Keresés

Részletes keresés

péter1967 Creative Commons License 1,5 órája -1 1 51800

Mi larán vagyunk a delphin dívában,már sokat sétáltunk kint,itt nincsenek migránsok,a hotelben nincsenek oroszok úgyhogy minden rendben van.

Előzmény: Laraa_ (51797)
Pierr_Kardán Creative Commons License 1 napja 0 0 51799

keddig tart az akció a Green T.nál, ezért gyorsan kellene döntenünk

Milyen akció tart keddig? Az az illetékmentes foglalási akció, ami először május első hétvégéjére volt hirdetve, utána pünkösdig volt hirdetve, utána május 31-ig volt hirdetve :-)))

Egy hónapja tart már, szerintem kitart nyár közepéig, akkor meg jönnek a last minute akciók :-))

Persze ha döntöttetek, akkor foglaljatok, tényleg jó árban van most egy csomó hotel.

Icu71 Creative Commons License 1 napja 0 0 51798

Én beszéltem.olyannal aki most is kint van nincs semmi gond minden csendes.Eleinte mi is féltünk de olyan sok jót mondtak akik visszajöttek hogy már egy csepp félelem sincs bennem Szerintem nyugodtan foglalhattok mi is megyünk julius 6-án.

Laraa_ Creative Commons License 2 napja 0 0 51797

Sziasztok!

Törökországi nyaralást terveztünk a Litore Hotelbe (keddig tart az akció a Green T.nál, ezért gyorsan kellene döntenünk), ami Alanyától kb. 30.km-re van Avsallartól pedig 7 km-re. Tartunk a migráns helyzettől és nem tudjuk, hogy foglaljunk e utat oda.

Esetleg, aki mostanában volt vagy megy a közelbe nyaralni tudna írni pár szót a helyzetről?!

Köszönöm szépen!

Okusaba Creative Commons License 2 napja 0 0 51796

Na akkor együtt megyünk :)

Mi eleve ezt választottuk, ebben a hotelben nem, de jártam már néhány Magic Life hotelben. Tudom mire számíthatok.

Előzmény: B&G10 (51788)
B&G10 Creative Commons License 2 napja 0 0 51795

Igen, Vikingen Infinity helyett. De azért holnap ezt még egyeztetem. Köszi az infót :-)

Előzmény: malazs (51794)
malazs Creative Commons License 2 napja 0 0 51794

Ha jól látom a Vikingen Infinity helyett?! Nah ez minőségi csere lesz ;-) A Jacaranda remek hotel, eddig mindenki csak dicsérte.

Előzmény: B&G10 (51788)
B&G10 Creative Commons License 2 napja 0 0 51793

Mi ott leszünk😀

Előzmény: majmokbolygoja (51790)
majmokbolygoja Creative Commons License 2 napja 0 0 51792

Persze, írok megint, mindig szoktam!

Előzmény: Lilla90 (51791)
Lilla90 Creative Commons License 2 napja 0 0 51791

Ohh. azt hittem, Ti is júniusban utaztok. Jó pihenést kívánok, és szeretnénk egy kis élménybeszámolót kérni!

Előzmény: majmokbolygoja (51790)
majmokbolygoja Creative Commons License 2 napja 0 0 51790

Na akkor szombaton kivel fogunk találkozni a gépen?

klau85 Creative Commons License 2 napja 0 0 51789

NINCSENEK SE MIGRÁNSOK SE KATONÁK ANTALYABAN ÉS A TÖRÖK RIVIÉRÁN SEM!!!!!!!!!!!!

Minden ugyan olyan mint eddig, jó az idő szépek a hotelek, csodás a tenger.

Nem kell elhinni mindent amit a média mond!!!!!!

B&G10 Creative Commons License 2 napja 0 0 51788

Kaptunk egy lehetőséget, hogy oda menjünk, ahova ti, a Jacaranda-ba. :-) Milyen jó infóval tudsz szolgálni? Ti miért választottátok? 

