Keresés

Részletes keresés

bye silk Creative Commons License 2014.05.27 0 0 316

Ahhh, köszi. Némi spéttel olvastam a válaszod, azt hittem, már senki sem tudja.  Mindig tanul az ember ........:)

Előzmény: darpa (315)
darpa Creative Commons License 2014.03.26 0 0 315

Angolul: Bring out the gimp. Egyfajta szexrabszolga, a Béna, egy béna fordítás. A funkciója meg nagyjából annyi, amit Marsellus-szal tesznek. :)

https://www.google.hu/search?q=bring+out+the+gimp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8P0yU-uMH9Kd7gbGg4HIDQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1179&bih=562

Előzmény: bye silk (314)
bye silk Creative Commons License 2014.03.11 0 0 314

Némi spéttel most néztem meg a Ponyvaregényt . Mindent értek, de :  Hozd a Bénát!   Könyörgöm, ki a Béna és  mi a funkciója ? Valami elkerülte a figyelmemet vagy nem elég perverz a fantáziám? :)

neofrix baszmacs Creative Commons License 2012.03.03 0 0 313

Egyetértek, valóban megsejthette. Butchnak két választása volt: vagy lazán palacsintázik egyet Fabienne-nel, mondván, hogy Marsellus úgyis megsejtette, vagy rohan, mint az őrült, mert lehet, hogy Marsellus hamarosan meglepődik. Az utóbbit választotta.

 

Természetesen azért is siethetett, nehogy Marsellus meggondolja magát.

 

Lassan meg kéne nézni ezt a filmet még egyszer. Úgy lenne jó, ha találnék valakit, aki még nem látta. :)

Előzmény: Quantumleap (312)
Quantumleap Creative Commons License 2012.03.03 0 0 312

Igen, de mint mondtam, Marsellus megsejthette, hogy Vincent meghalt, abból, hogy Butchot nyugodt arccal látja kocsitval jönni a lakás irányából.

Előzmény: neofrix baszmacs (311)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2012.03.03 0 0 311

A boxmeccs szerintem csak annyira volt átverés, amennyire két harcoló fél nem fogja a másiknak elmondani a haditervét. Butch nem egy rendszeresen bundázó boxoló volt, aki váratlanul felrúgta az egyezséget. Marcellus is tudta, hogy Butch nem alkudozós, hanem küzdő fajta, ezért beszélt neki a büszkeségről, hogy arra nem kell hallgatni, mert azzal csak baj van. Butch viszont továbbra is harcolt, szóval tartotta magát a jelleméhez, ha a szavához nem is. Nyíltan nem mondhatott nemet Marcellusnak, viszont nem széles nyelvcsapásokkal, hanem látványosan kelletlenül fogadta el az ajánlatot, meg a pénzt. Szóval itt szerintem nem árulás meg szószegés történt, csak annyi, hogy Butch felvette a kesztyűt és visszaütött, kamatostul. (A képes beszéd övön aluli hátulütője a képzavar.)

 

De azt hiszem, attól joggal tarthatott Buthc, hogy Marcellus első mérgében utána küld néhány niggert, ha megtudja, hogy Vincent meghalt. Pedig ha belegondol, inkább hálás lehetne Butchnak, hogy megszabadította ettől a lúzertől, aki hagyta magát szitává lőni a vécén.

 

 

 

 

Előzmény: Quantumleap (309)
Quantumleap Creative Commons License 2012.03.02 0 0 310

Vagyis 3, a bénával együtt.

Előzmény: Quantumleap (309)
Quantumleap Creative Commons License 2012.03.01 0 0 309

Végülis a boxmeccs kapcsán Butch már átverte Marsellust. Akkor miért bízna meg okvetlenül benne, hogy nem jár el a szája a "hátsó beavatkozásról"? Lehet, csak azért hagyta akkor elmenni, mert úgy gondolta, Wolfnak bőven elég lesz 2 hulla is.

Előzmény: neofrix baszmacs (308)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2012.03.01 0 0 308

> A "csatába" gondolom "p*cs*ba" akart lenni. :)

Nézd már, elgépeltem! :)

 

 

Vicces, hogy emberek mennyire másként látják a filmeket. Azt írod, "él egy teória...", nekem meg soha eszembe se jutott, hogy másképp is történhetett volna. Mi másért lett volna Marcellus azon a lepukkant környéken, ha nem azért, mert Vincenttel várták Butcht? Nem ismerem a Macellus-klán munkaköri leírásait, de fura lett volna, ha Vincent egyedül őrködik a lakásban. Mert hát mi van, ha vécére kell mennie, és épp akkor toppan be Butch... :)

 

A másik gondolatod érdekes, először az jutott eszembe, hogy Marcellus nem az a fajta, aki meggondolja magát, és Butcht se tartja olyan alaknak. Mindkettő kemény, durva, de egyenes és gerinces népnek tűnik. A gond csak akkor jött, amikor megpróbáltam kitalálni, hogy ezt honan veszem, és nem tudok érveket előszedni a filmből. Valakinek van esetleg ötlete, akár pro, akár kontra?

Előzmény: Quantumleap (307)
Quantumleap Creative Commons License 2012.03.01 0 0 307

A "csatába" gondolom "p*cs*ba" akart lenni. :)

 

Amúgy a fene tudja. Él egy olyan teória, hogy Marsellus a reggelis tálcával Butch lakásába igyekezett, ahol Vincent várta. (Ezért nem kelt fel a klotyóról, amikor Butch nyitotta a lakásajtót, mert azt hitte, hogy Marsellus jött meg.) És minthogy Marsellus Butchot a kocsijával a lakása felől látja jönni, ebből már szerintem sejtheti, hogy találkozott Vincenttel.

