Keresés

Részletes keresés

cslevi81 Creative Commons License 2019.09.20 0 0 323

Sziasztok,

Kecskeméten, 2019. szeptember 20-án, 16 óra környékén, a hunyadivárosi Reál élelmiszerbolt (Kecskemét,
Kard u. 30.) elől lopták el a képeken látható vastag alu küllős női biciklit:

aki látta volna, értesítse Patyi Piroskát!

 

Előre is köszönjük!

 

 

 

 

 

Alf56 Creative Commons License 2019.04.06 0 0 322
drbsjdt Creative Commons License 2019.03.06 0 0 321

Sziasztok!

 

03.05-én a délutáni órákban eltűnt a 4. kerület Szent István tér környékéről zárt folyosóról a fekete, 2017-es Kellys Cliff 90-es bringám.
http://kellyswebshop.hu/…/kellys-cliff-90-black-2017-700x70…

Vázszám: 26401675
Egyedi kiegészítői:
-masszív csomagtartó hátul fényvisszaverő prizmával
-sks stingray sárvédők 2 ezüstös csíkkal a felületén
-meg talán az Abus coll stock lakat rajta lógva
-regisztrált kerékpár, elvileg van 1 ezt jelző matrica is a kormány alatti vázrészen, illetve a felső vázrészen halványan, de sötétkéken rá lett írva az azonosító is: 07190

A rendőrségi bejelentés megtörtént. aki látja, tud róla valamit (akár hirdető oldalon ráismerne), az kérem jelezze!

 

Köszönöm!

Dr Milton Creative Commons License 2019.02.24 0 0 320

Ellopták a lenti képen látható fehér-zöld-fekete színű Merida országúti kerékpáromat. 
Ha van bármi infotok kérlek jelezzétek felém privátban.
Segítségedet előre is köszönöm.

Maja48 Creative Commons License 2018.10.08 0 0 319

Ha valakinek hiányzik ez a kerékpár Debrecenben, nálam érdeklődhet. Hónapok óta áll itt, lelakatolva. Maja

XNC Creative Commons License 2018.06.20 0 0 318

Csúnya dolgot láttam útközben: valakinek elflexelték a láncát az egyik kerékpártározónál.

Hogy legális volt-e az akció vagy sem, az ennyiből nem derült ki.

monic841006 Creative Commons License 2018.01.25 0 0 317

Bocsánat, a lenti leírásból lemaradt a kép

Előzmény: monic841006 (316)
monic841006 Creative Commons License 2018.01.25 0 0 316

2018.01.24-én reggel 6.50 perc környékén Kispesten, a Kossuth tértöl nem messze, az Üllöi út felőli nagy parkoló sarkától (Kemence pékség) ellopták a képen látható kerékpárt. Van rajta egy Kryptonite márkáju, narancssárga fekete színű U lakat. Még a gyári nyereggel, melynek borítása két helyen fel van hasadva. Már másik, áttetsző szürke, műanyag láncvédő van rajta és a pedál sem az ami ezen a képen látható, prizma nélküli. 

Ebből a színből még nem sokkal találtkoztunk az utcán, elég feltűnő. Tartok tőle, hogy lefújják, vagy alkatrészekre bontva próbálják értékesíteni.

Rendőrségi feljelentés megtörtént.

Amennyiben nyomra vezet valaki, némi jutalomra számithat!!! 

 

 

wakolat18 Creative Commons License 2018.01.20 0 0 315

Wanted éjjel Hunyadi tér 11 szám elől 12 és 1 óra között eloptak citromsárga altrix strom kerékpárt címeres csengő és kosár hátul, jutalom!! 

wakolat18 Creative Commons License 2018.01.20 0 0 314

Wanted éjjel 2018.01. 20  12 és 1 óra között Hunyadi tér 11 szam eloptak narancssárga altrix strom kerékpárt címeres csengő és kosár hátul, jutalom!! 

XNC Creative Commons License 2017.12.18 0 0 312

- Mit kap a cigány karácsonyra?
- A biciklidet.

