Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

gemike7 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 18233

szia vikk

a megrendelésen úgy írták family szoba ,  erre rákérdeztem az irodában ott azt mondták két szobát kapunk, 

mi visszük a tesómat és ő külön szobában lesz a gyerekkel.

természetesen megértem a ti szempontjaitokat is , igen gyerekkel mások a szempontok, mi a gyerek miatt kerestünk csúszdaparkosat, ill.teljes ellátást, nekem elég lenne a fp , csak így nagyobb a választék, beülünk valahová enni,türelmetlen,

vagy épp ebédelünk és 1 óra múlva éhes,   

az jó hogy lefoglaltad már az egyiket , ne hogy lemaradjatok végül. kíváncsi vagyok a ixiás szállodára is , küldesz linket? 

majd végül írd meg mire esett a választás . ha hazajöttünk majd írok pár sort milyen volt , mennyire szeles. 

üdv

gémike 

Előzmény: Vikk03 (18232)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 18232

gemike,

megnéztem a Ti hoteleteket is, egész jónak tűnik az is. Ti családi szobába mentek? Nekem az a nagy bajom, hogy szállás tekintetében elég macerás vagyok, mert én 10 éjszakát nem vagyok hajlandó eltölteni egy légtérben, hogy ha a gyerek alszik, akkor fölötte beszélgessünk, meg lábujjhegyen járjunk, szóval én mindenképpen legalább egy hálószobás apartmant keresgélek, ami lehetőleg medencés (gyerek előtt eszembe nem jutott volna medencés szállásra menni), és a tengerparton legyen, a többi mellékes. Ezekből nem sok van, főleg Rodoszon, ha van is, csilliárdokba kerül... A Saint Konstantint lefoglaltuk Stegnan, mert az ingyen visszamondható, és még nézelődöm. Találtam egyet Ialyssoson én is, ott ugyan kavicsos a part, de ha azt mondod, 3,5 éves gyerekkel Ti is bevállaljátok... Most írtam neki, közvetlenül a hotelnak, hátha esetleg olcsóbb, mint a Bookingon. De nekünk nem nagyon kell ellátás, szeretünk tavernázgatni:)

Előzmény: gemike7 (18226)
azka7919 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 18231

Sziasztok, 

Szeretnénk menni a párommal júliusban Rodoszra az Olympic Beach hotelba. Van valakinek véleménye róla? Tengeri élővilág van a strandon? érdemes búvártokot vigyek a fényképezőmhöz?

geodo1 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18230

na akkor jó, megnyugodtam. :) köszönöm!

Előzmény: Isidorra (18227)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18229

tsampika azért eléggé nem dél. :) és számomra nem csak ezért jó stegna (sőt, legkevésbé ezért), hanem a hangulata fogott meg.

Előzmény: dalaman (18228)
dalaman Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18228

Kedves Vikk03,  és fórumozók!

Nagyon merem ajánlani  Kalithea Mare Palace nevű hotelt. Két éve voltunk. Nem véletlen az értékelési pontja www.holidaycheck oldalán. Ár értékben is kiváló. A magyar kínálatban nem hiszem, hogy elérhető, de ennek ellenére befoglalható a magyar Neckermannál, vagy TUI – nél. Egy szoba max 2 felnőtt, két gyerek. Mi is Wizzair – el voltunk és bérautóval. Stegna is jó lehet. Elsősorban azért, mert közel van a déli rész talán legszebb strandja, Tsampika.

Előzmény: Vikk03 (18225)
Isidorra Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18227

Igen, aug. közepén voltunk, sajnos így adják ki nálunk a szabit. Augusztusban sokan vannak, a görögök sem nagyon tudják kezelni ezt a tömeget szerintem. A repülőtéren katasztrófa volt a helyzet, km-es hosszú sorok a becsekkolásnál. Lindosra nyugodtan kitehették volna a megtelt táblát, alig tudtunk leparkolni. A népszerűbb stradokra ha nem délelőtt érkeztél, már nem volt bérelhető napozóágy. Mindezt leszámítva nagyon tetszett és gyönyörű helyeken jártunk, körbekirándultuk a szigetet keresztül- kasul és a lubickolást is minden nap beiktattuk, más-más partszakaszokon. De az augusztus az ilyen.

