Keresés

Részletes keresés

vanekúr958 Creative Commons License 2018.01.14 0 0 15278

https://youtu.be/B5XOTniSs7c

JP Autó Jászberényi KSE–Kaposvári KK 89–76

N.21 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15277

Egy percig nem volt valós győzelmi esélyünk a tökutolsó Jászberény ellen, ez mindent elmond rólunk, pedig a szurkolóink ma is velük voltak. Szégyelljék magukat, ez megint csak egy akarat gyenge lötyögés volt, elfogadhatatlan.

Tocy92 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15276

Spica faultjai miatt Gibbs megkapja a lehetőséget bőven :) Mindenesetre agyonvernek minket a palánk alatt, éppen ott, ahol ugye nem kellene. 

Előzmény: N.21 (15275)
N.21 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15275

Egy hajrá után a félidő "csak" 49-40, ezt a meccset MINDENKÉPPEN hoznunk kellene, a sírból talán visszajöttünk. Kérdés mi lesz a 3. negyed eleje.

N.21 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15274

Jól van, alig 13 perc alatt majdnem 20 van közte... de majd itthon megint hősies helytállás lesz, kajáljuk rendesen ezt...

N.21 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15273

http://netcasting.webpont.com/?hun_900

Na ez működik...

Előzmény: N.21 (15272)
N.21 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15272

Még FC se lesz, b+, vagy mi van?? Tiszta Balkán...

N.21 Creative Commons License 2018.01.13 0 0 15271

Linket tud valaki, én nem találok, de idéntől elvileg már mindenhonnan van élőkép, igaz?

fibonacci011235 Creative Commons License 2018.01.09 -1 3 15270

Láttad már milyet szarik? Ez elég beteges.

Előzmény: kosareso_ (15269)
kosareso_ Creative Commons License 2018.01.08 -9 1 15269

Megnéztelek fészbukon.

Ákos különbet szarik, mint a te fejed.

Ja, szmájli :))))

Előzmény: vanekúr958 (15268)
vanekúr958 Creative Commons License 2018.01.08 -2 2 15268

Orvos látta már?  :)

vanekúr958 Creative Commons License 2018.01.08 0 2 15267
N.21 Creative Commons License 2018.01.07 -1 1 15266

Gratulálok a csapatnak a tegnapihoz, szép meglepetés győzelem volt, olyan, ami erőt adhat a felzárkózáshoz. A meccs előtt egy nappal egy semmit nem érő "hősies" helytállást éreztem, olyan 15 pontos vereségest a végére, amikor igazából sosem vagy meccsben. Viszont közvetlenül előtte megszagoltam a győzelmet, mondtam is Bazsynak, hogy nyerünk vagy nyerünk, mert biztos voltam benne. :)

Ivosev mvp volt, Spica jó, Dunn szintén, Tóth jó és eredményes játéka nagyon kellett, Baki kezd megint jól védekezni, de szerintem tegnap dicsérhető volt Blaskovics is, meg Hock is, ő mondjuk a többiekhez képest kivételesen egész évben az. Az a gólpassza a végén... gyönyörű volt. Roli nagyon akart, hajtott, kapart, ez kell, ha az ember nincs is jó formában ezzel is sokat elérhet. Ha az a pár ordító módon kihagyott könnyű ziccer is bemegy, akkor Roland önbizalma is ismét rendben lesz. És be fog menni. 

Ádám is jól meccselt szerintem, én nem láttam hibát tőle tegnap. Gratula mindenkinek mégegyszer.

A következő két meccs a KÖTELEZŐ kategória, jó lenne, ha a játékunk is szépen  folytatná ezt a javulást, mondjuk a paksihoz képest nem volt nehéz javulnia, de ez azért több volt annál.

Gibbs-re is kiváncsi vagyok, remélem ad legalább olyan plusz impulzust a csapatnak, mint tavaly Frazier.

vanekúr958 Creative Commons License 2018.01.06 -1 2 15265
Aurora Borealis c Creative Commons License 2018.01.04 -1 1 15264

És szerinted erre van is reális esély vagy csak jó lenne? Milyen magyar játékosokban gondolkodnál?

Előzmény: A Matróz (15263)
A Matróz Creative Commons License 2018.01.04 -1 2 15263

Amúgy nyáron az első dolog, hogy megszabadulni a töltelékektől és használható magyar játékosokat hozni, mert az jelenleg 0 van a keretben. Hendlein majd talán megint jó lesz, de addig is kell más.

