Keresés

Részletes keresés

sniffí Creative Commons License 5 napja 0 0 40070

remélem nem számít jogilag, terrorizmus veszélynek a tudomány lehetőségeit feltárni:

találtam egy világ-vége receptet, gondoltam jobb ha Ti is tudtok rolla.Készíts egy fekete lukat , Tesla álmai alapján, .. dobálj bele mindent és ugorj magad is bele. /az evolució értelmében, a tulélő képességet javítja az : összett szem, sok hasznos-végtag, de az is unalmassá válik ..../

sniffí Creative Commons License 5 napja 0 0 40069

találtam egy világ-vége receptet, gondoltam jobb ha Ti is tudtok rolla.Készíts egy fekete lukat , Tesla álmai alapján, .. dobálj bele mindent és ugorj magad is bele. /az evolució értelmében, a tulélő képességet javítja az : összett szem, sok hasznos-végtag, de az is unalmassá válik ..../

sniffí Creative Commons License 2018.01.05 0 0 40068

talán a "tanárság", amit helyesnek gondolok-

Az ösztön termése a káosz/háború, hierarchia, betegség ..vallás/.. a múlandóság.

Az értelem termése a lét
ha a lét részének gondolod a halált .. miért volnál értelmes? .. ezt Te is beláthatnád, ha nem volnál a halandóiságra épített hierarchia/foglalkoztatás… politika, vallás, pénz=fétis imádat, dominancia=ösztön /, rabszolgája. Hol istent-istenek feltalálása óta, tényként.-s- Jogszerűn ember – embernek farkasa, … bááár ez az értelemnek ellent  monDD !

//az *értelem* szó= teremtői segédre ébredsz, így belátod a társadalom átvert az istent – istenek *nem evilági* létének vélelmezhetőségével, halálra – múlandóságra ítélve szeretteidet.//

az ösztön termése a káosz/háború, hierarchia, betegség ../.. a múlandóság

Előzmény: Jahno (40067)
Jahno Creative Commons License 2018.01.03 0 0 40067

Te milyen értelmes munkára gondoltál, mire lennél alkalmas?

Előzmény: sniffí (40066)
sniffí Creative Commons License 2018.01.03 0 0 40066

a foglalkoztatás politika kinálta munka lehetőség.. még nem okvetlenül az értelmes tevékenység ... a hasznosság /munka/ nem a pénzmozgás fenntartása/, a hasznosság az életképesség szellemi uton való fejlődése az infrastruktúra fenntartása .. a létkürülmények  javítása.... . Nem a félelem fenntartása... mert az zbizony terrorizmus .. még ha passziv is még ha szellemi is...

amíg az orvostudomány a papokat - politikusokat , értelmesnek itéli .. miért- hogyan változhatna bármi is? !... miért hogyan szünhetne a viszály .. ha az ember nem tudhat,... de hinnie.. bíznia kelll...a vezetésben ! ? .. még akkor is ha történelem, ennek ésszerűségnek ellent mond.

Előzmény: Veszpremi (40064)
alibabusic Creative Commons License 2018.01.03 0 0 40065

http://www.autoszektor.hu/hu/content/szitava-lottek-egy-traffipaxot

Egy kis kaliberű fegyverből 24 golyót lőttek ki a traffipaxra minden bizonnyal szilveszter éjjelén. Vomp településen, Tirol tartományban lőtték szitává egy temető mellett álló készüléket.

Így is lehet csökkenteni a traffik számát! :)

Veszpremi Creative Commons License 2018.01.02 0 0 40064

Eléggé a sötétben tapogatóznak. Arra még nem jöttek rá, hogy effektíve dolgozni kéne, kiállni az utakra, és megállítani, ellenőrizni (nem az izzókészletet), utánamenni, kiszedni a forgalomból, helyszínen feljelenteni...

Előzmény: alibabusic (40063)
alibabusic Creative Commons License 2018.01.02 0 0 40063

https://www.vezess.hu/hirek/2018/01/02/eltunnek-a-traffipaxok-a-magyar-autopalyakrol/

Papp Károly országos rendőrfőkapitány utasítására 2018-ban már nagyságrendekkel kevesebb alkalommal vezényelnek rendőröket sebességmérésre az autópályák, autóutak, osztott pályás utak hídjaira, felüljáróira.

