Keresés

Részletes keresés

dekle89 Creative Commons License 2006.02.01 0 0 24

Ha kötöszködni akarsz, akkor menj ki az utcára és a villanyoszlopba kössél bele, ne a szlovén rendőrökbe! És ezt a mesét valamelyik szlovén fórumban is előadtad? Mert ha nem, akkor szívesen segítek neked ezt az egészet a szlovéneknek interpretálni - ka, bocsi az itteni gyengébbek kedvéért: a szovéneknek elmondani, vagy sokkal inkább elmesélni. Kíváncsi vagyok, h hők mit szólnának ehhez... bizti ők is abszolut egyetértenének veled! De csak olyan mértékben, mint én!

Ja, és ha gondolod, akkor szívesen keresek neked egy pszihiátert, csak szólj!

 

Zelo hvala, h végig hallgattatok!

 

Nasvidenje!

Előzmény: raba (-)
raba Creative Commons License 2001.05.03 0 0 23
Vagy starquake-nek a polgári neve Gojko Mitits!

raba mester

Előzmény: X polgártárs (22)
X polgártárs Creative Commons License 2001.05.03 0 0 22
valoszinuleg agymosast is alkalmaznak a rendorok, persze lehet, h a lyol bevalt jegcsakany volt a polgartarsra ilyen hatassal!
Előzmény: Törölt nick (20)
csabor Creative Commons License 2001.04.29 0 0 21
Két húszéves F16-os lerendezné a vitát.
Oszt mehetnének a T34-sek!(azok beszélnek szlovénül)
Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.28 0 0 20
Csak egyet tudok erteni veled. Sajnos a forumban szolaszabadsag van, es ezert az olyan raba felek is szohoz jutnak, akiket lathatoan nem engedtek a tobbiek fogocskazni gyerekkoraban.

En is rengeteget jartam Szloveniaba, sot par honapig eltem is ott (Mariborban), leven hogy odavalosi volt a menyasszonyom, es teljesen joban van mindenki a magyarokkal.

Nem tudom raba miert csinalja azt amit csinal, de gondolom vagy nem egeszen szazas a srac, vagy egyszeruen itt probal kitunni egeszen hianyos tudasaval, es szobahomersekletu iq-javal.

Szal raba, vedd mar eszre, hogy egyaltalan nem vagy vicces, hanem inkabb egyszeruen csak szanalmas.

Es en iden nyaron is a szloven tengerpartra megyek nyaralni, akkor is ha az agyremedben levo rendorok fejbelonek.

Előzmény: Qqberci (19)
Qqberci Creative Commons License 2001.04.28 0 0 19
Gyerekek, lehet, hogy én egy fa(sz)fej vagyok és nem értem a humort, de tényleg sokat járok Szlovéniába, nem tudok szlovénül, és ennek ellenérenagyon jó véleménnyel vagyok róluk. Celjébe szoktam járni meg néha Ljubljanába vagy Mariborba. Pincénél szoktam átmenni a határon, Csente, Völgyfalu, Hosszaúfalu, Lendva, Gyertyános felé megyek le Ptujig, aztán rá az autópályára. Barátságosak, ha meghallják a magyar szót és észreveszik, hogy nem értem a szlovént, a határhoz közeli részen szót értenek magyarul, egyszóval tényleg jók a benyomásaim.

Lehet, hogy Rabát felnégyelve felakasztották és négyszer főbelőték (negyedenként) valamint utána seggbekúrták, de amíg ez nem dokumentált, addig talán nem kellene b@szogatni a szomszédunkat.

náVTSi Creative Commons License 2001.04.28 0 0 18
raba
Ha már a pontosság a téma...
Hivatalosnak tűnő források szerint Szlovénia fővárosa Ljubljana, így, két l-lel.
Csokis Creative Commons License 2001.04.28 0 0 17
Gondolod? Engem gyikka valtoztattak.
.
.
.
.
De mar elmult!
Előzmény: Qqberci (10)
raba Creative Commons License 2001.04.27 0 0 16
Okostojás!
Szolévia???

