Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

sateurope 2012.03.30 06:45:31 © 19

sziasztok

x264 (mp4) video fájlnál az srt felirat nem jelenik meg, előtte mindig át kell konvertálnom a videót divx vagy xvid codec-el

a legújabb klcodec és cccp-vel sem.

van valami megoldás erre?

Köszi

sat

zoliz 2002.01.08 16:20:13 © 18
szvsz a divx WMA audio a divx 3.11 alpha (vagy 3.x) része (szintén hack), a v2-ről nem tudok.
az audio codec-ek között látod felsorolva, hogy divx audio, ha a 3.x verziószámú divx van fenn. Annyit tudni még róla, hogy állitólag nem tökéletes az audio hack, és magasabb bitrátáknál korlátozott a használhatósága.
szóval, szvsz, ha felteszel egy hármas divxet, a négyeset pedig lepöccinted a hármas-tartalmak lejátszásáról, akkor menni kék a dolognak.

én sose használom.

üdv.

z.

Előzmény: Polltroy (17)
Polltroy 2002.01.04 17:02:18 © 17
Hello Nagyharang!

DivX WMA Audio V2
Ez lenne az az audio codec, amit valószínűleg neked is le kellene töltened.
A probléma már csak az, hogy én hetek óta próbálkozom vele, hogy valahonnan megszerezzem, de nem megy. Még sehol sem találtam.
Viszont:
Van egy olyan fullcodec install progim, ami rengeteg (kb 10-12) codecet felrak egyszerre, és ez tudja ennek a hangját fordítani. Csak sajnos ezzel nagyon sok jó, újabb divx-es film akadhat. Nem tudom neked milyen gép-konfig-od van, de az én pII-es, 633MHZ-es gépemen nagyon komoly akadásokat okoz. Ezért le is szedtem, és ismét nem megy az a 2-3 film, amihez ez a DivX WMA Audio V2 kellene. Szóval ez van, remélem valamit azért segítettem. Ha tovább tudsz így haladni, akkor szólj! Hátha te találsz vhol ilyen codecet.
Ja, ez a full micsoda a dividix.com-on van.

Előzmény: Nagyharang (16)
Nagyharang 2001.09.18 14:55:05 © 16
UDMA engedélyezve van ? jobb ötletem nincs.

Ja és akinek CODEC kell itt talál egy ALL IN ONE filét (codec.exe), ami mindent feltesz .... :

http://dividix.online.fr

csá
bing-bang

Előzmény: DanCorleone (15)
DanCorleone 2001.09.18 12:08:49 © 15
Segítség SEGÍÍTSÉG!!!

Nagy bajban vagyok. Van egy PC:

ASUS 7100 magic (TV OUT)
Intel PIII 600
SB Live
Creative DVD
TEAC CD RW
Leadtec TV
Soltek alaplap
128Mb RAM
CHELLO

Win98
Power DVD

és akadozik a DVD lejátszás.
Miért???

Ja és rádiós egér/bill.

Lehet, hogy azért?

A procit is cseréltem már, a DVD-t is (RICOH DVD CD RW-ről), 64- ről 128 lett a RAM az elérhető összes DVD playert is kipróbáltam mégis ugyan úgy akadozik a lejátszás...

Azárt írtam le mindent, mert talán Ti tudtok valami ütközésről, vagy valami valamiről.

Nagyharang 2001.09.18 10:30:29 © 14
Szevasztok
Minap próbáltam egy DivX kódolt AVI filmet nézni, de hiányzik hozzá vmilyen hang codec. Eddig azt hittem már mindegyiket sikerült megszereznem, de ez vmi új lehet. De melyik ?? A MediaPlayer próbál tölteni a netröl de nem sikerül neki.
köszi a segítséget
mr_ricsi 2001.07.20 10:24:38 © 13
Gduda:
Azt -ugye- tudod, hogy a videokártyád kimenetét nem a TV antenna-bemenetével, hanem az AV csatlakozóval(általában Euroscart) kell összedugnod?
Előzmény: gduda (10)
wga 2001.07.20 10:22:11 © 12
Talán azért nem szólal meg, mert a TV kimenet csak képet ad. Próbáld meg, hogy a hangkártyárol jön-e hang.... (jönnie kell....)
Előzmény: gduda (10)
TiPLi 2001.07.20 00:51:12 © 11
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy nem tudja-e véletlenül valaki, hogy milyen progit/codecet kell feltenni ahhoz, hogy több alkalmazás is tudja használni egyszerre a hangkártyát (vagy mondjuk két Winamp tudjon szólni egyszerre). Win2K alatt tudom, hogy van ilyen alapból (én Win98-at használok), de ehhez is tuti van valami ilyesmi codec, régebben egyszer felraktam valami programot ami lehetővé tette ezt. A baj csak az hogy nem tudom mi volt az.

gduda 2001.07.17 14:45:21 © 10
Sziasztok
Szeretnék valakitől érdeklődni hogy az assus 7700-as videokártyám tv kimenete miért nem szólal meg? Mit kell beállitanom hogy a felvett AVI fájt a TV képernyőjén is tudjam nézni. Ha valaki tud kérem segitsem ,kezdő vagyok.
Gabika 2001.06.13 19:13:56 © 9
A MPEG-2 filét vagy m2v kiterjesztésű filét a PowerDVD 3.0 lejátsza...
Thas 2001.06.10 22:21:09 © 8
Hali Toit!

