Keresés

Részletes keresés

_raven Creative Commons License 4 napja 0 1 6479

Tobb ilyen pont is volt szerintem ezen kivul is. 

A 2-3 sulyos serules, es a halk teli atigazolasi szezon mind fontos volt es vezetett ide ahol vagyunk.

Ezert is gondolom azt, hogy sajnos realis a helyezesunk, de latok meg erot a csapatban. 

Az utobbi meccseken gyakran volt az ellenfelunk legjobbja a kapus (Megyeri, Pecsi, Toth B.) ebbol elobb utobb golok lesznek.

Foleg, ha Krisztofer elkezdi fejre beadni az oldal szabadrugasokat es nem mindenhonnan akar golt loni, illetve ha szolnak fiam-Bencenek, hogy mar nincs eltitltva a jatektol nyugodtan avatkozzon kozbe ha mar a palyan van...   

  

Előzmény: újonc kis Johny (6478)
újonc kis Johny Creative Commons License 4 napja 0 0 6478

Valahogy olyan érzésem van, hogy ha nem esik szét a csapat az utolsó pár percben a lettek ellen nyáron, az egész szezon másképp alakul. De lehet, tévedek.

_raven Creative Commons License 5 napja 0 2 6477

Meskhi, te huje. legalabb ezt tudnad leirni... 

Előzmény: _raven (6473)
_raven Creative Commons License 5 napja 0 0 6476

mar tenyleg csak abban bizom, hogy ezek a birok szandekosan csalnak es nem ennyire gyengek, de a tegnapi gol elotti Katona fejes utan kirugast itelni es a mult heti Varga B. kisargazas ugy gondolom eleg erdekes dontesek voltak. 

_raven Creative Commons License 6 napja 0 2 6475

mondjuk van azert merites abbol boven... :) kapasbol Tajti es a kis-Lisztes neve ugrik be...

de azert mostanra magasan Dzsudzsi viszi a primet, ahogy ma is elhajtotta az osszes cseret, hogy le tudjon ulni az elso szekre, meg nekem is szekunder szegyenerzetem lett... 

 

Előzmény: AP1112 (6474)
AP1112 Creative Commons License 6 napja -1 0 6474

Ha van visszataszító jellemű játékos az nb 1 ben akkor először ez a Bódi ugrik be. Már Kecskeméten is játszotta az agyát, csak akkor még a punk frizurájában, még nyilatkozni nem hallottam de ritka buta lehet

_raven Creative Commons License 6 napja 0 0 6473

Magasra tette a lecet sajat maganak a csapat tavaly. Ovatosnak kell azert lenni, mert ugye akkor is csak a bentmaradas volt a kituzott es realis cel annak a keretnek. Ha most megnezem az idei csapatot, hat nem az jut az eszembe, hogy hu mennyivel erosodtunk azota. sot...

A kupameccs nyilvan csalodas volt, foleg, hogy szinte ugyanugy estunk ki mint tavaly, de a tanulsag szerintem az, hogy az idegenbeli meccsekre valahogy jobban ra kell keszulni mert nagyon keves sikerunk volt ebben a szezonban.

A puskas ellen latszott, hogy meg mindig megvan az a plusz, hogy akar fiatal jatekosokkal is jobban jatszunk, ha az akarati tenyezok rendben vannak, de ezt iden csak otthon tudtuk megmutatni.

 

A maitol nem varok kulonosebb csodat, nem jott jol, hogy a loki zakozott az mtk elle egy hete, most tuti nagyon hajtanak majd.

 

Jovo heten lesz a fontosabb, mert ha ugy alakul akkor a kovesd meccs utan akar meghuzhatjak alattunk a vonalat.

 

Amit talan mashogy csinaltam volna Szabo helyeben iden, hogy tobbet jatszattam volna Palinkast es Meshkit, szerintem tobb golunk lenne. Ertem, hogy Lukacs kozepen akar jatszani, de ez igy most nem mukodik, inkabb a szelre tennem es akar meccs kozben is valtogathatnak a posztokat Krisztoferrel, fiam-Bencevel es Majerrel...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

újonc kis Johny Creative Commons License 2024.04.08 0 0 6472

Főleg a Nyíregy elleni meccs volt a keserű pirula a héten. Nálam ez volt az év mérkőzése, és tökéletesen egyetértek Szabó Pistával, nem volt megfelelő a "beleállás". Mérhetetlenül csalódott vagyok.

 

Az a kemény, hogy a Fölcsút ellen javíthattak volna a srácok egy győzelemmel, és akkor a 4. hely még úgy-ahogy elérhető lett volna. De ott is szétestünk. :( 

 

Mások az elvárások, mint 1 éve. Ma már a 10. hely csalódás. Több volt ebben a szezonban.

