Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

muki48 3 napja Creative Commons License 16990

Szia!

Sajnálom Mokikádat!Nem irigyellek.Foglalkoz többet a másikkal most ne érezze egyedül magát.

Üdv. István

.

pumukli48 3 napja Creative Commons License 16989

Ezzel a kedves videoval kivánok boldog karácsonyt minden mókusnak és gazdinak

https://www.youtube.com/watch?v=vhg7Xm4FXAY

Beus181 4 napja Creative Commons License 16988

Sziasztok!

Tegnap este holtan találtuk az egyik kínai törpe csíkos mókusunkat, pedig reggel még szaladgált:( Ketten voltak, a másik most nagyon szomorú, csak gubbaszt szomorúan, a szívem megszakad érte. Meddig lehet őt egyedül tartani, nem fog belehalni a bánatba, ugye?

muki48 5 napja Creative Commons License 16987

Szia!

Kösz a képeket,nagyon aranyos ,főleg a baletcipős kép nagyon tetszik!Hogy mire jó még a leptop?

Üdv. István

pumukli48 5 napja Creative Commons License 16986

A balettcipős kép tökéletes :-) 

Előzmény: Hófehérke26 (16985)
Hófehérke26 5 napja Creative Commons License 16985

Tehát a kép Prézliről:

Jaj és köszönöm,rendbe jött talán, most este wc-zett és végre rendeset! :)

Előzmény: muki48 (16984)
muki48 5 napja Creative Commons License 16984

Szia!

Rendbe fog jönni a müvész ÚR!Főleg hogy írod hogy nem kakilt és jó kedve van.

Egy fotó a m.Úrról?

Üdv. István

Hófehérke26 6 napja Creative Commons License 16983

Nagyon köszönöm a válaszod! Írtam Lászynak, remélem rendbe fog jönni (ma még nem nagyon kakilt, de már fut és "jó kedve" van) és köszönöm a tippet,almáztatni fogom a művész urat! :D

Előzmény: muki48 (16982)
muki48 6 napja Creative Commons License 16982

Szia!

Mokimnak hasmenése volt száraz banán karikától.Valószínű az is romlott volt.Elvittem orvoshoz azt mondta kekszet,fris almát adjak neki.Én is érdeklődtem a fórumon de sajnos nem jött be. remélem hozzáértő fog írni,de ha nem írjál Laszy lapjára.Ha lehet koplaltasd egy picit de az alma az biztos jó.

Üdv. István

Hófehérke26 6 napja Creative Commons License 16981

Sziasztok! Utánaolvastam, de mivel ilyet még nem tapasztaltam,ezért szeretném a segítségeteket kérni. Prézli tegnap valószínűleg régi/megromlott szotyit evett, ezért ma (hát nem mondanám hasmenésnek,mert szerencsére azóta nem volt) hígabb volt a kakija és nagyobb mennyiségű,mint szokott. Nem is olyan élénk,mint szokott lenni, pár kört fut,ugrál,aztán visszafekszik aludni. Inni iszik,evett is ma. Orvoshoz kellene vinnem, vagy nincs okom félni,ha helyreáll az emésztése? Addig is mit adjak neki enni? Ma szotyit,diót, kesudiót kapott, sajnos makkot nem tudok neki adni,ami megfogná a székletét. Előre is nagyon köszönöm!

Lászy 6 napja Creative Commons License 16980

Kedves Mókustulajok!

Tisztelt móki gazdik!

Lassan itt az ideje, hogy frissítsem kissé a randikereső adatbázisomat. Kérek ezért mindenkit, aki bármilyen nemű és színű mókussal szeretne szerepelni ebben, az január végéig legyen szíves fényképpel, adatokkal és egy elérhetőséggel jelentkezni a mókustanya emailcímén. Ekkor törlöm az összes most fenntlévő adatot, csak azok kerülnek majd fel, akik jelentkeztek addig.

A honlapra felkerülni nem kerül semmibe. Azt azonban most szeretném mondani, hogy nekem semmi közöm sem a mókikhoz, sem ahhoz, hogy a gazdik mit kérnek egymástól a randiztatásért. Ez Nektek segítség. Január után nem lesz már időm foglalkozni a frissítgetéssel, mert megszületik a második babám, vele és a saját mókuscsaládommal leszek elfoglalva.

Jelentkezési határidő: 2015 január 25

Ui.:  tudatosan kerüljük a beltenyésztést, beteg mókusokkal (fogdeformitás, daganat, idegrendszeri problémák, előző almokban magas halálozási arány) nem lehet jelentkezni!

pumukli48 2014.12.14 Creative Commons License 16979

Ezek a fülek! Mintha viharos szél fújná :-)

Előzmény: muki48 (16978)
muki48 2014.12.13 Creative Commons License 16978

Szia!Szegény Moki fázik,én nem tudnám ezt megcsinálni vele mert egy örök mozgó.Az én Mokim meg mindig az ablakba akar menni élvezi a hüs levegőt.Pár perc és már jön is le,csak félek nem-e fázik meg.megyek az ablak felé és már fut is rám néha még az ablakot sem tudom kinyitni már menne ki.Aranyos a Mokikád!!!

Üdv. István

teglaga 2014.12.13 Creative Commons License 16977

Fázott...