 

:)

XNC Creative Commons License 2017.11.12 0 0 311

Hát ez nagyon buli! Most olvastam a rendőrség honlapján:

"A rendőrség kéri, hogy a képen látható kerékpár tulajdonosa jelentkezzen személyesen a ..." (blablabla) " ... a tulajdonjogot hitelt érdemlően igazoló okirattal vagy számlával."

Akinek már nincs meg a számlája, vagy mondjuk használtan vette (amihez nem biztos, hogy mellékelik a számlát);
már nem is kaphatja vissza a kerékpárját.

ancsaaa3 Creative Commons License 2017.11.09 0 0 310

Sziasztok! Tegnap loptak el a kepen lathato biciklimet, ha valaki talalkozik vele, kerlek szoljon!

 

50-es vaz, bianchi. A Jaszai Mari teren tunt el, annak ellenere, hogy U-lakat volt rajta. 

 

koszi a segitseget!

Ancsa

ancsaaa3 Creative Commons License 2017.11.09 0 0 309

Sziasztok! Tegnap loptak el a kepen lathato biciklimet, ha valaki talalkozik vele, kerlek szoljon!

 

50-es vaz, bianchi. A Jaszai Mari teren tunt el, annak ellenere, hogy U-lakat volt rajta. 

 

koszi a segitseget!

Ancsa

Maródi Ferenc Creative Commons License 2017.10.14 0 0 308

Sziasztok!
Nem sok esély van rá,de hátha....
Ma reggel 2017-10-14/ellopták a kerékpáromat,felrakok pár képet,osszátok légyszíves.Hátha belefuttok valamilyen hirdetésben,vagy portálon.Köszönöm előre is.

KTM trekking-ezüst-fekete színű.U-lakattal,sárga oldaltáskával.

Köszönöm ha segítetek.

marodiember@citromail.hu

Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.08.11 0 0 307

Az oldalon írják: 

Minden hónap utolsó hétfőjén a Kecskeméti Rendőrkapitányság munkatársai várják azokat, akik szeretnék kerékpárjukat ingyenesen regisztráltatni.

 

2017. augusztus 28-án 12-15 óra

2017. szeptember 25-én 12-15 óra

2017. október 30-án 12-15 óra

2017. november 27-én 12-15 óra

2017. december 18-án 12-15 óra 

 

Szegeden is van minden hónapban regisztráció októberig, de az oldalon nem adták meg a pontos napot. 

Előzmény: Pünkösdi Kató (306)
Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.08.11 0 0 306

Ismeritek? Én pár napja fedeztem fel. 

https://bikesafe.hu/ 
országos kerékpárregisztráció

beus08 Creative Commons License 2017.08.09 0 0 305

Sziasztok,

 

ellopták vadiúj lezárt Specialized női bringámat egy 2.kerületi zárt garázsból. Rendőrség járt a helyszínen és el is indult a nyomozás, de minden fórumon feldobom, hátha valaki belefut.

Adatai:

Specialized Ariel Disk női kerékpár

Szín: fehér

Vázszám: WSBC602201524M

Egyéb kiegészítők: első/hátsó lámpa, fehgér KTM csengő, kulacstartó

 

Hibátlan állapotban, kb 3x mentem vele.

 

Köszi ha valaki megosztja vagy rábukkan valahol!

Bea
 

Csepelizsolti Creative Commons License 2017.06.20 0 0 304

Szia!
A pyxis team vázszámát szeretném elkérni tőled, kiváltképp, ha azóta nem lett meg.
(Láttam hírdetésben egy ilyen bringát, és lehet, hogy megnézem.)

Előzmény: keleman (197)
Daturaspecies Creative Commons License 2017.06.18 0 0 303

 

Sziasztok, 

 

Ha esetleg találkozik valaki az ellopott biciklimmel, akkor értesítsen a +36306981176-os telefonszámon.

