Keresés

Részletes keresés

malazs Creative Commons License 2017.09.24 0 1 57154

Szia! Igen az akkori trollkodások és kötekedések miatt elvetettem. Csak röviden: az alpharooms elcseszte, majd értetlenkedett, elvileg megegyezünk uána az új foglalásba, ami szintén nem volt rendben részükről. Csak ittlétünk másnapján rendeződött. Ezáltal otthon 1 hét bizonytalanság volt az út előtt, majd itt szintén 1 nap bizonytalanság. Most minden flottul ment. A travelrepublicnál foglaltam már 1€-val előzetesen. Út előtt 1 hónappal kellett kiegyenlíteni, olyan ütemezésben ahogy épp akarom. Teljes ár kifizetése után már a hotel is vissza tudta igazolni hogy minden rendben. A transzferünk is rendben volt, a repülőút is, pogyót nagyon hamar megkaptuk. Szobát most sokkal nagyobbat kaptunk. Gyakorlatilag minden tökéletes.

Előzmény: Sylvia67 (57150)
hunaqua Creative Commons License 2017.09.24 0 1 57153

Pár éve nagyon jó hotel volt az Admiral. Korából adódóan azért a felújítások már aktuálisak lehetnek,ezt nem tudom mi történt. Arra készülj fel,hogy este már korán sötétedik,hasonlóan mint itthon.A hajnalok és az esték lehetnek már kicsit hűvösebbek is,ekkor már akár egy vékony pulcsi is kelhet. (..ez az október közepe elég kiszámíthatatlan ,lehet még akár nagyon meleg is). A tengerben fürödtünk inkább,az még olyan 24-25C volt.A medence már annyira nem volt meleg,azt a hajnali lehűlések már hűtik.Viszont ennek a hotelnek legnagyobb hibája ,hogy semmi nincs a környéken,tehát esti séta nincs.Amennyiben akartok menni valahová (Manavgat, Side vagy Alanya) akkor csak dolmus. Talán oda dolmussal a legközelebb az Okurcalar-i Alara Grand Bazaar. Ez a busszal olyan kb. 5-10 perc,de a boltokon kívül nincs ott más.Lehet,hogy október közepén végén talán praktikusabb városi hotelt keresni,mert nem lesz mér este 7-ig strandolás.

Előzmény: pandus1111 (57147)
Merhaba Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57152

Szia!

 

Gyors voltál, köszi szépen!

 

Üdv!

Előzmény: tmoncsy (57151)
tmoncsy Creative Commons License 2017.09.24 0 1 57151

Royal Alhambra Palace  Side, 08.27-09.03.

Öt éve nyílt szálloda, építészügyileg kifogástalan állapotban van. A környéken a legszebb, legmutatósabb épület. Bazár a szomszédságban található lehet válogatni. Dolmusok jönnek mennek a szálloda előtti főúton Side óváros is könnyen elérhető. Az épület tiszta, igényes. A szobánkat minden nap porszívózták, felmosták, törölközőcsere, minibár feltöltve colával, fantával, ice teával, sörrel és ásványvízzel. Tengerre, illetve udvarra néző szobánk volt gyönyörű kilátással. Javasolnám ezeket a szobákat választani mert a tájra nézőek a szálloda előtti főutcára néznek. Mi harmadjára voltunk Törökországba de az ételválaszték itt volt a legnagyobb és legváltozatosabb. Nagyon sokan voltak a szállodába, vacsoránál az első két nap igazán keresgélni kellett a helyet, de egy kis borravaló a pincérnek és ezután mindig ott volt nekünk a lefoglalt megterített asztal. Pincérekből lehetne több mert azt látni hogy reggelinél, vacsoránál nem győzik leszedni az asztalokat, ujra megteríteni. Ebből vannak a negatív kommentek is. A tengerpart full homokos és tiszta!!! 31 fokos volt a tengervíz és lassan mélyülő. Kisgyermekeseknek is bátran ajánlott. Animációs programok is jók voltak, nem lehet unatkozni gyereknek felnőttnek egyaránt. Összességében egy nagyon jó hetet töltöttünk el de arra jöttünk rá hogy ez a hét nap kevés volt,szivesen maradtunk volna még! Majd legközelebb 😉

Előzmény: Merhaba (57141)
Sylvia67 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57150

Multkori foglalásnál említetted, hogy valami gond volt, nem ment simán, majd külön elmeséled. Nem került azóta szóba, milyen hiba történt, elmesélnéd nehogy más is belefusson ? Szállásmegerősítés jó tipp!!

