Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TR FX 7 órája Creative Commons License 48023
Örülök, hogy végül szerencsésen alakult! Jobbulást, aztán várjuk a részletes beszámolót!:-)
Előzmény: nyuszuli (48022)
nyuszuli 14 órája Creative Commons License 48022

Sziasztok! 

Hazaertunk szerencsesen, csak gyorsan annyit, hogy az Aydinbey Gold Dreams szuper hotelnek bizonyult, jobban jártunk így:) 

remelem idejutok írni beszamolot, csak a hazauton sikerült jol lebetegedni az egesz családnak (30fokbol 15be+szakadó eső) 

ramazan 1 napja Creative Commons License 48021
Liliána19 1 napja Creative Commons License 48020

Szia!

A lányomék 4 éve mennek minden évben Törökországba, most 4 és 6 évesek a kislányaik, de eddig még semmilyen fertőzést nem kaptak, pedig a gyümölcstől a fagyiig - ez a kedvencük- a gőzlemén át mindent ettek. Mi mindig 10-16-an megyünk, de nekünk sem volt még soha semmi bajunk. Ne izgulj, a gyerekek is nagyon jól fogják érezni magukat. Üdv,

Előzmény: vnyanyus (48009)
vnyanyus 1 napja Creative Commons License 48019

Köszönöm mindenkinek ,a tanácsokat !Jön valaki 09.24-én a Primasol serra garden hotelba?

Előzmény: COOP (48013)
szave2010 2 napja Creative Commons License 48018

Szia Jázminka !

Mi tavaly voltunk ebben a szállodában. Most olvastam az invia.hu-n, hogy elkészült a panoráma lift a partra. Ugyanez a hozzászóló írja, hogy  fürdés után állt a víz a zuhanyozóban. Ez tavaly is probléma volt. A zuhanytálca van kirepedve - legalábbis nálunk onnan jött a víz -   de nálunk volt vízálló tapasz és azzal beragasztottuk . A fürdőszoba  gyenge pont még hogy  nincs hova tenni a pipere dolgokat. Mi egy nylonzacskót ragasztottunk a csempére és abban tároltuk a dolgainkat.

Üdv.  Éva

Előzmény: jasminka (47994)
pista 60 2 napja Creative Commons License 48017

Persze az a "huncutság" ezekben az egy hetes utakban, hogy vagy későn indítják ezért csak estére érünk oda, vagy ha reggel indítják akkor  az utolsó nap kora reggel is jön vissza a repcsi... (Ezt az ember tudomásul veszi)

pista 60 2 napja Creative Commons License 48016

Köszi az infókat, majd írok beszámolót a tapasztalatokról. Mi félpanziósan megyünk, két főre mindenestől levitték 164 e. Ft-ra. Alanya központi helyén, a városi strand előtti  3 csillagosban ez elfogadható ár. Megjegyzem tavaly Tunéziában a 4 csillagos all.inc. is ennyibe került, közvetlenül a tengerparton Hammametben. Ott a napágyak is ingyen voltak a tengerparton. Viszont egy hét alatt két kilót híztunk... Persze azért itt sem sokkal több az all.inc., indulás előtt néhány nappal azokat is leviszik...

Kala53 2 napja Creative Commons License 48015

Én itthonról vittem török lírát , kint nem váltottunk be eurót.

Előzmény: pista 60 (48003)
Kala53 2 napja Creative Commons License 48014

Én erre sajnos nem tudom a választ, mert mi AI ellátású hotelben nyaraltunk idén is Törökországban és ott nem kell fizetni a napágyakért.

Előzmény: pista 60 (48006)
COOP 3 napja Creative Commons License 48013

egyébként van: Diafuryl Forte, ami megfelel az egyiptomi Antinalnak.

Kicsi az esélye, hogy kelljen, de ez az.

pista 60 3 napja Creative Commons License 48012

Én külföldre Enterobene-ratipharm tablettát szoktam vinni gyomorrontás esetére. (Ebben a hatóanyag összetételben ez olcsó, de eddig bevált) Magyarországon minden patikában recept nélkül kapható.  Persze kinek a pap kinek a papné.

