Keresés

Részletes keresés

Tice01 Creative Commons License 9 órája 0 0 54105

Nagyon köszönöm a segítséget! ☺ Akkor nem nézelődök tovább, marad ez a hotel.

Előzmény: malazs (54104)
malazs Creative Commons License 10 órája 0 0 54104

Amennyiben jól Tudom az Anubis megbízható, a Royal Holiday Palace meg igen csak jó hotel,sőt, több mint jó....

nem lősz mellé az biztos.

Széles, homokos a part, gyakorlatilag több km hosszú hotelsor, szemben a Taurus hegységet látjátok majd. Számozott busszal, fillérekből be tudtok menni majd Antalya központjába, illetve Antalya bármelyik részére.

Előzmény: Tice01 (54103)
Tice01 Creative Commons License 10 órája 0 0 54103

Sziasztok! 

Új vagyok itt, a Törökországi fórumon. Évek óta Sharmra jártunk nyaralni. 

Idén inkább Törökország lenne az uticél.

Segítségeteket kérném abban, hogy jól választottam-e.

Anubisnál néztem Antalyában a  Royal Haliday Palace hotelt. 

Tudnatok mondani valami infót a hotelről, tengerpartról, az irodáról?

gambl-R Creative Commons License 11 órája 0 0 54102

Szemelyes tapasztalatom nincs ugyan, de a Starlight sokkal jobb ertekelesekkel rendelkezik.

Előzmény: [fidelio] t_boy (54101)
[fidelio] t_boy Creative Commons License 11 órája 0 0 54101

Sziasztok!

A véleményetekre lenne szükségem két szálloda közti választással kapcsolatban.

Jó ajánlatot kaptam az alábbi két szállodára (ár gyakorlatilag ugyanaz).

Nashira Resort & Spa

Starlight Thalasso & Spa

Augusztusban mennénk, 2 hétre. 2 felnôtt és 1 gyerek (5 éves).

Február 28-ig be kell fizetnem, ha érdekel, így ha gyorsan tudtok válaszolni, azzal sokat segítenétek.

A Nashiráról találtam véleményeket, de a Thalassoról nem.

Elôre is köszönöm a segítséget.

Merhaba Creative Commons License 12 órája 0 0 54100

Szia!

Most akkor mit szeretnél tudni?

Hotel van 200.000Ft-ért, és van 1.200.000Ft-ért is, nem tudjuk, hogy mi lenne az igényetek, mi lenne a keret, hová akartok menni? Alanya az elég nagy!

Valamit nézzetek ki, és esetleg kaptok véleményt, ha járt már ott valaki, ha nem volt ott senki akkor hívd fel a hotelt és segítenek.

Előzmény: Yunus 35 (54099)
Yunus 35 Creative Commons License 18 órája 0 0 54099

Sziasztok.

Idén szeretnénk a párommal Alanyaban nyaralni.

Nagy dilemma,hogy pontosan melyik szállodában kéne ezt a kis pihenést meg ejteni,ebben kérném tanácsot,segítséget kinek mi a tapasztalata.

Igazándiból nem vagyok milliomos,de úgy gondolom egyszer egy évben el kell menni valahová ki pihenni az évet és itt most a pénz nem lehet akadály.

Maga a nyelv nem ismeretlen számomra,el adni nem tudnának illetve azért telefonon is el boldogulok törökül ha kell :)

Akinek van ötlete,tapasztalata az ossza meg ne tartsa magában.

A nyaralást várhatóan Júniusra tenném és olyan 7 éjszakára gondoltam,természetesen repülővel.

Üdv:

Yunus

malazs Creative Commons License 20 órája 0 0 54098

Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie hogy melyik helyet mennyire tarja biztonságosnak ;-)

Manapság sajnos már semmiről sem lehet kijelenteni hogy abszolút biztonságos. :-(

Sokan kevésbé tartunk hogy történne bármi ami bennünket érinthet, és bízunk benne hogy így is lesz.

Az biztos hogy sok hely van ami nászútnak remek, de kevés hely van ami ár/érték arányban ennyi kényeztetést tud nyújtani egy fiatal párnak a nászúton.

