Keresés

Részletes keresés

tutimagantanar Creative Commons License 2021.12.29 0 0 217

Sziasztok!

 

Ha nyelvtanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn, ahol több száz tanár közül tudtok választani:

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet tanárt keresni az oldalon.

 

 

 

flower343 Creative Commons License 2021.01.30 0 0 216

Ingyenes oldal a francia nyelv tanulásához

https://franciaulkonnyeden.blogspot.com/

nemarmatek Creative Commons License 2020.08.13 0 0 215

Sziasztok!

 

Ha német nyelvben elakadnátok vagy segítségre van szükségetek, akkor nézzétek meg csatornánkat ahol találtok hasznos tippeket német nyelvhez.

 

https://www.youtube.com/channel/UCmkcmS2bmJ28UxmBkl7kcSA

 


szép napot!

üdv.

tutimagantanar Creative Commons License 2020.07.14 0 0 214

Sziasztok!

 

Ha nyelvtanárt kerestek, nézzetek szét a TUTI magántanár-közvetítőn, ahol több száz magántanár közül tudtok választani:

www.tutimagantanar.hu

 

Egyszerűen, gyorsan, ingyenesen, regisztráció nélkül lehet tanárt keresni az oldalon.

Vasslady Creative Commons License 2020.07.08 0 0 213

Sziasztok! Szeretnék belekezdeni a német nyelvtanulásba, de önállóan! Nyelvtanfolyamra most nincs pénzem. :( 

Ismeritek a Pons komplett nyelvtanfolyamokat? https://pons.hu/bolt/pons/pons-komplett-nemet-nyelvtanfolyam/

 

Mik a tapasztalataitok? Megéri megvenni?

 

bombahoppa Creative Commons License 2020.05.29 0 0 212
Előzmény: bombahoppa (210)
ffweiss Creative Commons License 2020.03.06 0 0 211

Sziasztok! Én 2019. februárjában rendeltem egy német csomagot. A weboldalon közzétett infók szerint kétszintes alapcsomag volt korlátlan hozzáféréssel. Amikor megkaptam, derült ki, hogy csak egy szintes és 6 hónapig használható. Azonnal reklamáltam. Nem válaszoltak csak egy hónap múlva, amikor már 100-adjára írtam rájuk. Ekkor elküldek egy formanyomtatványt, hogy töltsem ki. Megtettem, elküldtem. Semmi. Írok megint, sokszor. Az elküldött emailemet nem találják. Sajnos én sem tudom bizonyítani, mert amikor el akartam nekik küldeni, áramszünet lett, és valamilyen úton-módon pár levelem kitörlődött, az is. :-( Újra kérték, küldjem el. Megtettem. Elutasítottak, hogy eltelt 60 nap. :-)) Most Békéltető testületnél járok, mert megfogadtam, nem hagyom magam. A beadványok elkészítésénél jöttem rá, hogy se szerződés, se számla, se elérhetőség. Nagyon jól ki van találva a kapcsolatbalépés lehetősége, nehogy valaki megtudjon egy elérhetőségi adatot. Senki ne rendeljen!!!!! 

bombahoppa Creative Commons License 2019.10.06 0 0 210

Sziasztok, ez a link teljesen ingyen van. Kevés szó, interaktív audió linkekkel. Forradalmi humbug megoldás, gerilla blog. Klasszikus Do It Yourself.

 

https://vote4bombahoppa.blogspot.com/2019/08/olasz-nyelvlecke-i-resz.html

 

https://vote4bombahoppa.blogspot.com/2019/08/olasz-nyelvlecke-ii-resz.html

 

Ha megszületik a harmadik rész, jelentkezem majd!

Pischné Évi Creative Commons License 2018.09.08 0 1 206

Szia. Én most kaptam vissza a pénz töredékét. 16 ezer helyett 14 ezret kaptunk vissza. 7 hónap állandó telefonálás a csomag küldő céggel. Már mindenki tudta h én ki vagyok.

A ki töltött űrlapot kell vissza küldeni  De fényképezed le, mert nálam beprobalkoztak hogy nem is adtam fel. Rengeteg idő de vissza tudod kapni a pénzt  Ne hagyd annyiban 

Pinky89 Creative Commons License 2018.07.31 0 0 205

Sziasztok.

Sajnos apósom is áldozatává vált ennek a kamu netes angol tanfolyamnak.

