Keresés

Részletes keresés

Évi Jacsó Creative Commons License 2015.07.17 0 0 2776

Szia én szívesen átvenném tölled ha meg vannak még.

Előzmény: Ddoooooo (2775)
Ddoooooo Creative Commons License 2015.07.10 0 0 2775

Senki nem kéri oket??? Sürgős!!

Ddoooooo Creative Commons License 2015.07.09 0 0 2774

Az egerek Bp-n vannak...

Ddoooooo Creative Commons License 2015.07.09 0 0 2773

Sajnos nálunk menniük kell a lányaim 2 fiú egerenek, Az uj lakadunkba nem lehet oket vinni:(:(10 hónaposak, fehér es zsemle színűek, piros a szemük. Nagyon összeszoktak, csak párban adom oket, akar ketreccel egyutt. Sürgős!!!! A jovo heten le tudom oket küldeni akar Baranyaba is (nem Pecs)

email: csitticsatti@gmail.com

b.adrii Creative Commons License 2015.07.09 0 0 2772

Sziasztok!

Engem érdekelnének az egérkét színre való tekintet nélkül :)

Budapesten ha lehet. 

 

Előre is köszi

 

14 mongi Creative Commons License 2015.06.24 0 0 2771

Szia!

 

Mennyire kőbevésett paraméter a különböző szín?

Előzmény: Honey80 (2769)
14 mongi Creative Commons License 2015.06.23 0 0 2770

Az enyémek mind aranyszínűek és budapestiek.

Előzmény: 14 mongi (2768)
Honey80 Creative Commons License 2015.06.22 0 0 2769

Sziasztok!

 

Pécsen élünk és két kisfiamnak keresünk mongol futóegereke

t.

Sajnos egyik kisállatkereskedő sem tudta beszerezni :(

 

Két kisfiú egeret szeretnénk különböző színűeket, fekete szeműeket.

 

Ha tudtok bárkit, aki árul/tenyészt stb, kérlek írjatok!

 

Köszi!

14 mongi Creative Commons License 2015.06.19 0 0 2768

Sziasztok!

 

Április 25-én, illetve május 30-án született mondol futóegereimnek keresek gondos gazdit.

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.20 0 0 2767

Szia! Én most szeretném eladni az egyik szaporulatot. Fekte kisfiú és kislány, testvérek, a fiú épp ma lett ivartalanítva, tehát nem lesznek kölykeik, nyugodtan együtt tarthatók. 4 hónaposak. Ha érdekel, hívj bátran! A számom: 0620 5266979 Anita

Előzmény: Törölt nick (2766)
Törölt nick Creative Commons License 2015.05.17 0 0 2766

Sziasztok, 

a kisfiamnak szeretnénk mongol futóegeret vásárolni, a neten sehol sem találom, hogy hol lehet ezt megtenni.

Tudnátok segíteni, hogy hol? Budapesten élünk.

 

előre is köszönöm!

 

 

CsipkeRó Creative Commons License 2014.07.11 0 0 2765

Kedves Hicudzsi!

S.O.S. Mongol futóegér lányokat keresek Keszthely környékéről. Ha tudsz némi infót, szívesen fogadnám.

Előzmény: Hicudzsi (2764)
Hicudzsi Creative Commons License 2014.05.26 0 0 2764

Ez meg csak egy altalanos jotanacs az idetevedoknek.

Korabban paran irtak, hogy nyugodtan kapjatok el az egereket a farkuknal fogva. Ez nem igy van.

 

Az egereket NEM SZABAD a farkuknal fogva elkapni. Egyreszt fajdalmas nekik, masreszt leszakadhat a bor a farokrol, majd a csonk leszarad, nem fog ujranoni. A kisegernek ujra meg kell tanulnia a farka nelkul egyensulyozni nem beszelve a felesleges fajdalomrol aminek igy kiteszitek. 

Utana pedig kezelest es elkulonitest igenyel mig meg nem gyogyul.