Előzmény: malazs (57128)
Sylvia67 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57149

Külföldi irodánál a neten keresztül foglalok, hozzá a momondonal a repjegyet. Árak EUR-Ban vannak megadva, akkor a bank a magyar számláról milyen árfolyamon veszi le, milyen plusz költség vonzata lehet ? Visa kártyám van valamint Mastercard hitelkártya. Szerintetek melyiket használjam ?

Jóskabp Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57148

Nagyon köszönöm! megkeresem a beszámolódat is.

Előzmény: Kala53 (57143)
pandus1111 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57147

Sziasztok!

Októberben készülünk Sidebe, a Crystal Admiral hotelben leszünk.

Valaki esetleg volt már itt, tud róla infót?

Milyen az időjárás okt. közepén? Lehet a tengerben fürödni még?

Köszönöm! :)

gambl-R Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57146

! = :)

Előzmény: gambl-R (57145)
gambl-R Creative Commons License 2017.09.24 0 2 57145

A fene se irigyel! !

Előzmény: malazs (57142)
Kala53 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57144

Mi is Marmarist néztük ki jövőre, ezért kerestem itt rá. Így akadtam rá a kérdésedre. A Sun&Fun-nak idén voltak oda szervezett útjai.

Előzmény: n.tomika (56565)
Kala53 Creative Commons License 2017.09.24 0 0 57143

Mi két éve voltunk a Fame Residenceben. Kemer központjától kb. 5 percre van nagyon jó helyen. Saját tengerparttal rendelkezik és viszonylag széles a parti sáv.  A hotel 5*os, felújított szobái vannak, nagy tisztaság, finom ételek és kedves személyzet jellemző rá. Talán pici hibája, hogy kevés a kert rész, de vannak fák és szépen nyírt bokrok.

A parton a hotel partjának teljes szélességében kifeszített napvédő árnyékoló van /középen helyet hagyva a partra jutáshoz/ ami alatt két sorban fértek el a napágyak és előtte még kb. négy sorban napozó ágyak napernyőkkel. Nem volt szükség kora reggeli foglalásra mi általában reggeli után mentünk le a partra /ha éppen nem kirándultunk/ és találtunk mindig helyet az árnyékoló soron. Tettem fel beszámolót és anno képeket is ha érdekel rá tudsz keresni.

Előzmény: Jóskabp (57097)
malazs Creative Commons License 2017.09.23 0 0 57142

Merhaba Creative Commons License 2017.09.23 0 0 57141

Szia!

 

Írhatnál egy beszámolót, ha van kedved.

 

Üdv!

Előzmény: tmoncsy (57139)
Icus60 Creative Commons License 2017.09.23 0 0 57140

Szia!

Bocsi, hogy csak most írok, de nem értem rá. 

A Fame-et kívülről láttam, amikor bementünk a bazárba. Nekem nem volt csalódás a bazár, de nem sok időt töltöttünk el. Másnap visszamentünk, hogy megkeressük az általad írt kézműveseket, de nem találtuk. Végül még megnéztük a pénteki piacot. Ez lényegesen kisebb, de ugyanazok vannak. A levegő nagyon meleg volt, a tenger 28-30 fok között. Nagyon szép a környék. Van valami Maldívval?

Előzmény: n.tomika (57106)
tmoncsy Creative Commons License 2017.09.23 0 0 57139

Két hete jöttünk haza a Royal Alhambrából. A szálloda és a tengerpart is nagyon rendben van! Mindenképpen ajánlom!

Előzmény: Gsx-rr (57138)
Gsx-rr Creative Commons License 2017.09.23 0 0 57138

Köszönöm ,de közben más megoldás született. Ukrajnából megyünk,Októberben amúgy is van oda egy üzleti utam.

 

Még nem dőlt el ,hogy Alba Royal ,vagy Alhambra. Az ár amúgy 300 dollárral olcsóbb.

 

már kérdeztem a facebook csoportot ,megköszönném ha valaki beprotezsálna.

Köszi!

Előzmény: malazs (57128)
Hollander.1 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57137

Ennyi baj legyen :) Köszönöm a felvilágosítást :)

Előzmény: Pierr_Kardán (57136)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57136

A Flibco nevében megy a MiniBud, csak azért írtam, hogy ne a megszokott nagy zöld-fehér autóbuszt várd, hanem egy kis szürke-piros-kék mikrobuszt.