Előzmény: B&G10 (51758)
jablonka4 Creative Commons License 2 napja 0 0 51787

Mi a helyzet a migráns helyzettel Antalya körül?

Sok a német menekült!

Télen a nyugdíjasok az otthoni  fűtés miatt, nyáron a fiatalok a meló és stressz miatt.

Jönnek, apró kis gyerekekkel is.

Előzmény: Levendula125 (51785)
malazs Creative Commons License 2 napja -1 0 51786

Nincsenek migránsok ott, és nagy katonai jelenlét sem.

Előzmény: Levendula125 (51785)
Levendula125 Creative Commons License 3 napja 0 0 51785

Szeva mindenki!

Mi a helyzet a migráns helyzettel Antalya körül?

Az irodák dícsérnek  ott eladó minden de ha katonákkal van tele az utca,stb akkor arra nemvagyunk kíváncsiak.

mullera Creative Commons License 3 napja 0 0 51784

Köszönöm szépen! Megnézem a szállodát:-) mi is úgy gondolkodtunk, hogy akkor többször is besétálhatunk a városközpontba...minden jót Neked!

Előzmény: Jóskabp (51783)
Jóskabp Creative Commons License 3 napja 0 0 51783

Mi tavalyelőtt voltunk a Klepatra Beach-en, a Kahya Hotelben. A part valóban szép, 2 km hosszan homokos, fokozatosan mélyülő, a parton végig szép parkok sorakoznak, a látképet pedig színesíti az alanyai várhegy látványa. A Kahya Hotel a parttól 100 m-re van, csak egy kis parkon kell átmenni a tengerig. E hotelben jó az ellátás és előnye, hogy közel van a városközponthoz, ahova akár gyalog is be lehet sétálni. A napernyők árára nem emlékszem, de nem túl drága. Meg voltunk e hellyel elégedve. E hotel egyébként a Várhegy tövében levő Damlatas-barlangtól kb. 200 m-re nyugatra található.

Előzmény: mullera (51782)
mullera Creative Commons License 3 napja 0 0 51782

Sziasztok újra! Mi már meg is érkeztünk Marmarisból:-( napokkal ezelőtt kaptam a hírt, hogy idén mégsem indítanak charterjáratot a dalamani régióba...nagyon sajnáljuk!

Akkor irány Alanya, Kleopátra beach...Tudtok ajánlani szállodát, amivel elégedettek voltatok ezen híres alanyai part mentén? Milyen az ellátás? Olvasgattam vissza itt a fórumon, de azért frissebb véleményekre lennék kíváncsi, például érdekelne az is, hogy mennyibe kerülnek a napágyak és  a napernyők? Valóban olyan szép ez a part, vagy azért vannak negatívumok is, amire készüljünk? Köszönöm Mindenkinek előre is:-)

kenta11 Creative Commons License 4 napja 0 1 51781

Üdv ,

Mi ,három család megyünk jun15-jun28-ig 14nap a Water Planet Resort and Aquaparkba UAIn.. 

http://www.waterplanet.com.tr/DeluxeHotel.aspx

Bécsböl német utazási iroda ,igaz isztambulban 1 óra.15 perces várakozás lesz.

A lényeg ÁRAK: 2 Felnőtt ,14 éves és 12 éves gyermek 1661 euró ,Suite 2 hálószobás tengerre néző .

2 felnőt ,12 éves gyermek 1126 euró . mindent tartalmaz ,kivéve a biztosítás.

Akinek sok pénze van ,ezután is válassza a magyar irodákat.

