Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

bazidzsó Creative Commons License 5 napja 0 0 18239

Nekem az a véleményem, hogy az utazási irodák alapból drágák. Bár néha talán ki lehet fogni lastminute utakat, amik jó árban vannak, de ez nekem lutri.

Én személy szerint, főképp ha nyelvtudás is párosul hozzá, akkor az egyéni szervezést jobbnak tartom. Ebben az esetben sokkal nagyobb választékból tudtok válogatni.

Csak pár ezekből: Booking, Agoda, Venere, Asda Travel, Hotel4you, Lowcostholidays, Sunshine, Airbnb, Travelrepublic. Nagy segítséget jelent a Google autó által készített felvétel is, mert így élőben is tudsz keresni szállást. Már ahol persze járt a kocsi.

Ha nagyjából megvannak a kritériumok: tengerpart közel legyen vagy nem érdekes, ellátás formája, csendesebb vagy nyüzsgősebb, gyerekkel utaztok, kirándulós típusok vagytok vagy inkább a nyugis napozás jön be, stb, stb, akkor már esetleg mi is tudunk tippeket adni.

Előzmény: Monadana (18237)
haboscsirke Creative Commons License 5 napja 0 0 18238

Szia!

Szerintem sokkal olcsóbb egyénileg megszervezni. A repjegy jó áron van, rengeteg a szálláslehetőség bookingon. Attól függ, mit szeretnétek.

Ha mondjuk az all inclusive csudahoteles verziót keresitek, akkor érdemes irodán keresztül foglalni.

Sok szállás kínál reggelit, ebédelni (szerintem) a gyros 2-2,5€-ért a legjobb, vacsorázni meg be lehet ülni tavernába, étterembe; a főételek maximum 12-13€-ba kerülnek.

A fő kérdés, hogy nektek mi az ideális. :)

Előzmény: Monadana (18237)
Monadana Creative Commons License 5 napja 0 0 18237

Nem választottunk még konkrétan helyet, csak  hogy a többi utazási irodától drágább? Vagy ne ragadjunk le csak náluk?

Előzmény: bazidzsó (18236)
bazidzsó Creative Commons License 6 napja 0 0 18236

Konkrétan melyik szállásról lenne szó?

Előzmény: Monadana (18235)
Monadana Creative Commons License 6 napja -1 0 18235

Sziasztok! A Neckermann-os ajánlatokról mi a véleményetek?

haboscsirke Creative Commons License 2015.03.29 0 1 18234

Szia!

Mi Falirakiban a Summer days-ben voltunk,és szuper volt. nem drága. a medence díjnyertes. reggelit mi teljes áron ettünk, korrekt volt. a frappé minden nap ingyen volt, kivéve mikor a tulaj felesége is jelen volt, akkor ki kellett fizetni. :)

Itt a bookingos link.

https://www.booking.com/hotel/gr/summer-days.hu.html?aid=304142;sid=188ad6f30a0bf47e1ba889aaab6b2a01;dcid=4;checkin_monthday=22&checkin_year_month=2015-6&checkout_monthday=29&checkout_year_month=2015-6&clear_group=0&dist=0&do_availability_check=1&group_adults=2&hp_group_set=0&no_rooms=1&origin=hp&tab=1&type=total&

Előzmény: katica8 (18205)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.21 0 0 18233

szia vikk

a megrendelésen úgy írták family szoba ,  erre rákérdeztem az irodában ott azt mondták két szobát kapunk, 

mi visszük a tesómat és ő külön szobában lesz a gyerekkel.

természetesen megértem a ti szempontjaitokat is , igen gyerekkel mások a szempontok, mi a gyerek miatt kerestünk csúszdaparkosat, ill.teljes ellátást, nekem elég lenne a fp , csak így nagyobb a választék, beülünk valahová enni,türelmetlen,

vagy épp ebédelünk és 1 óra múlva éhes,   

az jó hogy lefoglaltad már az egyiket , ne hogy lemaradjatok végül. kíváncsi vagyok a ixiás szállodára is , küldesz linket? 

majd végül írd meg mire esett a választás . ha hazajöttünk majd írok pár sort milyen volt , mennyire szeles. 

üdv

gémike 

Előzmény: Vikk03 (18232)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 18232

gemike,

megnéztem a Ti hoteleteket is, egész jónak tűnik az is. Ti családi szobába mentek? Nekem az a nagy bajom, hogy szállás tekintetében elég macerás vagyok, mert én 10 éjszakát nem vagyok hajlandó eltölteni egy légtérben, hogy ha a gyerek alszik, akkor fölötte beszélgessünk, meg lábujjhegyen járjunk, szóval én mindenképpen legalább egy hálószobás apartmant keresgélek, ami lehetőleg medencés (gyerek előtt eszembe nem jutott volna medencés szállásra menni), és a tengerparton legyen, a többi mellékes. Ezekből nem sok van, főleg Rodoszon, ha van is, csilliárdokba kerül... A Saint Konstantint lefoglaltuk Stegnan, mert az ingyen visszamondható, és még nézelődöm. Találtam egyet Ialyssoson én is, ott ugyan kavicsos a part, de ha azt mondod, 3,5 éves gyerekkel Ti is bevállaljátok... Most írtam neki, közvetlenül a hotelnak, hátha esetleg olcsóbb, mint a Bookingon. De nekünk nem nagyon kell ellátás, szeretünk tavernázgatni:)

Előzmény: gemike7 (18226)
azka7919 Creative Commons License 2015.02.19 0 0 18231

Sziasztok, 

Szeretnénk menni a párommal júliusban Rodoszra az Olympic Beach hotelba. Van valakinek véleménye róla? Tengeri élővilág van a strandon? érdemes búvártokot vigyek a fényképezőmhöz?

geodo1 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18230

na akkor jó, megnyugodtam. :) köszönöm!

