Keresés

Részletes keresés

malazs Creative Commons License 6 órája 0 1 57128

Bár egyikben sem voltam,az évek alatti beszámolók alapján bármelyik simán vállalható. Természetesen ezeken kívűl is sok remek hotel van még.

Egyénileg úgy érdemes hogy lefoglalod a repjegyet első körön. A neked megfelelő időpontot megnézed, illetve a környező napokat amelyek még szóba jöhetnek, kiválasztod a legolcsóbb intervallumot, az sem kizárt hogy akár a repjegy árazása miatt a 9 éj sem lesz drágább mint a 7 éj. Mikor megvan a repjegy, utána lehet nézegetni a hoteleket arra az időpontra. Választani bőven fogsz tudni miből, több oldalt is érdemes átnézni, más is írt oldalakat, illetve pár hete soroltam fel én is jó pár oldalt. Hirtelen amik eszembe jutnak:

thomascook.de

ab-in-den-urlaub.de (itt oldalsó menü: Hotel Urlaubsregion)

hotelscombined.com

travelrepublic.co.uk

otel.com

lookbookholiday.com (itt sajnos valamiért igen szűk lett a választék)

momondo.com

A booking az leginkább kerülendő részemről.

Foglalás után mikor kifizetted a teljes összeget, kb 2-3 nap múlva érdemes közvetlen a hoteltől kérni egy visszaigazolást hogy látják-e a foglalásod és rendben van-e.

Transzfert tudsz foglalni a travelrepublicon is, illetve a 724transfer.com oldalon. Amennyiben lényegesen olcsóbbra jönne ki, nyugodtan választhatod a shuttle bus-t

Előzmény: Gsx-rr (57127)
Gsx-rr Creative Commons License 7 órája 0 0 57127

Kezdem szűkíteni a kört.

Alba Royal

Nashira Resort

Magic Life Jacaranda

Sherwood Dreams

Royal Alhambra

Albaban már voltam a lényeg a hasonló tengerpart.

Megköszönném ha segítenétek a választásban,esetlegesen ha van még valami jó szálloda hasonló ársávban légyszíves írjátok meg.

Előzmény: malazs (57126)
malazs Creative Commons License 7 órája 0 0 57126

Nincs. Viszont ideális átszállási idővel van ;-)

Előzmény: Gsx-rr (57125)
Gsx-rr Creative Commons License 7 órája 0 0 57125

Közvetlen járat gondolom nincs!

Előzmény: gambl-R (57122)
tkisgyongyi Creative Commons License 9 órája 0 1 57124

Idén is Törkországba akartunk menni, de júliusban még nem volt út az őszi szünetre és én nem tudok máskor menni. Befizettük Jordániát és két hét múlva feltették az október 29-i járatot. Mérges voltam, hogy miért nem vártam...

Ma kaptam értesítést, hogy törölték az utunkat Jordániába.

Sikerült Larába a Titanicba foglalni, de  nem sok mindent találok itt róla.  nem volt közületek ott valaki mostanában?

hunaqua Creative Commons License 9 órája 0 0 57123

Ezeken az oldalakon nagyon jó árakat találsz hotelekre.

Travelrepublic,Galahotels,otel.com

Előzmény: Gsx-rr (57121)
gambl-R Creative Commons License 9 órája 0 0 57122

Két opció van (BUD-ról): Pegasus, vagy Turkish.

Simán megoldható egyénileg.

Előzmény: Gsx-rr (57121)
Gsx-rr Creative Commons License 9 órája 0 0 57121

Sziasztok!

Nekem tegnaptól indult a szabadságom, szerettem volna ,vagy szeretnék Törökországba menni idén is ,mint már többször voltam.

Voltam 2 utazási irodában is ,de már nem igazán van hely október 15 elött.

Esetlegesen megoldható az utazás egyénileg? Szállásfoglalás gondolom megoldható ,csak ,hogy repülőjárat van-e.

esetleg aki járatos ebben az megoszthatná.

Amúgy a Facebook csoport hová tűnt?

hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57120

:-)

Előzmény: Jóskabp (57119)
Jóskabp Creative Commons License 1 napja 0 0 57119

Köszönöm a sok hasznos véleményt, és valóban Kemer látszik a legkedvezőbbnek.

Előzmény: hunaqua (57118)
hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57118

...akkor ezt is megbeszéltük!  ;-)

Előzmény: malazs (57117)
malazs Creative Commons License 1 napja 0 0 57117

igen

Előzmény: hunaqua (57116)
hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57116

..tehát a lényeg,amennyiben Göynüknél nagyobb nyüzsi,akkor Kemer!! :-))

Előzmény: malazs (57115)
malazs Creative Commons License 1 napja 0 0 57115

Nyüzsi volt Göynükben is, csak kisebb területen ;-) Mondjuk így is sikerült egy másfél órás séta, és csak egy részén voltunk.

Előzmény: hunaqua (57114)
hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57114

..tehát a lényeg,ha nyüzsit keres abban a térségben akkor Kemer! ;-)

Előzmény: malazs (57113)
malazs Creative Commons License 1 napja 0 1 57113

Így van. Maga a városka abszolut nem nagy durranás, ami érdekes az az elhelyezkedése és a környéke. Van egy óratorony egy térrel szökőkutakkal, van egy szép parkja, van 2-3 dzsámi és nagyjából ennyi a városban a látnivaló. Lehet nagyokat sétálni, de úgyis az ismétlődő kínálatú bazárok kirakata az amit közben lehet nézegetni. Ez meg megvan minden kis településen is.