Előzmény: alexa2017 (54097)
alexa2017 Creative Commons License 20 órája 0 0 54097

Sziasztok,

Látom többen is utaztok Törökországba.
Augusztusi nászutunkra keresek helyszínt. Eddig nagyon tartottam attól,hogy Törökországot válasszuk,de mivel látom,hogy sokan mentek,így már nem tartom elképzelhetetlennek,hogy idemenjünk.

Szerintetek abszolút biztonságos? 

köszönöm :)
További kellemes napot és finom vasárnapi ebédet :D

Marcsi&Zoli Creative Commons License 21 órája 0 0 54096

Üdv!

Köszi az infót.

Amúgy a Raymarba megyünk augusztusban.

A hotellel kapcsolatban, minden infót szívesen veszek.

Csaó.

malazs Creative Commons License 21 órája 0 1 54095

Amennyiben kint vásárolni szeretnél, jobb ha Euro-t vagy Dollárt viszel ki és kint váltod át lírára. Lényegesen kedvezőbb lesz, mint ha itthon váltanád a forintot lírára ;-)

Előzmény: Marcsi&Zoli (54092)
Marcsi&Zoli Creative Commons License 22 órája 0 0 54094

Csaó!

Köszi a gyors választ.

Üdv.

Merhaba Creative Commons License 22 órája 0 0 54093

Szia!

Amelyik jobban tetszik!

Fakultatív kirándulásra, ha a Green szervezésében szeretnétek menni akkor azt EUR-ban kell fizetni, helyi irodával TRY is jó.

Amúgy mind a kettő jó bárhova is mész, mindenhol kiírják mi mennyibe kerül TRY-ban, EUR-ban, és USD-ban.

Vannak boltok mint, Migros, Bim, 101, Cok, ezeknél fizethetsz bármivel TRY-t kapsz vissza!

Antalya-ban talán jobb a TRY.

Üdv!

Előzmény: Marcsi&Zoli (54092)
Marcsi&Zoli Creative Commons License 22 órája 0 0 54092

Sziasztok!

Új vagyok itt.

Nyáron megyünk ki a Greenel.

Érdekelne mit gyűjtsünk addig.

Eurót, vagy Lírát?

Üdv mindenkinek.

Szép napot.

Tkn71 Creative Commons License 1 napja 0 0 54091

Ha bírjátok az igen meleget is, akkor nyugodtan.

Előzmény: Betti&Feri (54090)
Betti&Feri Creative Commons License 1 napja 0 0 54090

Koszonjuk!Csak nem tudtuk hogy mire szamitsunk junius elejen.de akkor azt mondod akkor mar nyugodtan lehet menni?! :)

Előzmény: Zuzu8 (54087)
Merhaba Creative Commons License 1 napja 0 0 54089

Köszi szépen!

Előzmény: Zuzu8 (54088)
Zuzu8 Creative Commons License 1 napja 0 0 54088

Szia!

Club Titan Hotel Alanya

Előzmény: Merhaba (54081)
Zuzu8 Creative Commons License 1 napja 0 0 54087

E miatt nem kellett volna aggodni :) tavaly juniusban 47 fok volt.. megdolt a meleg rekord ;)

Előzmény: Betti&Feri (54082)
TR FX Creative Commons License 1 napja 0 0 54086
A végén valóban nem vettem észre a szöveget! Az mondjuk nekem kérdés, hogy mi értelme az olyan promóciónak amit az apróbetűben kell keresni, de ez végülis legyen a Green baja!:-)
Előzmény: malazs (54085)
malazs Creative Commons License 1 napja 0 0 54085

Lehet épp nincs külön feltüntetve, de nincs is értelme. Tavaly fel volt tüntetve a "normál" szobaár (ami leginkább vicc volt) majd a szobaár kedvezmény (2 fő esetén 120ezer is akár, ami szintén nem reális mérték) Így kijött egy viszonylag reális összeg (hotel és ajánlat, időpont függvényében ugyebár)

Most a végösszeg után szerepel hogy akciós ár! Ennyi és ez így rendben is van tulajdonképp. Csak kíváncsiságból ránnéztem a Papillon Ayscha-ra:

Napok száma: 7 éj

Ellátás: High class all inclusive

Utasok száma: 2 felnőtt

Szobatípus

1. Kétágyas tájra néző szoba (DLV)

Kiutazó járat - tervezett időpont

2017.06.10, 00:00 - 00:00

Budapest - Antalya

Freebird (FHY612)

Hazaút - tervezett időpont

2017.06.17, 00:00 - 00:00

Antalya - Budapest

Freebird (FHY611)

Részletes árak

1: Részvételi díj (felnőtt) 368.736 Ft

184.368 Ft/fő x2

1: Reptéri illeték 54.000 Ft

27.000 Ft/fő x2

Sztornóbiztosítás 6.269 Ft

Teljes összeg 429.005 Ft

(Fejenként átlagos részvételi díj) 214.502 Ft A kalkulációban található árak akciós árak, melyekből további kedvezmény nem érvényesíthető.

Nem rossz ez az ár azért!

Előzmény: TR FX (54084)
TR FX Creative Commons License 1 napja 0 0 54084
Azt én se vártam, hogy vadul akciózzanak, de a szokásos 10-20k/fős kedvezményt, amit az ősgreenes időszakban hol FM, hol LM a kettő között meg "szobaár kedvezmény" jogcímen adtak azért hiányolom. Úgy tűnik ez tényleg egy rendhagyó szezon lesz...
Előzmény: hunaqua (54078)
Merhaba Creative Commons License 2 napja 0 0 54083

Szia!

Van régebbi beszámoló, írd be a keresőbe!

Üdv

Előzmény: Betti&Feri (54082)
Betti&Feri Creative Commons License 2 napja 0 0 54082

Mi ma foglaltunk oda szallast! Remeljuk jo lesz bar neztuk meg a Sentido Goldot is csak az junius 11.en indul es attol feltunk hogy akkor nemlesz meg olyan jo ido :) bar lehet csak mi latjuk rosszul.:) valakinek valami velemeny a Sentido goldrol? :)

Előzmény: mateabel (54070)
Merhaba Creative Commons License 2 napja 0 0 54081

Melyik hotelbe foglaltatok, ha szabad kérdezni?

Előzmény: Zuzu8 (54077)
cuki66 Creative Commons License 2 napja 0 0 54080

Sziasztok! Mi is vettünk utat az indulhatunkon, most kicsit nyugodtabb vagyok! :-) 

galgigergi Creative Commons License 2 napja 0 0 54079

Hali,mi hétfőn foglaltunk a Nashirába.Azt mondta hölgy hogy nagyon sok foglalásuk van!

Előzmény: kkata73 (54076)
hunaqua Creative Commons License 2 napja 0 0 54078

Szerintem meg ez jót jelent,komolyan gondolják a folytatást.Jobban aggódnék ha "vadul akcióznának".

Előzmény: TR FX (54073)
Zuzu8 Creative Commons License 2 napja 0 0 54077

Majd Antalya repter megmondja hogy melyik idopontban mennyibe kerul a landolas aztan az utazasi irodak eldontik hogy melyik eri meg nekik. :)
Csalad mar foglalt Neckermannal..tobbi szoba sem jott...alanya junius kozepe 10 nap..harom fore 364,000HUF

Előzmény: Laci_BP (54074)
kkata73 Creative Commons License 2 napja 0 0 54076

Én azok után, hogy az indulhatunk.hu-n 3 különböző akció keretében is kb. féláron árulták az útjaikat, egyáltalán nem számítottam "Hurrá, megnyitottunk!" akcióra. Azok voltak a "Csak éljük túl, amíg nem lesz újra engedélyünk" akciók.  Gondolom azok után most már el kell kezdeniük gondolkodni némi profiton is. 

Csak két szállodát csekkoltam most le az új honlapon (Titanic Belek, Nashira), de azokat a férőhelyeket mind eladták olcsón az indulhatunkon, mert azt írják, hogy kapacitáshiány miatt nem foglalható. 

Előzmény: TR FX (54073)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!