újonc kis Johny Creative Commons License 2024.04.04 0 0 6471

Véleményem: stabilnak kell maradni, és hibázni fognak. Ők nem olyan stabilak, mint mi.

 

Plusz minél többet kell birtokolni a labdát, fárasztani kell őket. A KTE játékosai jobb kondiban vannak az én olvasatomban. Akinél kevesebbet van a labda, az jobban fárad, mindig nehezebb kergetni a labdát járató ellenfelet.

Előzmény: _raven (6470)
_raven Creative Commons License 2024.04.04 0 1 6470

Nem volt nagyon nagy elvezet a hetvegi meccs. Foleg a masodik felidoben, amikor bejottek a cserek, utana aztan volt egy 25-30 perc NB2-es szinvonal... 

A pozitivum, a 2 szep golunk volt es volt egy helyzet az elso felidoben amikor a kapusuk hibajabol lehetett volna egy harmadik is, de ott nem volt szerencsenk.

Mara azert az nem jo elojel, hogy tavaly szerintem szinten egy Timar edzette NB2-es csapat ellen estunk ki. Remelem iden nem fogunk...

 

Előzmény: újonc kis Johny (6469)
újonc kis Johny Creative Commons License 2024.04.02 0 0 6469

Ezzel a döntetlennel szép lassan el lehet engedni az európai kupaindulást érő 4. helyet. Én már elengedtem. :) Ahhoz nyerni kellett volna. Most már én is amondó vagyok, jöjjön minden fiatal, virágozzék minden (fiatal) virág!

 

A Magyar Kupát meg persze próbáljuk meg megnyerni, elsőkörben a 4 közé bejutni a Nyíregy ellen. Nem lesz könnyű, az egyszer biztos.

 

Sajnos nem láttam a meccset, milyen volt?

 

Megpróbálok az Újpest elleni idegenbelire kimenni, ha valaki szeretne előtte találkozni, összeülni valahol melegíteni. :)

újonc kis Johny Creative Commons License 2024.03.25 0 0 6468

Mondanám, hogy ha Májer feljavul, de ez a piros lapja elképesztő butaság volt, így még csak rá se számíthat Szabó Pista. Nagyon mérges vagyok Milánra.

Előzmény: _raven (6467)
_raven Creative Commons License 2024.03.22 0 1 6467

Ez talan kicsit sarkos, de abban mindenkepp van igazsaga, hogy naluk a csapatmunka kevesbe jo, de a jatekosok technikai tudasa magasabb. Nalunk a szervezettseg jobb, de sajnos a keret minosege nem az igazi.

Az nem mutat jol, hogy ebben a szezonban egyelore mindket meccset nyertek ellenunk. 

Jo lenne valamit kitalalni es foleg tamadasban javulni, mert neha tenyleg fajdalmas nezni, hogy H.K. egyedul erolkodik...

 

Előzmény: újonc kis Johny (6466)
újonc kis Johny Creative Commons License 2024.03.21 0 0 6466

Kicsit ilyen hatpontos meccsnek érzem a válogatott szünet utáni MTK-mérkőzést. Ti hogy látjátok?

 

Kérdeztem egy MTK-szurkolót, mit gondol. Azt mondja, az MTK nagyon gyenge, de szerinte a Kecskemét is. Meglátjuk. Azért az eddigiek alapján én nem érzem esélytelennek az idegenbeli győzelmet.

_raven Creative Commons License 2024.03.14 0 1 6465

Nem szoktak ezt nagyon kommunikalni, de tenyleg 4-tol 10-ig barmi lehet...

Abbol a szempontbol talan lehetett volna tobb a szezonban, hogy van nehany kvazi ures poszt amit azert illett volna lefedni az ideny soran, es itt elsosorban a jobb oldalunkra gondolok. Sem Nagy K.-t sem Katona B.-t  nem sikerult jol potolni. 

 

Nikitscher kozelgo visszateresenek orulok, de Krisztian ujabb mutetje elkeserito hir... :(

Na de ha majd vege a szezonnak ertekelunk bovebben. 

 

Előzmény: újonc kis Johny (6464)
újonc kis Johny Creative Commons License 2024.03.12 0 0 6464

Ezekkel a ""kötelező"" győzelmekkel nagyon szépen feljöttünk. Kíváncsi leszek, ellenünk sem találja-e a meg a jó formáját a Vidi. Mert ha nem, akkor akár vérmesebb reményeink is lehetnek.

 

Kérdés, mi lesz az új hivatalos célkitűzésben? Tudja valaki?

