Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.02 0 0 33
Valaki nem tudja honnan tudnám letölteni a részeket?
Ármánylila vödrösharcsa Creative Commons License 2004.09.25 0 0 30
Jaj, ne!
Előzmény: Cego (28)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.25 0 0 29
Előzmény: Cego (28)
Cego Creative Commons License 2004.09.15 0 0 28

A kilencvenes években a Magyar Televízió műsorában megismert Família Kft. című szappanopera korábbi részeivel jelentkezik a Dr. Csernus pszichológus-show helyén október közepétől a Viasat 3-on - tudta meg a csatorna egyik név nélkül nyilatkozó vezetőjétől az MTI kedden.

 

 

Én ennek nem örülök.


pikpok Creative Commons License 2004.05.18 0 0 27
Kár, hogy elhaltatok, szívesen beszálltam volna, csak későn találtam rá a témára.
Egyébként én csíptem a sorozatot, és majdnem végig néztem is, de az az agonizálás, ami a végén folyt, már nem volt kedvemre való nekem sem.
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.01 0 0 26
NEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RedRiot Creative Commons License 2001.08.12 0 0 25
Az elsô néhány rész még nem is volt rossz, de aztán valami rettenetesen erôltetett lett. Nem beszélve a sok 'rejtett' reklámról. Inkább ne legyen újra.
vándorlélek Creative Commons License 2001.08.12 0 0 24
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Tényleg erőltetetten játszották a szerepüket, ezért volt szörnyű.
Előzmény: TRA 395 (8)
adamn Creative Commons License 2001.08.12 0 0 23
Köszönöm eddigi véleményeiteket, továbbra is várom hozzászólásaitokat!
Köszönettel:
adamn
Angyali lány Creative Commons License 2001.07.08 0 0 22
Szerintem nem kéne erőltetni.Az eleje még ugyahogy elment,de a végén....
Nerdy Creative Commons License 2001.07.06 0 0 21
Szerintem az ismétlés lenne jó, mert igenis jó volt, csak a vége felé kezdett szétesni az egész amikor kiszálltak belőle többen is.

Nerdy

Előzmény: adamn (20)
adamn Creative Commons License 2001.07.06 0 0 20
Tommystar!

Én mindkettőre gondoltam! Jó lenne ha megismételnék (a TVnek ez olcsó), de ha folytatnák akkor csak úgy lenne érdemes, ha színvonalas lenne!

Talán majd egyszer!

adamn

tommystar Creative Commons License 2001.07.01 0 0 19
adamn!!

A legyen újra alatt mit értesz pontosan, hogy folytassák, vagy hogy ismételjék meg? Eléggé szétesett a végére...
De ha megismételnék az okés lenne, az elején egy-egy részben is tök jó színészek vendégszerepeltek, ha jól emlékszem, nem?

Anyagom nincs sok róluk, csak a Gálvölgyis mindent kifütyülős paródia van meg (ugye ő is feltűnt az elején?), és néhány fekete-fehér kép az Esztergályos könyvben.

Heavy_D Creative Commons License 2001.06.25 0 0 18
Egy kategórikus nemmel szavazok.
pancho Creative Commons License 2001.06.25 0 0 17
neeeee!!!!
adamn Creative Commons License 2001.06.24 0 0 16
Szia Derek!
Bár én szívesen csinálnék honlapot a famíliának, de ezzel két gond van!
1. Mivel nem vagyok túl profi számítógépes ügyben, ezért nem hiszem, hogy túl színvonalas honlapot tudnék készíteni!
2. Nincs semmilyen anyagom, amiből kiindulhatnék!

Bár ha be tudtok segíteni, akkor csinálok!

Üdv.:
adamn

Előzmény: derek (14)
adamn Creative Commons License 2001.06.24 0 0 15
Szia Derek! Bár én szívesen csinálnék honlapot a famíliának, de ezzel két gond van!
1. Mivel nem vagyok túl profi számítógépes ügyben, ezért nem hiszem, hogy túl színvonalas honlapot tudnék készíteni!
2. Nincs semmilyen anyagom, amiből kiindulhatnék!

Bár ha be tudtok segíteni, akkor csinálok!

