Keresés

Részletes keresés

sumi71 Creative Commons License 30 perce 0 0 144463

Így igaz!Nekem közel 250-be volt,és nem lett tuti!De egyszer akartak adni érte 150-et,de nem adtam,

Előzmény: 53zsiga (144461)
SelmeciMarcell Creative Commons License 1,5 órája 0 0 144462

Felújított, de akár restaurált Babettát se lehet annyiért eladni amiért érdemes lenne vele foglalkozni. Egyedül a soha be nem indított, lezsírozva tárolt totálisan gyári állapotú, tehát akár múzeumban kiállítható darabok érnek sokat.

Profi felújítást általában magának csinál az ember akkor, ha esze ágában sincs megválni a géptől. Amúgy csak annyit csinál vele a nepper hogy beindíthatóvá teszi (ha lehet) meg letakarítja. Így lesz a 10000 Ft-os gépből 15000-es. 5000-ért megéri kicsit tisztogatni.

Előzmény: Markhazy (144460)
53zsiga Creative Commons License 2 órája 0 0 144461

A Ráfordított pénzt nem fogod érte visszakapni, ha így darabban árulod. Fejezd be és tartsd meg, vagy engedj az igényeidből. Van itt olyan Babetta ami 200 000 ért lett felújítva, de a negyedéért sem lehetne eladni. Azért sok sikert hozzá!

Előzmény: Markhazy (144460)
Markhazy Creative Commons License 3 órája 0 0 144460

A váz hiánytalan, Minden megvan hozzá, oldallemezek és a lámpa is természetesen. Bowdenek nincsenek, de írtam hogy kell hozzá egy donor motor alkatrésznek. Minden megvan ami fényezhető egy Babettán. Árat nem igazán merek mondani mert annyit nem ér az egész. De el lehet jönni megnézni. A fényezés ha jól emlékszem 45.000 volt úgy hogy én jártam le csiszolgatni a vázat homokszórás után aztán meg a szórógittet. Ettől olcsóbban nem akarom adni mert a pénzemnél szeretnék maradni. De a fényezés garantáltan szebb mint a gyári!  A blokk felújítás eddig 15000 be került. úgy csapágyak és szimmeringek meg főtengely felújítás. A két kerék darabja legyen 3000 bár nem tudom hogy most mennyiért mennek a piacon. De új gumik vannak rajta és szép krómozottak.  Összesen 66.000 Nem nagyon akarok már ezzel foglalkozni az az őszinte igazság. Jó lett volna de ma vettem szimmeringet a blokkhoz és kicsit sajnáltam azt az ezer akárhányszáz forintot rá... :( De bízzom benne hogy valaki jó gazdája lesz mert érzékeny szálak fűznek ehhez a motorhoz. Egy jó barátom nagyapjáé később pedig az apjáé volt. Sajnos már nincsenek közöttünk.

53zsiga Creative Commons License 4 órája 0 0 144459

Látatlanban , hogy mondasz korrekt árat?  Meg a felújítás is mindenkinek mást jelent. 

Inkább te írd le, hogy mire gondolsz. Oldallemezek, kipufogó, sárvédő, lámpa, bowdenek is nagyon lényeges mert ezek is nehezen beszerezhetőek.

Egyéb iránt lenne itt érdeklődő.

Előzmény: Markhazy (144457)
LacoP21 Creative Commons License 4 órája 0 0 144458
Előzmény: jawa1978 (144453)
Markhazy Creative Commons License 5 órája 0 0 144457

06 70 361 8050, ha valakit érdekel (egyel lentebbi hsz) akkor hívjon. Mond rá egy korrekt árat és viheti.

Eger környékén vagyok.

BLaaszloo Creative Commons License 6 órája 0 0 144456

Valóban nem egyszerű feladat, nekem szlovákiábó hozott egy fórumtag barátom.