Grebenár, Blaskovits, Papp és már Baki is, nem jótékonysági egyletnek kell lenni, meg szívbajoskodni. A helyükre meg épkézláb embereket kereni, akik képesek és főleg HAJLANDÓAK kosárlabdázni.

A Matróz Creative Commons License 2018.01.04 -1 1 15262

Ha most valami fogalmatlan jön ide hátvédnek, akkor kurva nagy lesz a baj Kaposváron, új csere-bere már nem lesz, szóval azzal kell kihúzni.

Evans amúgy lett volna olyan csapat, ahol jó lett volna idén, de hogy volt vagy 5-6 pontos átlaga 7-8 meccsen át az viszont mindenhol tarthatatlan, egyértelműen ki kellett baszni.

Lecso11 Creative Commons License 2018.01.04 -1 1 15261

Igen, amúgy korábbi időszakban az volt az erősségünk, hogy itthon szinte túlzás nélkül mindenki ellen esélyesként léptünk pályára, aztán idegenben csipegettünk ezt-azt, ez így bőven elég volt a playoffra. Meglátjuk, hogy most milyen keretünk lesz, nyilván ettől is függ.

Mot sajnálom, mert az látszott a felkészüléskor és az első meccseken, hogy jó játékos. Egyszerűen a mostani helyzet sem neki, sem a csapatnak nem volt jó, biztos, hogy nem volt könnyű egy elsőévesnek egy ilyen "nehéz" csapatban játszani.

Sajnos az Alba ellen majdnem tök mindegy, hogy itt van vagy nincs, tényleg a mennyiség miatt lesz már-már röhejes a keret, de ez van. A Berény elleni idegenbelire már muszáj új ember, ez nyilvánvaló.

Papp úgy tudom majd január végétől játszhat... Én remélem, hogy addigra Tóth Peti már remek formában lesz.

A kereten mást nem nagyon lehet már változtatni, más légiós távozása nem jöhet egész egyszerűen szóba ép ésszel átgondolva. Magyart meg el lehet zavarni, de hozni úgy sem tudunk.

Előzmény: Tocy92 (15259)
Tocy92 Creative Commons License 2018.01.04 0 0 15260

Na, Mót el is küldtük, bár biztosan nem lesz itt még senki szombaton helyette, addig gondolom nem jöhetnek meg papírok akkor se, ha ma aláírunk valakivel (a közlemény szerint nem írtunk még alá senkivel). 

Szóval három légiós és három rokkant magyar, így megyünk neki az Albának :D 

Papp Peti él még?

Tocy92 Creative Commons License 2018.01.04 -1 1 15259

Pontosan, éppen olyan a sorsolásunk, hogy nagyon nagy bukás és szép mentés is lehet még a szezonból.

Jön ide az Alba, a Szolnok, a Falco, a ZTE és a Paks is, megyünk Pécsre, Debrecenbe, Kecskemétre, Szegedre. Nem mondom, hogy mind hozható, de egy jó csapattal ezek nagy részét igenis lehetne nyerni, a nagy csapatokat itthon el szoktuk kapni és ha összeállunk, akkor a közvetlen riválisok ellen idegenben is lehetne bőven esélyünk, egyik se olyan erős.

De ha úgy nézünk ki továbbra is, ahogy most kinézünk, akkor kivétel nélkül elveszíthetjük mindet és tényleg vége lesz a bajnokság érdemi részének februárra, mert lejátsszuk a kiesési meccseket a MAFC, a Berény és a Sopron ellen.

Nyilván nem kedvez, hogy most rögtön "így" fogadjuk az Albát, de talán most ők azok, akik kb. mindenhova esélyesként mennek. Majd a ZTE, Falco, Paks trió ellen kell pörögni és megverni mindhármat, plusz az említett négy riválisból kettőt, vagy inkább hármat elkapni idegenben, hozni a három kötelezőt, aztán meglátni, hogy ez mire elég, lehet, hogy a nyolcra elég lesz.

Persze egyelőre tök felesleges számolgatni, amíg 1-8-ban vagyunk és nem is nagyon látni, hogy mitől javulunk kategóriákat :) 

Előzmény: Lecso11 (15258)
Lecso11 Creative Commons License 2018.01.04 -1 2 15258

Egyébként most nézegetve a hátralevő meccseinket és figyelembe véve a formákat, sajnos kinézhet tükörsimán az is, hogy max. 2-3-4 győzelmet szerzünk ez pedig azt jelentené, hogy a MAFC, JKSE, SKC trióval küzdhetünk a kiesés ellen.

Persze ez a legrosszabb forgatókönyv, de arra se számítottunk, hogy a 4-0 után nyomunk egy 1-8-at. Nagyon gyorsan meg kell kezdeni a felzárkózást, hogy elmeneküljünk az utolsó 2-3 helytől.

