Keresés

Részletes keresés

liza400 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 35

Szia, én a byewart krémet tudom ajánlani, mivel nekem szerencsére az mulasztotta el. Jó sokáig kell kenegetni vele naponta 3x és akkor a végén tényleg eltűnik. Ez egy természetes hatóanyagú cucc, szóval nincs benne káros anyag. Vírüsölő és egy bevonatot képez a felületen így megakadályozva az esetleges továbbterjedést is. A többi krémről nincs tapasztalatom. 

Előzmény: mikike8 (34)
mikike8 Creative Commons License 2012.01.31 0 0 34

Sziasztok,

futószemölcsöm van a talpamon, tudtok vmi vitamint vagy krémet, amitől esetleg elmúli és nem kellene egyenként leégettetni?!

Köszi a választ!

Üdv.

Lacko80 Creative Commons License 2012.01.30 0 0 33

A condyloma szemölcsökre álltalában Condyline oldatot írnak. A végbél körül gyorsan szaporodik mert szereti a meleg és nyirkos helyeket. Azon a tájékon hatásosabb a Wartec kenőcs amit szintén csak a bőrgyógyász írhat fel!

Előzmény: Törölt nick (27)
liza400 Creative Commons License 2011.11.18 0 0 32

Köszi kérdésed. Most éppen a byewart krémmel kezdtem el kenegetni, ezt ajánlották a gyógyszertárban, mert olyat kértem ami természetes hatóanyagú. Úgy tűnik jó lesz. De majd beszámolok a végeredményről.

Előzmény: ruda5 (31)
ruda5 Creative Commons License 2011.11.14 0 0 31

Megtaláltad már a neked megfelelőt? 

Előzmény: liza400 (30)
liza400 Creative Commons License 2011.11.04 0 0 30

Olvasgattam itt a tapasztalatokat szemölcs írtásról. Nekem nem olyan régen jött ki és még nem foglalkoztam vele, keresem a jó megoldást először utána járok kinek mi vált be. 

ruda5 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 29

Nem is tudtam hogy a gyerekek védtelenebbek mint a felnőttek. 

 

"A kisgyermekek fogékonyabbak a fertőzésre és a szemölcsök kialakulására, különösen az uszodák, sport centrumok, és közös fürdők kedveznek a fertőzésnek. A szemölcsök előfordulása felnőttek esetében ritkább, hiszen a fejlett immunrendszer esetükben már véd a fertőződéstől. 
A szemölcs vakargatása elősegíti a fertőzés tovaterjedését."

ruda5 Creative Commons License 2011.05.02 0 0 28

Hát nekem ott még nem volt, így nem tudok tanácsot adni. 

Előzmény: Törölt nick (27)
ruda5 Creative Commons License 2011.04.22 0 0 26

Jöttem megírni a tapasztalatokat, szerencsére mind a kettőnknek bevált a byewart szemölcs elleni krém így nem kellett tovább kísérletezni vagy a bőrgyógyászatra menni. 