Előzmény: Isidorra (18227)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18229

tsampika azért eléggé nem dél. :) és számomra nem csak ezért jó stegna (sőt, legkevésbé ezért), hanem a hangulata fogott meg.

Előzmény: dalaman (18228)
dalaman Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18228

Kedves Vikk03,  és fórumozók!

Nagyon merem ajánlani  Kalithea Mare Palace nevű hotelt. Két éve voltunk. Nem véletlen az értékelési pontja www.holidaycheck oldalán. Ár értékben is kiváló. A magyar kínálatban nem hiszem, hogy elérhető, de ennek ellenére befoglalható a magyar Neckermannál, vagy TUI – nél. Egy szoba max 2 felnőtt, két gyerek. Mi is Wizzair – el voltunk és bérautóval. Stegna is jó lehet. Elsősorban azért, mert közel van a déli rész talán legszebb strandja, Tsampika.

Előzmény: Vikk03 (18225)
Isidorra Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18227

Igen, aug. közepén voltunk, sajnos így adják ki nálunk a szabit. Augusztusban sokan vannak, a görögök sem nagyon tudják kezelni ezt a tömeget szerintem. A repülőtéren katasztrófa volt a helyzet, km-es hosszú sorok a becsekkolásnál. Lindosra nyugodtan kitehették volna a megtelt táblát, alig tudtunk leparkolni. A népszerűbb stradokra ha nem délelőtt érkeztél, már nem volt bérelhető napozóágy. Mindezt leszámítva nagyon tetszett és gyönyörű helyeken jártunk, körbekirándultuk a szigetet keresztül- kasul és a lubickolást is minden nap beiktattuk, más-más partszakaszokon. De az augusztus az ilyen.

Előzmény: geodo1 (18220)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.18 0 0 18226

szia vikk 

meg néztem ,jól néz ki a szállás, tényleg olyan kis családias. geodo véleményére adhatsz, ő tavaly ott volt,stegna.-n . 

direkt megnéztem neked a wizz üzletszabályzatát , 1 db összecsukható babakocsit ingyen szállítanak, mi is visszük,

az én lányom is lusta sokat gyalogolni,

szerintem ne parázz ixiától, én voltam már rhodoson ,ezen a részen ,és nem olyan vészes, úgy is ott vagy a gyerek mellett,

mindenkinek mások az elvárásai , nekünk most a csúszdapark volt a fontos, a gyerek miatt,

ill. a teljes ellátás , úgy olcsóbban jövünk ki,

mi ide megyünk Matoula Beach Hotel yalissos, ( nézd meg www.matoulabeach.gr) ez egy 3 csillagos de használhatjuk a

mellette lévő Blue Bay hotel szolgáltatásait mert egy cég, ott van a gyereknek mindennap animáció, bohócok, stb. szokott

lenni 1 héten 1 szer görög est, a mi hotelünknek is van medencéje , a blue bay.-nek a medecéjét is lehet használni , ott

a tenger és természetesen az aqua park az utca túloldalán.

mi július elején megyünk wizz.-el, utána tudok beszámolni az élményekről.nekem ez az első saját szervezés. izgulok.

majd írd meg mit választottál.

üdv

gémike

Előzmény: Vikk03 (18225)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 18225

Meg volt meg egy Ixiaban, ami szinten szuper volt, árban is jo, kozel van a parthoz, de ott a hullámok-szel-vízmélység param van. Pedig az is nagyon bejott.

Előzmény: Vikk03 (18224)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 18224

Augusztus végen, wizzairrel, sajat szervezés, bar, ahogy állunk, mar akar irodával is mehettünk volna.... Csak ott túl sok lett volna a kompromisszum.

ezt a szállást néztem, csak az apartmanja eleg snassz, semmi extra, es eleg drága:(

http://www.saintkonstantinhotel.gr/photogallery.html

A másik a Gennadi Gardens, ami nekem nagyon bejön, de ez eleg messze van a tengertől, es gyerekkel nem akarok annyit nyalogatni, az en gyerekem eleg kis lusta, gyorsan bevágja a hisztit a sok gyaloglastol.

Előzmény: gemike7 (18223)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.17 0 0 18223

szia vikk

igen nekem is feltűnt hogy egyfelé megyünk nyaralni , ti mikor mennétek ?? 

aqua kids club a neve és 5 csúszda van , tekergős, tölcsér,széles 4 csúszdás stb. nem olyan nagy mint ami falirakin van.

végül mire esett a választás ?? 

