Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

a.t.t.i. 6 órája Creative Commons License 47938

Koszi :) 

Előzmény: GyusziP20 (47937)
GyusziP20 1 napja Creative Commons License 47937

Bogazkentből alapjába véve tömegközlekedéssel Serikbe tudtok elmenni, egy kisebb városba, ahonnan már indulnak buszok Sidébe, Belekbe.

Bogazkent - Serik kb 20 perc busszal. A buszok kb 30 percenként indulnak Bogazkentből.

Előzmény: a.t.t.i. (47935)
Sylvia67 2 napja Creative Commons License 47936

Mi Sideben nyaraltunk, csak átmentünk Belekbe, valamint Bogazkentben nézegettük milyen szállodák vannak jövőre vonatkozóan. Akkor láttuk, hogy Bogazkent még messze nem rendelkezik olyan turistaközponttal, mint Belek vagy Side. Antalyaban voltunk, Manavgatban, de béreltünk autót. Bogazkentből Sidébe is érdemes bemenni, szép kis város. Ne utazási irodás programon vegyél részt, hanem helyi irodával, olcsóbbak!

Előzmény: a.t.t.i. (47935)
a.t.t.i. 2 napja Creative Commons License 47935

Koszi:) 

Kirandulasi otletekre kivancsi lennék. 

Előzmény: Sylvia67 (47934)
Sylvia67 2 napja Creative Commons License 47934

Lényeget elfelejtettem, Bogazkent a település neve.

Sylvia67 2 napja Creative Commons License 47933

Siam Elegance nem igazából Belekben van, hanem attól távolabbeső kis település, ami össze nem hasonlítható Belekkel. Taxival vagy dolmussal lehet Belekbe is bejutni !Jobb lenne, ha nem azt irnák az irodák, hogy Belek, igy nagyon megtévesztő. 

Előzmény: a.t.t.i. (47932)
a.t.t.i. 2 napja Creative Commons License 47932

Belekbol merre erdemes kirandulni, mondjuk tomegkozlekedessel? 

Es hogyan? 

Ha valaki meg jon oktober 5.en a siam elegance-be irjon:)

zsebikutyus 2 napja Creative Commons License 47931

már csak 10 nap és végre megyünk :) !!

malazs 3 napja Creative Commons License 47930

Pontosan... ;-) Ha kellően kedves vagy és nincsenek szovjetek a közeledben akkor nagy eséllyel igen jó árban hozzá lehet jutni ;-)

Előzmény: zsebikutyus (47929)
zsebikutyus 3 napja Creative Commons License 47929

Oké! Akkor ha irhát, bőrt  szeretnék venni érdemes elmenni a fakultatív programmal Antalyába és alkudni?  Egyénileg, null helyismerettel gondolom nem érdemes keresgélni?

Pierr_Kardán 3 napja Creative Commons License 47928

Ezt meg kell erősítenem, aranyat csak megbízható helyről szabad venni, mert különben nagyon nagy a rizikó! Mi is jártunk úgy, hogy a város különböző részein lévő bazárokban három - négyszeres árkülönbséget találtunk teljesen egyforma fazonékszer esetében.

Az egyik helyen szemrebbenés nélkül rámondták, hogy arany, a másik helyen ki volt írva, hogy aranyozott, bár trükkösen: az volt ráírva, hogy 14 Kgp (goldplated). Sajnos azt, hogy valami arany, vagy csak aranyozott, azt nem lehet látni, legfeljebb ha kettévágod az ékszert, amit az árus biztosan nem nézne jó szemmel...

Előzmény: malazs (47917)
malazs 3 napja Creative Commons License 47927

Szia! Le voltunk tiltva itt egy páran. Így 1 héten keresztül nem tudtunk ide írni, vagyis tudtunk volna egy másik nicket generálva, de nem lett volna korrekt, mondjuk az elintézés módja sem volt az. Sok hasznos hozzászólás ment a kukába, sok ártatlan, szabályt nem szegő fórumtárs került 1 hetes tiltásra és pár olyan véglegesen akik az alapján kerültek tiltásra mert kevés volt a hozzászólásuk.

Előzmény: Papp Dávid (47923)
Pierr_Kardán 3 napja Creative Commons License 47926

Köszi a hírt!

Igazából én önkéntes számüzetésben voltam, mert van egy másik nickem, ami működött, de egyetlen egy technikai jellegű segítségnyújtástól eltekintve nem írtam hsz-t, nem feszítettem a húrokat a topikban...

Előzmény: Nikke (47908)
Papp Dávid 3 napja Creative Commons License 47925

Tanusithatom.Voltunk mindkettöben:)

Előzmény: malazs (47917)
gözlemeadora 3 napja Creative Commons License 47924

Nyilván, mivel Te ott nyaraltál jobban látod ezt a kérdést. :) Mi párszor elsétáltunk ott napközben, akkor a partról úgy tűnt, hogy zsúfolt. Az öböl tényleg jó a hullámmentesség tekintetében, lassan mélyülő, így kisgyerekeseknek is tökéletes és mi sem találkoztunk apró kövekkel/kavicsokkal... 

