Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

karcsi0423 19 órája Creative Commons License 18133

Sziasztok!Ismeri valaki Falirakiban az Alexander apartmant?Ha igen,kérem írjon róla.A Kathara strand homokos?Köszi.

geodo1 19 órája Creative Commons License 18132

még annyit: ha belépsz a wizz oldalán akkor a foglalásaid között megtalálod ugye ezt a rodoszit is, és meg is tudod nézni, melyik járatra pakoltak át; ha az nem tetszik, akkor hívd fel őket a normál díjas számukon és tedd át ahova csak szeretnéd. tehát nem kell okvetlenül megvárnod a levelüket.

Előzmény: gemike7 (18131)
gemike7 23 órája Creative Commons License 18131

szia Geodo

köszönöm a választ, majd referálok.

szép hétvégét.

üdv

gémike

Előzmény: geodo1 (18130)
geodo1 1 napja Creative Commons License 18130

a foglalásokat ilyenkor a legközelebbi időpontokra szokták áttenni-esetedben ez, ha jól látom, vagy jún.26-júl.3, vagy jún. 22-29 lesz. Küldenek majd e-mailt a módosításról, amiben benne lesz az időpont. Ha az ebben szereplő dátum megfelel nektek akkor elfogadjátok, és ennyi.

Ha nem felel meg, akkor megadjátok a nektek megfelelő időpontot és ingyen átteszik oda, ahová szeretnéd.

Előzmény: gemike7 (18129)
gemike7 1 napja Creative Commons License 18129

szia Geodo

Tudod mi 2015.06.24.-ére vettünk jegyet, most megnéztem 6.29-én megy a következő járat ami nekünk meg is felelne. ott olcsóbbra jön ki az ár ?? ilyenkor mi a szitu ??

ill. ha 06.29.-i gép hamar megtelik az átfoglalások miatt a következő gép 07.3.-án megy arra meg horror áron van a rep.jegy 79.000ft.-ért ?

köszi

gémike 

Előzmény: geodo1 (18120)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18128

nagyon szívesen, bár őszintén szólva majdnem félrevezettelek, hiszen azt írtam, h tulajdonképpen biztos az, h a napot nem módosítják, csak a napon belül játszanak-erre, tessék. de örülök, hogy óvatos voltál! :)

a mostani jegyárakat sztem ne higgyük még el, nagyon dolgoznak rajta, mintha járatok is hiányoznának még, és nem is csak ez a nyári célállomás érintett a változásban; szóval nem tudni még, h mi lesz az árakkal.

Előzmény: elen6 (18127)
elen6 2 napja Creative Commons License 18127

Milyen jó geodo, hogy írtál a kérdésemre választ a múltkor. Lefoglaltam mindent, de a szállást "ingyenesen módosítható"-val. Már módosítottam is.Köszönöm még egyszer. És nem utolsó sorban, nagyon-nagyon sokat spóroltunk a repjegy árán. Ha most kéne foglalnom, hát....

Balance Beck\'s 2 napja Creative Commons License 18126

Persze, meg mondjuk esetemben nászútról lesz szó, amit szeretne az ember minél hamarabb "biztosan" tudni, előre lefoglalni. Azt bevallom, hogy jó kérdés: megér-e +30.000 ft-ot fizetni a rugalmasságért, most én rafkósabb voltam, valahogy majd be kell állítani az új repjegyekhez a hotel foglalást.

Előzmény: geodo1 (18124)
karcsi0423 2 napja Creative Commons License 18125

Kedves Pitta!Köszi a választ!

geodo1 2 napja Creative Commons License 18124

persze, jogos, igazad van: a kihagyhatatlanul jó ár relatív, kinek mi számít annak.

Előzmény: Balance Beck\'s (18123)
Balance Beck\'s 2 napja Creative Commons License 18123

Hát nem tudom geodo..... 10 nap, ****-os hotel ALL INCLUSIVE ellátással.

Rendes ára 276.000 FT lenne. Ingyenes lemondással 215.000 ft lett volna.