Sajnos a gyári szám elveszett, de valószínűleg ez az egy darab van az országban. Összetéveszthetetlen és feltűnő is, így valamilyen formában még bízok a sikerben. Hálás köszönet!

 

Commencal Meta SX 2014-es model -rikító coral színű.L-es váz, mely a nyerecső hátoldalán van feltüntetve
Fox Floated Evolution series 32-es első teleszkóp, melyen a Fox felirat egy kis helyen meg van kopva.
Fox Floated hátsó teleszkópok
Sram X5 első, X7 hátsó váltó, mely erősen megnyírta az váz anyagát a legkisebb fogaskerék mellet. Itt fehér színűre kopott a festés.
Formula Italia C1-es tárcsafékek, melyből az első egyáltalán nem működik
APLHA kormány, melyen egy fix, fém gopro foglalat van, illetve egy kis helyen sárga színű nyúzódás
SRAM hajókar, melynek alján erős kopások vannak
Shimano SAINE pedálok szintén kopásokkal
Maxxis High Roller 2 kerekek, a hátsó lényegesen kopottam, mint az első, illetve Commencal fekete felnik
A biciklit világos színű agyagos terepen használtam utáljára, ezeknek a nyomai még biztos a biciklin vannak, illetve a hátsó részén leütések találhatók.

A biciklit egy Thule Roundtrip bringahordóval együtt lopták el.

Daturaspecies Creative Commons License 2017.06.18 0 0 302

 

Sziasztok, 

 

Ha esetleg találkozik valaki az ellopott biciklimmel, akkor értesítsen a +36306981176-os telefonszámon.

Sajnos a gyári szám elveszett, de valószínűleg ez az egy darab van az országban. Összetéveszthetetlen és feltűnő is, így valamilyen formában még bízok a sikerben. Hálás köszönet!

 

Commencal Meta SX 2014-es model -rikító coral színű.L-es váz, mely a nyerecső hátoldalán van feltüntetve
Fox Floated Evolution series 32-es első teleszkóp, melyen a Fox felirat egy kis helyen meg van kopva.
Fox Floated hátsó teleszkópok
Sram X5 első, X7 hátsó váltó, mely erősen megnyírta az váz anyagát a legkisebb fogaskerék mellet. Itt fehér színűre kopott a festés.
Formula Italia C1-es tárcsafékek, melyből az első egyáltalán nem működik
APLHA kormány, melyen egy fix, fém gopro foglalat van, illetve egy kis helyen sárga színű nyúzódás
SRAM hajókar, melynek alján erős kopások vannak
Shimano SAINE pedálok szintén kopásokkal
Maxxis High Roller 2 kerekek, a hátsó lényegesen kopottam, mint az első, illetve Commencal fekete felnik
A biciklit világos színű agyagos terepen használtam utáljára, ezeknek a nyomai még biztos a biciklin vannak, illetve a hátsó részén leütések találhatók.

A biciklit egy Thule Roundtrip bringahordóval együtt lopták el.





arnizoom Creative Commons License 2017.05.01 0 0 301

MÁJUS 1.EJE, BUDAPEST II. KER, Ellopták a Kross Hexagon X9 M méretű férfi vázas biciklimet a házunk garázsából. Vázszám: Y4B12210 (A kép régebbi állapotot mutat)Fekete színű, kék/fehér mintával, kormányvilla száma: CA140416, Rubena gumival, SR Suntour pedáltartókkal, lent pedáloknál kicsit elkopottak. Pedál színe ezüst. Alsó vázon belső oldalon van egy I bike BP 2016-os matrica. Elölről levehető kosár, lámpák, fehér prizma. Hátulról piros prizma, 2 piros lámpa + 1 a hátsó lenti villán. Nyereg alatt egy sodrony lakat. Küllőben 1-1 sárga prizma + fényvisszaverő pálcikák a küllőre. A vázon elől egy kis táska telefonra, iratokra. Sárvédő nincs. Tettem rendőrségi bejelentést. Kérem a segítséget!

