Keresés

Részletes keresés

Okusaba Creative Commons License 11 órája 0 0 51694

Nekünk szintén egy Antalya-Avsallar transzfernél volt pihenő megállás, ahol az utasokat jó félóra után is alig lehetett összeszedni. Ettek-ittak-ráértek.

Előzmény: Jóskabp (51693)
Jóskabp Creative Commons License 13 órája 0 0 51693

Mi már mentünk úgy Avsallarba Antalyából transzferbusszal, hogy másfél óra volt a menetidő. A busz csak egy-két hotelnél állt meg előtte, és nem volt cigarettaszünetes megálló. Ha ügyesen csoportosítják az utasokat leszállás szerint, akkor a távolabbra menő buszok az úton csak a célállomás felé állnak meg néhány helyen, így ha jól halad, viszonylag gyors a transzfer.

Előzmény: B&G10 (51692)
B&G10 Creative Commons License 16 órája 0 0 51692

Köszi az infót. :-) Ilyen intervallumot mondtak.

Előzmény: TR FX (51691)
TR FX Creative Commons License 16 órája 0 0 51691

Én olyan 2.5h-s transzferre emlékszem shopping megálló nélkül, de azt sajnos már nem tudnám megmondani, hogy hány másik szállodánál álltunk meg az Infinity előtt.

Előzmény: B&G10 (51680)
majmokbolygoja Creative Commons License 17 órája 0 0 51690

Mi mindig szezonban voltuk, illetve mindig az előszezon és utószezon határán, és egyszer szeptemberben Bodrumban. Nekünk mindegyik jó volt. Az egyik nem volt olyan jó (nekem), mert rengeteg munkahelyi stressz és aggódás volt rajtam, amit nem tudtam feledni, de az az én bajom volt. De a család többi tagja azt is élvezte.

Viszont a legjobb az a bodrumi régióban a Kadikale volt, ami egy szerény, viszonylag kicsi hotel a sziklák között a parton, (olcsóbb is volt, mint a többi nyaralásunk), de ott utószezonban voltunk szeptember közepén csak ketten a feleségemmel, és elképesztően békés volt és szép. Nagyon érdekes a bodrumi régió. Nekem tetszett, hogy szigeteket láttunk és a hotel is eldugott helyen volt. Nem volt nagy kajaválaszték, de nagyon jó volt, és van egy csodálatos teraszmedence:

Előzmény: Okusaba (51679)
majmokbolygoja Creative Commons License 17 órája 0 0 51689

Megmondom őszintén, hogy sokadszorra megyünk, és összemosódnak a dolgok. Egyszer volt, hogy beiktattak mindenféle megállókat útközben, hogy költsük a pénzt, és majdnem 3 óra volt, de nem tudom, hogy az ez a hotel volt e. De mindig ebben a régióban voltuk, kivéve egy bodrumot, és ezt a rosszul sikerült transzfert leszámítva másfél-két óra. De pontosan nem emlékszem. Egyszer volt, hogy senki nem volt útközben, és alig egy óra alatt értük el a helyet.

Előzmény: B&G10 (51680)
Merhaba Creative Commons License 22 órája 0 0 51688

Köszi a választ!

Ha most fizetném be a 2 hét nyaralást akkor 1.355.230Ft lenne!

Mi 2008-óta minden évben itt nyaralunk Törökországban kivéve 2010 akkor Tunézia volt, előtte pedig sokáig a görög szigetekre jártunk.

Előzmény: kgery83 (51686)
Okusaba Creative Commons License 1 napja 0 0 51687

Ne aggódj, felesleges. Két napja még 28-29 fokokat írt. Ha ilyen tempóban változik, még akármi is lehet :)

Előzmény: B&G10 (51681)
kgery83 Creative Commons License 1 napja 0 1 51686

Tényleg marhára felment az ára.

Valószínűleg a teljesítménye olyan.

Amikor én foglaltam még barátibb volt.

2 felnőtt 2 gyerek 1 hét 570 e Ft.