V Zsuzsi 2014.12.09 Creative Commons License 16976

Üdv Mindenkinek!                 Aki szeretné megajándékozni valamelyik szerettét idei mókuskával,nekem van még kettő fiúcska meg egy kislány. Lászy ismer, tőle tudtok felőlem érdeklődni.

mókuszka6 2014.12.07 Creative Commons License 16975

Köszönöm az engedélyt, meg is osztottam a fotókat (Erzsó Hegedűs)! :-D

Előzmény: teglaga (16973)
Szemy tó 2014.12.07 Creative Commons License 16974
teglaga 2014.12.06 Creative Commons License 16973

A fotók abszolút publikusak,én is megosztottam az oldalamon(Tégla Gábor) és óriási sikere volt.A móker Boby névre hallgat,amit a gyerekek adtak neki.Eddig a csapatból nagyrészt csak ő nem alszik és egy kis csemegéért Mikulást lehet belőle csinálni.

Üdv Gábor

Előzmény: mókuszka6 (16972)
mókuszka6 2014.12.06 Creative Commons License 16972

Hát meg kell zabálni, annyira tündéri!!!! Megengednéd, ha szépen megkérlek, hogy lementsem a fotókat és megosszam a facebook oldalamon? Azt külön megköszönném, ha megírnád ennek a tündéri mókinak a nevét... :-D

És nagyon-nagyon örülök, hogy ilyen kedves és gondos gazdija van, mint amilyen Te vagy! :-D Móki-Cseppike és Erzsü

Előzmény: teglaga (16971)
teglaga 2014.12.06 Creative Commons License 16971

Neki is hozott!

Lili móki 2014.12.02 Creative Commons License 16970

Így is van  ;)

Előzmény: Lászy (16968)
pumukli48 2014.11.30 Creative Commons License 16969

Lájk

Előzmény: Lászy (16968)
Lászy 2014.11.30 Creative Commons License 16968

lásd 16955 hozzászólástól felfelé:  ezért nem ír neked senki semmit

Ötletek a megoldáshoz:

1, popó a székre (kaja, pia, csoki bekészíthető, zene halkan mehet a háttérben, kényelmes hacuka felvéve)

2, face és társai nem bekapcsolva

3, net  goggle: mókus téli álom

4, fórum visszaolvasása (minimum 2-3 hónapot, de nem lenne baj, ha egyszer átnéznéd az egészet...

5, www.mokustanya.mp.eu

Ha ezek után van olyan kérdésed, amit még nem tudsz, nem értesz, állunk elébe.

Előzmény: Dóduska (16966)
VectraGirl 2014.11.30 Creative Commons License 16967

Természetesen a google-n már túl vagyok, de sajnos nem találtam információt a _mag_ mérgező mivoltáról, sem magyarul, sem angolul. Ezért kérdezlek titeket, esetleg tudjátok-e, vagy etettétek-e már.

Előzmény: muki48 (16965)
Dóduska 2014.11.29 Creative Commons License 16966

sziasztok! Meg tudná valaki mondani,hogy a mókus hogy viselkedik mikor téli álmot alszik?

Azért kérdezem,mert van egy kislány mókim és most két napja nem aktív.Alig mozog,kiesett az ágyából azt sem vette észre. Megijedtem hogy haldoklik,de be vittem a szobába és ott feléledt.

Ugye nem lehet beteg?

muki48 2014.11.28 Creative Commons License 16965

szia!

googliba beírod Avokádó mókusnak,és ott cukormókus akkor megtalálod a táblázatot mit adhatsz mokidnak.Gránátalma datolya füge stb.Avokádót is adhatsz ha kéri.Enyémnek nem

kellet.A fügét datolyát mazsolát imádja,persze módjával.

Remélem segítettem!

Üdv. István

VectraGirl 2014.11.27 Creative Commons License 16964

Sziasztok! Avokádó magját oda lehet adni a mókusnak? Nem találtam a neten hiteles infot arról, hogy mérgező-e vagy sem, így inkább itt kérdezősködöm. Mindenesetre Mókus úrfit érdekelné a dolog, ahogy a ketrechez odatartottam, meg akarta kóstolni :)

Lászy 2014.11.27 Creative Commons License 16963

Téli álmot szundizó mókuska.

Ő az utolsó szabad mókuslánykám, aki gazdira vár még, de amíg megérkezik a családja, beverte a szunyát.

muki48 2014.11.25 Creative Commons License 16962

Szeretek kényelmessen enni!

Üdv. István      Vigyázzatok a Mokikra!!!

mókuszka6 2014.11.24 Creative Commons License 16961

Sziasztok, mókuskák és mókusgazdik! Mostanában nem nagyon volt időm írni, de azért olvastam ám a hozzászólásokat! :-) Lászynak, meg a többieknek teljesen igaza van: venni kellene a fáradságot, hogy utána olvasson mindenki, mire is vállalkozik, amikor mókicát visz haza. Ez a minimum: s ha már van nekünk egy "Lászynk", aki rengeteg munkával összegyűjtötte az információkat, csak olvasni kell...

Mi, köszönjük, jól vagyunk Móki-Cseppikével, már teljesen rendbe jött. Nemrégiben kapott gránátalmát (igaz, előtte én is felhívtam Lászyt, adhatok-e neki?) :-D, hát, ne tudjátok meg.... Csak 2-3 magot kapott, de a másodperc törtrésze alatt eltüntette! Én még ilyen gyorsasággal kaját eltűnni nem láttam a pofijában, és ahogy kereste a többit... De nem mertem többet adni, nehogy hasmenést kapjon. Most ez a nagy kedvenc, mindennap kap 2-3 magot, se'perc alatt ledarálja, és folytatja tovább sürgős rohangálhatnékját. :-D Bár, ahogy közeledik a tél, egyre hamarabb megy el aludni, ilyenkor hét közben jobbára csak reggelente látom, de hétvégén bepótoljuk a játékot! :-)

Vigyázzatok egymásra, mindenkit üdvözlünk: Móki-Cseppike és Erzsó