Előzmény: geodo1 (18112)
Balance Beck\'s 2 napja Creative Commons License 18122

A Wizzair ügyfélszolgálata visszaigazolta a menetrendváltozást. Kb délben állították át. Levél később jön!

gemike7 2 napja Creative Commons License 18121

kösziii

Előzmény: geodo1 (18120)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18120

mármint hogy érted? amit már megvettél arra? arra nem fog, dehogy. átteszik egy szomszédos járatra, megkérdezik, h az jó-e, ha jó elfogadod, ha nem akkor átteszik ingyen egy másikra. de ennyi az egész.

Előzmény: gemike7 (18119)
gemike7 2 napja Creative Commons License 18119

szia Geodo

remélem  az ár nem változik !!

üdv

gémike

Előzmény: geodo1 (18117)
zsizsikke 2 napja Creative Commons License 18118

Nem vagy Te ennyire naiv:))

borult az elmélet az indulás napjára vonatkozóan :)

Előzmény: geodo1 (18117)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18117

remélem majd csak t-14 napon belül. :))

Előzmény: zsizsikke (18115)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18116

helyesen: "...de úgy 8-9 hónapra előre nem visszamondhatót foglalni..." :)

Előzmény: geodo1 (18112)
zsizsikke 2 napja Creative Commons License 18115

én is, szólj majd:)

Előzmény: geodo1 (18113)
gemike7 2 napja Creative Commons License 18114

szia Geodo

ja én is azt nézem, árat sem hoz fel, foglalni sem lehet , biztosan most forgatják át az adatokat.

üdv

gémike

Előzmény: geodo1 (18110)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18113

igen, ezt mondom én is, h minden más igen, szal vszeg most változik meg. kíváncsi vagyok, mikor küldenek e-mailt. :))

Előzmény: zsizsikke (18111)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18112

ne haragudj, de úgy 8-9 hónapra előre visszamondhatót foglalni...ilyet nem szabad csinálni, na; kivétel ha olyan az ár, ami egyszerűen megéri a rizikót. 185 ezer nem olyan ár.

de azért sztem nem lesz amúgy semmi akadálya egy napot arrébb tolni, nem lesz ebből probléma meglásd.

Előzmény: Balance Beck\'s (18109)
zsizsikke 2 napja Creative Commons License 18111

Nekem se jön be, de sokat végignézve csak ez nem.

Előzmény: geodo1 (18110)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18110

neked amúgy rendesen bejön ez a desztináció? mert nálam nem foglalható perpill, miközben mindegyik másik igen, ez alapján azt feltételezem, h éppen most hegesztik a dolgot.

Előzmény: gemike7 (18107)
Balance Beck\'s 2 napja Creative Commons License 18109

De örülök neki :) Milyen jó, hogy a Bookingon le van foglalva a hotel NEM MÓDOSÍTHATÓKÉNT 185 000 HUF értékben......................................................................................

Előzmény: geodo1 (18108)
geodo1 2 napja Creative Commons License 18108

nem vártak sokat, jó hamar átszabták/átszabatták velük a járatokat! :o bizony jól vetted észre, szerda/vasárnapból hétfő/péntek lett...

Előzmény: gemike7 (18107)
gemike7 2 napja Creative Commons License 18107

sziasztok

most néztem  a wizz oldalát és a járatoknák nem hozza fel a szerdán induló Rodosi gépet. 

csak hétfőn és pénteken megy gép. átrakták az indulási napokat ?? 

üdv

gémike

Pitta2 4 napja Creative Commons License 18106

Kedves Karcsi043!

Nem kérdés: Faliraki. 1999-ben voltam egy hétig Ixián és a tengerbe a nagy hullámok miatt be se mentünk (a kövességre emiatt nem is emlékszem). A hullámok miatt a víz sem tűnik tiszának. Tiszta, csak felkavarja a tengerfenket, a tengeri fű szálaival is tele van a víz. Falirakin homokos, szélcsendes, a part is szélesebb. Sokkal jobb Faliraki tengerpartja. Ixián viszont ott a naplemente és onnan jól látszanak a leszálló repülők. :))

Előzmény: karcsi0423 (18092)
gemike7 4 napja Creative Commons License 18105

szia Buonasera

nagyon köszönöm a választ. 

üdv

gémike

Előzmény: buonasera (18104)
buonasera 4 napja Creative Commons License 18104

gemike7

Az előzőből kimaradt, bocs.

Szóval: gyerekprogramok egész nap voltak, viszont görög est egy héten egyszer, fizetős, 20 EUR/fő.