A korábbi hozzászólásban az illető azt írja, hogy megreklamálta a csomagszállító cégnél, ott kapott egy reklamációs levelet, melyet vissza küldött külföldre. (a csomagot küldte vissza amiben az állítólagos kód volt?) Mivel nincs cím megadva hova lehet visszaküldeni?

Köszönöm a segítséget előre is.

 

Gyöngyi

Pischné Évi Creative Commons License 2018.06.26 0 0 204

Sziasztok. Hát leíró én is a történetemet. Édesanyám tavaly novemberben vette meg ezt a sz... !nem tudtak aktiválni se a kódot  Majd javaslatom vissza szerették volna küldeni.ekkor jöttünk rá higy semmiféle elérhetőseg nincs. Kezembe vettem a dolgokat. Rengeteg oldalt elolvastam hátha találok valami használhatót. Semmi  majd utolsó próbálkozáskent felhivtam az itthoni céget aki kiküldte a csomagot. Complexpress a neve.! Segítőkészek voltak nagyon. Idén áprilisban kaptam egy reklamáció levelet. Azt kellett kitolteni és vissza küldeni külföldre. Persze saját költségen  KB 2000 forint. Tavaly decembertől kezdve kB hetente kétszer hívtam a complexpress céget. Hogy hol tart már az ügy ?! Nem adtam fel! Most kaptam egy emailt hogy július elején visszautalja a ling intelligence a befizett összeget  ! Kíváncsian várom!

Mindenkit aki pórul járt biztatok Hogy ne hagyja magát. Lépjen a nyakukra  Mert a feljelentéssel nem megy semmire.! 

Imrefa Creative Commons License 2018.06.22 0 0 203

Sajnos én is megettem. Fizetés után néztem meg ezt az oldalt. Az e-mail címet tudná valaki elküldeni, mert nekem az sincs meg, ahol aktiválni lehetne, vagy reklamálni.

vkriszti10 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 202

Ling Intelligence egy csaló cég. SENKI NE RENDELJEN TŐLÜK TANULÓ LECKÉT!!!! A tanulókártya és a program használhatatlan. A kártyát visszaakartam küldeni 2 héten belül, megkérdeztem e-mailben a címet, hogy hová küldjem a kártyát. Nem válaszoltak napokon át, már majdnem kicsúsztam a 2 hetes garanciális időből, úgyhogy visszaküldtem a kártyát a szállító cégnek (Complexpressz Logisztikai Kft.). Ezt követően megírtam, hogy kérem vissza a pénzemet, a kártyát visszaküldtem a szállító cégnek. Kaptam egy panaszlevél formanyomtatványt, kitöltöttem, de kérték, hogy a kártyával együtt küldjem vissza Bialystokba. A kártya miatt írtam a Complexpressz Logisztikai cégnek, hogy vagy nekem vagy a Ling Intelligence-nek juttassák vissza, mert a pénzemet akarom visszakapni. A kártyát azóta sem kaptam meg. A Ling Intelligence, mintha nem értené, mindig csak a címet írja vissza, hogy oda küldjem a kártyát és panaszlevelet.

Valaki visszakapta már a pénzét? Mit lehet tenni? Hová lehet fordulni a panaszunkkal?

 

Kriszti    

Hun az apám? Creative Commons License 2018.06.10 0 0 201
forgione1 Creative Commons License 2018.06.04 0 0 200

A fogyasztóvédelem nem hatóság, szóval nem mész vele semmire.

Előzmény: Nicol14 (199)
Nicol14 Creative Commons License 2018.06.04 0 0 199

Ling Intelligence kész átverés, még a hirdetéseikben is leírt garanciát sem tartják be. Kapsz egy digitalizált szótárt és ennyi. Részemről a Fogyasztóvédelemhez fordulok.

evadorka Creative Commons License 2018.06.01 0 0 198

Sziasztok! Tudom, itt egy újabb béna, de én is belebuktak ebbe, nekem egy nap után nem engedte a rendszer, hogy belépjek. Írtam én is 600 emailt, de semmi. Csak azért írtam, hogy ha valaki talál valami megoldást, akkor azoknak az infóknak én is örülnék! Elég rossz érzés, hogy egyszer rendelek valamit, és pont a legrosszabbat. Üdv!

Endzsy80 Creative Commons License 2018.05.09 0 0 197

Szia! Semmi fejlemény.. :(

Egy hozzáértő jogászt kellene megkérdezni.

