretünk.

Olyannyira jó választás volt ez a szálloda is (mint az eddigi összes), hogy jövőre szívesen visszatérnénk.

Ha valami konkrét dolog érdekelne, kérdezzetek nyugodtan!

guzmii Creative Commons License 13 órája 0 0 56882

Szia Tamás!

Igen főépületi szobánk volt a földszinten közel mindenhez de mégis csendes volt. Nagyon jól éreztük magunkat kényelmes és nagyobb mint a bungaló szobák kb 30 nm .3 felnőtt voltunk és egy francia ágy és egy egyszemélyes ágy.Vízforraló a szobában és papucs, wifi

a szobában végig volt. Tünemény takarító személyzet ragyogó tisztaság.Hűtő feltöltve mindennel.Egész nap bárhol tudsz enni ,inni

Mi minden nap a parton ebédeltünk mert isteni tészták voltak frissen és pizza, gyros stb.Nem dohányzo részbe voltunk a parton mert ilyen is van és igen csak az eleje kb 1 m kavicsos a tengernek.Van vásárlási lehetőség szállodán belül ruhás, ékszer, közért , fotós egy kicsit drágább. Mi Sidei kirándulás alkalmával vásároltunk egy textil boltban eszméletlen jo anyagú ruhákat.A manavgati vízesés programon belül ez egy hajós kirándulás.Sok az orosz magyar rajtunk kívül nem volt. A magyarokat szeretik az ottaniak csak kedvességet kaptunk. Vacsora legalább 20 féle ételkülönlegesség és azok a sütik! Plussz 2 kg minimum.Bár már voltunk 5alkalommal de merem állítani ez volt a legjobb. Kérdezz még nyugodtan ha tudok válaszolok.

Előzmény: ezel72 (56834)
Törpike831 Creative Commons License 14 órája 0 0 56881

Kedves Kasika!

Köszi mindent. Majd írok beszámolót.

Előzmény: kasika (56880)
kasika Creative Commons License 15 órája 0 0 56880

Szia!

A recepción kell kérni wifi kódot. Nagyon jó az internet, a tengerparton is kiválóan működik.

Kérdezted a törölköző kártyát. Az utolsó nap, vagy előző este, mikor leadjátok a törölközőt és nem kértek újat visszaadják. A recepción kicsekkoláskor le kell adni az ajtónyitó mágneskártyával együtt. 

Majd írj pár sort hogy éreztétek magatokat.

Előzmény: Törpike831 (56879)
Törpike831 Creative Commons License 15 órája 0 0 56879

Kedves Kasika!

Köszi a választ. Szeretném még megkérdezni, hogy kellett wifi kódot kérni valahol?

Egyébként szerintem egész jó áron sikerült foglalni. Taurus út, de a Diverhardtours oldalán foglaltuk le. 11 éjszaka 2 főre 534 800 Ft.

Előzmény: kasika (56869)
kancenzonga Creative Commons License 15 órája 0 0 56878

Pedig az szuper hely nagyon:)

Előzmény: dp2008 (56874)
dp2008 Creative Commons License 15 órája 0 0 56877

Akkor szerintem inkább távolabb nézelődjetek. Belek, Side, Alanya. Ott jobban fogtok talàlni. e

Maca6 Creative Commons License 16 órája 0 0 56876

Hát az egy kicsit drága nekünk,pedig nagyon szép.Néztem már én is .

Előzmény: dp2008 (56874)
Maca6 Creative Commons License 16 órája 0 0 56875

400-550 között,de 10éjszakára szeretnénk menni :) (2felnőtt) 

dp2008 Creative Commons License 16 órája 0 0 56874

mennyi a keret? Az sokat segít ajànlásban. De pl Royal Holyday palace

Maca6 Creative Commons License 18 órája 0 0 56873

Hunaqua te mit ajánlanál,mert látom elég jártas vagy a szállodákban .Van esetleg valami tutid? :) 
Köszi tmoncsy és merhaba. ♥ 
Van még valaki aki ismeri az 56866-os hozzászólásomban leírt hoteleket?? :) 

tmoncsy Creative Commons License 25 órája 0 2 56872

Mi tavaly voltunk a Haydarpasha Palace szállodában. Szerintem minden igényt kielégít. Szuper igényes szálloda, csak jót tudok róla mondani. Az általad felsoroltak közül szerintem messze a legjobb. A stég már tavaly is hiányzott, de idénre már az is megoldódott. Erősen ajánlom! 😊

Előzmény: Maca6 (56866)
Nikke Creative Commons License 26 órája 0 0 56871

Szerintem ez is belefér.

Miért, amúgy tobzódnak a beszámolók?

Van egy bosszantó probléma, miért ne lehetne kibeszélni, megkérdezni mások tapasztalatait? A több hozzászólás leginkább 1-2 értetlenkedő, kötözködő miatt van. Tengerzöldet nem úgy "ismerem", hogy minden szir-szaron fennakadna, de van, amikor kiakad az ember, hogy a legalapvetőbb dolgokat nem képes egy arra fizetett alkalmazott teljesíteni.