Akkor lehet tolni az autópályáinkon....:)

sniffí Creative Commons License 2017.12.30 0 0 40062

politikuséknél-*az ország* .. gazdasági válalkozás .. isten országában, vihar a biliben...csoda e ha nincsen értelem?

sniffí Creative Commons License 2017.12.30 0 0 40061

rend? jogvédés ...!

nem tudod mi az a nyáj szellem?A nyájszellem az amikor 7milliárd emberből 0,5 milliárd szabad a többi rabszolga.nem tudod mi a szabad akarat?Az amikor 7milliárd emberből 0,5milliárd szabad a többi a rabszölgájuk.nem tudod miért találták fek istent ? hogy 6,5milliárd rabszolga legyen.

//nem tudom, miért nem tünt fel, neked.. de minden vallás olyan vezetésre hivatkozik .. kik nem e világi ... mesebeli lények.. TE mégis tudőként tekintesz a papságra.. nem tudom miért nem tünt fel neked, de a politikusok - vezetők is mindig vallási eszmerendszere hivatkozva ténykednek, s TE rájuk szavazol //*szentkorona*//.

HA keresnéd isten országát , a Föld bolygőn megtalálod.. sehol máshol .. sehol máshol nincsen ennyi bárgyú....kik a világot hallomásból ismerve ... utánna nem járva szolgálják .. szónokaikat .. legyen az "tudós.. vagy csöves" egy sem a világra kiváncsi .. csak az illetékesek véleményére...ebből jobb élet sosem lesz ... ha így marad. hiszen mindannyian teremtők vagyunk.. még akkor is ha csak azt teremted amit elvárnak tőlled...s hogy igénytelenséged a rabszolgaságnál állapodot meg.... ? már csak azt kérdem .--.miért-mitől gondolod magad értelmesnek? ha elfogadod a világot ismerned terhed volna.

exhighand Creative Commons License 2017.12.23 0 0 40060

A Sátán minden lelkiismeret taszítja a mélybe, de cerberusok vad vicsorgása kézenfogva önnön választása a fény felé.

sniffí Creative Commons License 2017.12.23 0 0 40059

az istent hit vétlen ön és közveszélyességre sarkalja, a hívőt, mulandósága okozta hiába valóságának vélelmezése okán.

Így sem a világ sem ember társaival való közösség építésére, szellemisége-tudása okán alkalmatlan.

Jahno Creative Commons License 2017.12.21 0 0 40058

Terelőcucc kivételével hasonlók vannak itt is. Írtam róla, utoljára nov 17-én a Fővám térnél szondáztattak, előtte augusztus 7-én vakhajnalban Kőér és Kőbányai út közt, május 12-én hajnal 2 felé a Gubacsi híd alatt. Másra dátumszerűen nem emlékszem, de köztes állapotban pld. péntek este Lurdy-Mester utca darabon, ésatöbbi.

Előzmény: t.lantos (40053)
alibabusic Creative Commons License 2017.12.21 0 0 40057

Akkor mit tanácsolsz, igyon a maradék 70 % is? :)

Előzmény: jim32 (40056)
jim32 Creative Commons License 2017.12.21 0 0 40056

Szóval a józanok sokkal veszélyesebbek (balesetek 70%-át okozzák....)

Előzmény: alibabusic (40050)
hernyótalpas csodacsákány Creative Commons License 2017.12.21 0 0 40055

jó lenne olyan szellemiséget kifejleszteni.. ami a felelőség okán zárni ki az értelem nélküliséget...

/bár ez istent hit ben, isten vélelmezésében .. megoldhatatlan! /

Előzmény: Jahno (40051)
Jahno Creative Commons License 2017.12.20 0 0 40054

Én tudom, így is csinálják. Csak a nép szokott felháborodni.

Előzmény: alibabusic (40052)
t.lantos Creative Commons License 2017.12.20 0 1 40053

Akkor hozok egy kulfoldi példát.

