Keresés

Részletes keresés

Kilroy Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6533

Thx

Előzmény: IndaAdmin (6530)
Kilroy Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6532

Segédprogramok is léteznek erre.

Előzmény: IndaAdmin (6528)
sneci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6531

Tulajdonképpen amiról itt is szó volt.

A lényeg a pipán volt. Hogy alapból ne legyen benne, azt hadd tegye a felhasználó beléje. Mint pl a fésznél is.

Előzmény: IndaAdmin (6527)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6530

Jogos és készül már a megkülönböztetett jelzés, amivel felismerhetőek lesznek a Partner státuszú nickek hozzászólásai

Előzmény: Kilroy (6519)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6529

Elvileg pedig kutyaközönséges a szerkesztőablak szöveges része, müködnie kellene a másolás-beillesztésnek.

De van egy egyszerűbb javaslatom amúgy is: nyomj időről időre az Előnézet gombra, mert ezzel elmented az adott hozzászólás szövegét a piszkozatok közé, ahonnan elő tudod majd halászni, ha bekövetkezik mégis a baj, és elszáll az eddigi.

Előzmény: Törölt nick (6522)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6528

Sajnos ez egy olyan hiba, ami igazából a rendszer működésének sajátossága.

Egyelőre úgy lehet ezt elkerülni, hogy az előnézet gomb megnyomásával piszkozatok közé menteni az épp aktuális állapotot. Így ha valami miatt hosszabb időre magára is hagyod a szerkesztőablakot, az eddig beleírt szöveg nem fog elpárologni.

Előzmény: Patreides (6524)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6527

nézd, a lottószámokat hiába is kéred hogy írjuk meg, azokat nem fogjuk! :)

 

Bocs, szóval milyen ügyben írtál oda? Ha nem privát, akkor írd meg, hátha tudok segíteni

Előzmény: sneci (6523)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6526

Igen igen, itt tudod kitörölni a korábbi, a rendszer szerint még "élő" bejelentkezéseidet.

Ha mindegyiket kitörölted és nem jelölöd be legközelebb hogy "maradjak belépve", akkor elvileg minden szép és jó lesz. remélem.

Előzmény: sneci (6514)
Patreides Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6525

Hoppá, most leesett...

Tehát a bosszantó hiba az, hogy a telefonon nem lehet kimásolni, visszailleszteni, míg a szerkesztőablakba  beírt szöveg egy idő utáni elvesztése az egy tény, ami létezik, és ennyi? Mondjuk én tudok vele együtt élni. :)

Előzmény: IndaAdmin (6521)
Patreides Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6524

De hát ez így működik, amióta én vissza tudok emlékezni.

Tegnap ki is próbáltam, nyitva hagytam a szerkesztőablakot 50-60 percig, és utána nyomtam egy "Előnézet"-et.

Minden szöveg eltűnt, és a Piszkozatokba is csak egy üres semmit, egy fejlécet tett el.

Ezért rutin már régóta a Ctrl-A, Ctrl-C minden "Elküldöm" lenyomás előtt, de nyilván ez egy okostelefonon problémásabb lehet.

De ez a hiba, ez a jelenség régóta fennáll.

Előzmény: IndaAdmin (6521)
sneci Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6523

"Az üzenet beérkezését követően munkatársunk a lehető legrövidebb időn belül válaszol."

 

Azért sok mindent elárul az indáról, hogy jó 2 hete várok válaszra.

(na jó, nem is reménykedtem benne, hogy válaszolnak)

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6522

A telefon ZTE Blade lll, androidos, de nem értek a számtechhez, csak használom, nem tudom, milyen a böngészője. Előtte Samsung galaxy minim volt, annál is elszállt, de ott a visszafunkcióval visszajött, és egyszerűen felküldhettem. A piszkozatok ott is üresek voltak. Annál képfeltöltési lehetőség nem volt. Itt az működik, de bekopizni nem lehet az ablakban, mert ha rányomok, csak egy pillanatra, de az egész ablak kék lesz, aztán semmi. A bekopizott szöveg meg nem illeszthető be. 

Előzmény: IndaAdmin (6521)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.29 0 0 6521

Szia!

 

Sajnáljuk, hogy ilyen bosszantó hibával találkoztál.

Milyen telefont és milyen böngészőt használsz?

Előzmény: Törölt nick (6520)
Törölt nick Creative Commons License 2013.10.28 0 0 6520

Segítséget szeretnék kérni.

Ahogy látom, másnak is probléma, hogy elszáll a hozzászólás. Kiokosítottak, hogy húsz percem van beírni, és ha ezen túlfutok, akkor menthetetlenül eltűnik.

Okostelóval írok, nem lehet vele a szövegablakba se kijelölni, se oda bekopizni semmi szöveget, linket. Csak a képfeltöltés működik. Az elszállt hsz nincs meg a piszkozatban, az is üres! Se a vissza-funkcióval nem lép vissza a megírt hsz-be eltünés után. Az a gond, hogy így nehéz fórumozni, mivel nem mindig egysoros dologgal intézhető egy válasz. Emellett meg ritkán érek rá zavartalan húszpercekre. Nagy segítség lenne, ha át lehetne állítani az időkorlátot, vagy nem is tudom, mi még? Roppant bosszantó hiába dolgozni, nincs is időm meg erőm sokszor rá. Köszönettel venném a segítséget! Volt, aki ezt szintén nem tudta, kétszer nekifutott egy beszámolónak, aztán feladta.

Kilroy Creative Commons License 2013.10.21 0 0 6519

Ez nem úgy hiba, de azért mégis: szerintem a 'Partner' státuszú (vagyis legálisan reklámozó) nickeket is kellene valamivel, pajzzsal vagy mittomén, jelezni. Csak hogy egyből lehessen tudni...

