Keresés

Részletes keresés

alexandrosz Creative Commons License 2018.09.11 0 0 888
Előzmény: elsava (887)
elsava Creative Commons License 2015.01.11 0 0 887

http://ramazzotti.com/

 

Lesz Pesti koncert ?

elsava Creative Commons License 2014.12.19 0 0 886

Eros jövőre ismét turnéra indul !

Hallottatok valamit, Lesz pesti fellépés ?

Köszi / üdv

 

barbyg Creative Commons License 2013.03.19 0 0 885

Eladó 4 db jegy a 19'900-as szektor legjobb helyeire (B sor 1-4).

Eros Ramazzotti Budapest Papp László Sportaréna, május 8.

Sajnos úgy alakult, hogy nem tudunk elmenni.

Érdeklődni az alábbi számon lehet: +36-70-3413756

elsava Creative Commons License 2012.10.23 0 0 884

http://www.livenation.it/artist/eros-ramazzotti-tickets

 

igen, itt a teljes 2013-as turnééééééééééé !!! Menni kelll.............!!

Előzmény: alexandrosz (883)
alexandrosz Creative Commons License 2012.10.23 0 0 883
alexandrosz Creative Commons License 2012.09.04 0 0 882

It's called "NOI" (WE) the new album by Eros Ramazzotti, released worldwide on 13-11-2012.

Agassi Fan Creative Commons License 2010.10.13 0 0 881
Londonba nem jön valamikor?
lukather Creative Commons License 2010.10.11 0 0 880
A 2009 december 5-én Milánóban felvett buli megjelenik valamikor karácsony előtt DVD-n és Blu-ray formátumban is. Már nagyon várom..............
elsava Creative Commons License 2010.08.09 0 0 879
Eros remek koncertet adott szombat este Maria Wörthben, és persze üdvözöl mindenkit !
fabiani Creative Commons License 2010.01.01 0 0 878

Eros koncertekben gazdag, boldog új évet kívánok Nektek!

 

 

fabiani Creative Commons License 2009.12.23 0 0 877

Sziasztok!

 

Meghitt, Boldog Karácsonyt kívánok minden EROS rajongónak!

 

 

rocsika Creative Commons License 2009.11.26 0 0 876
Sziasztok
Fergeteges volt a koncert már régóta vártam,hogy egyszer ott legyek:)
Megtörtént nagy élmény volt!Februárban Bécsben:))

Valaki esetleg tudna segíteni?Dalszöveg fordításait keresném.Hol találok ilyet?
üdv
kovhegyi Creative Commons License 2009.11.13 0 0 875

Egy cikk a budapesti koncertről

http://www.mymusic.hu/cikk.php?id=7681

SasTundi Creative Commons License 2009.11.10 0 0 874

Még  most is nehezen hiszem el, hogy valóban megtörtént! Személyesen találkozhattam EROS-sal. Néhány rajongóját személyesen fogadta a magyar fanklubból és én is a szerencsések között lehettem! Két borostás puszi, kézfogás, névre szóló dedikálás, fotó....Kívánhat ennél többet egy rajongó?

És persze ez után egy első soros koncert!!! Azt már nem is merem mondani, hogy a koncert végén a közönség közé dobott sapkája valahogy az én kezemben kötött ki!!! Csoda, hogy még mindig lebegek?!

 

Előzmény: vadcic (872)
SasTundi Creative Commons License 2009.11.10 0 0 873
Ha ellátogatsz EROS hivatalos forumára(www.erosramazzotti.tv/forum) és ott a magyarok topikjában visszaolvasol, találsz egy setlistát, bár van abban is egy-két eltérés. Sőt sok-sok élménybeszámolót is olvashatsz nem csak a pesti, hanem a zágrábi koncertről is.
Előzmény: vadcic (871)
vadcic Creative Commons License 2009.11.09 0 0 872
Tündi:mi történt a koncert előtt?:O)
vadcic Creative Commons License 2009.11.09 0 0 871
A Non possiamo chuidere gli occhi az utolsó szám volt.
Tudja valaki az összes dal listát?
Vagy honnan lehet ezt megszerezni?(Cavintonosok előnyben).
SasTundi Creative Commons License 2009.11.08 0 0 870

Annak a dalnak a címe: Questo immenso show és a Dove c'é musica című albumon található. Jó volt, hogy visszanyúlt egy-két régebbi, kevésbé ismert dalához.

 

A koncert fergeteges volt, különösen így az első sorból, a koncert előtt történtekről már ne is beszélve! Mesébe illő, hihetetlen..., ilyen csak egyszer történik egy emberrel, vagy egyszer sem!!! Eros per sempre!

