Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sateurope 2012. márc. 30. Creative Commons License 19

sziasztok

x264 (mp4) video fájlnál az srt felirat nem jelenik meg, előtte mindig át kell konvertálnom a videót divx vagy xvid codec-el

a legújabb klcodec és cccp-vel sem.

van valami megoldás erre?

Köszi

sat

zoliz 2002. jan. 8. Creative Commons License 18
szvsz a divx WMA audio a divx 3.11 alpha (vagy 3.x) része (szintén hack), a v2-ről nem tudok.
az audio codec-ek között látod felsorolva, hogy divx audio, ha a 3.x verziószámú divx van fenn. Annyit tudni még róla, hogy állitólag nem tökéletes az audio hack, és magasabb bitrátáknál korlátozott a használhatósága.
szóval, szvsz, ha felteszel egy hármas divxet, a négyeset pedig lepöccinted a hármas-tartalmak lejátszásáról, akkor menni kék a dolognak.

én sose használom.

üdv.

z.

Előzmény: Polltroy (17)
Polltroy 2002. jan. 4. Creative Commons License 17
Hello Nagyharang!

DivX WMA Audio V2
Ez lenne az az audio codec, amit valószínűleg neked is le kellene töltened.
A probléma már csak az, hogy én hetek óta próbálkozom vele, hogy valahonnan megszerezzem, de nem megy. Még sehol sem találtam.
Viszont:
Van egy olyan fullcodec install progim, ami rengeteg (kb 10-12) codecet felrak egyszerre, és ez tudja ennek a hangját fordítani. Csak sajnos ezzel nagyon sok jó, újabb divx-es film akadhat. Nem tudom neked milyen gép-konfig-od van, de az én pII-es, 633MHZ-es gépemen nagyon komoly akadásokat okoz. Ezért le is szedtem, és ismét nem megy az a 2-3 film, amihez ez a DivX WMA Audio V2 kellene. Szóval ez van, remélem valamit azért segítettem. Ha tovább tudsz így haladni, akkor szólj! Hátha te találsz vhol ilyen codecet.
Ja, ez a full micsoda a dividix.com-on van.

Előzmény: Nagyharang (16)
Nagyharang 2001. szept. 18. Creative Commons License 16
UDMA engedélyezve van ? jobb ötletem nincs.

Ja és akinek CODEC kell itt talál egy ALL IN ONE filét (codec.exe), ami mindent feltesz .... :

http://dividix.online.fr

csá
bing-bang

Előzmény: DanCorleone (15)
DanCorleone 2001. szept. 18. Creative Commons License 15
Segítség SEGÍÍTSÉG!!!

Nagy bajban vagyok. Van egy PC:

ASUS 7100 magic (TV OUT)
Intel PIII 600
SB Live
Creative DVD
TEAC CD RW
Leadtec TV
Soltek alaplap
128Mb RAM
CHELLO

Win98
Power DVD

és akadozik a DVD lejátszás.
Miért???

Ja és rádiós egér/bill.

Lehet, hogy azért?

A procit is cseréltem már, a DVD-t is (RICOH DVD CD RW-ről), 64- ről 128 lett a RAM az elérhető összes DVD playert is kipróbáltam mégis ugyan úgy akadozik a lejátszás...

Azárt írtam le mindent, mert talán Ti tudtok valami ütközésről, vagy valami valamiről.

Nagyharang 2001. szept. 18. Creative Commons License 14
Szevasztok
Minap próbáltam egy DivX kódolt AVI filmet nézni, de hiányzik hozzá vmilyen hang codec. Eddig azt hittem már mindegyiket sikerült megszereznem, de ez vmi új lehet. De melyik ?? A MediaPlayer próbál tölteni a netröl de nem sikerül neki.
köszi a segítséget
mr_ricsi 2001. júl. 20. Creative Commons License 13
Gduda:
Azt -ugye- tudod, hogy a videokártyád kimenetét nem a TV antenna-bemenetével, hanem az AV csatlakozóval(általában Euroscart) kell összedugnod?
Előzmény: gduda (10)
wga 2001. júl. 20. Creative Commons License 12
Talán azért nem szólal meg, mert a TV kimenet csak képet ad. Próbáld meg, hogy a hangkártyárol jön-e hang.... (jönnie kell....)
Előzmény: gduda (10)
TiPLi 2001. júl. 20. Creative Commons License 11
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy nem tudja-e véletlenül valaki, hogy milyen progit/codecet kell feltenni ahhoz, hogy több alkalmazás is tudja használni egyszerre a hangkártyát (vagy mondjuk két Winamp tudjon szólni egyszerre). Win2K alatt tudom, hogy van ilyen alapból (én Win98-at használok), de ehhez is tuti van valami ilyesmi codec, régebben egyszer felraktam valami programot ami lehetővé tette ezt. A baj csak az hogy nem tudom mi volt az.

gduda 2001. júl. 17. Creative Commons License 10
Sziasztok
Szeretnék valakitől érdeklődni hogy az assus 7700-as videokártyám tv kimenete miért nem szólal meg? Mit kell beállitanom hogy a felvett AVI fájt a TV képernyőjén is tudjam nézni. Ha valaki tud kérem segitsem ,kezdő vagyok.
Gabika 2001. jún. 13. Creative Commons License 9
A MPEG-2 filét vagy m2v kiterjesztésű filét a PowerDVD 3.0 lejátsza...
Thas 2001. jún. 10. Creative Commons License 8
Hali Toit!