Nekem a Media Player automatikusan letöltötte hozzá a codec-et, bár az is igaz, hogy előtte se kép se hang nem volt.
A Microsoft honlapján biztosan van hozzá codec.

Üdv.: Thas

Előzmény: Toit (7)
Toit 2001.06.10 16:21:33 © 7
Sziasztok!

Tudnatok nekem segiteni abban, hogy honnan lehet leszedni a *.wmv fajlokhoz codec-et?
Amikor elinditok egy ilyen fajlt bejon a Media Player es csak fekete kepet latok meg hallom a hangot, de semmi tobb.

koszonom

Toit

akoel1 2001.06.02 01:50:47 © 6
Sziasztok
Lehet, hogy hulyeseget kerdezek, de letezik Windows ala mpeg2 codec???
Mert hogy az a problemam, hogy a VirtualDub nem hajlando beolvasni a megrippelt dvd fajlokat. Arra gondoltam, hogy talan azert mert nincs megfelelo codec installalva. Viszont egy allo napig kerestem a neten es semmit nem talaltam.
Ha tudna valaki egy olyan programot, ami kepes dvd fajlt (rippelt) trimmerelni, akkor az is sokat segitane.
koszi
Abszolút Nulla 2001.05.07 22:12:18 © 5
Mert "hfer"-t írtál "href" helyett, amúgy jó volt.:-)
Előzmény: Bütyök (3)
tarp 2001.05.07 15:02:18 © 4
Köszi, leszedtem :)
Előzmény: Bütyök (3)
Bütyök 2001.05.03 21:18:29 © 3
http://www.extra.hu/butyok/divx_311alpha.exe

Ez a cím!

(Nem tudom a link miért nem müxik?!)

Előzmény: Bütyök (2)
Bütyök 2001.05.03 21:15:31 © 2
Néhány film megnézését elősegíti: Divx_311Alpha.exe
tarp 2001.05.02 09:42:20 © 1
Köszi szépen, most már egy kicsit világosabb a kép. Megpróbálom ezeket felnyomatni.
Előzmény: F14A Tomcat (0)
F14A Tomcat 2001.04.28 00:51:47 © 0
Erre leginkább csak az a válasz, hogy: JUJJ!!!
A probléma lényege ugyanis abban van, hogy MINDEN codec és player jó valamilyen célra. Ha tehát azt szeretnéd, hogy a géped MINDENT lejátsszon, akkor az ÖSSZES codec-et fel kell tenned! Azonban "normális" esetben az ember általában megelégszik a következő plusszokkal (a WinME mellé). DivX v4, QuickTime4, Realplayer v8, és egy szabadon választott DVD lejátszó. (Mondjuk PowerDVD 3). Ennyivel (meg amit a ME már fejből tud) általában a fellelhető anyagok jó 90%-át le lehet játszani!
A lejátszó progikat egyébként (tapasztalatom szerint) kár "halmozni". A ME Mediaplayer 7-e (plusz a netről levadászható upgrade) gyakorlatilag egy DivX-el kiegészitve tudja a következőket: MPEG-I, AVI, WAV, MP3. A DivX codec-el már alkalmas a CDre "lopott" DVD-ről származó filmek lejátszására is. Ezzel a zenei és videokinálat kb. 40%-át már sikerült is lefedni.
A "maradék" pedig a QuickTime amely a PC és a Mac "közös nyelve", valamint az internetes formátumokból legelterjedtebb RealMedia. Ezekhez kell saját lejátszó + a DVD-hez. A többi nagyon kevés számú és elég egyedi formátum. Vagy már "kiment a divatból" mint a Vivo.
Előzmény: tarp (-)
tarp 2001.04.27 10:08:15 © topiknyitó
Tisztelt fórumos társaim!

A bőség zavarával küzdve kérnék segítséget. A dvd.box.sk-ról, meg még számos helyről töltöttem le vagy 1000 féle lejátszót, és codec-et. MPEG, MPEG4, MP3, DIVX, GDIVX, TWin Player, Cinemapak, miegymás, free és crk egyaránt. Óvakodtam azonban attól, hogy e kusza egyveleget egy az egyben feltegyem a gépemre, ám van olyan formátumú filmem, amit csak nézni lehet, aztán van olyan, amit csak hallgatni, mert a kép nem jön. Szóval én azt szeretném, ha valaki összefoglalná nekem, hogy miből mit érdemes feltenni, milyen lejátszókat, és milyen codec-eket kell tartanom a gépemen, hogy minden, manapság előforduló formátumú filmet/zenét élvezhető módon le tudjak játszani a gépemen, ahol angol WIN ME liheg.
Akinek tapasztalata van, tegye itt közkinccsé.
Hozzászólásaitok özönét előre is köszönöm.