Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

belert Creative Commons License 2023.12.20 0 0 332

Igaz, legalább a neten rákereshetett volna előtte, hogy milyen lehetőségei vannak, mielőtt javíttat.

Előzmény: Rumcice (331)
Rumcice Creative Commons License 2023.12.19 0 0 331

Mert nem is tudhatja, tekintve hogy a vevő megcsináltatta az autót saját pénzén, anélkül, hogy a kereskedőnek visszavitte volna megjavíttatni vagy visszavásároltatni. Rossz volt a sorrend, de majd az ügyvéd elmondja, legközelebb mit kell tenni ilyen esetben.

Előzmény: belert (330)
belert Creative Commons License 2023.12.18 0 0 330

Ha kereskedő, akkor neki kell bizonyítani, hogy nem volt rejtett hiba, nem neked. Konzultálj ügyvéddel, küldjön felszólítást. Nem fogja tudni bizonyítani, hogy nem volt hibás a kocsi.

Előzmény: Mk5 (328)
Mk5 Creative Commons License 2023.12.18 0 0 329

Boldog Karácsonyt!Lehúzásokban gazdag Új évet!Reméljük jövőre fogsz egy madarat.

Nem örülök,hogy megismertelek.Többet vártam

 

Ezt az üzenetet kaptam az Auto legend kft Tahitótfaluból!!!Miután 1 milliót költöttem 1 hét alatt a Ford Mondeo tipusú gk-ra amit tölük vettem!Reméllem az utolsó adás vétele volt!Senkinek nem ajánlom őket!

Mk5 Creative Commons License 2023.12.11 0 0 328

Auto legend kft Tahitótfalu!!!

Senkinek sem ajánlom inkorrekt!200 km megtetel után reggelre egy hatalmas olajtócsa várt a garázsban,szerelőhöz vittem majd szimeringeket,tömíteseket cseréltek (váltó,főtengely)résolaj csövek.többszázezres költség!semmit nem térített meg!majd 2 nap múlva a vízpumpa is megadta magát!szerelőm videó hívasban megmutogatta milyen állapotban van a vezérműszíj éa körülötte rongyos volt a szíj!!Most már kételkedem a valós km ben is!!

GáborGG Creative Commons License 2023.09.23 0 0 327

Sziasztok,

 

Debrecen Samsoni út 118 alatt ismeri valaki az Enyedi kft? Volt tapasztalata infója bárkinek róluk?

 

Köszönöm előre is,

Gábor 

DDenisa Creative Commons License 2023.09.02 0 0 326

Valaki ismeri az Afit autócentrumot Vácon? Vélemények?

DDenisa Creative Commons License 2023.09.02 0 0 325

100%, hogy kamu.

Én írtam neki egy Toyota Corollára, azt írta, majd a kereskedés mindent átküld mailben, ez 2 napja volt, azóta is kíváncsian várom, milyen átverő e-mailt fog küldeni, amiben valamilyen agyafúr módon akar majd adatot kicsalni.

Totál nem reális az ár, ez egy suhanc, tuti h átverés.

Előzmény: Lenovo24x (318)
laciipacii Creative Commons License 2023.09.02 0 0 324

sztem ezek a fotók a holland telephelyen keszultek... de ahogy irtak elottem is, varjak a balekot, semmi tobb...

Előzmény: kocka775 (320)
kirsan Creative Commons License 2023.09.01 0 0 323

Ha kinagyítja a képet, letöltés után, és esetleg még javítja is, egyértelmű, hogy nem Mo-on készültek a képek, mert nem magyar feliratok vannak sehol.:))

Előzmény: kocka775 (320)
Rumcice Creative Commons License 2023.08.31 0 0 322
Rumcice Creative Commons License 2023.08.31 0 0 321

Szerintem az illető szimplán várja a balekokat az előleggel/foglalóval, akik hisznek a mesékben és elhiszik, hogy 8 millióval alacsonyabb áron letesznek neki a ház előtt egy lakóautót magyar rendszámmal. Így szoktak majmot fogni.

 

Az autót megveheted a holland kereskedésben a valós piaci áron.

