Keresés

Részletes keresés

dejo Creative Commons License 2002.05.23 0 0 37
Értek én a számokhoz?
Tehetek én arról, hogy az 1800 Ft sokszor több az 5000 Ft-nál? A gyerek nem számol (mert még csak 6 éves), csak szeret játszani. Fantáziája az van.

Önkormányzati választááááás. Szöget ütöttél a fejembe! A csudának jöttem én ide!

Előzmény: Don Valentino (34)
Tibó Creative Commons License 2002.05.23 0 0 36
Nem EZ, és abszolult nem így kellett volna...
Előzmény: Kurtabérci Béci (35)
Kurtabérci Béci Creative Commons License 2002.05.23 0 0 35
Az ISM erre adott pénzt, így jelölte meg a felhasználás célját. Nyilván ebben benne voltak a helyi ,,szakemberek" is, nyilván ezeket a célokat egészítette ki a helyi önkormányzat.

Hogy jól, vagy rosszul én ezt Budapestről nem tudom eldönteni, - de ha rossz lesz, nem kellett volna a fedett, műanyagszékes lelátó, ahogy Tibó mondja, - akkor az az ISM + Nyíregyházi Önkormányzat közös ,,munkája".

Don Valentino Creative Commons License 2002.05.23 0 0 34
dejo te mar az onkormanyzatira kampanyolsz!
Nekem a tortenetbol tanulsagkent az jott le, hogy most epitenek 500 millabol, aztan majd balos kormany, balos varosvezetes logikaval kesobb 1800:5000 = 500milla:kovetkezo beruhazas erteke. Jol ertem en ezt? :o)
Előzmény: dejo (32)
Tibó Creative Commons License 2002.05.23 0 0 33
Hat errol van szo.
Szep tortenet.
Előzmény: dejo (32)
dejo Creative Commons License 2002.05.23 0 0 32
Mesélek egy történetet, semmi köze a stadionhoz, de valami párhuzam mégis van.
A fiamat tavaly novemberben a 6-dik szülinapján elvittük egy játékboltba, hogy válasszon magának vamit.
Ő rögtön kinézett egy robot-díno transzforersz játékot kb. 1800 Ft-ért. Nekem sem nagyon tetszett ez a játék, a feleségem meg (bizonyos rossz emlékek miatt) ki nem állhatja a hüllőket. Óvatosan addig addig gyűzködtük, hogy egy 5000 Ft-os harckocsit katonákkal is elfogadott. Jött a karácsony, a Jézuska meghozta az ajándékokat. A gyerekek kibontották a csomagokat, boldognak látszottak mind a ketten.
Másnap a fiam, azt mondja: nagyon szép és jó dolgokat hozott a Jézuska, de én egy dínós-robotot sokkal jobban szerettem volna.
Azóta megkapta a dínót és nagyon boldog, amikor azzal játszik. A tankkal is szívesen játszik, de sokkal kevesebbet.

Szóval építkeznek a stadionban is, csak másnak sokkal jobban örültünk volna.

Előzmény: Tibó (29)
Tibó Creative Commons License 2002.05.23 0 0 31
Nem az a baj!
Ezekutan evekig nem lesz fejlesztes.
Ennyi penzbol megcsinalhattak volna a vilagitast, gyepet, korszerusitett lelatok.
Es ehejett epitenek egy ormotlan oda nem illo kihasznalatlan vackot.
A tervezot kivegeztetnem.
Ez a stadion tonkretetele. Ha mar egyszer van penz valamire, miert nem gondolkoznak?

Nagyon szomoru vagyok...

Előzmény: Don Valentino (30)
Don Valentino Creative Commons License 2002.05.23 0 0 30
A fociba szerintem is nagy hulyeseg penzt olni, en jobban szeretnem, ha az igazi sikeragakat nyomnak (kezilabda, vizilabda (egy jo kis varosi nagyuszoda nem artana) jegkorong)
De azert egy igenyesebb stadion nem art tibo. Csak a szekcsere is mar jo. Foleg hogy tavalyelott a diosgyoriek felszedtek a padokat.
Előzmény: Tibó (29)
Tibó Creative Commons License 2002.05.23 0 0 29
Jartal mar a stadionban?
Azert. Epitenek egy nagy vackot, a semminek...
Ennyi penzt igy elherdalni...
Előzmény: Kurtabérci Béci (28)
Kurtabérci Béci Creative Commons License 2002.05.22 0 0 28
>Elegem van, undorito az egesz. 500 milla elb.szasa.

Miért is?

Előzmény: Tibó (27)
Tibó Creative Commons License 2002.05.22 0 0 27
A stadionberuházásról központilag döntenek
Nem lesz világítás és gyepcsere, a régi lelátóra is szerelnek műanyag székeket. Fórum

A stadionrekonstrukciós munkálatok révén napról napra csinosodik a nyíregyházi Városi Stadion.

Az 555 millió forintos beruházás befejezését június végére tervezték az illetékesek, Bartha Lászlót, az üzemeltető Nyírsuli Kht. ügyvezető igazgatóját arról kérdeztük, hogy tartható-e az időpont.