Előzmény: ruda5 (25)
ruda5 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 25
Nálunk most lett aktuális a szemölcsírtás. A lányomnak a talpán nekem meg a kezemen jött ki. Én a gyógyszertárban kértem segítséget hogy mit javasolnak. Egy új terméket ajánlottak a Byewart szemölcs elleni krémet. 3 éves kortól használható, természetes hatóanyagokat tartalmaz. Majd megírom a tapasztalataimat később.
vazul001 Creative Commons License 2010.07.08 0 1 23
Még annyit, hogy mivel a szalicilsav mégiscsak sav ugye, ezért valamennyire csíphet néha, főleg ha kissé több bőrt szedünk le, mint amennyi le akar jönni. Annyira nem vészes, ki lehet bírni, de kisgyerekeknél nem ajánlom az ilyen használatot.
Előzmény: vazul001 (22)
vazul001 Creative Commons License 2010.07.08 0 0 22
Üdv mindenkinek. Nekem tavaly jött elő három helyen a kézfejen és ujjakon. Bőrgyógyászhoz mentem vele, aki a nitrogénes lefagyasztást javasolta. Meg is lett csinálva, annak rendje módja szerint fel is hólyagzott, persze kiszúrtam, aztán napokig levedzett kicsit, jó nem baj, mondom, kibírom. Aztán elkezdett új bőr képződni, az egyik szemölcs el is tűnt rendesen, a másik kettőnél viszont a régi szemölcs az eltűnt, de körülötte körben sok apró jelent meg. Íly módon a félcenti átmérőjű szemölcs helyett lett egy (illetve kettő) másfél-két centis átmérőjű karfiolos tetejű, ahogy a sok apró szemölcsön megvastagodott a bőr és ahogy nőttek, lassan összeértek. Már látványra is ronda volt, ráadásul az egyik a hüvejkujjon volt, a köröm alatt egy centivel, tehát elég látható helyen, a munkatársak is kérdezgették, hogy mi az, tehát elég kínos volt. Újabb fagyasztásra nem akartam menni, a 33%-os hatékonyságot nem tartottam túl jónak, nézegettem ecsetelőket is, most jut eszembe, hogy még a fagyasztás előtt az Egaver nevűt ki is próbáltam de nem használt semmit. Olvasgattama az ecsetelők összetételét, nagyjából mindegyikben valamilyen sav van (az Egaverben pl. asszem citromsav meg almasav), 10-20%- os hígításban. Ezekkel az ecsetelőkkel az a gáz, hogy nagyon fel van hígítva a cucc és vagy nem hat emiatt, vagy nagyon lassan, több hónapig is ecsetelni kell adott esetben. Nem akarok erről vitatkozni, biztos van akinek bevált egyik-másik, de ahogy a hozzászólásokat látom sokan csalódtak ezekben a cuccokban, ráadásul 2-3-4ezer forintokba kerülnek. A szalicilsav sokféle ecsetelőben van, utána is olvastam, hogy, hogyan is működik a dolog. Tehát hámlasztó hatása van, mindemellett még fertőtlenít is, ugye ezért szokták befőttekbe rakni, tartósít, gátolja a mikroorganizmusok elszaporodását. Mondom, szalicilsav kell nekem, el is mentem, vettem egy tasakkal,kb. 100 ft volt, bárhol kapható, főleg most, gyümölcseltevő szezonban. Mivel por állagú, el kellett keverni valamivel, hogy megmaradjon egy helyben, nekem a disznózsírra esett a választásom (nem hülyülök, komolyan). Egy teáskanál szalicil egy kevés zsírral (kb. negyed teáskanál) elkeverve, hogy viszonylag egyben maradjon. Ezt tettem rá a szemölcsre szépen eloszlatva fogpiszkálóval, úgy, hogy lehetőleg tényleg csak a szemölcsön legyen, mivel ugye hámlasztó hatású és a szemölcs környéki egészséges bőrt is lehámlasztja ha rákerül. Egyébként úgy is rákerül egy kicsi és le is fog hámlani, de nem vészes. Szóval ezt leragasztottam vízálló Hansaplasttal, azzal amelyikből olyan széles csíkot vágok, amilyen szükséges. Vízálló ugyan, de attól még nem bírja túl sokáig, ezért még ezt körbetekertem Leukoplasttal is (ez sokkal jobban tapad), és gyakorlatilag dunsztban tartottam 1-2 hétig folyamatosan. Esti fürdés idejére vettem csak le, de utána rögtön ment vissza az új kötés. Már az első nap után kifehérítette a szemölcs egész felszínét, kb egy hét után csipesszel (amivel a szálkákat lehet kihúzgálni, vagy ilyen kozmetikai csipesszel lehet óvatosan szedegetni lefelé a lehámlott bőrdarabokat. Én még egy éles körömvágó ollóval is nekiestem, de nagyon kell vigyázni, csak nagyon apránként lehet levagdosni a tetejéből mert alulról hajszálerek vannak és könnyen belevág az ember. Kb. 2 hét után már nem dunsztoltam tovább, a maradék vastagabb bőr megszáradt rajta és napról napra tudtam belőle innen onnan lecsipkedni. A projekt május végén indult és mostanra teljesen elmúlt a szemölcs. Mondom, kb. 1.5-2 centis brulál vastag szemölcsről van szó, szerintem egy kisebb szemölcsöt le lehet rendezni így 2-3 hét alatt.
turkiz Creative Commons License 2010.05.03 0 1 21
ja és igen, bármennyire elvetemülten harcolsz ellene , ne hagyd hogy vérezzen!!!