Előzmény: Lenovo24x (318)
kocka775 Creative Commons License 2023.08.31 0 0 320

Ez a cikk egy startaprós hirdetés alapján íródott - én kerestem A6-ot és ezt találtam, nekem is gyanússá vált a feltűnően alacsony ár.

Az előttem író is kiszúrta a sárga rendszámokat... egy Bp-i telephely tele holland járművekkel?

https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2017/11/06/tole_inkabb_ne_vegyel_autot/

Vedd fel a kontaktot, és meglátod mi lesz a válasz.

Előzmény: Lenovo24x (318)
kirsan Creative Commons License 2023.08.31 0 0 319

Az biztos, hogy holland kereskedés képei, mert a háttérben látszanak a holland rendszámú autók. Kérdezz rá.

Előzmény: Lenovo24x (318)
Lenovo24x Creative Commons License 2023.08.30 0 0 318

Fél éve találtam egy hirdetést egy 10 éves lakóautóról. a facebookon egy magyar fiatal férfi árulta más kocsikkal együtt.
Gyanúsan olcsó volt. 10 évesen kb 6-8 millióba került. És mivel ritka típus volt, így vissza kerestem. Egy holland kereskedés holland honlapján meg is volt. Teljesen azonos fotókkal.

kb  20+ millióért átszámolva.

Próbáltam vele kontaktot keresni, de nem reagált igazán...
Most megint fenn van pár kocsi... most reálisabb árak, de ez is 6-8 millióval alatta az egyébként szokásosnak.

 

Mennyire lehet csaló, kamu?
https://www.facebook.com/marketplace/item/1781593342347645?ref=marketplace_profile&referral_code=undefined
https://www.facebook.com/marketplace/item/120732264413039/?ref=marketplace_profile&referral_code=undefined
https://www.facebook.com/marketplace/item/988810932543081/?ref=marketplace_profile&referral_code=undefined
A toyota még nem is lenne vészes, ha számolunk mondjuk egy céges autó 27% áfás árral..
De az is ár alatt van vagy 2-3 millióval. legalább.

Szerintetek kamu a hirdetés?

 

adamkocsi Creative Commons License 2023.07.25 0 0 317

Sziasztok !!!!


Cím

1151 Budapest Szántóföld út 1.

 

AUTOTAKAROK kereskedésről esertleg valakinek van pozitív/negatív véleménye,tapasztalata? 

 

 

köszi

poruljart_vevo Creative Commons License 2023.07.21 0 0 316

Bakó Zoltánt messziről kerülje mindenki.

6 embert vert át eddig, jelenleg is folyik ellene eljárás! Külföldről behozott kocsira kér előleget, kocsi sose lesz, előleg pedig nem kerül vissza.

Volt olyan tulaj aki megbízta Zoltánt, hogy adja el a kocsiját. Zoltán el adta 2.5m-ért viszont abból csak 1.1m adott oda a tulajnak, 1.4m megtartott a Zoltán.

Telefont sose veszi fel, pénzt nem ad vissza. Behajtani semmit se lehet rajta mert "nincstelen". Messziről kerüljétek. Mi megszenvedtük sajnos, nagyon és mások is.

 

https://www.hasznaltauto.hu/partner/autowest-2708

1106 Budapest, Keresztúri út 92.

autowest90@gmail.com

Bakó Zoltán autókereskedő

 

Hír TV-n van róla egy cikk még régebbről.

https://hirtv.hu/hirtv_gazdasagi_hirei_adattar/gepjarmuadozas-ellentetes-kormanyzati-nyilatkozatok-1288340

 

Nem összetévesztendő a kajakos Bakó Zoltánnal! Ez a komment nem a kajakos Bakó Zoltánról szól.

Frankie 28 Creative Commons License 2023.06.30 0 0 315

Sziasztok! 