– A tavasz elejének kedvezőtlen időjárása miatt mintegy kéthetes csúszásban vagyunk, de ez még behozható – válaszolt az ügyvezető. – Tervünk szerint a július 27-én kezdődő futballbajnoki rajtra már kész lesz a lelátó. Amúgy tudni kell, hogy a kormány által elfogadott program alapján a mi stadionunkat a C kategóriába sorolták, és azt is központilag döntötték el, hogy az 535 millió forintból (a húsz milliós saját bevétel csak később realizálódik, a szerző) kell felépíteni az új székházat és lelátót, felszerelni a mintegy négyezer műanyag széket és az új eredményjelzőt, beléptető rendszert kialakítani, gyepszőnyeget cserélni, megvalósítani a világítástechnikát.

Ma már tudni lehet, a felsorolt tételekből egy pár hiányozni fog a kicsinosított nyíregyházi stadionból. Nézzük, melyek ezek!

– Amikor megkezdődtek a munkálatok, kiderült, hogy a lebonyolítók által meghatározott összegből az általuk kijelölt programot nem lehet megvalósítani – folytatta Bartha László. – A klubház és a lelátó felépítése valamint az eredményjelző elvisz ötszáz milliót, a fennmaradó harmincöt pedig nem elég a világításra, a gyepcserére és a beléptető rendszerre. Az önkormányzat, mint tulajdonos a program felülvizsgálatát kérte, amely alajpján mára már el is fogadták, hogy a fentiek helyett az alábbiakkal egészül ki a rekonstrukció: a salakos edzőpálya és a hatszázas futókör világításának korszerűsítése, a régi lelátó betonfelújítása és azon mintegy ezer műanyag szék felszerelése valamint minimális gyepszőnyeg felújítás. El kell még mondani, hogy sem a betonelemeket gyártó Kész Kft., sem a kivitelező Isobau Rt.-vel szemben műszaki jellegű hiba nem merült fel, és ez azért alaposan megkönnyíti a dolgunkat.

Bodnár Tibor

Elegem van, undorito az egesz.
500 milla elb.szasa.

Tibó Creative Commons License 2002.01.09 0 0 26
Mar nem emlekszem hol lattam.
Megvetted az orthophotos knyigat?
Előzmény: tepoe (24)
_LaJoS_ Creative Commons License 2002.01.08 0 0 25
Erre én is kiváncsi vagyok. De ha ugyanúgy sz*r, mint a látványfürdő, akkor már előre örülök :)))
Előzmény: tepoe (24)
tepoe Creative Commons License 2002.01.08 0 0 24
Hol vannak látványtervek?
Előzmény: Tibó (22)
Tanársegéd Creative Commons License 2002.01.08 0 0 23
Igazad van! Ráadásul csapat sincs! Le kell állítani a stadion programot!
Előzmény: Tibó (22)
Tibó Creative Commons License 2002.01.08 0 0 22
Nem tetszenek a latvanytervek...
Gagyibak, mint a furdoe...
Előzmény: _LaJoS_ (21)
_LaJoS_ Creative Commons License 2002.01.08 0 0 21
Felújítják a stadiont
[ 2002. január 7.]
(Gold Rádió) A nyíregyházi stadionban 7-én aláírták az építési naplót, mellyel kezdetét veszi a létesítmény rekonstrukciója - tudta meg szerkesztőségünk Bartha Lászlótól. A stadion igazgatója elmondta: először elkezdik a lelátó felújítását, áprilisban pedig a füves futballpálya kap új gyepszőnyeget. A műszaki átadás előreláthatólag június 15 és 30 között lesz.
(Index.Kelet)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.12.21 0 0 20
Felújítják a stadiont!

Aláírta a generálkivitelezői munkáról a szerződést az Isobau Rt. a Stadionvest Rt.-vel.

Nyíregyháza - Ha az időjárás is úgy akarja, akkor január 4-én indulnak a munkálatok és a szerződő felek 156 napos átadási határidőben egyeztek meg.

Jenki- Creative Commons License 2001.11.30 0 0 19
Tegnap 7 millió forintért elkészült a szauna felújítása.
Tanársegéd Creative Commons License 2001.11.13 0 0 18
Eddig még semmi mozgás.
Tibó Creative Commons License 2001.10.01 0 0 17
Biztosan a telet varjak...
Ezel csak igergetnek...
Előzmény: _LaJoS_ (16)
_LaJoS_ Creative Commons License 2001.09.29 0 0 16
Ezt sem építik még. Pedig már nagyon ideje lenne.
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.29 0 0 15
És gondolod, hogyha idebeirogatod, akkor esetleg nem lesz a stadionvezetője?
Nem lenne egyszerűbb, ha felhívod és megmondod neki? Vagy netalántán egy örökösföldi rendezvényen közlöd vele? Vagy face to face nem megy? :DDD
Előzmény: Igloo (14)
Igloo Creative Commons License 2001.05.29 0 0 14
Csak nem szeretem, ennyi.
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.29 0 0 13
Ez a Bartha nálad script? Vagy Bartha-fóbiád van?
Előzmény: Igloo (12)
Igloo Creative Commons License 2001.05.28 0 0 12
Akkor Bartha lesz meglássátok:-)
Előzmény: Csocsesz (11)
Csocsesz Creative Commons License 2001.05.28 0 0 11
Ma beszéltem a Stadionnal.
Virók vette fel a telefont.
Előzmény: Igloo (10)
Igloo Creative Commons License 2001.05.28 0 0 10
volt.
Előzmény: Törölt nick (9)
Törölt nick Creative Commons License 2001.05.28 0 0 9
Virók az igazgató.
Előzmény: Igloo (8)
Igloo Creative Commons License 2001.05.28 0 0 8
A Stadion új vezetője Bartha lett ugye?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!