Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

gemike7 27 órája Creative Commons License 18149

szia Balance 

Sikerült a booking.-on megoldani az időpont módosítást ?? 

üdv

gémike

Előzmény: Balance Beck\'s (18126)
Cseditti 30 órája Creative Commons License 18148

Köszönöm.

Előzmény: bazidzsó (18147)
bazidzsó 1 napja Creative Commons License 18147

És ez a másik: Roseberry Studios

Előzmény: Cseditti (18146)
Cseditti 2 napja Creative Commons License 18146

Köszönöm, nagyon kedves vagy! 

Előzmény: zsizsikke (18145)
zsizsikke 2 napja Creative Commons License 18145
Előzmény: Cseditti (18144)
Cseditti 2 napja Creative Commons License 18144

geodo1 a segítségedet szeretném kérni.  Emlékszel rá, hogy suzi-mou és családja melyik Falirakiban lévő szállodát illetve appartmant üzemeltetiK? Kerestem a keresőbe, de valószínűleg rosszul, mert nem találtam. 

geodo1 2 napja Creative Commons License 18143

miért, mit gondoltál, módosítod, utazol, de azért kapsz egy kis költőpénzt? :) 

Előzmény: karcsi0423 (18142)
karcsi0423 2 napja Creative Commons License 18142

Módosítottam a járat indulást,egyébként lemondás esetén adnak 20% pluszt.

'szti 2 napja Creative Commons License 18141

ezt konkrétan rosszul gondolod

Előzmény: Emőke1 (18139)
Bambusznád 2 napja Creative Commons License 18140

Az üzletszabályzatban is benne van, nincs itt semmiféle tisztességtelen magatartás. (http://wizzair.com/hu-HU/useful_information/general_conditions_of_carriage_list, 15.1. A szerződés módosítása a Wizz Air által)

Ha az utazás előtt 1 órával történne ilyen, akkor lehetne háborogni, de majdnem egy évvel előtte kevésbé.

Az, hogy drágábban tud újrafoglalni jelen esetben nem érinti, mert neki nem kell ráfizetni semmire, nem arról szól a történet, hogy egyből visszakapja a pénzt kérdés nélkül, és nesze vegyél másikat, hanem ingyenesen átfoglalhatsz egy másik járatra.

Előzmény: Emőke1 (18139)
Emőke1 2 napja Creative Commons License 18139

Nézd, Te másképp gondolod, én is. :)

Előzmény: geodo1 (18138)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18138

nem ide-oda egyszer. ráadásul ez nem is feltétlenül a társaság sara, ugyanúgy lehet a reptéré.

de persze, lehet piszgálgatni bármit, ha van az embernek ideje felesleges és eleve vesztes dolgokra. de sztem most egyszerűbb leboltolni a wizz-zel, lévén jogszerű és tisztességes az ajánlatuk ezekben az esetekben.

Előzmény: Emőke1 (18137)
Emőke1 2 napja Creative Commons License 18137

Szerintem meg igenis megér egy kis piszkálást, mert az azért nem állapot, hogy ide-oda változtatnak, meg törölnek járatokat.

Előzmény: geodo1 (18136)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18136

na mielőtt elmegyünk vakvágányra meg a békéltető testülethez indulunk:

- egy légitársaságnak joga van módosítani, és ha ezt 14 nappal az indulás előtt teszi akkor kártérítést nem kell fizetnie.

- mindez megtörténik más társaságok esetén is, nem beszélve a charterekről, melyek menetrendjét vagy meg sem mondják, vagy össze-vissza variálják. egy majd' egy évvel előbbi foglalás módosítása esetén bizalomvesztést kiáltani aránytévesztés véleményem szerint.