Ha nem jó topikba írtam, akkor bocs, nem tudtam, hova kéne.

dr El van Leowe Creative Commons License 2013.10.21 0 0 6518

"hibás felhasználónév vagy jelszó" -- még mindig...

Csak a blogoldalon tudok belépni.

Előzmény: IndaAdmin (6461)
bindera Creative Commons License 2013.10.19 0 0 6517

 

  •  Napi Rutin  1/1  x     mire való?

nekem, ha rákattintok ez jön be.  Egyébként ezen az oldalon azt hiszem sosem jártam.:))

Soká Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6516

"Mostanában találkoztál ilyennel?"

 

Hát, éppen egy perccel ezelőtt, ..sszuskulcs!! Írtam egy csomót, elküldtem és feljött újra az üres szövegablak. Abban a pillanatban, amikor az Elküldés gombot megnyomtam, beugrott, hogy nyomnom kellett volna egy kopit, de későn :((

 

Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál.

 

ja és a fenti jelenség szerintem nem felhasználói hiba, legalábbis win és OS-X alatt is jelentkezik nálam.

Előzmény: IndaAdmin (6510)
F. István Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6515

Igen, ha kint az indexen belépek akkor megjeleni a belépőben szereplő email címem.

 

 

De csak így tudok ide írni.

sneci Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6514

Igen, így már értem.

Ha jól látom, akkor majd itt kell a törlés-re kettyintgetnem?

Előzmény: IndaAdmin (6503)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6513

Azért nagyon fura ez a hiba, mert ugyan azt a bejelentkező részt (login box) látod az index fölött, mint amit a fórum felett. tehát ha egyik visszadobja a jelszavad, a másiknak is vissza kell.

Ebbe az apró momentumba viszont belekapaszkodnék: "jobb oldalon felül a beléptetőn beenged (megjelenik az email címem)"

Mit jelent hogy megjelenik az email címem? úgy érzem ez fontos lehet

Előzmény: F. István (6490)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6512

Lehet hogy félreérthetően irtam.

Szóval:

1. kattints erre a linkre: http://indapass.hu/profil

2. az oldal alján lévő "Itt vagy belépve Indapassoddal" feliratra kattints. Ez lenyit egy kis listát

3. küld el annak a képernyőképét, hogy ott mit látsz

 

Köszönöm!

Előzmény: sneci (6508)
Patreides Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6511

"Ennek az oldalnak az alján ez van."

 

 

De nem ennek az oldalnak az aljáról volt szó, hanem a

http://indapass.hu/profil

oldalnak az alját nézd. :)

Előzmény: sneci (6508)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6510

"Hát, ezt még szoknom kell..."

 

Ez csak akkor van, ha bekapcsolva hagyod a Maradjak belépve funkciót a login boxban. Ha kikapcsolod, akkor minden böngészőinduláskor újra be kell jelentkezned.

Egyébként ezek nem új dolgok, csak most megbízhatóbban működnek pl. akkor is, ha Facebook-kal lépsz be.

 

"ha hosszasan írtam egy hozzászólást (és közben talán más posztok is érkeztek az adott topikban) akkor a Elküldöm gombra kattintva a hozzászólásom elveszett"

 

Mostanában találkoztál ilyennel?

Előzmény: Soká (6494)
sneci Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6509

Nem kapcsolom be.

És szerintem itt is elvárható lenne, hogy én kapcsoljam be, ne pedig alapból mindig ott legyen a pipa.

Előzmény: IndaAdmin (6506)
sneci Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6508

FF nem nyit incognitót, a krómnál az incognitóban nem vagyok belépve.

 

Ennek az oldalnak az alján ez van.

Előzmény: IndaAdmin (6503)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6507

Igen igen, ez igy teljesen rendben van, ez az elvárt működés.

Egy másik böngészőbe simán bejelentkezhetsz úgy, hogy a korábbi böngészők és gépek is bejelentkezve maradnak. Egész addig, amig az indapass.hu/profil oldal alján nem törli a felhasználó a korábbi " Maradjak belépve" bejelentkezéseit

Előzmény: scarabaeus (6501)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6506

igen igen, ez az elvárt működés.

gondolom a facebook-nál se kapcsolod be bejelentkezéskor, hogy "Maradjak bejelentkezve" és ezek szerint ott nem is maradsz. fura.

 

A munkatársaknak meg üzenem, hogy ha kimennek a szobából, akkor zárják le a gépüket Windows billentyű + L komibinácóval. Egy mozdulat. :)

Előzmény: sneci (6496)
Kilroy Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6505

Értem. Bár ha jól emlékszem, volt/van, akinek a gyakorlatban nem működött/működik tökéletesen. De ez nyilván javításra kerül...

Igen, ez valóban előnye lehet a központi beléptetésnek :-)

Szóval rendben, így tényleg nincs igazán szükség a beállításra.

Előzmény: IndaAdmin (6504)
IndaAdmin Creative Commons License 2013.10.18 0 0 6504

Elvileg teljesen opcionális. Ha kikapcsolod a "Maradjak belépve" dolgot a belépési ablakban (login box), akkor minden böngésző újrainditáskor újra és újra be kell lépned majd, nincs automatikus beléptetés.

És a központi beléptetés járulékos, de nem kis előnye, hogy nem fog kiléptetni gonosz hátbaszúrós módon a fórum sem, miközben írod a vidám kis hozzászólásodat :)

És ezért nincs értelme a kiléptetési idő beállításnak többé.

És ezért nemsokára el is tűnik ez az opció a Beállítások oldalról.

Előzmény: Kilroy (6499)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!