Ez már nem árkülönbség ,ez már szakadék!

majmokbolygoja Creative Commons License 5 napja 0 0 51780

Nálunk is először az volt, hogy csak síma csere, de aztán én kértem, hogy valami kompenzáció legyen. Viszont a hölgy nagyon rendes, ismer minket, mert sokadik útunkat foglaljuk nála és nagyon korrektek egyébként is. Mi a Rákóczi úton szoktunk foglalni. De mégegyszer mondom, hogy szerintem megnyugodhattok, mert a Long Beach Resort is nagyon jó hely:)

Előzmény: Lilla90 (51779)
Lilla90 Creative Commons License 5 napja 0 0 51779

Szia, mi is Greennel járunk. Melyik irodájában voltatok? Mi a Pólusban. Úgy látom, veletek korrektebben rendezték el a dolgot. A Harmonyt mi is a nyugi miatt választottuk volna. De jó hogy írtad, hogy ez sem lesz rossz. Már nagyon várjuk!

Előzmény: majmokbolygoja (51772)
klau85 Creative Commons License 5 napja 0 0 51778

Egy egyszerűbb de egész jó kis hotel a Sea Life. Pár éve felújították, nem nagy alapterületen fekszik, van 2 medencéje. Én úgy tudom, hogy nincs aluljáró, az úton kell átmenni a parthoz, de van lámpa úgyhogy nem vészes. A parton is van egy bár, amit adnak karszalagot, azzal lehet igénybe venni. Ételek ízesek és finomak, én sokszor ebédeltem ott. Bőséges és választék is van. 10:00-24:00ig van az all inclusive koncepciójuk.

Jóskabp Creative Commons License 6 napja 0 0 51777

Mi 2010-ben voltunk a Sealife Family-ben, ami már akkor is színvonalas hotel volt, jó ellátással. Akkor még nem volt aluljáró a tengerpartra és az országúton kellett mindig átkelni, de most már úgy tudom, ez is megépült.

A part aprókavicsos. A város központja kb. 4 km-re van, de helyi buszjáratokkal könnyen elérhető. Van buszmegálló a hotelnél is.

Előzmény: manczi78 (51775)
Okusaba Creative Commons License 6 napja 0 0 51776

Köszi szépen, ez megnyugtató.:)

Az időjárás oldalakon még "csak" 21-22 fokos vizet írnak.

Előzmény: era51 (51769)
manczi78 Creative Commons License 6 napja 0 0 51775

Sziasztok!Júni 18-tó megyünk Antalyaba a Sealife Family hotelbe.Jön valaki akkor?Esetleg volt már ott valaki ? Nekünk ez lesz a második török nyaralásunk, az első nem sikerült túl jól a hotel miatt.

ej1945 Creative Commons License 6 napja 0 0 51774

Kedves Szisze 85.

Tavaly sok Tunézia után mi is először voltunk Alanyában. Mi sem tudtunk sok mindent,ezért kerestünk és találtunk egy fiatal

házaspárt. akik a 2 hét alatt amikor kértük akkor gépkocsival a rendelkezésünkre álltak. Nagyon aranyosak voltak és

mindenben segítettek.Sokat kirándultunk bejártuk velük a környéket. Az iroda által szervezett fakultatív kiránduláson nem vettünk részt. Ha jól tudom, akkor mi még ott leszünk , mikor ti jöttök/18-án jövünk haza/ az első napokban ha úgy gondoljátok szívesen találkozunk veletek/aGrand Uysal előtt/ az ott élő fiatalokkal együtt és akkor választ kaptok minden feltett kérdésre.Elöljáróban,az ottaniak elmondása szerint Alanya  és környékén Nyugalom van.Üdv

Szisze85 Creative Commons License 6 napja 0 0 51773

Szia!

Köszönöm hogy írtál. Sosem voltunk még Törökországban,kicsit félünk is.....

Mire figyeljünk,vagy vigyázzunk? A bazár milyen?Minden információt szivesen vennék.

Köszönöm!

Szép estét!

Előzmény: ej1945 (51744)
majmokbolygoja Creative Commons License 6 napja 0 0 51772

Szia! Greennel megyünk már hatodik alkalommal

Előzmény: Lilla90 (51771)
Lilla90 Creative Commons License 6 napja 0 0 51771

Szia, melyik utazási irodában foglaltatok?

Előzmény: majmokbolygoja (51770)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!