 

Dorogon az Autoland-Abi kft-t nagyon kerüljétek, sajnos náluk vettem az első autómat hàt meg is jártam vele rendesen. Az autó màr a vásárlás után pàr nappal hibajelet dobott be, felhívtam a kereskedőt ( Hosszú László) elmondtam mi a hiba, és mondtam jó lenne ezt megoldani. Erre ő megadta az autószerelője számát hogy intézzem el. Az autószerelő azt mondta hogy valószínűleg az olajgomba hibásodott meg de lehet használni a kocsit. Felhívtam a kereskedőt elmondtam mi a helyzet, nyilvàn ő is azt mondta hogy persze nyugodtan használjam. Ez egy tökéletes megbízható autó,ami előtte szervizelve volt. Aztàn a vásárlás utàn 22 nappal lerobbant az autópályán,  hívtam autómentőt próbáltuk új aksival hátha beindul de semmi. Hazahoztàk, ezután  felhívtam a kereskedőt elmondtam mi a baj, azt mondta megoldjuk. Pàr nap múlva elvitte a kocsit a szerelőjéhez kb 30 perc múlva hozta is vissza hogy a szerelőnek sikerült beindítani és a hangja alapján ez hajtókar csapágyas !!  Nem is értem 2023- ban hogy lehet még ilyen szerelő aki nem azzal kezdi hogy felrakja diagnosztikàra hogy kiolvassa mi a hiba. Sajnos a kereskedő ( Hosszú László) nem volt segitőkész mikor mondtam neki hogy úgy van olyan hogy kellékszavatosság, és hogy vagy csináltassa meg az autót vagy adja vissza a vételárat. Sajnos mint kiderült az adásvételi sem volt rendesen megírva. Mikor mondtam neki hogy ha nem adja vissza a vételárat akkor ügyvédhez fogok fordulni, és felőlem mehetünk a bíróságra. Erre annyi volt a válasza hogy úgyse kapom meg a vételàrat (3 millió ft) mert ő csak 2 millót vallott be. Természetesen ügyvédhez fordultam és fél év huzavona után úgy néz ki sikerül vissza kapni a pénzem. Sajnos ha hamarabb utána kérdeztem volna akkor a közelébe nem megyek a kereskedésnek , mivel akinek csak elmondom mi történt mindenki azt mondja hogy onnan nem szabad autót venni! Ez egy nagy tanuló pénz volt szàmomra, remélem más nem esik bele egy ilyen csapdába. Szóval kerüljétek az Autoland-Abi kft-t és Hosszú Lászlót is, dumája az van de egy gerinctelen ember!!

 

arra79bona Creative Commons License 2023.04.03 0 0 314

Sziasztok!

Szembeszél Kft-vel valakinek van tapasztalata?

_noda_ Creative Commons License 2023.03.06 0 0 313

Sziasztok!

Brassó Autoudvar : a tököli reptér mellett van egy ipartelep, ott állnak az autók. Kezdetben kedvesnek tűnő nepper, aztán jön a süket duma, és lesz belőle egy egoista, beképzelt, csak-azért-is-neki-van-igaza f@sz... akkor meg minek hirdet autókat, ha nem akarja eladni?? Mi felkészülten mentünk, eladói oldalról nem az ideális jelölt, akire nem lehet rámelegíteni drágán a levedlett szart... Mielőtt odamentek legyen gyanús: minden autó távolabbról fotózva, ránagyítva rossz minőségű és nem éles képek! Egyébként az autókat kívülről bármikor meg lehet nézni a nepper nélkül is, mert a leírás szerint sincs ott állandóan a telepen, oda meg bárki bemehet, több cég + Airport hotel is működik ott. Tapasztalat a Dániából érkezett, tehát sós levegőben gazdag területről hozott autókról: motortérben, de lényegi elemeken is erős oxidáció nyomai! Ez pedig a gumialkatrészekre is hatással van, ezzel tisztában kell lenni, majd miért lesz olyan magas a szervizszámla végül! Idézet a leírásból: "Gondos tulajdonostól, megbecsült állapotban. Tényleges külső-belső megkíméltség." Az még jó jelnek számít, hogy karcok vannak, mert nem frissen fújt az elem, viszont a kocsi eleje megcsapva, kétoldalú ragasztóval tákolt díszlécek (a ragasztó már megadta magát..) ajtókilincsek lógnak (értsd neked kell visszatolni nyitáskor), hátsó lámpabúra repedt, hátsó középső féklámpa nem működik - a nepper szerint ezzel együtt lehet élni (a következő műszaki vizsgáig max...). Diagnosztika mutatott állandó hibákat a motorvezérlőben, és hogy mind a 4 ajtó szét volt szedve, többek között. Erre jön még a döglődő akkumulátor és a 9 éves nyári gumik. Ez lenne tehát a "megbecsült állapot" Mindez az átlagosnál magasabb kategóriában. Szóval az ár és a leírás meggyőző volt, a látottak + az eladói hozzáállás nagyon nem volt vevőbarát! Remélem segítség lesz ez a pár infó!