 

Amig nem szoknak kezhez es nem jonnek oda maguktol hozzad, addig mindig ket tenyerrel kell elkapni oket.  Ovatosan raboritod a ket osszetett tenyeredet majd lassan alul osszezarod, hogy ne szokjon ki az eger majd felul meg szetnyitod szinten lassan, ovatosan.

 

Szivesen lefotozom a folyamatot, hanem ertitek pontosan mire gondolok. 

 

Kerlek titeket ovatosan banjatok ezekkel a kicsi allatokkal. 

 

Hicudzsi Creative Commons License 2014.05.26 0 0 2763

Szia Kitti!

Latom mar tobb mint egy honapja irtal ide, remelem a tanacsaim meg nem kestek el.


Kezdo futoegertarto vagy, igy semmikeppen nem tanacsolnam, hogy tenyesztessel kezdjed. A sebek verekedes jelei lehetnek elsosorban, ilyenkor erdemes elvalasztani egymastol az egereket. Jobb, mintha egyutt maradnak es esetleg az erosebb eletveszelyesen megsebesiti ismet a masikat. 

A labukkal dobolas azt jelenti tobbnyire, hogy veszelyt ereznek. Parzas utan altalaban csak a him szokott dobogni.

Meg kell figyelned oket, hogy tudd eppen miert dobolnak. 

 

 

Ha meg nem lettek kicsinyeik, mindenkeppen azt javasolnam, hogy inkabb tartsd oket kulon es szerezz be nekik azonos nemu tarsat, ne legyen szaporulat. Ha mar jol ismered az egerkeidet, a viselkedesuket es tudsz a szaporulatnak megbizhato gazdit talalni, akkor szaporitsd oket.
Hiaba kicsi allatok es egyszerunek tunik a tartasuk, sok figyelmet es gondoskodast igenyelnek. 

 

Sok sikert az egerkek tartasahoz. Kerdezz nyugodtan!

 

Előzmény: Kitti1991 (2762)
Kitti1991 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 2762

Sziasztok!

 

Múlthéten állatkereskedésből vettem két felnőtt mongol futóegeret, mert nagyon megtetszettek, viszont még sosem volt ilyen kisállatom. Ma el is kezdtek párosodni, viszont ahogy elnézem a nőstény mongim a farka két oldalán vérzik, vagy legalábbis ott van két vérfoltocska. Aggódom, hogy esetleg a fiú nem fogja-e őt bántani, valamint hogy mitől vérezhet neki ott. De ettől függetlenül hagyja magát a fiúnak és mind a ketten bőszen dobolnak a lábukkal. A kérdésem az lenne, hogy normális a vérzés? És ha nem, akkor mit csináljak velük? Mert ugye szétszedni nem nagyon szeretném őket, nehogy elidegenedjenek egymástól.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

Kitti

Kitti1991 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 2761

Sziasztok!

Múlt hét kedden vettem két mongol futóegeret, egy fiút és egy lányt, viszont ők már nem kölykök, mert ma elkezdtek párosodni. És van egy olyan kis gondom, hogy a nőstény egerem vérzik, a fiú egerem viszont folyamatosan próbálkozik. Esetleg ha ez az első alkalma a nőstény egeremnek normális ha vérzik? Már minden oldalt végigböngésztem a párosodásukról, minden normális kerékvágásban halad, dobolnak a lábukkal mind a ketten megállás nélkül, viszont a vérzés aggaszt és nem tudom mit tegyek.

Valaki esetleg tudna segíteni? Most először vannak egereim és nem akarom, hogy baja essen a nősténynek a vérzés miatt.

 

Előre is köszönöm a segítségeteket!

 

Kitti

Szandii90 Creative Commons License 2013.05.07 0 0 2760

Helló! Milyen színűek a kölykök? Nekem 2, egynemű egér kellene ha így is elvihetők. 

Előzmény: mortam2 (2759)
mortam2 Creative Commons License 2013.05.07 0 0 2759

Sziasztok

 

Mongol futóegér kölykök/5 db/ ingyen elvihetők siófokról van továbbá 3 kifejlett nőstény szintén ingyen elvihetőek. 705524686

Soev29 Creative Commons License 2012.12.29 0 0 2758

December 28-án született mongol futóegerek eladók.