Út 2x1 sav, de jo szeles. Terelokupokkal szepen kipakolva, hogy egyertelmu legyen a feladat. Oldalankent 3-3 rendor.

Egyszerre 3 autóval foglalkoznak oldalankent. Az elso megy az elsohoz, a masodik auto a másodikhoz.

Koszones, es keres, hogy szamolj 5-ig. Nekem 0-at mutatott, igy nem tudom, mi lett volna, ha hatarertek feletti.

Tartott kb 10 masodpercig.

Előzmény: alibabusic (40052)
alibabusic Creative Commons License 2017.12.20 0 0 40052

Elektromos szondával nem tart tovább 1 percnél az ellenőrzés.

Megállítja,belefúj,megy tovább!

Nem kell mindig komplex ellenőrzést tartani -égőkészlet, 3szög stb.

Max a társa,addig megnézi a rendszerben,hogy lopott-e az autó.

Előzmény: Jahno (40051)
Jahno Creative Commons License 2017.12.19 0 0 40051

"Jó lenne még a baleset okozása előtt elkapni őket!"

Oszt itt meg rögtön rendőrállamot kiáltanának, meg jajj itt kérem engem feleslegesen basztatnak.

Előzmény: alibabusic (40050)
alibabusic Creative Commons License 2017.12.19 0 0 40050

https://www.bama.hu/kek-hirek/helyi-kek-hirek/ellenoriztek-rendorok-haromezerbol-harom-ember-volt-ittas-1205443/

A háromnapos akcióban a Baranya megyei rendőrök 2684 járművezetőt ellenőriztek, akik közül 3 bizonyult ittasnak.

Nemrég olvastam 1 statisztikát,hogy a balesetek kb. 30 %-át ittas vezetők okozzák.

Az ellenőrzés során az ittas vezetők 0,11 %-át kapták el!

A többi muslinca mikor közlekedik?

Jó lenne még a baleset okozása előtt elkapni őket!

Ez annak köszönhető,hogy előre bejelentik az ellenőrzések idejét,így a szeszkazánok otthon maradnak arra az időre..

sniffí Creative Commons License 2017.12.17 0 0 40049

nem gondolom NAPJAINKBAN (!), az értelem-rend .. össze egyeztetthető* , bármiféle vallási magyarázattal !

karma a lét védelmi képességed !

ha törvényét tartod.. nem éled.. így valójában .. hiába a törvénynek élése, teremtésed-gondolatod migis ellene dolgozikaki istenben-természetben. hisz .. hogy hihet embertársában.. sajátmagában?ha hasadtságod nem vetíti .. felelőséged lehetőségét .. testre s lélekre, leszel tudatos- értelmes. a lét élményed nem értelmedet csak létedet bizonyítja... környezeted léted mulandóiságát sugalmazása, életképtelenségedet bizonyítja. Ennek ellenére tapasztalható léted, azt bizonyítja, életképtelen vagy .. így 2 lehetőség maradt .. vagy rabb vagy életképtelenséged okán .. vagy életképtelenséged okán tanulod az életképtelenséged meghaladását. ha ezt nem érted, gép, vagy gyermek, vagy .

alibabusic Creative Commons License 2017.12.14 0 0 40048
Előzmény: bohrer (40043)
sniffí Creative Commons License 2017.12.14 0 0 40047

bevitték Őket a kapitányságra.. engem  később behívtak telefonon a jegyzőkönyv felvételére....// még akkor bent voltak az előállítóban.. a soför az kint az autójukban...

nem értem ez nem rend-értelem csak valamiféle igazság... 

ami viszályt .. háborút.. halált tart fenn az emberiség-nél.

Előzmény: sniffí (40046)
sniffí Creative Commons License 2017.12.14 0 0 40046

ja  - a szomszéd segítésével addig unszoltuk őket mig a járőrök kiértek....

Előzmény: sniffí (40045)
sniffí Creative Commons License 2017.12.14 0 0 40045

hozzám bejöttek.. pechükre oda haza voltam fiammal. 

Amit nem értettem a kert kapun való kijutás lehetőségét, a zár/kilincs/ eltávolításával megoldották, .. mit akartak?