üdv

gémike

Előzmény: Vikk03 (18215)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18222

meg annyit segitenetek, hogy Gennadi milyen hely?

Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18221

Csodás, köszönöm, akkor ez lesz a nyerő asszem:)

Előzmény: geodo1 (18217)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18220

túlzsúfolt volt már a part? ezt szomorúan hallom...:/ ööö, nyugtass meg, h augusztusban voltatok, jó? :)

Előzmény: Isidorra (18219)
Isidorra Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18219

Mi tavaly voltunk Stegnán. Kellemes, barátságos hely, vannak jó éttermek. A főutca melletti part kicsit túlzsúfolt, de a település szélén kevesebben vannak és akad nyugodtabb partszakasz. A kép az erkélyünkről készült.

Előzmény: Vikk03 (18216)
bazidzsó Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18218

Nincs mit:)

Falirakiban vannak olcsóbb szállások is, Lindos viszont tényleg drágább kategória.

Előzmény: Vikk03 (18213)
geodo1 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18217

tudunk. szerintem remek hely. nyugodt, igazán görög, a part tiszta, nem zsúfolt, apró homokos, kis kavicsos. a parton zuhany, szemetes, öltözőfülke. előfordulnak ilyen vízi dolgok is (banán, bicikli, ernyős dolgok, stb.), persze nem annyi, mint falirakin de van. vannak jófajta éttermek is. 2012-ben voltam ott, idén nem is volt kérdés, h ha már visszatérünk a szigetre akkor újra stegna lesz a főhadiszállásunk. 

Előzmény: Vikk03 (18216)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18216

Sziasztok,

Stegna Beachen van még egy szállás, amivel szemezünk, arról tudtok valami jót mondani?

Köszi

Vikk03 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18215

Gemike, koszi, ugy látszik, mi minden évben egyfele megyünk nyaralni!?:)

a gumiszandal alap, azt mi is viszünk mindenképp. Az apró kavics elmegy, belefér. Inkább a szel miatt meg a nagy hullamok miatt paraztam. 

Az az aquapark gyerekeknek (is) valo?

Mi ixiaban néztünk egy szállást, ami nagyon tetszett, az is kb ott van.

Előzmény: gemike7 (18214)
gemike7 Creative Commons License 2015.02.16 0 0 18214

szia Vikk

mi is egy 3,5 gyerekkel megyünk yalisossra idén júliusban . mi a Matoula Beach Hotelt foglaltuk, teljes ellátással, 

vele szembe van egy kicsi aquapark ,ez nyomott a latba . én már voltam egyszer régen yalisosson , nem annyira 

vészes a szél,  apro kavicsos a partja , mindenképp kell gumiszandál.

üdv

gémike 

Előzmény: Vikk03 (18211)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.15 0 0 18213

Köszi szépen! 3,5 eves, mi is imádjuk dobálni a kavicsokat:)

A nagy hullámok miatt kérdeztem, mert azt a férjem szereti, de a kicsi tuti nem menne bele, es veszélyes is Lehet.

Lindos szállás ugyben nagyon drága, Faliraki hasonlóan, es nem is nagyon találtam partközeli szállást ezeken a telepukeseken, ami nem vmi 4-5 csillagos horror árú hotel:(

Gennadit néztem meg, itt lenne egy egész jo kis szállás, bár ez is 2 utcára van a tengertől.

Előzmény: bazidzsó (18212)
bazidzsó Creative Commons License 2015.02.15 0 0 18212

A két település eléggé szeles és hullámos (lehet). Én első körben ha kisgyerekkel mentek, akkor inkább Falirakit javasolnám, mert az szélvédettebb és lassan mélyülő, homokos a partja. Közel van Rodosz városhoz is, itt található a sziget csúszdaparkja és vidámparkja is. Vagy Rodosz város túlsó oldalán, a Zephyros strandot kellene "körbejárni". Nekem kedvencem Lindos is, szerintem a legjobb strand itt van a szigeten.

Kicsit visszatérve ahhoz, hogy kavicsos avagy homokos part az ideális a kicsiknek...ez is érdekes és talán gyereke válogatja, mert tavaly mi két kicsivel voltunk Kos szigeten és nekik a kavicsos part jobban "bejött", mint a homokos. Lehetett ugyanis kavicsot gyűjteni és dobálni a vízbe:) Persze életkortól is függhet ez...

Egyébként az igazi szörf paradicsomnak Rodoszon, Prassonissit mondanám, bár a két településen is többen hódolnak e sportnak.

Előzmény: Vikk03 (18211)
Vikk03 Creative Commons License 2015.02.15 0 0 18211

Sziasztok,

szeretnem megkérdezni, hogy Ixia es Ialyssos mennyire szeles, es milyen jellegű a partja? Érdemes ott szállást foglalni kisgyerekkel? Nagy hullámok vannak? arra van a szörf paradicsom?

Sz37 Creative Commons License 2015.02.13 0 1 18210

Helló!

Szerintem nézzétek meg a travelrepublic.com-ot ott mindig olcsóbb mint a bookingon.

Előzmény: katica8 (18205)