Fehér anyától és zsemle színű apától.

Világos barna színűek lesznek fehér pocakkal.

Nagyon édesek.

Február közepén elvihető.

Jumi72 Creative Commons License 2012.12.22 0 0 2757

Sziasztok! Pécs környékén keresnék lány mongi mellé társnak egy szintén lány (fiatal) mongit. Sajnos a barátja elhunyt. jumi1@index.hu címre írjon aki tud segíteni. Köszönöm.

linfury Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2756

A két lány Dió és Mogyoró ... csak félreérthető volt :)

Előzmény: linfury (2755)
linfury Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2755

Mogyoró:

A két lány:

 

Előzmény: linfury (2754)
linfury Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2754

Egyébként érdekes ez a kaparás dolog ... nekem azt mondták anno, hogy hiba volt a ketrec, mert rágni fogják a rácsot ... viszont amióta ketrecben vannak, azóta sem a rácsot nem rágják, sem a sarkot nem kaparják olyan intenzíven ... Én egyébként földet használok (terráriumba valót), nem forgácsot, mert azt nagyon kaparták:

Itt laknak ... még forgáccsal:

 

linfury Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2753

Én csak kereskedésben láttam újszülöttes mongikat ... azok is ezt csinálták :)

Viszont nem kell nagyon óvatoskodni velük ... ha aggódsz értük, gumikesztűben össze is pakolgathatod őket 2-3 nap elteltével egy helyre ... úgy tudom, ők nem bántják a piciket ... egymásét sem ...

Előzmény: Mr GGaboca (2751)
kis füli Creative Commons License 2012.06.07 0 0 2752

 

Szia!

Ahogy neked is, valószínűleg neki is új a helyzet, ezért pakolássza össze-vissza a kölyköket. Tegyél be neki valamilyen fészeknek jó anyagot (széna, papírtörlő,...), nem tudom, hogy most van-e fészke, de ezekből majd összerakhat egy kényelmeset, ahol biztonságban tudhatja őket. Egyébként meg elég laza állatok babanevelés szempontjából. :) Gyakran lépkednek rájuk, költöztetik őket. De azért nem árt, ha meg is komolyodnak néha... Azért foglalkozik velük rendesen, eteti őket? Hány pici lehet? Milyen színűek a szülők? :)

Előzmény: Mr GGaboca (2751)
Mr GGaboca Creative Commons License 2012.06.06 0 0 2751

Sziasztok! 

 

Nekem ma kölykezett le a mongim. 

Ez az első almom. Nem nyúlok be hozzájuk, nem piszkálom őket. 

A kaját is úgy adtam be, hogy a lehető legmesszebb legyek, és csak magasról beszórtam a magokat. 

 

És elég furi számomra a viselkedése. 

A piciket lökdösi össze-vissza. Egyik sarokból a másikba. 

Egyszer szerte szét hagyja őket, aztán össze egy kupacba. 

Aztán elássa őket a forgács alá. 

Közben órák óta kaparja veszettül az üveget, ahogy szokta. 

 

A kérdésem az lenne, hogy ez normális viselkedés? 

Ez a pakolászása? 

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.04 0 0 2750

sziasztok!

 

szeretnék befogadni egy kb 2,5 éves mongol futóegér fiút, a meglévő mellé társnak. ha tudtok gazdira váró egérkét, kérlek jelezzétek. 

 

(csak fiú érdekel, főleg budapesten. )

 

timi

linfury Creative Commons License 2012.02.26 0 0 2749

Hát ... szerintem, amikor már kijönnek a fészekből ... Bár, én láttam olyat, hogy valaki kiszedegette az újszülöttet is ... asszem ők nem bántják a pirinyókat ilyen esetben

Előzmény: Petiopel (2748)
Petiopel Creative Commons License 2012.02.23 0 0 2748

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a piciket hány napos koruktól lehet kivenni?

mimi7575&Lara Creative Commons License 2012.01.02 0 0 2747

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!