Próbálunk minden évbe olyan szállodát választani, amit ár érték arányba megfelelőnek találunk. Párommal fontosnak tartjuk a szoba színvonalát, de annál inkább a kaját. Viszont a fiúk miatt legalább annyira fontos szempont még a csúszda park felszereltsége.

Még nem túl nagyok, ezért most még elég nekik egy közepesen durva csúszda park, de a későbbiekben itt is emelni kell a teljesítményt, hogy ne unatkozzanak és így mi is kicsit ki tudjunk kapcsolódni.

Ebből a szempontból amiket a következő évekre néztünk:

- Nashira Resort 

- Suntopia Pegasos World

- Long Beach

Szóval ha valakinek van ezekkel kapcsolatban tapasztalat, azt szívesen veszem.

Előzmény: Merhaba (51685)
Merhaba Creative Commons License 1 napja 0 0 51685

Remélem írsz majd beszámolót?

Mennyibe került a nyaralásotok, ha nem vagyok szemtelen?

Nekünk 2 hétre, 2 fő 693.000Ft, de most brutális ára van!

Előzmény: kgery83 (51683)
Merhaba Creative Commons License 1 napja 0 0 51684

Én is követem, elég jók a vélemények!

Előzmény: kgery83 (51683)
kgery83 Creative Commons License 1 napja 0 1 51683

Mi júliusba megyünk a Haydarpasha Palace-ba.

A facen követem, úgy néz ki rendbe lesz a szálloda.

Február legelején foglaltam, de március végén kezdtem olvasgatni a fórumot mert nálunk is már akkor rezgett a léc az események miatt, hogy menjünk vagy sem.

Aztán végül ahogy körül néztem a többi szóba jöhető ország kínálatába ár érték arányt figyelembe véve, még a nyaralástól is elment a kedvünk.

Ötödször megyünk Törökbe, így már tudjuk mire számíthatunk, ezért nem is nézünk mást.

Tavaly és azelőtt az Eftalia Aqua-ba voltunk, gyerekes családoknak azt nagyon tudom ajánlani. 

Merhaba Creative Commons License 1 napja 0 1 51682

Mi majd a folyó másik oldalára, a Haydarpasha Palace-ba megyünk augusztusban.

Mindenkinek aki lassan készülődik nyaralni szép időt és nagyon jó pihenést kívánok!!!

Érezzétek jól magatokat!!!

Előzmény: majmokbolygoja (51677)
B&G10 Creative Commons License 1 napja 0 0 51681

Kicsit tartok most az időjàrástól,de remélem mire az indulashoz érünk szebb lesz az előrejelzés😀

Előzmény: Okusaba (51679)
B&G10 Creative Commons License 1 napja 0 0 51680

Igen a repülőn biztos,de meg lehet,hogy a transzfer buszon is😀 Ahogy làtom a ti szállodátok is Alanyában van.

Mi Alanya/Avsallarig megyünk,Vikingen Infinity Resort Spa-ba. Emlèkeztek,hogy amikor voltatok mennyi idő volt a transzferetek? 

Előzmény: majmokbolygoja (51678)
Okusaba Creative Commons License 1 napja 0 0 51679

Biztos, hogy találkozunk, mert mi is a Greenel megyünk. :) Csak mi a Magic Life Jacarandába. 

A kaja nálunk is fontos szempont volt, eddig egyszer voltunk Törökországban, akkor az egy nem sikerült nyaralás volt. A hotel konyhája gyenge volt és még az időjárással sem volt szerencsénk. Október második felében az egy hétből négy napot esett az eső.

Előzmény: majmokbolygoja (51677)
majmokbolygoja Creative Commons License 1 napja 0 0 51678

Akkor veletek is találkozunk a gépen remélhetőleg:)

Előzmény: B&G10 (51673)
majmokbolygoja Creative Commons License 1 napja 0 0 51677

Mi a Greennel megyünk. Remélem, hogy találkozunk:) Legalább nem én leszek az egyetlen fórumos a gépen.

Mi egyébként a Long Beach Harmonyba megyünk, amelynek a régebbi, Long Beach Resort and Spa részében már voltunk 2 éve, és nagyon tetszett. A Harmony a modernebb rész.

