Keresés

Részletes keresés

Sharion Creative Commons License 9 órája 0 0 273888

Ott a pont....pont mint az ateisták.

Előzmény: Mungo (273887)
Mungo Creative Commons License 9 órája 0 0 273887

...a vita ezért valóban meddő, de nem azért, amiért te írtad, hanem azért, mert ez tulajdonképpen egy kóros, irracionális gondolkodásmód-elmeműködés, amin vitákkal, meggyőzéssel nem lehet változtatni.

Ott a pont. A gondom ezzel csak az, hogy a legfogékonyabb gyermekkorban plántálják el ezt a fejekben akik egy életen át sem tudnak megszabadulni ettől a tehertételtől.

Előzmény: advocatusdiaboli (273869)
Seth_Gecko Creative Commons License 9 órája -1 0 273886

Bocs hogy köze szóltam, reflexből kicsúszott. 

Előzmény: Seth_Gecko (273885)
Seth_Gecko Creative Commons License 9 órája -1 0 273885

Buzi

Előzmény: god's eternal (273880)
Seth_Gecko Creative Commons License 9 órája -1 0 273884

A hozzád hasonlókról mindig egy filmjelenet jut eszembe. 

https://youtu.be/NEg6UjVqhFE

Előzmény: god's eternal (273842)
Seth_Gecko Creative Commons License 9 órája -1 0 273883

Kölök=köpök

Előzmény: Seth_Gecko (273882)
Seth_Gecko Creative Commons License 9 órája -1 0 273882

Vélemények tolerálásáról. Én is meg wagy ok keresztelkedve, de a buta arroganciádra ugyanúgy kölök, mint ErkölcsTan buta arroganciájára. 

Miért nem szállok be a T-Ev vitába. Há mer ahhoz min fél évre be kéne költöznöm a könyvtárba, hogy ne csináljak hülyét magamból ahogy te meg szókenő. 

Előzmény: god's eternal (273854)
Seth_Gecko Creative Commons License 10 órája -1 0 273881

Az egyoldalú stimmel, a többi kuka. 

Előzmény: god's eternal (273864)
god's eternal Creative Commons License 10 órája -1 0 273880

Tudományból egyetlen egy van ezen a búvalb@szott Földön, és én azt képviselem ebben a vitában.

Ez a mondatod megsemmisítette eddigi munkásságodat.

Előzmény: Elminster Aumar (273866)
Darwin&isten Creative Commons License 10 órája 0 0 273879

Bölcsebb lettél volna.....   ha a kupolát is így kezeled nem jósolok nagy jövőt.  / hagyod hogy a szél dobáljon /

Előzmény: advocatusdiaboli (273878)
advocatusdiaboli Creative Commons License 10 órája 0 0 273878

Ha szítod a tüzet, na panaszkodj, hogy jobban ég... :D

Előzmény: Darwin&isten (273877)
Darwin&isten Creative Commons License 10 órája 0 0 273877

Okosságot tanulni hazudozásaidból, a visszataszító minősítgetésekből ?? / amit a vallásod  irányít /

Mert  topichoz érdemben egyik nickeden se tudsz szólni, és nem is ez a célod.

Előzmény: Sharion (273876)
Sharion Creative Commons License 10 órája 0 0 273876

Jól teszed...legalább tanulsz belőlük valami okosságot! Dicsőség az Úrnak :)

Előzmény: Darwin&isten (273875)
Darwin&isten Creative Commons License 10 órája 0 0 273875

Ne reménykedj, mert a köpködéseidet, offolásaidat, topicrombolásaidat elmentem, és az ámokfutásod nyilvános

lesz jobban mint eddig. Úgy látom a pitbull-mentalitásod nem változik.

Talán ha a fórum témájával foglalkoznál !!

Előzmény: Sharion (273874)
Sharion Creative Commons License 10 órája 0 0 273874

Pistike....megint te fogod a rövidebbet húzni.

:)))))

Előzmény: Darwin&isten (273873)
Darwin&isten Creative Commons License 10 órája 0 0 273873

Inkább üldözési mániás offolásnak neveznék sokan ezt a ........na jó előlegezzük meg : hozzászólást.

Előzmény: Sharion (273871)
szókeno" Creative Commons License 11 órája 0 0 273872

Ejjj, ez ám a hatalmasan kimagasló beszéd! - ami szintén evidencia, mi? Akárcsak EA - nak a maga hozzáértésével kapcsolatos, sajátos evidenciája. Nagy beszéd, komolyan mondom, és indokolt is! Tényleg, na. :) 

Talán, ha tudnátok, hogy micsoda az EVIDENCIA...

De inkább nem tudjátok,ugye? :) 

Előzmény: Mustkeatly (273868)
Sharion Creative Commons License 11 órája -1 0 273871

Mágikus gondolkodás:

- a tudománytagadó funkcionálisan nárcisztikus szociopata vallásos ateizmus, ami 

- racionalitást és ellentmondás mentességet vél felfedezni értelmetlen, irracionális folyamatokban;

- a tudományra hivatkozva ugyanakkor azt megtagadva állítja, hogy Isten nem létezik;

- evidenciát nem tud felhozni annak alátámasztására, hogy a világegyetem teremtetlenül is keletkezhet;

- Isten "nincs", de az ateizmusnak van létjogosultsága;

- az Asperger szindrómás mágikus gondolkodás további jellemzője, hogy "nincs" tervező, csak úgy a semmiből van  minden.