Előzmény: gd72reka (868)
Sz.Lacika Creative Commons License 2009.11.08 0 0 869
Non Possiamo Chiudere Gli Occhi
Előzmény: gd72reka (868)
gd72reka Creative Commons License 2009.11.08 0 0 868
Meg tudna mondani valaki, hogy mi volt annak a szamnak a cime, ami allatt a villogo szemuveget viselte?(a koncerten) koszonom elore is
vadcic Creative Commons License 2009.11.07 0 0 867
Én is voltam kedden.
Nagyon tetszett,szintén végig énekeltem.
Én is csak annyit mondhatok profi és fantasztikus.
Élőben is olyan tiszta és pontos mint a Cdn.
Szerintem az ő hangján szinte semmit nem kevernek lemezfelvételkor.
Madonnáról én is halottam hogy nagyon gáz élőben,így arra nem is akartam elmenni,de ez őrült jó volt.
Remélem legközelebb sikerül golden ringesnek lenni,mert most annyi volt a gond hogy a magas növésűek beálltak elénk,pedig így sem voltunk légvonalban messze,mégis másnapra kész volt az achiles inam az ágaskodástól.:O)
Csak én éreztem úgy hogy nem volt jó kedve?
Nekem úgy tűnt keveset mosolygott.
Aki látta már máshol az talán tud cáfolni.
Ja és a kedvencemet szívesen hallottam volna,de hát az régi szám,gondolom már ezért nem énekli.
ramazza Creative Commons License 2009.11.06 0 0 866

Sziasztok!

 

Holnap senki nem jön a Zágrábi koncertjére????

E-mailben értekezhetnénk.....

 

Üdv: ramazza

 

Lilian30 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 865
köszi a fényképeket! nagyon megköszönöm, ha teszel még föl továbbiakat is!

természetesen én is ott voltam kedden. ez volt az eddigi legjobb koncertje szerintem. mármint nálunk.


meraviglioso eros!!!!
Előzmény: playingtheangel.uw.hu (861)
fuoriclasse Creative Commons License 2009.11.04 0 0 864
Én is ott voltam a tegnapi koncerten és nagyon élveztem. Eros tényleg fantasztikusan jól énekelt, a show elemei is nagyon tetszettek, azok a konténerek és a megvilágítások...A múltkorinál szerintem jobb volt a show, remélem hamarosan ismét visszatér Magyarországra.
alexandrosz Creative Commons License 2009.11.04 0 0 863

Sokadik Eros-koncertem volt, és most mondom azt, hogy a csúcson van, már ami az élő előadásokat illeti, iszonyat profi stáb, hang, színpad, minden turnéra áthangszerelt régi-jó dalok, veszett díszletek, egyre több gitárzene Tőle, a tegnapi setlist meg - számomra - fantasztikus volt, nagyon jól szólt (köszönhetően annak, hogy már az előzenekarnál be tudták lőni a hangot), nem akarták felrobbantani az ar amellett, hogy vérprofi, szívből énekel, nem tudnék mondani még egy olasz énekest, aki külföldön így megtölt hasonló nagyságú helyet. És látszik a produkción, hogy rengeteg pénz van benne, de ezt nem az éneket és a hangszereket helyettesítő technikai trükkökre kell fordítani, mitn Robbie Williams-nél, vagy Madonnánál.. :)

Hatalmas volt, végig énekeltem (üvöltöttem?), mozogtam az egészet, nagyon komoly igény támadt bennem egy PalaEur-os ismétlésre :)

Grande Eros!

hjuczus Creative Commons License 2009.11.04 0 0 862
Én nagyon megköszönném, ha Tőled, vagy bárkitől kaphatnék fotót, videót a tegnapi koncertről! Ha belegondolok, hogy a 2. sorból, majd az elsőből milyen képeket, videókat sikerült készíteni...megüt a guta!

Ne haragudjatok, de nagyon csalódott vagyok!:((
Előzmény: playingtheangel.uw.hu (861)
playingtheangel.uw.hu Creative Commons License 2009.11.04 0 0 861
Sziasztok!
Tegnap mi is voltunk a párommal, nagyon látványos koncert volt. Csináltam sok fotót és videót, hamarosan felrakom őket nektek.
Üdv
Frankie





ramazza Creative Commons License 2009.11.04 0 0 860
Sziasztok! Vérzik a szívem, hogy nem lehettem ott tegnap Eros Budapesti koncertjén:(((((( Sajnos, önhibám kívül történt ez, mivel október 22-i időpontra terveztem mindent, nah mindegy. Arra kérlek benneteket, hogy meséljétek el részletesen, hogy milyen volt???? Annyira nehéz szívvel irom ezeket, mert Ti már láthattátok, élvezhettétek minden pillanatát. Szeretnék eljutni most Zágrábba, aki oda készül, írja meg nekem, hogy hol lehet jegyet szerezni és meddig? Pontos cím is kellene, hoyg a GPS-be beüthessem. Találkozhatnánk is, mert a horvát tudásom nem sok:D Üdv és köszi: ramazza
hjuczus Creative Commons License 2009.11.04 0 0 859
Sziasztok!

Véletlenül akadtam rá az oldalra, de ha nem gond, szeretnék csatlakozni Hozzátok!
Immár 13 éve szeretem Ramazzottit, neki köszönhetem az olasz imádatomat, és a nyelvvizsgámat is. :)
Sajnos én nem tudok/tudtam eljutni eddig a koncertjeire, tegnap debütáltam a 2.sorban, ami a koncert felétől az elsőre módosult.:))
Fantasztikus élmény volt számomra, megfogadtuk, hogy most már biztosan elmegyünk másikra is, mi a februári bécsi koncertet szemeltük ki magunknak.

Párommal együtt nagyon -nagyon jól éreztük magunkat, bár sajnos a koncert vége keserű szájízzel zárult, ellopták a fényképezőgépünket, így egyetlen egy fotóm sem maradt, továbbá átvert a shopban a kiszolgáló (sajnos csak otthon vettük észre), 2000 forinttal többet fizettetett és ráadásul egy fejpánttal kevesebbet adott. :(

Sziasztok, Jucus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!