Keresés

Részletes keresés

doboztam Creative Commons License 2024.02.01 0 0 1909

Budapest II. kerületi átadással több adag kefirgomba ingyenesen átadó. A gombák kezeléséről illetve a kefir készítésről leírást is adok. Csak személyes átadással, mert nem postázom. Jelentkezni az adatlapomon található e-mailcímen lehet.

 

musicus2 Creative Commons License 2023.11.20 0 0 1908

Sziasztok! Budapesten, a XII. kerületben, időegyeztetéssel, az önkormányzat közelében (Böszörményi út) továbbra is átvehető kefirgomba. Ingyen kaptam, ingyen adom. Első kapcsolatfelvételhez erre a mailcímre írjatok, mert az Indexre ritkán jövök! kalmopiren2@gmail.com . Postázni is tudom, a legolcsóbb, ha a legközelebbi postahivatal címére, postán maradóan, nem elsőbbségi ajánlott levélként küldöm, a postaköltséget + a pufiboríték árát számolom fel, amit válaszlevélben (tehát utólag), postabélyegben kell fizetni. Félreértések elkerülése érdekében kérem, hogy MIELŐTT ELINDULTOK hozzám a gombáért, TELEFONÁLJATOK a kapcsolatfelvételkor megadott számra, mert ezt mailcímet ritkán nézem és az SMS-t a telefonom nem jelzi ki).

doboztam Creative Commons License 2023.05.11 0 0 1907

Budapest II. kerületi vagy H6 vonali átadással több adag kefirgomba ingyenesen átadó. A gombákhoz leírást is adok. Csak személyes átadással, mert nem postázom. Jelentkezni az adatlapomon található e-mailcímen lehet.

musicus2 Creative Commons License 2023.02.26 0 0 1906

Sziasztok! Budapesten, a XII. kerületben, időegyeztetéssel, az önkormányzat közelében (Böszörményi út) ismét átvehető kefirgomba. Ingyen kaptam, ingyen adom. Első kapcsolatfelvételhez erre a mailcímre írjatok, mert az Indexre ritkán jövök! kalmopiren2@gmail.com . Postázni is tudom, a legolcsóbb, ha a legközelebbi postahivatal címére, postán maradóan, nem elsőbbségi ajánlott levélként küldöm, a postaköltséget + a pufiboríték árát számolom fel, amit válaszlevélben (tehát utólag), postabélyegben kell fizetni. Félreértések elkerülése érdekében kérem, hogy MIELŐTT ELINDULTOK hozzám a gombáért, TELEFONÁLJATOK a kapcsolatfelvételkor megadott számra, mert ezt mailcímet max. kétnaponta nézem és az SMS-t a telefonom nem jelzi ki).

doboztam Creative Commons License 2022.12.29 0 0 1905

Budapesti vagy H6 vonali átadással több adag kefirgomba ingyenesen átadó. A gombákhoz leírást is adok. Jelentkezni az adatlapomon található e-mailcímen lehet.

Bbobo1 Creative Commons License 2022.05.13 0 1 1904

Kedves József! Engem érdekelne a kefirgomba,írtam emailt május 10-én, légyszíves olvasd el és egyeztessünk. Köszönöm.

Előzmény: doboztad (1903)
doboztad Creative Commons License 2022.05.03 0 0 1903

Budapesti személyes átadással több adag kefirgomba ingyenesen átadó. A gombákhoz leírást is adok. Jelentkezni az adatlapomon található e-mailcímen lehet.

doboztad Creative Commons License 2022.04.30 0 0 1902

Szia! Én szívesen adok neked. Adok hozzá leírást is, és nem kerül semmibe. Az adatlapomon szereplő e-mailcímre írj, ott tudunk egyeztetni. Üdv: Józsi

Előzmény: nick964 (1901)
nick964 Creative Commons License 2022.04.22 0 0 1901

sziasztok, kaukázusi kefir gombát keresek.  1 adag. tud valaki segíteni?