újonc kis Johny Creative Commons License 2024.03.05 -1 0 6463

A két legnehezebb meccsen túlvagyunk, Paks és Kecskemét. Nincsen semmi vész. Pánik nélkül lehet készülni az egy osztállyal gyengébb ellenfél ellen. Remélhetőleg leküldjük őket a másodosztályba, ahová egyébként véleményem szerint valók.

AP1112 Creative Commons License 2024.03.03 0 0 6462

Megérdemelt Fradi győzelem. Hétvégén remélem a Kisvárdát le tudjuk győzni. 

AP1112 Creative Commons License 2024.03.02 0 1 6461

Kecskeméti focisuli a Groupamába

 

https://youtu.be/G-omYDV_qQg?si=d1p0F3N3wf47vdKx

AP1112 Creative Commons License 2024.03.02 0 0 6460

Áléáléó Hírös város álé álé

 

Gyerekek, verjük meg a Fradit! 

Aauvic Creative Commons License 2024.02.25 0 1 6459

Hohohohooooo…végig ott maradtál ma?

Előzmény: Miller a sör (6453)
újonc kis Johny Creative Commons License 2024.02.19 0 1 6458

Annyira vicces, hogy képes megemlíteni, miközben a támadói töketlenségét kifelejti. :)

 

Nagy győzelem! Ennél szebb évkezdésre aligha lehetett számítani.

 

Kíváncsi leszek a ZTE elleni teljesítményre. Az nagy értékmérő lesz Márton Gáboréknak is, akik még ki se kaptak idén. Lehet, ott befigyel majd az első döntetlen?

Előzmény: AP1112 (6457)
AP1112 Creative Commons License 2024.02.17 0 1 6457

Nagyon úgy néz ki, hogy már megvan a benntmaradás szép volt fiúk.

Géza milyen szar pálya? Indul a busz, Indul a busz! 

Buddy Holly1 Creative Commons License 2024.02.15 0 4 6456

A nagy újpesti tömegdrukker negatív megnyilvánulása, egy általa lesajnáltnak tartott kiscsapat topikjában, csak a mély flusztrálságát igazolja. Bohóc. 

Előzmény: Miller a sör (6453)
_raven Creative Commons License 2024.02.14 -1 5 6455

haha ugy latszik a NER-es csocs eletet ontott a szurkolokba ott... :)

nyilvan nekunk ilyen nincs es biztos ki is fogunk esni elobb-utobb, de a tavalyi evunkben tobb munka es ertek (es orom is) volt mint a ti elmult evtizedetekbe... (fradiveresrol nem is szolva...) :)

 

Előzmény: Miller a sör (6453)
újonc kis Johny Creative Commons License 2024.02.14 0 1 6454

Ezért volt értelme idejönnie, Mister.

Előzmény: Miller a sör (6453)
Miller a sör Creative Commons License 2024.02.13 -10 0 6453

Nincs minden nap karácsony.... Tavaly volt egy meglepetés, kifutott eredmény, ezt jól rakjátok el mert ilyen sem lesz többet, kb jövőre fogtok kiesni és 15 évre megint eltűntök. Amúgy ezt a nemzetközit miért várjátok annyira megmozgatott vagy 1500 embert :-)

Előzmény: újonc kis Johny (6452)
újonc kis Johny Creative Commons License 2024.02.13 0 1 6452

Semmi gond nincs! Leporolni magunkat, és jó játékkal előrukkolni az Újpest ellen. Akár az 5. helyre is felugorhatnánk! Nem szabad elfelejteni, hogy a 9. helyen teleltünk. Ehhez képest ez a 2 győzelem, 1 vereség (az is a lista vezető ellen) teljesen rendben van. Ha a másik lila csapatot elkapjuk, újra ott fogunk csüngeni az európai kupát érő helyek alatt néhány ponttal.

AP1112 Creative Commons License 2024.02.11 0 0 6451

Jól játszunk eddig Pakson 

újonc kis Johny Creative Commons License 2024.02.09 0 0 6450

Le a kalappal!

 

Nagyon aggódtam. Főleg, mikor bekaptuk az elsőt. A másodikról nem is beszélve. Szerencsére érvénytelenítették.

 

Kivételesen nem értek egyet Szabó Istvánnal, szerintem a DVTK kerete jelentősen erősebb a Kecskeméténél. Ő ugye azt mondta a meccs előtt, hogy egyenlő erők küzdelmét várja. 

 

Így kell 2 forduló alatt fellépni 2 pozíciót! Zsótér egy gép. Szűcs Kornél hogy beköszönt volt kenyéradójának!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!