Egyszer volt rá szükségünk Braziliában. A gyermeknek voltak nagyobb gyomorfájásos panaszai. Hányás stb... Törököknél hasonlóról nem tudok. (Egyiptomban viszont elő szokott fordúlni gyakran)

Előzmény: malazs (48011)
malazs 3 napja Creative Commons License 48011

Az itthoniak bőven jók. Hasmenéstől csak akkor kell tartani ha összeesztek mindent és túleszitek magatokat a nagy választékból. Törökország nem Egyiptom, nyugodtan ehető-iható bármi ;-) (No persze azért gázolajat ne igyatok)

Srammi 3 napja Creative Commons License 48010

Ez megnyugtató. Első nap úgyis 11 körül érunk oda, arra már a bár is bezár, vacsiról is lemaradunk, így jön ki a 7 nap.  

Előzmény: Sylvia67 (48008)
vnyanyus 3 napja Creative Commons License 48009

Sziasztok,szeretném kérdezni hogy hasmenésre van valami helyi gyógyszer,vagy jók az itthonról vitt gyógyszerek?Most megyünk először Törökországba,a 4éves kislányunkkal nagyon félek !Szeretnék tanácsot kérni ,aki már volt kisgyerekkel ,mit javasol!köszönöm!

Sylvia67 3 napja Creative Commons License 48008

Úgyanúgy fogyaszthattunk mindent dél után mindehol ! Még nem utazóöltözékben voltunk, amikor kicsekkoltunk, még hozzá is tették, hogy használjuk ki az utolsó órákat.

Előzmény: Srammi (48005)
Srammi 3 napja Creative Commons License 48007

Tavaly az utazási iroda ajánlatát fogadtuk el és bevállaltuk a hosszú utat Pamukkáléba. Barátnőmmel mindenképp el akartunk menni, de végül férjeink is csatlakoztak. Nem bántuk meg. Bármikor visszamennék! Hajnali indulás, odauton reggeli, szőnyegkészítő üzem megtekintése, ebéd.  Hierapolisz a romváros, majd Pamukkáléban a mészkőteraszokon fürdés. Erre kicsit kevés idő maradt. Megfordult  a fejemben, hogy idén kocsit kellene bérelni és az egész napot ott tölthetnénk Pamukkáléban, de Alanyához nagyon messze van.

Az idei tervünk, hogy helyi irodával megyünk el kirándulni Manavgatba és Sidébe. 

pista 60 3 napja Creative Commons License 48006

Egy hét mulva megyünk a Cimen Hotelbe. Nagy elvárásaim nincsenek, miután las-minute olcsó lett a buli. Gondolom a környéken vannak üzletek, ahol délben lehet venni valami szendvicsnek valót? Talán a bazárt sem nehéz megtalálni? (Megjegyzem nemigazán tervezek bevásárlást) Mennyit kérnek mostanság a tengerparton egész napra a 2 napágyért és a napernyőért?    ÜDV és KÖSZ. Pista

Előzmény: Kala53 (48002)
Srammi 3 napja Creative Commons License 48005

Délben el kell hagyni a  szobát, de ebédet  és délután italokat  még kaptatok?

Előzmény: Sylvia67 (47980)
malazs 3 napja Creative Commons License 48004

A reptéren ne! Ott a legdrágább.

Előzmény: pista 60 (48003)
pista 60 3 napja Creative Commons License 48003

Én úgy gondoltam viszek kevéske egy dollárost (borravalónak) és váltani Eurót. Aztán Lírával fizetnék én is. Hol érdemes váltani, a reptéren egy keveset, a többit a városban ? Van nagyobb különbség? Talán ezek is közérdekű dolgok.

Előzmény: Kala53 (48002)
Kala53 4 napja Creative Commons License 48002

Én azt láttam, hogy ezen a területen inkább euróban vannak megadva az árak. Mi vittünk török lírát is / év elején nagyon kedvező volt az árfolyam / és főleg lírával fizettünk. A helyi irodában a kirándulásunkat is lírával fizettük ki, így sokkal kedvezőbb volt az ár. Persze a mostani líra árfolyam lehet, hogy már nem olyan kedvező, illetve nem mindegy hogy mikor és mennyiért vettél eurót vagy dollárt. Érdemes átgondolni, de mindhárom pénznem OK.