musicus2 Creative Commons License 2021.05.25 0 1 1900

Sziasztok! Miután kétszer benne voltam, és kétszer oltottak, garantáltan vírusmentes kefírt tudok adni folyamatosan  szaporodó a kefirgombáimból Budapesten, a XII. kerületben, időegyeztetéssel, az önkormányzat közelében (Böszörményi út) átvehetők. Ingyen kaptam, ingyen adom. Első kapcsolatfelvételhez erre a mailcímre írjatok, mert az Indexre ritkán jövök! kalmopiren2@gmail.com .Postázni is tudom, a legolcsóbb, ha a legközelebbi postahivatal címére, postán maradóan, nem elsőbbségi ajánlott levélként küldöm, a postaköltséget + a pufiboríték árát számolom fel, amit válaszlevélben (tehát utólag), postabélyegben kell fizetni. Félreértések elkerülése érdekében kérem, hogy MIELŐTT ELINDULTOK hozzám a gombáért, TELEFONÁLJATOK a kapcsolatfelvételkor megadott számra, mert ezt mailcímet max. kétnaponta nézem és az SMS-t a telefonom nem jelzi ki).

vantot Creative Commons License 2021.05.20 0 0 1899

Sziasztok!

A kefírkészítést házilag szeretném kipróbálni.

Budapesten a XVI kerületben lakom.

A közelben tud valamelyikőtök egy adagot adni hogy kipróbáljam?

Előre is köszönöm.

László

|-|aku Creative Commons License 2021.04.06 0 0 1898

Szia,

esetleg tudsz még postázni kefírgombát? 

Előzmény: Ani1016 (1896)
Emerico Dolcie Creative Commons License 2020.12.28 0 0 1897

A boltokban sok fajta kefir kapható. Ahány féle, annyi fajta ízzel és állaggal találkozhatunk. A legjobb, amit saját magunk készítünk, az mindig ugyan olyan. A jó és egészséges kefir készítése nagyon egyszerű, csak tej, kefir gomba és egy kis türelem kell hozzá. Egészséges kefir gomba egész évben kapható. Garancia. Tanácsadás. Egy adag 1000 Ft, fél liter kefir készítéséhez elegendő. Személyes átvétel: XI., BAH csomópont, OMW kút, egyeztetett időpontban.

 myrealway@gmail.hu

Ani1016 Creative Commons License 2020.09.17 0 0 1896

Szia! Szívesen adok, de nem járok a nyugati felé, viszont postán tudok biztonságosan küldeni.

Postaköltség 700.- a gomba ingyen van. Egyik nap feladom másnap nálad van. Írjál e-mailt, ha így jó lesz. phanna1016@gmail.com jól tudom csomagolni nem lesz baja a gombának. Messzebbre is küldtem már. Köszönöm szépen a bizalmadat! Ani.

Előzmény: HaliHal (1895)
HaliHal Creative Commons License 2020.09.16 0 0 1895

Sziasztok!

 

Engem is érdekelne személyes átvétellel egy kis kefírgomba Budapest Nyugati téri átvétellel. 

Ani1016 Creative Commons License 2020.09.14 0 0 1894

Szia! természetesen tudok küldeni kefirgombát, csak kérném a nevedet és a címedet e-mailben. az én e-mail címem: phanna1016@gmail.com

Ha sikerül szerdáig feladnom akkor még e héten megkapod, mert a hét második felében már nem küldök, hisz nem szeretném, ha a postán ragadna.... :)

Csak a postaköltséget szeretném kérni ami 700.- ( 625.- a postaköltség, 80.- a bubis boríték). Ezt bármikor utalhatod, ha megkaptad a gombákat nekem úgy is jó..... :) Köszönöm szépen a bizalmadat.

 

Előzmény: valakiA (1893)
valakiA Creative Commons License 2020.09.13 0 0 1893

Szia! Én szeretnék kefir gombát, ha még aktuális!

Előzmény: Ani1016 (1892)
Ani1016 Creative Commons License 2020.09.11 0 0 1892

Sziasztok!

Ha kér valaki kefír gombát szívesen adok 😍 csak a postaköltséget szeretném kérni.

Írjatok ha elfogadnátok. 1 adag fél liter tejhez elég. Köszönöm

AmazingGecko Creative Commons License 2020.07.04 0 0 1891

Sziasztok!

 

Tavasz óta készítek házi kefírt felforralt házi tejből, amihez bolti kaukázusi kefírt adok.