Előzmény: jawa1978 (144453)
Markhazy Creative Commons License 10 órája 0 0 144455

Sziasztok,

Mennyi pénzt lehet elkérni egy szakműhelyben és szakszerűen lefényezett babetta 206 vázért illetve a teljesen felújított motorjáért? Új felnik is vannak hozzá, új gumikkal. Csak kell hozzá egy donor gép hogy össze lehessen rakni mert a vázhoz tartozó csavarok és egyéb alkatrészek már nincsenek meg mivel kb 6-7 éve lett szétbontva. Azóta a fényezett alkatrészek lakóhelyiségben pihennek egy nagy kartondobozban pokrócok között...

TiborGo Creative Commons License 11 órája 0 0 144454

Király, jó lenne megint látni poluxx mestert! :)

Előzmény: Tóni bácsi (144452)
jawa1978 Creative Commons License 12 órája 0 0 144453

üdvözlöm az urakat.tudna valaki segiteni,babetta 210 hez hol kapok 47 es hátso lánckereket?

Tóni bácsi Creative Commons License 13 órája 0 0 144452

Szevasz Tibikém!

Képzeld, abban az ügyben, amiről beszéltünk, sikerrel jártam!!! :-))))))))) Nagyon örült a barátunk, tehát ott a helye, ahol adott időpontban lennie kell!!!!!! Annyit írt, hogy valamikor augusztus végén mennie kell a Balcsira, de még az az időpont sincs lefixálva.

Szeretettel üdvözöl Téged is. Meg én is! Majd beszélünk!

Nagyon jól néz ki a "megpettingelt" gyertyád! :-)))))))))))))))

Előzmény: TiborGo (144434)
Butcher88 Creative Commons License 14 órája 0 0 144451

Ezeken túl vagyok.

A nagy bordás felfekvő felülete is kopott és még repedések is vannak benne + kottyan is.

Előzmény: 53zsiga (144447)
moyos Creative Commons License 23 órája 0 0 144450

Köszi a választ mindenkinek, de elkanyarodás van az eredeti dologtól.

Azóta már megtudtam, hogy a narancs kupakos a jobbik, a citrom kupakos pedig valami vízbázisos móka.

Tökmindegy. A hideg zsíroldó hatásáról én is tudok, köszönöm. Azért merült föl nálam a brigi, mert másodízben fordult elő a lenyúlásom :)

Nem válóok, de bosszantó, ha haladna az ember és az ideje szűken van mérve.

Tulajdonképpen maradék fékolajam is van, amit úgyse tudok már használni semmi egyébre, de az ilyet hozzá szoktam önteni fáradtolajhoz, és kertben épülő fa alkalmatosságok földbe kerülő részeit szoktam kezelni vele.

SelmeciMarcell Creative Commons License 24 órája 0 0 144449

Esetleg egy kis fékfolyadék? Mar mindent és cserébe még toxikus is :)

Brigéciolból a drágább a jobb, ha jól tudom. De én egyiktől sem dobtam hátast...

Előzmény: moyos (144439)
53zsiga Creative Commons License 24 órája 0 0 144448

Megnézem ha még megvan a doboza.

Előzmény: fryboy (144446)
53zsiga Creative Commons License 24 órája 0 0 144447

En először is arról gyöződnék meg, hogy az egész szerkezet teljesen olajmentes e. Aztán megvizsgálnám a ferodol és a nagy bordás közös felületét, felfekvést. Majd vizsgálnám a menesztők szabad mozgását, valamint az O gyűrű(k) hézagolását.

Előzmény: Butcher88 (144443)
fryboy Creative Commons License 24 órája 0 0 144446

A nevét meg tudnád mondani?

Előzmény: 53zsiga (144441)
medicin Creative Commons License 24 órája 0 0 144445

gyere nyugodtan , ha erre jársz!