Előzmény: geodo1 (18220)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18226

szia vikk 

meg néztem ,jól néz ki a szállás, tényleg olyan kis családias. geodo véleményére adhatsz, ő tavaly ott volt,stegna.-n . 

direkt megnéztem neked a wizz üzletszabályzatát , 1 db összecsukható babakocsit ingyen szállítanak, mi is visszük,

az én lányom is lusta sokat gyalogolni,

szerintem ne parázz ixiától, én voltam már rhodoson ,ezen a részen ,és nem olyan vészes, úgy is ott vagy a gyerek mellett,

mindenkinek mások az elvárásai , nekünk most a csúszdapark volt a fontos, a gyerek miatt,

ill. a teljes ellátás , úgy olcsóbban jövünk ki,

mi ide megyünk Matoula Beach Hotel yalissos, ( nézd meg www.matoulabeach.gr) ez egy 3 csillagos de használhatjuk a

mellette lévő Blue Bay hotel szolgáltatásait mert egy cég, ott van a gyereknek mindennap animáció, bohócok, stb. szokott

lenni 1 héten 1 szer görög est, a mi hotelünknek is van medencéje , a blue bay.-nek a medecéjét is lehet használni , ott

a tenger és természetesen az aqua park az utca túloldalán.

mi július elején megyünk wizz.-el, utána tudok beszámolni az élményekről.nekem ez az első saját szervezés. izgulok.

majd írd meg mit választottál.

üdv

gémike

Előzmény: Vikk03 (18225)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 18225

Meg volt meg egy Ixiaban, ami szinten szuper volt, árban is jo, kozel van a parthoz, de ott a hullámok-szel-vízmélység param van. Pedig az is nagyon bejott.

Előzmény: Vikk03 (18224)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 18224

Augusztus végen, wizzairrel, sajat szervezés, bar, ahogy állunk, mar akar irodával is mehettünk volna.... Csak ott túl sok lett volna a kompromisszum.

ezt a szállást néztem, csak az apartmanja eleg snassz, semmi extra, es eleg drága:(

http://www.saintkonstantinhotel.gr/photogallery.html

A másik a Gennadi Gardens, ami nekem nagyon bejön, de ez eleg messze van a tengertől, es gyerekkel nem akarok annyit nyalogatni, az en gyerekem eleg kis lusta, gyorsan bevágja a hisztit a sok gyaloglastol.

Előzmény: gemike7 (18223)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 18223

szia vikk

igen nekem is feltűnt hogy egyfelé megyünk nyaralni , ti mikor mennétek ?? 

aqua kids club a neve és 5 csúszda van , tekergős, tölcsér,széles 4 csúszdás stb. nem olyan nagy mint ami falirakin van.

végül mire esett a választás ?? 

üdv

gémike

Előzmény: Vikk03 (18215)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18222

meg annyit segitenetek, hogy Gennadi milyen hely?

Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18221

Csodás, köszönöm, akkor ez lesz a nyerő asszem:)

Előzmény: geodo1 (18217)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18220

túlzsúfolt volt már a part? ezt szomorúan hallom...:/ ööö, nyugtass meg, h augusztusban voltatok, jó? :)

Előzmény: Isidorra (18219)
Isidorra Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18219

Mi tavaly voltunk Stegnán. Kellemes, barátságos hely, vannak jó éttermek. A főutca melletti part kicsit túlzsúfolt, de a település szélén kevesebben vannak és akad nyugodtabb partszakasz. A kép az erkélyünkről készült.

Előzmény: Vikk03 (18216)
bazidzsó Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18218

Nincs mit:)

Falirakiban vannak olcsóbb szállások is, Lindos viszont tényleg drágább kategória.

Előzmény: Vikk03 (18213)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18217

tudunk. szerintem remek hely. nyugodt, igazán görög, a part tiszta, nem zsúfolt, apró homokos, kis kavicsos. a parton zuhany, szemetes, öltözőfülke. előfordulnak ilyen vízi dolgok is (banán, bicikli, ernyős dolgok, stb.), persze nem annyi, mint falirakin de van. vannak jófajta éttermek is. 2012-ben voltam ott, idén nem is volt kérdés, h ha már visszatérünk a szigetre akkor újra stegna lesz a főhadiszállásunk. 

Előzmény: Vikk03 (18216)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18216

Sziasztok,

Stegna Beachen van még egy szállás, amivel szemezünk, arról tudtok valami jót mondani?

Köszi

Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18215

Gemike, koszi, ugy látszik, mi minden évben egyfele megyünk nyaralni!?:)

a gumiszandal alap, azt mi is viszünk mindenképp. Az apró kavics elmegy, belefér. Inkább a szel miatt meg a nagy hullamok miatt paraztam. 

Az az aquapark gyerekeknek (is) valo?

Mi ixiaban néztünk egy szállást, ami nagyon tetszett, az is kb ott van.

Előzmény: gemike7 (18214)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18214

szia Vikk

mi is egy 3,5 gyerekkel megyünk yalisossra idén júliusban . mi a Matoula Beach Hotelt foglaltuk, teljes ellátással, 

vele szembe van egy kicsi aquapark ,ez nyomott a latba . én már voltam egyszer régen yalisosson , nem annyira 

vészes a szél,  apro kavicsos a partja , mindenképp kell gumiszandál.