- viszont, következőkhöz van jogod, ezeket fogja majd felajánlani a wizz air ha felhívjátok:

1. visszakapod a jegyed árát, és utazol azzal, akivel a bizalmad rendületlen

2. a jegyár 120%-át kapod vissza kreditben, de ezt újabb wizz repjegyre költheted csak el

3/a. automatice áttettek ilyenkor az eredeti időponthoz legközelebbi időpontra. Esetünkben, ha pl. egy eredetileg vasárnapi járatra volt jegyed akkor a hétfőire. De a pontos időpontot magad is megnézheted ha belépsz a weblapjukon az accountodba és a 'foglalásaim'-ra kattintasz. Ha az megfelel, semmi dolgod; ha majd kapsz erről értesítést, rákattintasz az 'elfogadom'-ra és ennyi (illetve ha beszélsz velük akkor értelemszerűen ez ott rendeződik is)

3/b ha nem tetszik az új időpont, szintén ingyen teheted át egy neked tetsző időpontra. tök mindegy mennyi most az ár, te már megvetted, nem kell foglalkoznod ezzel.

Végül: mindezt elolvashattad volna a légitársaság honlapján is, egyrészt; másrészt konkrétan egy hsz-szel alattad fejeződött be egy beszélgetés, melyben pontosan ezt tárgyaltuk ki.

Előzmény: karcsi0423 (18134)
Emőke1 2 napja Creative Commons License 18135

Szia,

Először is, írd le a Wizznek, mi történt, illetve újabb foglalás csak magasabb áron lehetséges. Ez tisztességtelen üzleti magatartásnak minősül. Kötelesek 15 napon belül válaszolni. Ha nem, vagy nem megfelelő a válasz, akkor egyfelől Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság, Légügyi Hatósághoz fordulhatsz. Ők nem kártalanítanak, de megsuhintják egy jó kis bírsággal a Wizzt. Kártalanításért pedig a lakóhelyed szerinti békéltetőtestülethez fordulhatsz, www.bekeltetes.hu oldalon találod a címeket, beadványmintát.

FONTOS, hogy előbb a Wizzel kezd egyezkedni, mert jogilag is ez az első lépés.

Üdv: E

Előzmény: karcsi0423 (18134)
karcsi0423 2 napja Creative Commons License 18134

Sziasztok utazó társak!Olvasd el,FONTOS!Olyasmi történt meg velem,ami még soha,s amire nem is gondoltam.Több éve utazunk feleségemmel,s soha nem volt probléma a repjegy foglalással.Idén Izráelben voltunk az Elállal,s ugyanígy októberben foglaltam nagyon jó áron.Wizz Airnál foglaltam jegyet jövő nyárra 06.24-07.05. nagyon jó áron.Bookingon lefoglaltam a szállást,persze,lemondhatót.Két hete olvasom írásaitokat, a Wizz airrel kacsolatban,hogy ezen a dátumon nem lehet foglalni,s hogy valószínü,hogy törölték a járatot. Csak néztem mint a moziban.A légi társaság engem,semmiről sem tájékoztatott.Én írtam nekik e-mailt ezzel kapcsolatban.Most kaptam a választ,hogy elnézést,valóban törölték.Ha megfelel,másik időpontban utazhatok,vagy vissza kapom a jegy árát.KÉRDEZEM!!Ha nem lemondható lenne a szállásom?Ha vissza kapom a jegy árát,most már csak háromszoros árért tudnék foglaltatni,s mi a biztosíték arra,hogy nem lesz újabb járat törlés?Ha mondjuk tavasszal törlik,már a szállások ára is minimum a kétszerese,vagy már nincs is.A Wizz Air adott egy alapdíjas telefonszámot,amin hívhatom őket,s megbeszélhetjük,hogyan tovább.Ez rendben van,csak a bizalmam ment el.Ha van valakinek egy jó ötlete,hogy mit csináljak,írja meg.Előre is köszi.

karcsi0423 6 napja Creative Commons License 18133

Sziasztok!Ismeri valaki Falirakiban az Alexander apartmant?Ha igen,kérem írjon róla.A Kathara strand homokos?Köszi.

geodo1 6 napja Creative Commons License 18132

még annyit: ha belépsz a wizz oldalán akkor a foglalásaid között megtalálod ugye ezt a rodoszit is, és meg is tudod nézni, melyik járatra pakoltak át; ha az nem tetszik, akkor hívd fel őket a normál díjas számukon és tedd át ahova csak szeretnéd. tehát nem kell okvetlenül megvárnod a levelüket.

