Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

emdés 7 29 órája Creative Commons License 30614
Előzmény: whiskey lady (30612)
million 1 napja Creative Commons License 30613

továbbra is keresek egy könyvet ami a Habsburg tallérokkal foglalkozik, esetleg tudna valaki ajánlani?

whiskey lady 1 napja Creative Commons License 30612

Szia!

2,3 cm az átmérője, nem recés a széle. Az anyagát nem tudom, de nem vonzza a mágnes :-) 

Előzmény: W_B (30611)
W_B 1 napja Creative Commons License 30611

Mi az anyaga?

Átmérője?

Előzmény: whiskey lady (30610)
whiskey lady 1 napja Creative Commons License 30610

Sziasztok!

Segítene valaki? Van egy nyers lapkám...honnan tudhatom meg, hogy ez melyik érme lapkája lehet? 3,8 gramm. Köszönöm

Br1961 3 napja Creative Commons License 30609
1Dömdödöm 3 napja Creative Commons License 30608

Helló .

Eladó ez a kuriuzómnak számitó 10 ft pénzérme . Kat a linkre a részletekért .

http://olx.hu/hirdetes/verdehibas-10-ft-os-erme-ID33vgl.html

tamas1000 3 napja Creative Commons License 30607

van a vaterán több I. István is, köztük az enyém :))

Előzmény: million (30605)
Pelso111 3 napja Creative Commons License 30606

Üdvözletem!

A mellékelt 38mm átmérőjű 16,93 gr-os 950es finomság beütéssel ellátott éremről van valakinek bármilyen információja? Pl anyag? A pereme recés

Nem a szegediek és nem az aurus készítette!

http://www.aurus.hu/bullak/iv-bela-kiraly-bullajanak-ezust-hasonmasa

Üdv: Peleso

million 4 napja Creative Commons License 30605

Habsburg tallért és I. István éh1 dénárt vásárolnék.

e-lektor 5 napja Creative Commons License 30604

Hiába olvasgatom a topik leírást nem találom benne mint témát az egymás baszogatását.
Aki folytatja azt kispadra teszem.

mittel 5 napja Creative Commons License 30603

Nem, én nem hiszek semmit. Valaki állított valamit, egy másik valaki látszólag megcáfolta. Ha igaza van, akkor öngól, ha nincs igaza, akkor a labda a levegőben...

Egyébként engem nem érdekel különösebben a dolog, nem szeretnék belefolyni ebbe.

Előzmény: TheChaos (30600)
TheChaos 5 napja Creative Commons License 30602

OFF:

:D :D :D ó hogy, csak most esik le! :D Szóval gondoltad a 29. neved után itt a fórumon jól jönne ha úgy gondolnák a kedves olvtársak, hogy nem csak az észosztás megy, hanem olyan hozzászólásokra is képes vagy amilyeneket én szoktam írni?! Ez esetben ezt megtiszteltetésnek veszem! Egyúttal felhívnám a figyelmed arra kedves árendás, hogy délután véletlenül a legfrissebb nicked alatt piszkáltál engem és nem azon amin reggel elkezdted!

http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=1519427&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9037126

jó sok és értelmes hozzászólással sikerült gazdagítanod a fórumot.

Nos részemről a trollok etetése véget ért! :D

ON

Előzmény: Ágyús3 (30597)
TheChaos 5 napja Creative Commons License 30601

Évek óta a felmerülő kérdéseimre itt, ezen a fórumon keresek választ első körben, illetve igyekszem segíteni másoknak tudásomhoz mérten. Tettem ezt erről a nickről, mert több nincs! A moderátor talán láthatja, hogy ki milyen IPről lép be, ha igen örülnék ha közölné, hogy valós dolgokat állítok!

Az évek során számtalanszor tapasztaltam a sárdobálást a topicon. Mindig igyekeztem kimaradni belőle. De úgy látszik egyeseket ez jobban izgat mint a numizmatika... Szánalom...

Előzmény: million (30598)
TheChaos 5 napja Creative Commons License 30600

Ember! A fórum megkötései miatt nem fejtem ki most mit gondolok rólad...

A gyűjteményemben 2 azaz kettő darab is van, sőt azon kívül is tudok. Képzeld szakirodalomban is megtalálható mert nem sérült, hanem hatóságilag megsemmisített darab!

Amúgy érdekel kinek gondolsz a másik fórumból! (Nem vagyok regisztrálva fémkeresős fórumon semmilyen néven, de külföldi numizmatikai oldalakon megtalálhatsz.)

Illetve, mintha te több nickről írogatnád a marh.. akarom mondani butaságaidat!?

Mittel! Te is azt hiszed, hogy én több nickről írok ide???

mittel 5 napja Creative Commons License 30599

Ezt hívják öngólnak. Nem?

million 5 napja Creative Commons License 30598

kaméleonok mindenhol.