akkor ő nyert
turkiz Creative Commons License 2010.05.03 0 0 20
javallatom, nem vagyok orvos es nem is leszek:)

nagyspectrumu multivitamin és az ecsetelők

nekem nagyon sok centrumtol illetve verumal duofilmtol mult el


fecskefuvet meg probalj meg találni télen


legjobbakat
turkiz Creative Commons License 2010.05.03 0 0 19
No akkor van egy ember aki dohányzik és van szemölcse





a szemölcsök Kialakulásukért a HPV (Humán Papilloma Vírus) családba tartozó vírusok a felelősek.

http://www.arsmedica.hu/szemolcs-eltavolitasa-anyajegy-eltavolitasa.html?gclid=CMabxfPrnqACFQ4FZgodpGuGag




A következőkről kimutatták, hogy összefüggésbe hozhatók a méhnyakrák előfordulási esélyének növekedésével:

* Táplálkozásbeli hiányosságok, elsősorban az A-vitamin és a folsav hiánya a szervezetben;

http://portal.szuleteshete.hu/Testi-folyamatok/A-HPV-elleni-vedooltas-teheto-felelosse-tizeneves-lanyok-lebenulasaert-3






Jó ideje kimutatták már, hogy a humán papillómavírus (HPV) okozza a méhnyakrákesetek 99,7 százalékát és felelős lehet egyéb rosszindulatú daganatok kialakulásáért is.


http://hvg.hu/egeszseg/20070722_hpv_rak_daganat_fertozes




nadehát az emberben van A vitamin és elöbb utóbb elegendőnek kell lennie az A vitamin szintnek



nem egészen

Baybutt mostani kísérletében patkányokkal rendszeresen cigarettafüstöt lélegeztetett be, és azt tapasztalta, hogy ezeknél az állatoknál is A-vitamin hiány alakult ki.
A kutató szerint a cigarettában található egyik rákkeltő anyag, a benzpirén felelős a vitaminhiány létrejöttéért.

http://www.geographic.hu/index.php?act=napi&rov=2&id=2814


benzpirén
(benzapirén)

C20H12
Öt benzolgyűrűt tartalmazó kondenzált aromás szénhidrogén.

Előfordulás
Megtalálható kőszénkátrányban.
Előfordul a gépkocsik kipufogógázaban és a cigarattefüstben is.

Fizikai és kémiai tulajdonságok
Halványsárga, szilád, kristályos anyag.
Forráspontja 496°C
Olvadáspontja 178,1°C
Sűrűsége 1,4 g/cm3
Vízben nem oldódik.
Erős oxidálószerekkel reagál.

Biológia
Kifejezetten karcinogén hatású, genetikai károsodásokat okoz.







mandin Creative Commons License 2009.04.16 0 0 18

hello

Már olvastam itt több problémát, nekem is ilyen problémám van hogy szemölcsöm illetve több szemölcs van a péniszemen , van ez a Vérehulló fecskefü ecsetelö. Ezt szabad és alkalmas erre használni????

tareszka Creative Commons License 2009.03.17 0 0 17
Szalicil a fürdővízbe. A szemölcs eredendően szalicilsav hiány.
Előzmény: zsebeske (16)
zsebeske Creative Commons License 2008.10.18 0 0 16
velem is ez van egy hete kezelem magam fecskefüvel kicsit jobb
Előzmény: 1srác (15)
1srác Creative Commons License 2003.01.20 0 0 15
Sziasztok!
Én egy 16 éves srác vagyok,és nekem is kis pöttyök vannak a péniszemen.Még nem volt sexuális kapcsolatom.
Hasonlít kicsit az egyik képre ami azon az oldalon volt amit írtatok,de nem tudom berakni a képet.
Különben kicsi,érdes tapintásúak,de nem fájnak.Majdnem körbe vannak tejjesen a makkon alul.
Mondtátok,hogy serdülőkorban is kialakulnak ilyenek,és azok megmaradnak.
Ezért nem tudom,hogy ez szemölcs vagy mi.
rosszkedvon Creative Commons License 2001.10.03 0 0 14
Sziasztok!