Bambuló Creative Commons License 2017.04.16 0 0 300

bocsánat a kép nagyságáért, régen jártam erre, és elszoktam tőle, hogy mi mekkora :-)

Bambuló Creative Commons License 2017.04.16 0 0 299

ha nem is az egész biciklim, de az első tárcsafékes kerekét emelték el az Erzsébet híd pesti hídfőjénél, a Belvárosi templommal szemben....

ez a hátsóm, értelemszerűen ugyanilyen az első is.

sz.zee19 Creative Commons License 2017.03.07 0 0 298

Képekben:



Előzmény: sz.zee19 (297)
sz.zee19 Creative Commons License 2017.03.07 0 0 297

Volt egy Land Rover Corazon, bronz színű alu trekking kerékpárom. 2016 decemberében tűnt el Buda belváros részéből. Csomagtartóval, telefontartóval a kormányon, és egyedi világítástechnikával felszerelve.

lali954 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 296

Bp IV ker. 2016 09 18-25 között vitték el zárt társasházi pincetárolóból. Giant rincon mtb 26-os

poliver85 Creative Commons License 2016.05.31 0 0 295

Sziasztok!

 

Kb. 15 perccel ezelőtt láttam a Bp. IX. ker. Kvassay úton három rosszul szituáltat egy nagyon jónak kinéző (sötét, talán fekete-kék) MTB-vel bemenni egy elhagyott házba.

 

Rájuk hívtam a zsarukat, tehát akinek MA DÉLELŐTT A IX. KERÜLET KÖRNYÉKÉN elloptak egy ilyesmi gépet, próbálkozzon a IX. kerületi Rendőrkapitányságon!

 

Ha gondoljátok, osszátok meg Facebookon (nekem nincs accountom) vagy pörgősebb topikokon.

 

Üdv: P

Bettinka Creative Commons License 2016.05.22 0 0 294

a fénykép lemaradt :( Szóval, kétségbeesetten keresem, ma LOPTÁK EL A BICIKLIMET!!! :((( 2016.05.21-én 18.30 körül Budapesten, a 3. kerület, Szentlélek térnél lévő utcai kerékpártárolóból:( Sörfesztivál miatt millió bringa és tömeg mindenütt...

Márkája: Neuzer Echo, Stream és trekking line felirattal
Színe: metál sárgás-zöld/okker,
+ egy pöpec csomagtartó (szerencsére üresen) is volt/van rajta : Hamax Plus Premium márkájú.

Bettinka Creative Commons License 2016.05.22 0 0 293

ELLOPTÁK A BICIKLIMET!!! :((( Női, Neuzer Ecvhi típusú, okkersárga metál színű vázzal.

2016.05.21-én 18.30 körül ELLOPTÁK Budapesten, a 3. kerület, Szentlélek térnél lévő utcai kerékpártárolóban hagyott biciklimet :(
A Tűzoltó utca 7. szám (pontosan a Tüdőgondozóval szemben) előtt, amúgy a térfigyelő kamera látószögében. A bicajt a velünk lévő másik 2 bringával együtt, tehát 3 biciklit 2 zárral összekötve-lezárva hagytuk. Mindössze úgy másfél órát sétáltunk a téren, majd mikor mentünk a bicajokért, láttuk, hogy le vannak vágva a zárak... még "szerencse", hogy a másik kettőt ott hagyták.
Furcsa, és fogalmam sincs mi vezérelt - ilyet még soha nem csináltam - a biciklit lezárás után lefényképeztem, így van róla egy utolsó fényképem is, ami 17.51-kor készült
:(
A megtalálónak jutalmat adok!

Márkája: Neuzer Echo, Stream és trekking line felirattal
Színe: metál sárgás-zöld/okker,
+ egy pöpec csomagtartó (szerencsére üresen) is volt/van rajta : Hamax Plus Premium márkájú.

 http://loptak.hu/lopott-neuzer-n%C5%91i-%C3%BAjszer%C5%B1-met%C3%A1l-okker-ker%C3%A9kp%C3%A1r#sthash.D73ONQZn.dpuf

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!