Nekem a Media Player automatikusan letöltötte hozzá a codec-et, bár az is igaz, hogy előtte se kép se hang nem volt.
A Microsoft honlapján biztosan van hozzá codec.

Üdv.: Thas

Előzmény: Toit (7)
Toit 2001. jún. 10. Creative Commons License 7
Sziasztok!

Tudnatok nekem segiteni abban, hogy honnan lehet leszedni a *.wmv fajlokhoz codec-et?
Amikor elinditok egy ilyen fajlt bejon a Media Player es csak fekete kepet latok meg hallom a hangot, de semmi tobb.

koszonom

Toit

akoel1 2001. jún. 2. Creative Commons License 6
Sziasztok
Lehet, hogy hulyeseget kerdezek, de letezik Windows ala mpeg2 codec???
Mert hogy az a problemam, hogy a VirtualDub nem hajlando beolvasni a megrippelt dvd fajlokat. Arra gondoltam, hogy talan azert mert nincs megfelelo codec installalva. Viszont egy allo napig kerestem a neten es semmit nem talaltam.
Ha tudna valaki egy olyan programot, ami kepes dvd fajlt (rippelt) trimmerelni, akkor az is sokat segitane.
koszi
Abszolút Nulla 2001. máj. 7. Creative Commons License 5
Mert "hfer"-t írtál "href" helyett, amúgy jó volt.:-)
Előzmény: Bütyök (3)
tarp 2001. máj. 7. Creative Commons License 4
Köszi, leszedtem :)
Előzmény: Bütyök (3)
Bütyök 2001. máj. 3. Creative Commons License 3
http://www.extra.hu/butyok/divx_311alpha.exe

Ez a cím!

(Nem tudom a link miért nem müxik?!)

Előzmény: Bütyök (2)
Bütyök 2001. máj. 3. Creative Commons License 2
Néhány film megnézését elősegíti: Divx_311Alpha.exe
tarp 2001. máj. 2. Creative Commons License 1
Köszi szépen, most már egy kicsit világosabb a kép. Megpróbálom ezeket felnyomatni.
Előzmény: F14A Tomcat (0)
F14A Tomcat 2001. ápr. 28. Creative Commons License 0
Erre leginkább csak az a válasz, hogy: JUJJ!!!
A probléma lényege ugyanis abban van, hogy MINDEN codec és player jó valamilyen célra. Ha tehát azt szeretnéd, hogy a géped MINDENT lejátsszon, akkor az ÖSSZES codec-et fel kell tenned! Azonban "normális" esetben az ember általában megelégszik a következő plusszokkal (a WinME mellé). DivX v4, QuickTime4, Realplayer v8, és egy szabadon választott DVD lejátszó. (Mondjuk PowerDVD 3). Ennyivel (meg amit a ME már fejből tud) általában a fellelhető anyagok jó 90%-át le lehet játszani!
A lejátszó progikat egyébként (tapasztalatom szerint) kár "halmozni". A ME Mediaplayer 7-e (plusz a netről levadászható upgrade) gyakorlatilag egy DivX-el kiegészitve tudja a következőket: MPEG-I, AVI, WAV, MP3. A DivX codec-el már alkalmas a CDre "lopott" DVD-ről származó filmek lejátszására is. Ezzel a zenei és videokinálat kb. 40%-át már sikerült is lefedni.
A "maradék" pedig a QuickTime amely a PC és a Mac "közös nyelve", valamint az internetes formátumokból legelterjedtebb RealMedia. Ezekhez kell saját lejátszó + a DVD-hez. A többi nagyon kevés számú és elég egyedi formátum. Vagy már "kiment a divatból" mint a Vivo.
Előzmény: tarp (-)
tarp 2001. ápr. 27. Creative Commons License topiknyitó
Tisztelt fórumos társaim!

A bőség zavarával küzdve kérnék segítséget. A dvd.box.sk-ról, meg még számos helyről töltöttem le vagy 1000 féle lejátszót, és codec-et. MPEG, MPEG4, MP3, DIVX, GDIVX, TWin Player, Cinemapak, miegymás, free és crk egyaránt. Óvakodtam azonban attól, hogy e kusza egyveleget egy az egyben feltegyem a gépemre, ám van olyan formátumú filmem, amit csak nézni lehet, aztán van olyan, amit csak hallgatni, mert a kép nem jön. Szóval én azt szeretném, ha valaki összefoglalná nekem, hogy miből mit érdemes feltenni, milyen lejátszókat, és milyen codec-eket kell tartanom a gépemen, hogy minden, manapság előforduló formátumú filmet/zenét élvezhető módon le tudjak játszani a gépemen, ahol angol WIN ME liheg.
Akinek tapasztalata van, tegye itt közkinccsé.
Hozzászólásaitok özönét előre is köszönöm.