Én is jártam már úgy, hogy a Kartagó Iroda alkalmazottja azt mondta, hogy majd sms-ben küldi a transzfer időpontját, ehhez tartottuk magunkat (mihez máshoz, ha éppen ezt mondta?), aztán az utolsó este 19.00 óráig semmi üzenet, ráírtam, nem volt válasz. (Ez milyen?) Aztán persze végül megtaláltuk a szokásos mappát, ahogy máshol is, de először nem kerestük, hisz konkrétan azt írta, hogy majd ő küldi az időpontot, és mi elhittük, azt feltételezve, hogy ennek a hotelnek ők nem nagy partnerei, biztos nem tartanak mappát. Tehát nekem volt telefonszámom, neki is megvolt a miénk, mégse mentünk vele semmire.

Más esetben meg (még a megboldogult Best Reisennél) több mint egy órát kellett várni az idegenvezetőre, mert ugyan ott volt időben, de egy előző napi problémás esettel foglalkozott. Rendkívül bosszantó volt, mert többen vártunk rá, és ő azzal az eggyel törődött csak hosszasan. Ezt megtehette volna a mi találkozónk után is. Nem csak azért voltam dühös, mert az egész találkozó így kb. 2 órát vett el a nyaralásból, hanem azért mert nem a saját gyerekeimmel voltam, először voltak a szülők nélkül, és mindjárt az első nap órákra ott kellett hagynom őket egy idegen környezetben, felügyelet nélkül, azt feltételezve, hogy félóra múlva visszajövök.

(Muszáj volt, mert a delfinúszásra minél előbb jelentkezni kellett, így is már az utolsó napok egyikébe fértünk be. Igen, szervezetten voltunk delfinúszáson, mert nekünk így volt biztonságos és kényelmes.)

Szóval azért van baj az idegenvezetőkkel is néha, pedig a részvételi árban, amit az utazási irodának fizetünk, benne van az ő "szolgáltatásának" díja is.

Előzmény: 'szti (56859)
Merhaba Creative Commons License 29 órája 0 1 56870

Szia!

Haydarpasha palace tavaly nyílt.

D400 nem tudom miért lenne hátrány, a szobák jól vannak szigetelve!

Tengerpartja nem a legjobb, de már van stég, ha ez segít.

Üdv!

kasika Creative Commons License 29 órája 0 0 56869

Szia!

A vacsinál vegyesen öltöztek.

Volt aki elegánsan hosszú vászongatyó, kis nyári ruha. De voltak lezseren, térdgatyó, póló. Nem szóltak senkinek. Mi szeretünk vacsihoz felöltözni. Legyen más egy ilyen nyaralás mint a hétköznapok. Érezzük, hogy ez más mint a többi nap.

Ahogy emlékszem a törölközőt a SPA-ban lehetett cserélni. Akár minden nap. 

A szállodának nagyon hosszú, széles pártja van. Távol, közel semmi. Mi nagyon szerettük. Rengeteg napágy van. Vannak beach fiúk, 1-2 dollár és már hozták a matracot, ahogy megláttak.

Ha nem titok mennyiért foglaltatok?

Szívesen visszatérnénk 😊

Előzmény: Törpike831 (56856)
hunaqua Creative Commons License 30 órája 0 1 56868

1.

A topkapi és szomszédai igazi szovjet paradicsom,szerintem le is van már lakva.Tavaly láttam.Oda nem mennék.

2.

Lyra hotelt 5-6 éve láttam kívülről,akkor már arra is ráfért a renoválás.Nem tudom,hogy milyen most az állapota. Oda sem mennék.

3.

Haydarpasha nem régi,állapota biztosan rendben van. A D400 út mellett. Az az előnye ami a hátránya is.Az előny,hogy gyakorlatilag mindenhova tudtok menni kirándulni kevés pénzből dolmussal. A "ház" előtt leinted és Go. Alanya,Manavgat (piac,vízesés),Side. Azért ez sem a szívem csücske.

4.

Nashira

Itt voltak többen,nagyon vegyes volt a kép.

..szóval bármelyikben jól lehet érezni magunkat,de nézz még mást is.  :-)

Törpike831 Creative Commons License 30 órája 0 0 56867

Kedves Kasika!

Az 56856 hozzászólásomat kiegészíteném még egy kérdéssel, ha nem probléma: A szállodában kell a wifi használathoz hozzáférési kódot kérni? Köszi előre is a választ.

Előzmény: Törpike831 (56856)
Maca6 Creative Commons License 1 napja 0 0 56866

Nah holnap megyünk be az utazási irodában véglegesíteni a foglalást.Ez a sorrend a szállodák között:

1, Nashira Resort hotel & spa
2, Wow hotels topkapi palace
3, Haydarpasha palace
4, Lyra rsort hotel

Ha bárki bármelyikről tud valamit akkor kérlek ne habozzatok és írjátok meg.Nagyon kössszzzziiiiiiiiiiiii :) Örök hálám :) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!