Lehet, csak pusztán azért sietteti, mert fél, hogy esetleg Marsellus mégis meggondolja magát, mert nem hiszi el, hogy tartja a száját a zálogház pincéjében történtekről. :O

Előzmény: neofrix baszmacs (306)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2012.03.01 0 0 306

Tizenév után jöttem rá valamire. Nem volt különösen eldugva, biztos csak a szenilitás miatt nem vettem észre.

 

Emlékszem, furcsa volt, hogy minek hajszolja Butch szegény Fabienne-t, hogy siessen, húzzanak a csatába Zed csopperével. Hiszen megegyeztek Marcellusszal, szinte barátokként váltak el...

 

Nyilván, mindenki tudja a megoldást, de azért fehérrel írom, hogy aki tán nem, az kicsit gondolkodhasson rajta. Ctrl-A-ra látszik.

 

 

 

 

 

Hát, mert Marcellus még ezután fogja megtudni, hogy Vincent Vega ott fekszik a fürdőkádban, szétgéppisztolyozva.

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.25 0 0 304
Ha valakit esetleg érdekel :P

http://www.vatera.hu/ponyvaregeny_penztarca_55681063.html
sbarrett Creative Commons License 2008.02.25 0 0 303
Most hallgatom a film zenéjét, legszívesebben belőném magam, mint Travolta...
In_truder Creative Commons License 2008.01.03 0 0 302
"So you're gonna go out there, drink your drink, say "Goodnight, I've had a very lovely evening," go home, jerk off. And that's all you're gonna do."
bravogirl Creative Commons License 2007.12.19 0 0 301
Igen.
Előzmény: TomDantes (297)
basic_channel Creative Commons License 2007.11.25 0 0 300
És valóban azok a legjobb pillanatok, amikor együtt vagy valakivel és nincs szükség egyetlen szó kinyögésére se , mert anélkül is teljesen egy síkon vagytok...:)
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.18 0 0 299
aflétől=a felétől
Előzmény: Quantumleap (298)
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.18 0 0 298
Tegnap aflétől néztem, a jelek szerint nem vágták meg. A végefőcímet viszont levágták.
TomDantes Creative Commons License 2007.11.18 0 0 297
Szerintemnem véágták meg. Félig néztem aztán elaludtam(köcsög reklámok!!!) de addig nem vágták meg.
Előzmény: napalm. (296)
napalm. Creative Commons License 2007.11.16 0 0 296
simán megvágják.
ha már a"vígjáték" sziklát is kellőképpen megvágták.
Előzmény: Quantumleap (286)
bravogirl Creative Commons License 2007.11.16 0 0 295
Lehetett volna korábban is.
Előzmény: Alhazred (292)
Alhazred Creative Commons License 2007.11.04 0 0 294
már nemigen van joga ilyesmire.
Előzmény: TomDantes (293)
TomDantes Creative Commons License 2007.11.04 0 0 293
Áh! Vagy féléve adtak egy filmet asszem az Csillagközi invázió vagy mi a szösz későn adták 18-as karika és megvágták a filmet.

De ezt egy Tarantino filmmel mégse lehet megtenni. Mert ha adurva jeleneteket nétzzük hát a a film 98%-át ki kellne vágni...mert a vbégén még valami kiskorú megnézi...
Amúgy tartok tőle hogy az ORTT majd ad pár nap elsötétítést A Tarantino filmekért
Előzmény: Alhazred (292)
Alhazred Creative Commons License 2007.11.04 0 0 292
későn is volt, 18-as karika is volt, jóhogy...
Előzmény: TomDantes (291)
TomDantes Creative Commons License 2007.11.04 0 0 291
Hát ezen jót röhögtem! Szép volt! De remélen nem következik be. Csak nem merik megvágni a Ponyavregényt.

Tegnap megnéztem a KIll Bill-t az RTL-en de nem tűnt fel hogy megvágták volna a filmet.
Előzmény: Quantumleap (290)
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.04 0 0 290
"Mondd ezt még egyszer, hogy hogy mi, mondd még egyszer, ha mered, te csibész, a kutyafáját!"

"Megmarad köztem közted és e között a sérült nemiszervű hitvány kurafi között."

"Meglőttem Marvin arcát, a kakas csípje meg!"

:DDDDD
Előzmény: Alhazred (289)
Alhazred Creative Commons License 2007.11.03 0 0 289
Jules: Kálid Artúr
Vincent: Selmeczi Roland
Wolf: Reviczky Gábor
Lance: Józsa Imre

mekkora lenne már :-)
Előzmény: Eileen Prince (288)
Eileen Prince Creative Commons License 2007.11.03 0 0 288
Na, pont az kéne. Lehetőleg Kautzky Armanddal. De szép is lenne! :DDD

Meg se nézem, minek, ott a dvd... izéljék meg a reklámjaikat.
Alhazred Creative Commons License 2007.11.01 0 0 287
van rá némi esély :D
Előzmény: Quantumleap (286)
Quantumleap Creative Commons License 2007.11.01 0 0 286
November 17.-én lesz a retekklubon. Átfutott az agyamon, milyen lenne, ha megvagdosnák a durvább részeket, és kapna egy fasza újraszinkront. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!