Eléggé tömegnyomor, de a legjobb konyha volt az eddigi 5 török utazásunk alatt, és nekem a törökországi utazásokból 50% a kaja:) 

Előzmény: Okusaba (51675)
Okusaba Creative Commons License 1 napja 0 0 51676

Nem törvényszerű.

Ahova megyünk az a hotel drágább Bécsből mint amennyiért megyünk. Igaz jobb a menetrendje, viszont az útiköltség Bécsig még hozzájönne. Mi biztos nem cserélnénk. Amikor módosított az iroda, akkor is megnéztem, akkor is ez volt a helyzet.

Előzmény: dalaman (51674)
Okusaba Creative Commons License 1 napja 0 0 51675

Mi is 28.-án megyünk.

Előzmény: majmokbolygoja (51672)
dalaman Creative Commons License 1 napja 0 0 51674

Akinek a szerződését az iroda egyoldalúan módosítani kívánja, melegen ajánlom, hogy álljon el a szerződéstől. Kérje vissza a befizetett összeget, és foglaljon be Bécsből akár ugyan oda 10 -20 - 30% - al olcsóbban. Mi ezt tettük. Pl. A BUCHER last minute iroda a 20%-al olcsóbban kínál, mint a német Neckermann és vagy 30% - al olcsóbban mint a magyar árak. Gulet, ÖGER is jó.

B&G10 Creative Commons License 2 napja 0 0 51673

Mi is 28-án megyünk. 

Előzmény: majmokbolygoja (51672)
majmokbolygoja Creative Commons License 2 napja 0 0 51672

Mi 28-án megyünk. Jön még akkor valaki innen?

era51 Creative Commons License 3 napja 0 0 51671

Start Utazási Irodánál foglaltuk az utat.

Előzmény: majmokbolygoja (51669)
cinci76 Creative Commons License 3 napja 0 0 51670

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni jön-e valaki jún 15-től Bodrumba Neckermannal, vagy Greennel, illetve van-e bármilyen  infótok ezzel az úttal kapcsolatban?

majmokbolygoja Creative Commons License 3 napja 0 0 51669

Melyik irodával?

Előzmény: era51 (51662)
Jóskabp Creative Commons License 5 napja 0 0 51667

Mi pár éve Antalya repterétől a Pamukkáléig mentünk előre lefoglalt transzfer kocsival. A cég a taxi2airport.comcímen érhető el. Az utazás költsége úgy emlékszem 120 Euró volt ezen a kb 160 km-es távon.

Előzmény: Balázs.1992 (51665)
malazs Creative Commons License 6 napja -1 1 51666

Taxitól jóval olcsóbb ahogy mi szoktunk menni.

Itt tudtok foglalni:http://bodrumvipservices.com/en/default.asp

Nyugodtan választ a Shuttle buszt, ez elvileg gyűjtő transzfer lenne, viszont mi eddig mindig privát transzfert kaptunk. 2 főre pl a Reptérről Kiris 8 angol font, egy irányba!

Mondjuk épp a Sera-ba kezdtek, így oda akár akkor taxival is mehettek, az viszont kb 40-50TRY lesz, ettől olcsóbb lehet a privát transzfer is. Hotel-Hotel között ha jól tudom nem foglalható, viszont a Sera-ból van busz a buszálomásra, onnan meg Dolmussal egyszerű és olcsó Tekirova. Majd a Hoteltől a reptérhez már akár foglalhatsz shuttle vagy privát transzfert. Mi shuttle-t fogunk. Hasonlóan ugyanígy kell nekünk is, csak épp fordított irányban. ;-)

Előzmény: Balázs.1992 (51665)
Balázs.1992 Creative Commons License 6 napja 0 1 51665

Nekünk végre összeállt a dolog,4 éjszaka a club sera hotelben utánna pedig 8 éjszaka a Rixos tekirova hotelben! Esetleg valaki tud segíteni abban hogy a transzfereket hol intézzem? Vagy majd kint taxi? Előre is köszönöm a segítséget :)

era51 Creative Commons License 2016.04.27 0 0 51664

Hát igen, olvastam, hogy nagyon sok járatot töröltek.

Előzmény: Okusaba (51663)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!