Előzmény: Hollander.1 (57133)
Hollander.1 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57135

Köszönöm, tudom :) Ez a Flibco volt szimpatikus korrekt áron.

Előzmény: gambl-R (57134)
gambl-R Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57134

Vagy a 200E a Koki-rol meg olcsobban. :-)

Előzmény: Pierr_Kardán (57132)
Hollander.1 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57133

Honlapjukon fent van Budapest, akkor a miniBUD visz ki ugyanannyiért ? Ezt valahol irták is, hogy lehet nevükben valaki más társaság visz ki, de nem számít :)

Tudom, hogy van a 100 E-s busz, csak nem akartam átbumlizni a Deák térre. 

Ferihegy express az egy főre lenne 4800-- Ft, az már sok, azért inkább már átmegyek a Deákra. Deák téren a városháza előtt áll meg a 100 E ?

Előzmény: Pierr_Kardán (57132)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57132

Budapesten sem működik a Flibco. A MiniBud nevű (amúgy is általános reptéri transzfert nyújtó) cég viszi az utasokat 8 személyes mikrobusszal a Flibco nevében.

 

Melyik pályaudvarról akarsz kimenni a repülőtérre? A Deák térről megy a 100E busz, 900 Ft-ért 35 perc alatt kivisz a városközpontból Ferihegyre.

Előzmény: Hollander.1 (57131)
Hollander.1 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57131

Budapesten a Pályaudvarról szeretnék egyedül kimenni a reptérre, nekik vannak a legjobb áraik.

Hazafele már megoldott reptéren veszem fel az autót.

Törökországban már megrendeltem a transzfert :)

Előzmény: Pierr_Kardán (57130)
Pierr_Kardán Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57130

A Flibco kiváló repülőtéri transzfert nyújt, többször is utaztunk velük Belgiumban.

 

Törökországban egyáltalán nem létezik ez a szolgáltatás.

Előzmény: Hollander.1 (57129)
Hollander.1 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 57129

https://www.flibco.com/hu#/booking   -ról tudtok valamit, mennyi jó reptéri transzfer ?

malazs Creative Commons License 2017.09.21 0 1 57128

Bár egyikben sem voltam,az évek alatti beszámolók alapján bármelyik simán vállalható. Természetesen ezeken kívűl is sok remek hotel van még.

 

Egyénileg úgy érdemes hogy lefoglalod a repjegyet első körön. A neked megfelelő időpontot megnézed, illetve a környező napokat amelyek még szóba jöhetnek, kiválasztod a legolcsóbb intervallumot, az sem kizárt hogy akár a repjegy árazása miatt a 9 éj sem lesz drágább mint a 7 éj. Mikor megvan a repjegy, utána lehet nézegetni a hoteleket arra az időpontra. Választani bőven fogsz tudni miből, több oldalt is érdemes átnézni, más is írt oldalakat, illetve pár hete soroltam fel én is jó pár oldalt. Hirtelen amik eszembe jutnak:

thomascook.de

ab-in-den-urlaub.de (itt oldalsó menü: Hotel Urlaubsregion)

hotelscombined.com

travelrepublic.co.uk

otel.com

lookbookholiday.com (itt sajnos valamiért igen szűk lett a választék)

momondo.com

 

A booking az leginkább kerülendő részemről.

 

Foglalás után mikor kifizetted a teljes összeget, kb 2-3 nap múlva érdemes közvetlen a hoteltől kérni egy visszaigazolást hogy látják-e a foglalásod és rendben van-e.

 

Transzfert tudsz foglalni a travelrepublicon is, illetve a 724transfer.com oldalon. Amennyiben lényegesen olcsóbbra jönne ki, nyugodtan választhatod a shuttle bus-t

 

Előzmény: Gsx-rr (57127)
Gsx-rr Creative Commons License 2017.09.21 0 0 57127

Kezdem szűkíteni a kört.

Alba Royal

Nashira Resort

Magic Life Jacaranda

Sherwood Dreams

Royal Alhambra

 

Albaban már voltam a lényeg a hasonló tengerpart.

 

Megköszönném ha segítenétek a választásban,esetlegesen ha van még valami jó szálloda hasonló ársávban légyszíves írjátok meg.

Előzmény: malazs (57126)
malazs Creative Commons License 2017.09.21 0 0 57126

Nincs. Viszont ideális átszállási idővel van ;-)

Előzmény: Gsx-rr (57125)
Gsx-rr Creative Commons License 2017.09.21 0 0 57125

Közvetlen járat gondolom nincs!

Előzmény: gambl-R (57122)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!