Előzmény: malazs (47920)
Papp Dávid 3 napja Creative Commons License 47923

Szia!

Hol voltál?

Volt kö,úgy kb 3 éteres sávban.Én átúsztam,igy különösebben nem zavart.

pista 60 3 napja Creative Commons License 47922

Valóban kicsit "lutri" a las-minute, de ha folyamatosan figyeljük (és szerencsénk van) a megfelelő időpontra nekem eddig még mindíg bejött és sok pénzt megspóroltam. Most is szept. 20-21 körül mennék és már lehet látni hol csökkentették indulás előtt pár nappal kb 30 %-al. Ez a "nagy számok törvénye alapján"  szerencsés esetben most is várható.

Előzmény: Attika30 (47891)
apion 3 napja Creative Commons License 47921
Üdv. újra a fedélzeten! A tengerben a parttól kb.6-8m-re van egy 1,5-2m-es sáv, ahol voltak kövek kavicsok, de ez egyáltalán nem vészes. A part, júniusban és a tenger is az említett sáv kivételével homokos. Valóban nem túl széles az Alaiye partszakasza, de délelőtt lemenve van szabad napágy, délután már nincs (nem volt).
malazs 3 napja Creative Commons License 47920

Picit én ezt másként látom, a mi esetünkben nem volt zsúfoltság, fél 10 körül simán volt első vagy második sorban is egymás melletti 3 napágy. Bár nem kilométeres a partszakasza ez tény,de kellően nagy szerintem, ráadásul egy valamennyire védett öbölben, így hullámzással sem igazán találkoztunk. ami meglepett hogy Papp Dávid írta hogy voltak kavicsok, mert mi ilyet nem tapasztaltunk, ez a képeimen látható is volt.

Előzmény: gözlemeadora (47888)
malazs 3 napja Creative Commons License 47919

Papp Dávid! Köszi a beszámolót neked, és remélem remekül éreztétek magatokat és elégedetten tértetek haza.

Mindenki másnak is köszi a beszámolókat!

miramar09 3 napja Creative Commons License 47918

Szia tenger virága!

Köszi, igyekeztem mindent leírni. Kérdésedre válaszolva, a parton nem kell fizetni a napágyakért és napernyőkért.

Előzmény: tenger virága (47902)
malazs 3 napja Creative Commons License 47917

Tényleg nem vitának szánom, de bazárokban aranyat és bőrt nem veszünk ez alapelv. Az irodák által szervezett Antalya-i városnézések esetén a programhoz tartozik a bőrösök és ékszergyárak látogatása, ahol vásárolni lehet, bár elsőre az árak igen magasnak tűnhetnek, ügyes alkudozás esetén azért a kiírt ár 30-40%-áért elhozhatóak a termékek. Ezekhez garancia is van. korábban már írtam róla miként is vehető meg egy bőrkabát ami olyan finom minőségű mint a selyem, 990€ helyett 235€-ért illetve a 240$ áron kiírt arany-ékszer 100$-ért ;-) Biztos forrásból, tanúsítvánnyal és garanciával. Bazárokban is megvehető ilyen, de megvehető olyan is amiről később kiderül hogy egy marék túrót sem ér.

Előzmény: zsebikutyus (47916)
zsebikutyus 3 napja Creative Commons License 47916

Köszönöm a válaszokat, akkor érdemes a piacon körülnézni és próbálni alkudozni!

szantog 3 napja Creative Commons License 47915

Kitiltásról hamar megkaptuk az e-mailt, visszaengedésről még nem. Moditopikra reggel gondoltam ránézek, de Te beelőztél a friss hírrel ! 

Előzmény: Nikke (47914)
Nikke 3 napja Creative Commons License 47914

Időnként bepillantottam a moditopicba, hogy hátha van valami újság. Épp volt. :-)

Előzmény: szantog (47913)
szantog 3 napja Creative Commons License 47913

Szia ! Köszi, Tőled értesültünk, hogy vége a kiállításnak ! 

malazs 3 napja Creative Commons License 47912

Hosszú, de azért nem unatkoztunk :-) Azt hiszem tartalmas heten vagyunk túl, sok most utazóval és őket segítve, reméljük itt is lesz majd beszámolójuk. Bár írni nem tudtunk, olvastunk folyamatosan. Reméljük visszatér ide a béke is és ismét barátságos lesz a topic.

Előzmény: Nikke (47911)
Nikke 3 napja Creative Commons License 47911

Végre. Hosszú volt ez a kb. 1 hét.

Már nagyon vártalak vissza benneteket. :-)

Előzmény: malazs (47910)
malazs 3 napja Creative Commons License 47910

Most már igen. Köszi ;-)

dp2008 3 napja Creative Commons License 47909

Sajnos egyre nehezebb jót és jó áron venni mert az oroszok mindent megvesznek alku nélkül.

Előzmény: zsebikutyus (47905)