üdv

gémike 

Előzmény: Vikk03 (18211)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.15 0 0 18213

Köszi szépen! 3,5 eves, mi is imádjuk dobálni a kavicsokat:)

A nagy hullámok miatt kérdeztem, mert azt a férjem szereti, de a kicsi tuti nem menne bele, es veszélyes is Lehet.

Lindos szállás ugyben nagyon drága, Faliraki hasonlóan, es nem is nagyon találtam partközeli szállást ezeken a telepukeseken, ami nem vmi 4-5 csillagos horror árú hotel:(

Gennadit néztem meg, itt lenne egy egész jo kis szállás, bár ez is 2 utcára van a tengertől.

Előzmény: bazidzsó (18212)
bazidzsó Creative Commons License 2015.02.15 0 0 18212

A két település eléggé szeles és hullámos (lehet). Én első körben ha kisgyerekkel mentek, akkor inkább Falirakit javasolnám, mert az szélvédettebb és lassan mélyülő, homokos a partja. Közel van Rodosz városhoz is, itt található a sziget csúszdaparkja és vidámparkja is. Vagy Rodosz város túlsó oldalán, a Zephyros strandot kellene "körbejárni". Nekem kedvencem Lindos is, szerintem a legjobb strand itt van a szigeten.

Kicsit visszatérve ahhoz, hogy kavicsos avagy homokos part az ideális a kicsiknek...ez is érdekes és talán gyereke válogatja, mert tavaly mi két kicsivel voltunk Kos szigeten és nekik a kavicsos part jobban "bejött", mint a homokos. Lehetett ugyanis kavicsot gyűjteni és dobálni a vízbe:) Persze életkortól is függhet ez...

Egyébként az igazi szörf paradicsomnak Rodoszon, Prassonissit mondanám, bár a két településen is többen hódolnak e sportnak.

Előzmény: Vikk03 (18211)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.15 0 0 18211

Sziasztok,

szeretnem megkérdezni, hogy Ixia es Ialyssos mennyire szeles, es milyen jellegű a partja? Érdemes ott szállást foglalni kisgyerekkel? Nagy hullámok vannak? arra van a szörf paradicsom?

Sz37 Creative Commons License 2015.02.13 0 1 18210

Helló!

Szerintem nézzétek meg a travelrepublic.com-ot ott mindig olcsóbb mint a bookingon.

Előzmény: katica8 (18205)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.12 0 0 18209

Sziasztok,

Gennadi tengerpartja milyen? Meg a környék?

kisgyerekkel mennénk....

koszi előre is.

bazidzsó Creative Commons License 2015.02.11 0 2 18208

A megadott 30-40E Ft, az per fő és per hét lenne?

Ha jól linkeltem be őket, akkor ez a két hotel talán alternatíva lehet:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132243043&t=9036420

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132240256&t=9036420

Írj nekik...

Előzmény: katica8 (18205)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 18207

hoppá, na akkor csúcsot futott nálad a csapat, ennyire gyorsak azért valóban nem szoktak lenni! :)) az ár sztem tökéletes, nem nagyon van náluk jobb a szigeten, azt hiszem. a kocsi meg elég lesz, rodosz nem annyira hegyvidékes azért.

Előzmény: Sandorson (18206)
Sandorson Creative Commons License 2015.02.11 0 0 18206

Köszi az ötletet! :)

Nekem ma fél órán belül válaszolt az Efrem. Júniusban hat napra 120 EUR az ajánlat B kategóriára, kettőnknek az talán elégséges kocsi lesz. A 20 EUR/nap ár korrekt all inc. feltételekkel, így meg is fogom rendelni.

Előzmény: geodo1 (18152)
katica8 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 18205

Hello!

Kis társaságunkkal június végén látogatunk a szigetre. Egyelőre a bookingon a Rea Hotelben (Faliraki) foglaltunk szobákat (ingyenes lemondási lehetőséggel, hátha találunk még addig jobb ajánlatot). A hotellel kapcsolatban arra lennék kíváncsi, bár írják, hogy a lenti bárban lehetőség van reggelizni, ti kipróbáltátok-e, milyen, ár-értek, stb. 

Esetleg van-e valakinek favoritja fiatal, kevés pénzzel rendelkező társaságnak (reggeli nélkül 30E huf környékén, reggelivel 40E)? :) Szívesebben költenénk aktív programokra, mint plusz csillagokra :)

Előre is köszönöm a válaszokat :)

Előzmény: nedori (17794)
Vikk03 Creative Commons License 2015.01.13 0 0 18204

Koszi

Előzmény: geodo1 (18203)