Ebben a hónapban a Jászberény (I), a MAFC (H) és a Sopron (H) ellen ezért (is) muszáj lesz nyerni januárban.

N.21 Creative Commons License 2017.12.30 0 0 15257

Ez a tegnapi szégyen és gyalázat volt, a szurkolók lélektelen játékkal való arcul köpése. Kikapni lehet, bármikor, de akarat nélkül, a pályán csak lézengeni soha. A mezt kellett volna levetetni velük a meccs után, megérdemelték volna.

Aurora Borealis c Creative Commons License 2017.12.30 -2 1 15256

Egyébként mi a gond a csapaton belül? Van valami konkrét dolog, amit le is írhattok? Miért nem működik a korábban nagyon erős Hendlein-Spica páros? Evans vágta a triplákat a szezon elején, mi történt vele? Nem az a gond, hogy kevesen vagytok, itt valami másról lehet szó.

Előzmény: Tocy92 (15255)
Tocy92 Creative Commons License 2017.12.30 0 0 15255

Lehet folytatni Dunn-nal, meg Roli fizetésének felével, stb. De igazából kicsit ez a tehetetlen düh kategória, mert Dunn-nál jobbat nem tudunk hozni (mondjuk olyat viszont biztos, aki megszakad a pályán), Rolival semmit nem tudunk kezdeni, amíg Baki szeme ilyen, addig azt se várhatjuk, hogy beveri az üres hármast, amíg Tóth így mozog, addig tőle se várhatunk többet. Spicától meg szintén hiú ábránd stabil játékot követelni, voltak neki extra meccsei már idén, meg csak simán jók is, egy-egy rosszat el kell tőle fogadni, ezért játszik itt és nem Szolnokon.

Szidta amúgy mindenki Ivosevet, hogy ilyen meg olyan, de mondjunk már rajta kívül valakit, aki becsülettel hajt ebben a csapatban :) 

Előzmény: TYHilton (15253)
vanekúr958 Creative Commons License 2017.12.30 0 0 15254

https://youtu.be/z2I7t4XKd9w

Atomerőmű SE–Kaposvári KK 97–67

TYHilton Creative Commons License 2017.12.29 0 2 15253

Evansnek köszönjük a munkát. Aztán szépen mehet mindenki sorban ha nem változik semmi.

vanekúr958 Creative Commons License 2017.12.21 0 0 15252

Kaposvári KK–Naturtex-SZTE-Szedeák 76–60

https://youtu.be/hWxy2rFmafw

TYHilton Creative Commons License 2017.12.19 -1 1 15251

Várható volt szerintem, hogy marad az Ádám, de alapvetően logikus is a döntés. Viszont a kerethez egyértelműen hozzá kell nyúlni. Evans lesz gyanítom a leggyengébb láncszem, elmúlt hetek teljesítménye alapján nem ok nélkül. Lehet mondogatni, hogy több van benne de ha nem tudja hozni azt amit egy légiósnak hoznia kell rookie ide vagy oda, akkor köszönjük a munkát. De azért Ivosevvel sem ártana alaposan elbeszélgetni, mert ő is fényévekre van attól a játéktól ami miatt  ide lett hozva, kivágni meg aligha fogjuk. Sérültek meg majd egyszer biztosan felépülnek. Egyszer valamikor...

Bruschi85 Creative Commons License 2017.12.18 0 2 15250

Örülök, hogy Ádám marad, jelenlegi helyzetünkben, sztem a legjobb döntést hoztuk minden szempontból, azért az elmúlt évtized legeredményesebb kaposvári edzője.

Vissza kell találnunk a megfelelő győzelmi útra, első lépés szegediek ellen szerdán, ha azt a kohéziót, kémiát vissza tudjuk hozni, ami meg volt 4-0-nál, akkor elkezdhetjük a felzárkózást, a maradék 2 meccs és a januári sorsolás erre bőven alkalmas, hogy ebből az igencsak mély gödörből kijöjjünk.

Tocy92 Creative Commons License 2017.12.17 0 0 15249

Mondjuk bár nem azt csinálta, amit a többiek akartak, dobatott egy töküres hármast Bakival a sarokból, ami papíron a leghatékonyabb dobásfajta, csak éppen ez is kimaradt. De ettől függetlenül igen, Ivosev már a korábbi meccseken is egyre több érthetetlen dolgot csinált, most pedig szerintem tetézte ezt, nem tudom, hogy mennyit lehet még neki...

Előzmény: _Bazsy_ (15244)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!