Előzmény: frcsk (195)
Viki0002 Creative Commons License 2018.04.19 0 0 196

Én két hónapja rendeltem 20 500 Ft-ért. Megérkezett a kód amit nem lehetett aktiválni. Elérhetőség nem volt hozzájuk, ezért újra rendeltem a csomagot de a megjegyzésbe beírtam, hogy ne is küldjék ki, nem veszem azt át, becsapva érzem magam és vegyék fel velem a kapcsolatot, mert a fogyasztó védelemhez fordulok. Másnap volt két nem fogadott hívásom, amit ha próbáltam vissza hívni azt jelezte, hogy a telefonszámhoz nem tartozik előfizető. Két nap múlva jött egy mail,hogy beérkezett a pénzem ( két hónap után ! ) és küldtek egy kódot amivel be tudtam lépni. Hát nagy csalódás ! Ennél még a Duolingo is százszor jobb !

Előzmény: frcsk (195)
frcsk Creative Commons License 2018.04.18 0 0 195

Sziasztok! aki sajnos áldozatává vált a ling intelligenc átverésének az tett feljelentést? :/ 

wb04 Creative Commons License 2018.04.17 0 0 194

Szia, nekem is ezt írogatják, hogy mivel beléptem nincs garancia!

Azért nem akarom elhinni, hogy ezt engedik, hogy tömegesen verjenek át embereket, nem kevés pénzzel!!!

Előzmény: Endzsy80 (181)
wb04 Creative Commons License 2018.04.17 0 0 193

Szia,

Sajnos én is a ling intelligence áldozata vagyok, 16500 ft-tal. Ha esetleg van bármilyen fejlemény, vagy tudok segíteni az ügy előre haladása érdekében kérlek írj! Van esetleg olyan felület, amit sokan olvasnak, és letudjuk írni, hogy átverés!? Üdv: Betti 

 

Előzmény: Georgina90 (190)
meranusz Creative Commons License 2018.04.02 0 0 192

Szervusz!

Mit tudnál ajánlani,egy teljesen kezdőnek,/otthoni:-)/angol tanuláshoz.

Előzmény: forgione1 (189)
forgione1 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 191

Sajnos a fogyasztóvédelem nem hatóság, így hiába írsz nekik, legfeljebb meghallgatnak, igazat adnak, de nem több.

Előzmény: Georgina90 (190)
Georgina90 Creative Commons License 2018.04.01 0 0 190

Sziasztok! 

 

Sajnos apukám bedőlt ennek a botrány Ling Intelligencenek... amint elmesèlte rögtön írtam hogy kamu, az oldalon is vírít hogy ez egy átverés, hát ő nem vette észre. Ráadásul rögtön a legnagyobb csomagot rendelte meg 39500.-ért azért ez nem kevés pénz. Írtam a Ling Intelligence e-mail címére illetve complexpress logisztika kft-nek is mert a borítékon az szerepel mint feladó. Ez is elèg érdekés, találtam egy ilyen nevű céget de az a Szentendrei úton van a borítékon pedig Budaörs szerepel 1000-res irányító számmal. Vajon ez a cég is benne van az átveresben vagy egy valódi cég nevével adjàk csak fel? Ez nem számít lejáratásnak a cég ellen? Másnak is ez a cég volt a feladó? Valakinek sikerült vissza kapni a pénzt? Megvárom hogy mit reagálnak az emailjeimre aztán a fogyasztóvédelemnek is fogok írni. 

forgione1 Creative Commons License 2018.03.25 0 0 189

Ez csoportos tanulás, tanárral. Nem otthoni!

Az, h otthon mit csinálsz meg csak rád tartozik :-)

Előzmény: meranusz (188)
meranusz Creative Commons License 2018.03.25 0 0 188

Nem reklámnak szántam!

Gondolom az anyagot amit adnak azt otthon tanulom.

Előzmény: forgione1 (187)
forgione1 Creative Commons License 2018.03.25 0 0 187

Bújtatott ingyen Reklámnak szántad?

 

Mert ez se nem netes, se nem otthoni!

Előzmény: meranusz (186)
meranusz Creative Commons License 2018.03.25 0 0 186

Erről  valakinek van tapasztalata?

www.seerga.hu

Endzsy80 Creative Commons License 2018.03.03 0 0 185

Persze hogy Google fordítás,mivel ez egy Lengyel "cég". Nem találtam semmi ehhez hasonló törvényt a magyar fogyasztóvédelmi leírásban. Talán a lengyeleknél élhet ez a törvény. Jogos ez így?

Előzmény: forgione1 (184)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!