Előzmény: hunaqua (57112)
hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57112

...persze minden relatív.Alanyához vagy Kusadasihoz képest Kemer is kicsi.

Előzmény: malazs (57110)
n.tomika Creative Commons License 1 napja 0 0 57111

Mi a Phaselis Roseban voltunk, tengerparti, 2perc sétára a fő utcától, de egy kis utca nem nagy élettel. Bár ez 3éve volt, de drága volt minden alkudni se lehetett szóval nekünk nem jött be. A szálloda jó volt, jó esti programokkal de tekirova unalmas.....  

Inkább a kemert ajánlanám!!  A többi kisvárost nem ismerem!! 

Előzmény: hunaqua (57109)
malazs Creative Commons License 1 napja 0 0 57110

Sokkal több mindent bent Kemerben sem lehet nézelődni mint Beldibiben,Camyuvaban,Kirisben. Igaz kevesebb a bazár,de ugyanazt látod szinte Kemerben is csak ismétlődve+ a fix áras boltok és a piac, de azokhoz meg elég egy délelőttre be dolmusozni.

Mindenhol volt nyüzsgés, sétákra tökéletes, amennyiben ez kevés akkor Larai hotelt kell nézni és bebuszozni Antalya-ba, de akár ezekről a helyekről is be lehet buszozni 1 alkalomra, sőt érdemes is.

Előzmény: hunaqua (57107)
hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57109

"amely tengerparti, és belterületen van, ahol lehet nézelődni"  

Szerintem akkor Neki inkább Kemer ajánlandó. :-)

Előzmény: n.tomika (57108)
n.tomika Creative Commons License 1 napja 0 0 57108

Kemer!!

Mi tekirovából esténként bebuszoztunk kemerbe!!!  nem volt nagyon nagy élet!!! 

Előzmény: hunaqua (57107)
hunaqua Creative Commons License 1 napja 0 0 57107

Göynük,Beldibi,Kiris,Tekirova,Camyuva

..ezek közül este melyik nyüzsgő,sok bazár ,sok ember?

n.tomika Creative Commons License 1 napja 0 0 57106

Szia!  Már haza is jöttetek???  Hamar eltelt ez a kis idő!  Örülök hogy jól éreztétek magatokat és minden tetszett!  Számomra a kemeri régió a legszebb!!  Nem is nagyon vágyom más részére töröknek! 

Kemerben voltatok?  A keddi piacot néztétek?  Megkerestétek a Fame residencet??? 

Akkor még szerencsétekre jó idő volt. A tenger is jó meleg volt akkor???  hát én még mindíg nagyon visszavágyom!!!!  Bár nekem szerencsémre még idén lesz egy kis pihi az édenben..... (bár arról még nem sikerült dönteni)! 

Előzmény: Icus60 (57086)
Jóskabp Creative Commons License 1 napja 0 0 57105

Köszönöm szépen! Megnézem a NET-en ezt a hotelt is :)

Előzmény: n.tomika (57104)
n.tomika Creative Commons License 1 napja 0 0 57104

Sziadztok!  Rég jártam már erre, de tudnám ajánlani a Phaselis Rose tekirova szállodát is!!!! 

Előzmény: Jóskabp (57097)
Jóskabp Creative Commons License 1 napja 0 0 57103

Nagyon szépen köszönöm! Ez alapján már tudunk választani minden bizonnyal!

Előzmény: malazs (57102)
malazs Creative Commons License 2 napja 0 1 57102

Kemerben én leginkább a Barut Kemert ajánlanám.

A környező településeken pedig az alábbiakat: Rixos Premium tekirova,Rixos Sungate, Crystal Flora beach, Sherwood Club Kemer/Göynük, Akka Antedon,Akka Alinda, Simena Sun Club (nem a simena hotel és nem a simena holiday village) Limak Limra, illetve nálam továbbra is ajánlott az Orange, de leginkább a korábbi évek alapján. Mostanra nagyon hardcore party hotel lett, így sokaknak ez kizáró ok. ezeken kívül van még számtalan jó hotel. Nekünk vagy közeli ismerősöknek ezekben van jó tapasztalatunk, vannak eltérések, de mikor mi voltunk ár/érték arányban jók voltak, kérdés kinek mire van pontosan szüksége.

Előzmény: Jóskabp (57101)
Jóskabp Creative Commons License 2 napja 0 0 57101

Leginkább Kemerben, de ha van a többi városban olyan hotel, amely tengerparti, és belterületen van, ahol lehet nézelődni, az is jó.

Köszönöm!

Előzmény: malazs (57099)
Jóskabp Creative Commons License 2 napja 0 0 57100

Köszönöm, megnézem! :)

Előzmény: hunaqua (57098)
malazs Creative Commons License 2 napja 0 0 57099

Kemer városában, vagy kemeri régióban, városban? Pl Göynük,Beldibi,Kiris,Tekirova,Camyuva...

Előzmény: Jóskabp (57097)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!