Üdv.:
adamn

Előzmény: derek (14)
adamn Creative Commons License 2001.06.21 0 0 13
Köszi a véleményeket, továbbra is várom hozzászolásaitokat!
adamn
Híd Creative Commons License 2001.06.20 0 0 12
Tiszta szerencse, iszonyú lecsúszott embernek néz ki. Én meg sem ismertem, csak a velem szemben ülő srác jött rá, hogy ki az. 32 éves, de többnek néz ki, gyűrött, szakadt ruhában jár, el van hízva, a hangja olyan, mint egy 60 éves embernek, aki szétdohányozta a gégéjét... Végül is nem mentem vele randira, hiába hívott, pedig a lakótársaim rá akartak beszélni.
Előzmény: adamn (11)
adamn Creative Commons License 2001.06.20 0 0 11
Kedves HID!

Én nem vagyok KZ, csak egy Famíliarajongó! Egyébként nekem a színészek csak addig voltak szimpik, mig 97-ben nem voltam velük a szegedi forgatáson. Ennyi nagyképű, józanul élni nem tudó embert még nem láttam! Az egyetlen csak Debbi volt, mert Ő mindenkivel nagyon kedves volt. (Látszik, hogy nem magyar:((( )
Mindegy végülis a sorozatot magát imádtam, szerintem nagyon jó volt, s jó lenne, ha újra lenne!
adamn

Előzmény: Híd (10)
Híd Creative Commons License 2001.06.20 0 0 10
Remélem, nem, mert akkor most jól beszóltam neki.
Előzmény: KingaLany (9)
KingaLany Creative Commons License 2001.06.20 0 0 9
Adamn? csak nem te vagy Karasz Zeno?
Előzmény: adamn (-)
TRA 395 Creative Commons License 2001.06.19 0 0 8
Nem igazán néztem a sorozatot, de egy dolgot sohasem értettem, miért zavarta az adást valami röhögőgép. Mert biztos valami baleset következtében került alá a röhögés, mert poén nem volt a sorozatban, sőt marha bárgyú volt, rossz szinészi túljátszások, vacak karaktrerek, nagyon gyenge volt.

Família Kft - Nem, nem, soha!

Híd Creative Commons License 2001.06.19 0 0 7
Én két hete együtt utaztam az IC-n Kárász Zénóval. Meghívott kávézni. Aszonta, hogy "nagyon megfogtam" (furcsa, mert hozzá se értem). Hááááát gyerekek, a történet kb. úgy folytatódhatna, hogy az egykori vízilabdázó Szép Ádám utazik Kecsóra a Makrancos hölgy próbájára, és nem bírja ki, hogy ne hígítgassa a kóláját holmi jófajta fehér lötyivel, 10 percenként rágyújt valami piacos csempészcigire, és felháborodottan veszi tudomásul, hogy a nemdohányzó részből kitessékeli a kalaj a füstölő rudacskájával. De lehet, hogy a Família ettől persze jó lenne, jó életszerű.
Löszy Creative Commons License 2001.06.19 0 0 6
Pedig nekem annyira hiányzik az a sok-sok reklám belőle...
"Most elmegyünk az Astrával a Corába" és társai...
marxengelszleninsz Creative Commons License 2001.06.19 0 0 5
Ne legyen.
Elég trágya van a tévében enélkül is.
adamn Creative Commons License 2001.06.19 0 0 4
BOD TERÉZ A NAGYMAMÁT ALAKÍTOTTA, SZERINTEM Ő VOLT AZ EGYIK LEGJOBB SZÍNÉSZ A SOROZATBAN! adamn
Előzmény: Jujube (2)
adamn Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3
Miben halt meg Bod Teréz, mikor? Én nem is tudtam Róla! adamn
Előzmény: chromax (1)
Jujube Creative Commons License 2001.06.19 0 0 2
Melyik volt Bod Teréz? Sajnos nem rémlik.
Előzmény: chromax (1)
chromax Creative Commons License 2001.06.19 0 0 1
Elnéznék pár részt de minek:
- Bod Teréz már meghalt azóta,
- az ikrek, xantus még a vége előtt kiszálltak

én nem sajnáltam annyira hogy vége lett

Előzmény: sneci_ (0)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!