Ágyús3 5 napja Creative Commons License 30597

Ja nézem a képeket amit feltöltött az úr. Az a sérült Lei buktatta le mert a fémkeresős forumon is találkoztam vele (erre emlékeztem de ha gondolja keresek még) . Irjam ide az ottani nickjét is? Hm? 

Előzmény: TheChaos (30596)
TheChaos 5 napja Creative Commons License 30596

:D
Hát őőőő... nem szeretnék a lelkivilágodba gázolni, de olvasd vissza kérlek az én hozzászólásaimat!

Nem gondolom, hogy a felsorolt felhasználók hozzászólásaival azonos stílust képviselnék, úgyhogy kérlek oszd meg velem mire alapozod ezt a tévképzeted???

Remélem ezt meg tudod nyitni:

http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=765082&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9037126

2009 óta fórumozok itt. Nagyjából azóta gyűjtöm komolyabban az érméket (anyagi helyzetemtől függően persze).

Eszembe jutott egy talán számodra, felületes szemlélő számára is szembetűnő  különbség, miszerint én szoktam képet mellékelni a kérdésemhez!!! Nagyon ritka ha nem! Stb stb stb.

Előzmény: árenda (30595)
árenda 5 napja Creative Commons License 30595

Jajj ne ámíts HUNGAR-IQM, Dr.Detector, +orákulum+, -Atakám-, *PRIMUS*SERAPH*, stb. soknevű barátom. Nem rosszból írtam, de azért ne nézz már hülyének.

Előzmény: TheChaos (30594)
TheChaos 5 napja Creative Commons License 30594

Köszönöm! Megnézem! Tegnap leszedtem az OpenNumismat-ot is. Ma megnézem az mit tud.

Keresős lelés sajnos nincs. :( Mindig szerettem volna egy gépet, de más-más okból halasztódott és úgy fest mára nagyon értelme sincs, na meg korábban is ott volt az 1711-es szabály. Inkább lotokat vásárolok és abba nem tud belekötni senki. :)

Előzmény: árenda (30593)
árenda 6 napja Creative Commons License 30593

A myCollection tökéletesen megfelel a magamfajta együgyű informatikai analfabétáknak is. Tudsz nyitni külön alkategóriákat a fémkeresős leléseidnek is. Tárolhatod saját gépen, de közzé is teheted a neten. Meg tudod szabni, mi a publikus és mi nem.

Előzmény: TheChaos (30590)
million 6 napja Creative Commons License 30592

a Rákóczi dukát nagyon tetszik, azt hiszem már volt az ermeaukcio.hu-n is akkor nem tudom, hogy elkelt-e és ha igen mennyiért

Előzmény: silvercoins (30568)
kanyamatrix 6 napja Creative Commons License 30591

re

mentek a képek remélem át ért

elsőre visszadobta a gmail

Előzmény: baby-lon (30588)
TheChaos 6 napja Creative Commons License 30590

Tudom, hogy korábban már téma volt, de kérdezném, hogy végül ki milyen katalogizáló program mellett döntött?

kanyamatrix 6 napja Creative Commons License 30589

szia

Ha be szkennelem és mailban el küldeném az jó lenne?

Előzmény: baby-lon (30588)
baby-lon 6 napja Creative Commons License 30588

Van értékük, sokk függ a hajtogatás mértékétől. Kellene kép...

Előzmény: kanyamatrix (30587)
kanyamatrix 6 napja Creative Commons License 30587

üdv

van pár papír 10ft-s szeretném kérdezni

van-e valami értékük?

2db 1947 február 27 A 262....024264

A 648....023730

2db 1949 október 24  A 202....003826

A 348....035085

1db 1957 május     23 A 585....072996

hajtogatás látszik

köszönöm

W_B 6 napja Creative Commons License 30586

Ha gyorsan és kényelmesen el akarod adni, arra jó lehetőség ha beviszed a boltba, de nyilván ott jóval alacsonyabb áron tudod majd eladni, mint ha Te adod el személyesen.

(Nyilván, a boltnak is meg kell élnie valamiből, rezsit fizetnie, stb.)

Az eltérés nem pár forint, egyszer bevittem pár tételt a Dohány zsinagógánál lévő boltba, ajánlottak érte egy árat, aminek aztán a 3-3.5 szereséért adtam el őket a Vaterán.

A numizmatikában sajnos sokszor akarnak laikusoktól töredék áron megvenni pl. örökölt gyűjtményt.

A megoldás; nézd meg, hohy hasonló állapotú érmék mennyiért keltek el(!) a Vaterán, esetleg fotózd le őket, és tedd fel ide.

Előzmény: Halász Boróka (30583)
!!!! 6 napja Creative Commons License 30585

Van, de ott kifosztanak..........................

Előzmény: Halász Boróka (30583)