Előzmény: gemike7 (18131)
gemike7 6 napja Creative Commons License 18131

szia Geodo

köszönöm a választ, majd referálok.

szép hétvégét.

üdv

gémike

Előzmény: geodo1 (18130)
geodo1 6 napja Creative Commons License 18130

a foglalásokat ilyenkor a legközelebbi időpontokra szokták áttenni-esetedben ez, ha jól látom, vagy jún.26-júl.3, vagy jún. 22-29 lesz. Küldenek majd e-mailt a módosításról, amiben benne lesz az időpont. Ha az ebben szereplő dátum megfelel nektek akkor elfogadjátok, és ennyi.

Ha nem felel meg, akkor megadjátok a nektek megfelelő időpontot és ingyen átteszik oda, ahová szeretnéd.

Előzmény: gemike7 (18129)
gemike7 okt. 23. Creative Commons License 18129

szia Geodo

Tudod mi 2015.06.24.-ére vettünk jegyet, most megnéztem 6.29-én megy a következő járat ami nekünk meg is felelne. ott olcsóbbra jön ki az ár ?? ilyenkor mi a szitu ??

ill. ha 06.29.-i gép hamar megtelik az átfoglalások miatt a következő gép 07.3.-án megy arra meg horror áron van a rep.jegy 79.000ft.-ért ?

köszi

gémike 

Előzmény: geodo1 (18120)
geodo1 okt. 22. Creative Commons License 18128

nagyon szívesen, bár őszintén szólva majdnem félrevezettelek, hiszen azt írtam, h tulajdonképpen biztos az, h a napot nem módosítják, csak a napon belül játszanak-erre, tessék. de örülök, hogy óvatos voltál! :)

a mostani jegyárakat sztem ne higgyük még el, nagyon dolgoznak rajta, mintha járatok is hiányoznának még, és nem is csak ez a nyári célállomás érintett a változásban; szóval nem tudni még, h mi lesz az árakkal.

Előzmény: elen6 (18127)
elen6 okt. 22. Creative Commons License 18127

Milyen jó geodo, hogy írtál a kérdésemre választ a múltkor. Lefoglaltam mindent, de a szállást "ingyenesen módosítható"-val. Már módosítottam is.Köszönöm még egyszer. És nem utolsó sorban, nagyon-nagyon sokat spóroltunk a repjegy árán. Ha most kéne foglalnom, hát....

Balance Beck\'s okt. 22. Creative Commons License 18126

Persze, meg mondjuk esetemben nászútról lesz szó, amit szeretne az ember minél hamarabb "biztosan" tudni, előre lefoglalni. Azt bevallom, hogy jó kérdés: megér-e +30.000 ft-ot fizetni a rugalmasságért, most én rafkósabb voltam, valahogy majd be kell állítani az új repjegyekhez a hotel foglalást.

Előzmény: geodo1 (18124)
karcsi0423 okt. 22. Creative Commons License 18125

Kedves Pitta!Köszi a választ!

geodo1 okt. 22. Creative Commons License 18124

persze, jogos, igazad van: a kihagyhatatlanul jó ár relatív, kinek mi számít annak.

Előzmény: Balance Beck\'s (18123)
Balance Beck\'s okt. 22. Creative Commons License 18123

Hát nem tudom geodo..... 10 nap, ****-os hotel ALL INCLUSIVE ellátással.

Rendes ára 276.000 FT lenne. Ingyenes lemondással 215.000 ft lett volna.

Előzmény: geodo1 (18112)
Balance Beck\'s okt. 22. Creative Commons License 18122

A Wizzair ügyfélszolgálata visszaigazolta a menetrendváltozást. Kb délben állították át. Levél később jön!

gemike7 okt. 22. Creative Commons License 18121

kösziii

Előzmény: geodo1 (18120)
geodo1 okt. 22. Creative Commons License 18120

mármint hogy érted? amit már megvettél arra? arra nem fog, dehogy. átteszik egy szomszédos járatra, megkérdezik, h az jó-e, ha jó elfogadod, ha nem akkor átteszik ingyen egy másikra. de ennyi az egész.

Előzmény: gemike7 (18119)