Tóni bácsi Creative Commons License 25 órája 0 0 144444

Értelek én Lacikám, csak valahogy nálam nem biztos, hogy ez lenne a célravezető módszer. :-))))))) Az enyém nem dadog, nem forralja az olajat, csak eccerűen elküldte a 6V-os izzókat gyufáért. Nem is egy garnitúrát. :-(((((((( Megnéztem, egyik tekercsem sincs fellazulva, tehát a légrés évtized óta nem változott.

Jaaaaa, és nem használok koromtalanító adalékot.

Előzmény: 53zsiga (144428)
Butcher88 Creative Commons License 26 órája 0 0 144443

A nagy bordásnak van némi kottyanása,lehetséges,hogy ezért csúszik a 2. ?

Ha cserére kerülne a sor,melyik nagy bordás fajta ajánlott után gyártottból?

Előzmény: 53zsiga (144422)
-vacak- Creative Commons License 26 órája 0 0 144442

Nekem a Coop-os zsíroldó a festéket fémig lemarta. De amúgy a leghatásosabb szutyokeltávolító szerintem a blokkról. Befújod, és egy fél óra mulva lehetőleg slaggal bő vízzel le kell mosni, és vigyázni, hogy a festésre ne kerüljön.

53zsiga Creative Commons License 26 órája 0 0 144441

Amerikai adalék, injektor tisztító és koromtalanító.

Előzmény: fryboy (144440)
fryboy Creative Commons License 28 órája 0 0 144440

Szia! Milyen koromtalanító adalékot használsz?

Előzmény: 53zsiga (144418)
moyos Creative Commons License 28 órája 0 0 144439

Ez a blokk tetejére ráült mocsok, a H-talp alatt. Masszív trutyi, mert korábban csöpögött a benya a csap tömítetlensége miatt. Benyacsövön leszánkázott, a blokk tetejére meg lecsöppent a legmélyebb ponton.

Zsíroldó már bevált korábban, de a mai 210 blokk + vázpucolásnál kiürült. (Az, amit a motorokra vettem. A konyhából még tudok használni, de akár így, akár úgy lesz, mindenképp vennem kell valamit: vagy zsíroldót, vagy brigéciolt. Ezért kérdeztem, de már gugli barátom válaszolt azóta.

Köszi a választ Feri! Amióta a Futár a szomszédodba költözött 2x voltam benne. Ha legközelebb megyek, majd csörömpölök... ha épp otthon vagy, dumálhatunk egyet.

Előzmény: medicin (144438)
medicin Creative Commons License 29 órája 0 0 144438

bordák között nekem veldone zsíroldó, fadarab és fogkefe kombo hozott  eredményt.

Előzmény: moyos (144437)
moyos Creative Commons License 29 órája 0 0 144437

Üdvözletem!

Kiszedtem ma a blokkot a zöld rettenetből, és gondolván egyet letisztítottam blokkot + vázat olajsártól, maradék agyagtól... mindentől.

Annyi kérdésem lenne, hogy brigéciolból melyik kupakos a tuti?

A 207est is dzsuvamentesíteni szükséges, de azon az oldallemezek alá kukkantva a blokk tetején centis olajsaras trutymót látok. (a korábban eresztgető benzincsap-hollander tömítésének hála) Ezt a zaccot inkább az oda kitalált cuccal kínálnám meg.

53zsiga Creative Commons License 1 napja 0 0 144436

Zoltán majd mondja a tutit....

Előzmény: TiborGo (144435)
TiborGo Creative Commons License 1 napja 0 0 144435

LOOOOL

Előzmény: 53zsiga (144433)
TiborGo Creative Commons License 1 napja 0 0 144434

Kedves Tóni Bátyám!

Toleranciában Te vagy a példaképem, úgyhogy a világon semmiért ne kérj elnézést!

(Hívtalak ma telefonon, hosszan kicsengett de nem vetted fel. Remélem, minden OK!? Holnap ismét hívlak egy nagyon fontos ügyben!!!!)

Ölellek, vigyázz magadra mert belőled csak egy van !!!!! :))

Előzmény: Tóni bácsi (144424)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!