Előzmény: pista 60 (47987)
Kala53 4 napja Creative Commons License 48001

Júniusban az öcsémék a Cimen hotelben szálltak meg. Ők dicsérték, hogy jó volt a szállás, megvoltak vele elégedve. Sokat kirándultak, ezért jószerivel csak reggel és este tartózkodtak a hotelben.

Előzmény: pista 60 (47993)
pista 60 4 napja Creative Commons License 48000

Most -az interneten nézegetve- ez egészen kedvező áron megy, persze félpanzió. Nem tudom a tengerparton mennyit kérnek a napágyak, napernyő használatáért? Gondolom a csap víz nem iható, ezt is külön meg kell venni. Lényeg, hogy legyen jó idő és ne legyenek hatalmas hullámok, lehessen fürödni a tengerben.

Előzmény: COOP (47998)
apion 4 napja Creative Commons License 47999
Szerintem helyi irodával árban sokkal jobban jártok. A Kleopátra fürdő kivételével ott is bent van az árban a belépő. Mivel Alanya mellől indultok készüljetek fel egy elég hosszú (legalább 6 óra) buszozásra. Mi kétszer voltunk, egyszer Kemerből helyi irodával, tavaly pedig Kusadasiból bérelt autóval.
COOP 4 napja Creative Commons License 47998

a strand nyilvános városi strand :) szerintem jó :)

Annyira nem volt akkor olcsó, sőt annyiba került mint egy másik nagyobb, "szebb" hotel, sőt mondhatnám, hogy drága volt :)

Jó nyaralást Nektek!

Én is a városközponti szállásokat kedvelem.

Előzmény: pista 60 (47997)
pista 60 4 napja Creative Commons License 47997

Köszönöm az infót. Nyilván azért olcsó, mert egyszerű hotel.  Reményeim szerint a tengerparton leszünk úgyis. Úgy látom a szobák erkélyesek. Szept. 21- 28 között leszünk kint. Majd írok róla pár sort, ha megjöttük...  Ezek szerint gyalog is elérhető a városközpont. Remélem jó a strandja... 

Előzmény: COOP (47996)
COOP 4 napja Creative Commons License 47996

Én egyszer írtam róla...nem nyaraltunk ott, hanem az egyik utas elaludt és amíg rá vártunk, addig körbe-körbe-fel le jártunk. Megkérdeztem, hogy megnézhetünk-e mindent.

Amolyan igazi városi szálloda, nincsen udvara, csak maga az épület. Illetve van, de épp akkora, hogy be lehet menni és van egy nagyon apró medence kb 2 fős. A tengerpartra néz, az öböl másik oldalán van, nem a Kleopátra Beachen, a 2 sávos úton kell átmenni és ott a tenger. Ettől még jó lehet az ellátás.

Állítólag tiszta, de ennyi nincsen terasz, mert üveges a reggeliző-étterem is:(

Utoljára sötétzöldre volt festve, nem olyan, mint a booking.com-os képen:(

Előzmény: pista 60 (47993)
TR FX 5 napja Creative Commons License 47995

Húúúú, melyik iroda árul Marmarist? (Ha jól látom a Sea Star az a környék...)

Én szám szerint kétszer a Green travel fakultatívjával voltam Pamukkaléban. Náluk aza  rendszer, hogy a komplexum (Hierapolis, mészkőteraszok) területére történő belépés díja benne van a kirándulás árában, de ha ott a Kleopátra fürdőbe be szeretnétek menni, akkor azért külön fizetni kell.

jasminka 5 napja Creative Commons License 47994
Üdv!Pamukkaléba szeretnénk kirándulni! Hely irodával vagy magyar iroda fakt ajánlatával érdemes .-e menni kb hány órás a buszozás és a belépők benne foglaltattak az árban? Szept 19.-én megyünk a Sea Starba,ha valaki volt már mostanában ott kérdezném tőle hogy a parthoz vezető lift működik-e már? Választ előre is köszönöm!