LeslieWhite2 Creative Commons License 11 órája 0 0 273870

Nagyszerű írás ez is, de nem lesz változás.

advocatusdiaboli Creative Commons License 11 órája -2 2 273869

Szerintem meg a hívők (egy részük - a nagyon elvakultak, fanatikusok) egyáltalán nincsenek ezzel tisztában. A "mágikus gondolkodás" nem engedi számukra, hogy ebben a kérdésben tisztán lássanak - a vita ezért valóban meddő, de nem azért, amiért te írtad, hanem azért, mert ez tulajdonképpen egy kóros, irracionális gondolkodásmód-elmeműködés, amin vitákkal, meggyőzéssel nem lehet változtatni.

Előzmény: LeslieWhite2 (273865)
Mustkeatly Creative Commons License 12 órája -1 0 273868

Ajjaj!

Ez durva:-)

Kurv@ durva!

Szőke nő, aki érdemben lószart, lőszert nem rakott le, DE FOLYAMATOSAN TÁMAD, EGY OLYAN MÁSKÉPP GONDOLKOZÓT, AKI NYILVÁNVALÓAN NEM SZŐKE:-):-)

Fincsi;-)

Előzmény: szókeno" (273748)
Elminster Aumar Creative Commons License 12 órája 0 1 273867

"Sajnálom azokat akik nálamnál jóval nagyobb tudáshalmazt birtokolnak, mert csak az idejüket, energiájukat vesztegetik."

Ez nem igaz.

Egyrészt az ide tévedő harmadik fél olvasók számára hasznos lehet a szektás bolondok hülyeségeire írt tudományos ismeretterjesztő cáfolat. Tanulnak belőle, szórakoztatja őket, formálja a világnézetüket.

Másrészt pedig jómagamnak is hasznos időtöltés, hiszen amellett hogy írásban is fejlesztem a kommunikációs stílusomat, folyamatosan karbantartom a tudásomat is, olyan ismeretek előkutatásával, ami egyértelműen cáfolja a vakhitűek ostobaságait. Ha meg egy kimondottan elmés riposztot vagy egy sakk-matt helyzetig vitt érvelést hozok össze, akkor még úgy is sikerélményem van, hogy a szembenálló fél fel sem ismeri, hogy kikapott.

Előzmény: LeslieWhite2 (273865)
Elminster Aumar Creative Commons License 12 órája 0 1 273866

Tudományból egyetlen egy van ezen a búvalb@szott Földön, és én azt képviselem ebben a vitában. Az összes állításomnak bárki utánanézhet a valódi TUDOMÁNYOS forrásokban (amiket gyakran be is linkelek a hozzászólásaimhoz).

Ezzel szemben vallásból ezen a sártekén van vagy kéttucat. És sokszor még egymásnak is ellentmondanak, nem beszélve arról, hogy gyakorlatilag mindegyik önellentmondásokat tartalmaz. Úgyhogy biztos, hogy egyik sem igaz.

Tehát egyszerűen lehetetlenség "egyoldalú" tudományos ismeretterjesztést művelni, mivel tudományból egy van, a vallásos elképzelések pedig nem tudományosak.

Megint sikerült egy blőd hülyeséget írnod...

(Ja, és megint: aljas módon átírtad az én hozzászólásomat! Úgy látszik, nem vagy képes tisztességesen és becsületesen fórumozni, csak hazudozni kiforgatni és megmásítani.)

Előzmény: god's eternal (273864)
LeslieWhite2 Creative Commons License 12 órája 0 0 273865

Szerintem feleslegesen megy itt a vita a teremtésről és az evolúcióról, hiszen teremtő nincs. A semmit a nem létezőt, nem lehet bizonyítani, ezért megcáfolni sem lehet. A hívők ezzel teljesen tisztában vannak, ezért itt csak elvi síkon megy a szókarate. Sajnálom azokat akik nálamnál jóval nagyobb tudáshalmazt birtokolnak, mert csak az idejüket, energiájukat vesztegetik.

A posztokból látom, hogy a propur nevezetű egyén, csupán "szórakoztatja" itt a nagyérdeműt. Lehet még pénzt is kap érte ...  

Előzmény: advocatusdiaboli (273862)
god's eternal Creative Commons License 12 órája -2 0 273864

Ha nem vetted volna észre, akkor elárulom: én itt egyoldalú tudományos ismeretterjesztést próbálok folytatni. (Kevés sikerrel)

Elminster Aumar

Előzmény: No-religion (273860)
advocatusdiaboli Creative Commons License 12 órája 0 0 273863

Ezt lécci más topicban, van belőle elég...

Előzmény: eesooc (273861)
advocatusdiaboli Creative Commons License 12 órája 0 2 273862

Milyen tudomány nevében? Mert a "vallástudományt" vagy a "teremtéstudományt" a szektatagokon kívül senki sem ismeri el tudománynak...

Előzmény: god's eternal (273859)
No-religion Creative Commons License 13 órája 0 0 273860

Csak nem tudós lettél ??

Előzmény: god's eternal (273859)
god's eternal Creative Commons License 13 órája -1 0 273859

Ha nem vetted volna észre, akkor elárulom: én itt tudományos ismeretterjesztést próbálok folytatni.

Ha nem vetted volna észre, akkor elárulom: én itt egyoldalú tudományos ismeretterjesztést próbálok folytatni. (Kevés sikerrel)

Előzmény: Elminster Aumar (273853)
Sharion Creative Commons License 13 órája 0 0 273858

És? Elmondod, hogy szerinted nem ez az igazság. Írhatod virágnyelven, japánul, titkosírással, de a folyamatos durva sértegetéssel és dühöngéssel nem sok mindenre mégy. Láthatod.

Előzmény: Elminster Aumar (273853)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!