Csak most jutott eszembe, hogy beirjam mi lett a
végeredmény.

Szóval elmentem dokihoz, ő megnézte, aztán legyintett. Azt mondta, ezt valamilyen mirigyek okozzák, nincs semmi bajom, majd magától elmúlnak.
Esetleg ha nagyon sokáig ott vannak, és nagyon zavar, akkor leszedethetem, de nem sok értelme van.

Úgyhogy vártam és pár hét alatt tényleg eltűntek.

:)

úgyhogy azóta rosszkedvoff van, csak a nickemet
nem módositom most már meg...

persil_01 Creative Commons License 2001.06.07 0 0 13
Vírusfertőzés okozza. A bőr hámsérülésein bejutott vírus készteti burjánzásra a hámsejteket. Ha az immunrendszer nem elég erős, akkor a bejutott vírust nem pusztítja el, hanem kialakul a szemölcs.
Előzmény: rosszkedvon (12)
rosszkedvon Creative Commons License 2001.06.07 0 0 12
tényleg, egyébként maga a szemölcs micsoda ?
mitől alakul ki ?
rosszkedvon Creative Commons License 2001.06.07 0 0 11
sziasztok!

először is köszönöm a hozzászólásokat.
igazából még semmit nem tudok mondani, mert most jöttem vissza egy Szlovéniai 5 napos kirándulásról, tehát még nem volt időm elmenni bőrgyógyászhoz.
valószinüleg jövő hét elején fogok tudni elmenni és akkor minden kiderül.

remélem az ecsetelős megoldás fog segiteni és nem kell lézeres vagy nagyfrekvenciás dolgokhoz folyamodni...

kompot67-nek külön köszi, tényleg jobb lesz, ha barátnőmet is elküldöm nőgyógyászhoz ezügyben, bár nem túl rég volt.

kompot67 Creative Commons License 2001.05.31 0 0 10
Szia rosszkedvon!
nekem is hasonló problémám volt, hasonló helyen. Én elmentem bőrgyógyászhoz, ahol ecsetelték. Három-négy alkalommal kellett visszamennem, ezután nyom nélkül elmúltak. Véleményem szerint neked is vírusos szemölcsöd van, aminek a kezelése legegyszerűbb ecseteléssel. Ha ez nem használ, vagy a szemölcsök száma nagy, akkor vírusellenes gyógyszert is adnak. viszont problémád a szemölcsök helyéből adódóan felvet egy másik problémát; nevezetten - s erre a bőrgyógyász hívta fel a figyelmünket - hogy a szemölcsöket átadhatod partnerednek, kellemetlenebb az, ha a női nemi szervek belső részén fejlődik ki. Ezekből adódóan a párodnak nőgyógyászati vizsgálat ajánlott, mivel oda-vissza fertőzhetitek egymást. A fentiek miatt azonban az otthoni kezelések nem ajánlottak. A bőrgyógyászok ki sem adják a szert maró hatása miatt.
Remélem tudtam segíteni.
Üdvözöllek Kompot
persil_01 Creative Commons License 2001.05.31 0 0 9
littlestar:

Egyetértek, ha van természetes gyógymód, akkor meg kell próbálni. A lézeres eljárás, illetve amit sokkal gyakrabban alkalmaznak, a nagyfrekvenciás eljárás (ez tulajdonképpen egy vágószerszám) viszont nagyon gyors (kb. 1 perc az érzéstelenítéssel együtt) és hatásos, mert ezzel a szemölcs gyökerét is garantáltan eltávolítják.