Távozáshoz segítséget kértek telefonon.. a kilincset .. a bokorból felvéve .. kiadták az érkezőnek.. aki kívülről kinyitotta.. a vele való huzakodás közben mentek egy kört az érkezett autóval.. engem meg vádoltak hogy berángattam Őket a kapun a lakásba ,, s meg akartam erőszakolni ŐKET.. 

az eseményről a szomszéd térfigyelője felvételt készített .. mi vétlenségemet bizonyítja... az ügy mégis adakta, 3nő 2férfi. 

én nem ölöm az időmet bele ... elfogadtam a bizonyíték hiányában ....

szóval ezért vitatható számomra a civilizációnk értelmessége .. hiszem nem ez az első, ami társadalom értelemnélküli uraltságára utal...mi értelem-nélküliségre kényszeríti.

jelen oktatás engedte szellemiség*/*szokás/ szerint a spontainitás nem haladja meg a fejlett eszközhasználattal bíró lény lehetőségeit.A buddhai tudatosság add lehetőséget, téveszmék szülte szenvedés .. értéktelenség, meg haladhatóságára...ennek ellent mondani értelmetlen fanatizmus... rosszabb esetben gépi -technológia engedte logikai rendszer...lehetősége.aHOL A TEREMTŐ MINT RENDSZER GAZDA.. GYÁRTÓ van jelen a szoftverben, ... s mivel már nincsen aki felülírja az önpusztító hozzá-állást.. így mindent elpusztít ami ellent mond a halandóság szükségszerintiségének, hiszen nincsen lehetősége másra.a létet csak élettel lehet védeni.. élni az él aki felismeri teremtői mivoltát. S jelen esetben tudatosan az embernek lenni lehetőségeinek fenntartására koncentrál.. jelen megosztott lehetőségek ellenére. Ez persze sem nem öröm sem nem boldogság .. ha a létet kell védeni...legfeljebb is csak annyi hogy a tudatosság ért is meg kell dolgozni.. hogy van evolúció... hogy értelmesnek -tudatosnak lenni , még a XXI. században sem 1xű.Avagy a buddhaiság-tudatosság azon téveszméje miszerint sikerült meghaladni az ürességet...

Jahno Creative Commons License 2017.12.13 0 0 40044

Néha vannak megfejtések, csak azt nem akarjátok tudomásul venni. Azt meg ugye érzed, hogy a Véde tök egyszerű, megkeresi az árát, a motorlopással meg merre induljon el? Nincs tanú, nyom, csókolom.

bohrer Creative Commons License 2017.12.13 0 0 40043

Jelenleg a rendőrség feladata az állami költségvetés növelése közlekedési bírságokból. 

Gyakorlatilag ezzel ki is merül. Az évi 1-2 bankrablás UTÁN  ha sikerül!!! elfogják az illetőt , illetve egyéb erőszakos bűncselekmények  UTÁN  ha valaki felnyomja az elkövetőt, de ez a munkájuk csupán 1-2%-át teszi ki.

Hogy van az hogy a közlekedési szabályszegést azonnal és mindig megfogják, VÉDA, egyéb trafipaxok, kocsiban rendszámfelismerő rendszer, ezek kiépítése marha sok pénz.

De ha ellopták a motoromat azt nem kerítik elő ???? Meg a betörőket sem , meg ha utcán valakit agyba főbe vernek akkor sem , meg a buszon-metrón is csak a magyarokat veszik ki ha jegy nélkül utaznak őket teperi le 5-6 rendőr-közteres.

Hogy van ez ?

alibabusic Creative Commons License 2017.12.13 0 0 40042

Nem!

Joga van megtudni,hogy merre vadásznak rá a rendőrök! :)

Előzmény: Veszpremi (40040)
Jahno Creative Commons License 2017.12.13 0 0 40041

Így nem lehet mondani, hogy köcsög rendőr csak a lehúzásra megy, hisz még előre is szóltak. Aztán ennek ellenére elég szépen buknak a népek a szondával.

Előzmény: Veszpremi (40038)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!