Előzmény: Kasztli94 (305)
Monikamaria Creative Commons License 2023.02.26 0 0 312

Budapest 19. kerület Üllői út 307 Kalota Autó Kft 

Időpontra mentünk, tulaj sehol, pedig tudta visszük az egyik autót átvizsgálásra, aminek állítása szerint semmi baja, szándékosan húzta az időt hogy ne érjünk oda! Késtünk is negyed órát, éppen tudtak még fogadni. Közben mint kiderült minden oldala össze volt tőrve! Újra volt festve az egész autó, ami hólyagosodott fel, karosszéria tőrve! De a tulaj érdekes ezekről nem tud semmit! Aki velünk jött ember ezekre azt mondta ez használt autó kereskedés, ezt nem tudtuk.
Legalább 200ezret rá kellett volna költeni a szerelő szerint arra az autóra amit 1,5 millióért hirdetett! Amikor alkudni akartunk az árból sarkon fordult a kereskedés tulaja és otthagyott bennünket! Egy vicc az egész, még jó hogy nem vettük meg!

Spacestar74 Creative Commons License 2022.12.14 0 0 310

Ettől vettem én is autót. Hirdetés szerint ő a tulaj,hidegen sem füstöl,koppanás mentes futómű,blablabla. Esztétikailag szép volt,motortés is rendben,nem volt lemosva. Az első sokk az volt,hogy hazajöttem és az 1.4-es motor 10L-t evett. Pár hét alatt kirügyezett az autón a rozsda. Valszeg a tulaj vagy ez a nepper eladás előtt átfújatta a kasztnit...telephelye nincs,parkolóban árulja a kocsikat.Erről is előadott egy mesét,hogy éppen nincs telephelye,mert eladták a területet,amit bérelt,stb. Ide a bökőt,hogy a XX. kerületi,magas ,kopasz nepperről beszélsz.

Előzmény: Ariel_500 (281)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2022.09.23 0 0 309

Üdvözletem!

 

Bp.X. ker. MAKI-CAR -ról van valakinek véleménye? Előre is köszönöm.

Atti128 Creative Commons License 2022.03.03 0 0 308

Szia! Mi is néztünk ki egy autót a Prostperi kereskedésből. Nálad hogy ment a dolog? Minden rendben volt?

Köszönöm a válaszod.

Előzmény: vlaki64 (290)
hambika20 Creative Commons License 2022.02.11 0 0 307

Jó napot!Mi a véleményük a kecskeméti Maxima autó kereskedőről??

orhidea05 Creative Commons License 2022.01.25 0 0 306

Jó napot!

Van-e valakinek tapasztalata a szegedi Turzó Autó kereskedésről? Megbízható-e?

Várom a válaszokat! 

Köszönöm

Kasztli94 Creative Commons License 2022.01.20 0 0 305

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata a Brassó Autoudvarral? Tökölön a Hangár u. 7 szám alatt vannak elvileg de mindegyik kocsi alatt Szigetszentmiklóst ír. 

Kasztli94 Creative Commons License 2022.01.20 0 0 304

Miért? 

Előzmény: csopszli (264)
Bll Viktor Creative Commons License 2021.12.28 0 0 303

Sziasztok!

 

FEHÉRVÁR-AUTÓ Székesfehérvár Sárkeresztúri Út 121-123.

Van valakinek tapasztalata a kereskedésről?

Szerencsére semmi negatív írást nem találtam róluk.

vitrai22 Creative Commons License 2021.12.06 0 0 302

Nem autókereskedés, hanem nepper!

Előzmény: Ladybug1 (296)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!