Nekem egyszer az ujjamon volt egy ilyen. Akkor, bevallom, nem próbáltam az ecsetelős dolgot, hanem nagyfrekvenciás szerkezettel kivágták.

De hallgassuk meg rosszkedvon-t is, hogy egyáltalán az ő esetében miről van szó.

littlestar Creative Commons License 2001.05.31 0 0 8
legegyszerűbb lézeres eljárással eltávolíttatni
Hát azért én ezzel vitatkoznék. Én nem szívesen vetném magam lézeres kezelés alá, amikor ott van a sokkal egyszerűbb, olcsóbb és talán egészségesebb "ősi gyógymód" a vérehulló fecskefű, amivel naponta töbször be kell kenni és tényleg kiszedi, ráadásul bőrgyógyász ajánlotta. Ezt szerintem már csak végső esetben kellene.

rosszkedvon:
voltál dokinál, vagy mész egyáltalán?

LS

Előzmény: persil_01 (7)
persil_01 Creative Commons License 2001.05.31 0 0 7
Amit littlestar leírt, az a vírusos szemölcs. Ezt vírusfertőzés okozza. Azért kellemetlen, mert ha befelé nő, akkor fájdalmas. Meg lehet próbálkozni különféle ecsetelő készítményekkel, a leghatásosabb megoldás azonban a sebészeti eljárás. Ha vírusszemölcs, akkor a legegyszerűbb lézeres eljárással eltávolíttatni, erre elég sok ambuláns klinika létezik. A vírusszemölcs egyébként valóban úgy néz ki, hogy apró söttét szálak alakulnak ki benne.

rosszkedvon:

A te esetedben nem biztos, hogy erről van szó. A férfi nemi szerven teljesen természetesek a kisebb "pöttyök". Ezek egy része lehet eltömődött fagyúmirigy. Ebben az esetben az ilyen közepe fehér vagy világosabb színű. Nyomásra kijön belőle a faggyú.

Vannak olyan pöttyök is, amelyek csak úgy, serdülő korban kialakulnak és ott is maradnak. Nem nőnek meg és nem is fájnak. Ezek teljesen természetesek. Angolul ezen az oldalon, a B résznél olvashatsz bővebben a problémáról, illetve kérdésről. A vírusszemölcsök általában nőnek és ezért idővel fájdalmasak lesznek.

allegra- Creative Commons License 2001.05.30 0 0 6
Szia rosszkedv on,
szerintem nincs okod a rosszkedvre, a vérehulló fecskefü tényleg nagyon hatásos, akárhol jön ki a szemölcs, elmulasztja!
littlestar Creative Commons License 2001.05.30 0 0 5
Hát, nem is tudom... inkább leírom, hogy ami nekem volt kb. úgy nézett ki, mintha (ez most hülyén fog hangzani:)) egy vezetéket kereszbe elvágnál, pici körök voltak benne, mint a vezetékben a rézhuzalok és ahogy nőtt, egyre több lett, egy idő után nagyon fájt.
Többet nem nagyon tudok mondani, doki az egyetlen ötletem.

LS

Előzmény: rosszkedvon (4)
rosszkedvon Creative Commons License 2001.05.30 0 0 4
jó, én is erre gondoltam hogy elmegyek dokihoz.

hogy néznek ki ?

kettő van nagyobb, ezek kb. másfél milliméter átmérőjüek, bőrszinűek, érzéketlenek, tehát nem fájnak, nem viszkednek, kb. 1 milliméterre állnak ki a bőrből és keménynek érzem őket tapintásra.
ezek a pénisz tövében vannak.

a péniszem oldalán van két kisebb, ezek nem állnak ki annyira és átmérőre sincsenek 1 milliméterek, valamint feljebb a makk környékén lévő bőrrészen van két nagyon pici.

egyébként mikor először jött ki az első nagyobb, először azt hittem egy szőrtüsző az, de nem.

ennél jobban nem tudom leirni milyenek :(

Előzmény: littlestar (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!