2 héttel ezelőttig semmi gond nem volt, mindig jól sikerült. Azóta viszont tiszta savós, ami alul van, a tetején pedig elválik a szilárd, túrószerű rész. Mitől van ez? 

Pedig mindent ugyanúgy csinálok.

Noncibabci Creative Commons License 2020.07.03 0 0 1890

Sziasztok! Tibeti vagy kaukázusi kefirgombát keresek, XIII. Kerületben lakom de Budapesten érte megyek

Köszönöm 

Crash08 Creative Commons License 2020.06.21 0 0 1889

Sziasztok, kefirgombát szeretnék, Budapesten tudnám átvenni. Akinek van nélkülözhető, legyen kedves jelezni. Köszönöm szépen 

Szerkases Creative Commons License 2020.02.03 0 0 1888

Szia, elnézést, nem néztem a fórumot.

Nagyon szívesen adok, ez az email címem, a részletek miatt:

 

marabukok@gmail.com

Előzmény: Laci690422 (1887)
Laci690422 Creative Commons License 2020.01.17 0 0 1887

Szervusz!

Én nagyon szeretnék egy kis kefir gombát, ha valóban tudsz adni.

Évekig használtam, aztán egy költözésél sajnos nem foglalkoztam vele és elpusztult.

Előre is köszönöm!

Laci

Előzmény: Szerkases (1885)
kb100 Creative Commons License 2020.01.08 0 0 1886

2019 augusztus óta már nagyon durván, de kezdő (tibeti)kefirgombásnak számítok. azonban ahogy olvasok, néha elbizonytaladom, hogy hogyan is lenne jó ezeket a kis élősködőket tartani... gombákat hibernálni. mert olvastam, hogy szárazon, vízben, tejben ha lefagyasztom, és akkor az tök lesz neki. akkor most melyik is?

 

az élőket iszom-e? igen.

 

tultermelés miatt októberben a tejes hibernálás mellett döntöttem, ezért jelenleg egy starter készletet (30gr) -30c-on, tejben tartok. az jó neki?

köszönettel,

kb100

Szerkases Creative Commons License 2019.12.03 0 0 1885

22. kerületben (Budatétény focipálya), vagy Kelenföld-Alle-Móricz körzetében kefírgombát tudok adni.

Igor225 Creative Commons License 2019.06.08 0 0 1884

Sziasztok! Nyugat-nógrád , Vác esetleg Budapest Nyugati tér átvételi lehetőséggel valakinek kaukázusi kefirgomba eladó?

musicus2 Creative Commons License 2019.04.21 0 0 1883

Sziasztok! Folyamatosan  szaporodnak a kefirgombáim, tehát Budapest XII. kerületben, időegyeztetéssel, az önkormányzat közelében (Böszörményi út) átvehető a felesleg. Ingyen kaptam, ingyen adom. Postázni is tudom, de ennek költsége 900Ft, ha postahivatal címére, postán maradó, nem elsőbbségi ajánlott levélként küldöm, így a legolcsóbb: postaköltség + a pufiboríték ára). Félreértések elkerülése érdekében kérem, hogy MIELŐTT ELINDULTOK hozzám a gombáért, TELEFONÁLJATOK a kapcsolatfelvételkor megadott számra, mert ezt mailcímet max. kétnaponta nézem és az SMS-t a telefonom nem jelzi ki).
Első kapcsolatfelvételhez erre a mailcímre írjatok, mert az Indexre ritkán jövök! kalmopiren2@gmail.com

Tmanka906 Creative Commons License 2019.04.10 0 0 1881

Kedves balacy, engem érdekelne.

Előzmény: balacy (1880)
balacy Creative Commons License 2019.04.08 0 0 1880

Látom, hogy van aki már nem tud küldeni, így jelzem, én még igen, és postázok is.

 

681201@gmail.com

Előzmény: Nerdy (1878)
balacy Creative Commons License 2019.04.08 0 0 1879

Keresek japán kristálygombát, akár pénzért, akár pedig cserébe küldök kaukázusi kefirgombát! Csak postázás jön szóba.

 

681201@gmail.com -címre írjon aki tud segíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!