1. Na minindegy Én a topic elején leszögeztem, hogy Szlovéniáról van szó (a te kedvedért:nem véletlenül!).
2. A topic címe is sejteti, hogy Szlovéniáról van szó, és szerintem Ljubjana nem igazán Szlovákiában van.)) Én itt végig a Ljubjanai rendőrök brutalitásáról beszélek, ők pedig kimondottan szlovének, nem pedig szlovákok!
3. A szlovákokkal semmi bajom, király a sztrapijuk!

raba mester

ui.: te biztos, Vlade Bercovits (nyugalmazott rendőrtiszt) vagy Ljubjanából, a retegés városából, és arra vársz, hogy a pozitív véleményeddel városodba kívánd csábítani, a gyanútlan magyar állampolgárokat, hogy utána koholt vádak alapján kivégezhessék Őket!

Előzmény: Qqberci (14)
csabor Creative Commons License 2001.04.26 0 0 15
Milyen magyarnyelvű táblákról beszélsz?
Én csak olyan táblákkal találkoztam amikre ez volt írva:
"Soszkorátyi Horityi" vagy "Nebugyi bicigligumi"!
Előzmény: Qqberci (14)
Qqberci Creative Commons License 2001.04.26 0 0 14
Nem akarom a földrajztudásod mibenlétét feszegetni, de biztos vagy benne, hogy tudod a különbséget Szolévia és Szlovákia között?

Én elég sokat járok Szlovéniába és igencsak szívemhez nöttek a vendég- (és magyar)szeretetükkel meg a magyar nyelvű tábláikkal.

Előzmény: raba (13)
raba Creative Commons License 2001.04.26 0 0 13
Megy az ember az utcán, odaköszönek neki: Jó napot kívánok! Te pedig -gyanutlanúl- visszaköszönsz magyarul. Mi történik ezután? Pofánvágnak egy puskatussal, lerúgják a veséid, majd kitépik a beled! Méghogy a magyar rendőrök brutálisak!
Ezekhez képest angyalok, akik nem tudják mikor áldjanak meg!

raba mester

raba Creative Commons License 2001.04.26 0 0 12
Nem szoktad a híreket hallgatni?
Ezerszámra végezik ki a magyar túristákat! Csonkítással, fejbelövéssel stb...

raba mester

Előzmény: Qqberci (10)
raba Creative Commons License 2001.04.26 0 0 11
Szemétládák!
Ezeknek nem vállap, hanem egy jó nagy ütés kéne a válukra, egy krómozott szívlapát élével!

raba mester

Előzmény: X polgártárs (9)
Qqberci Creative Commons License 2001.04.26 0 0 10
Egyébként jól vagy?

Szlovénia azon kevés országok közé tartozik, akikkel nincs problémánk. Muszáj csinálni?

Előzmény: raba (8)
X polgártárs Creative Commons License 2001.04.26 0 0 9
level anyamnak:
ket hete fogdaban vagyok, az utcan kaptak el, az indok annyi volt, hogy nem volt veres a labam, naluk pedig ez a szokas (nem szokes),de azert rendesek, mer a netre neha kiengednek, de nincs ekezet es a kezem is csonkoltak, csak orral tok gepelni es a spacebol hidat gyartottak egy fejrugassal a fogaimra. az mongyuk baj, h nem tok haton aludni, mert telituzkodtek a seggem sarga rozsakkal. de nyugi, azert jol vagyok, csak ne kene takaritanom a faradt olajat a jarmuveik utan.

xpt
raba Creative Commons License 2001.04.26 0 0 8
Az egyik haverom és családja, múlt hétvégén Ljubjanába utaztak.
Őt és terhes feleségét, illetve a három éves, tündér kislányukat, se szó-se beszéd agyonverték szeneslapáttal a szlovén rendőrök!

A szemét fajtájukat! Én mán teljesen ki vagyok idegileg!

raba mester

Vaszilij Creative Commons License 2001.04.24 0 0 7
Velem egész barátságosak voltak eleinte. Azt mondták, hogy "Te mocskos magyar" és megöltek. Utána megerőszakoltak és levágták a hajamat majd megint megöltek. De ez még nem volt nekik elég: kifurták a fülemet, megöltek és Amneszti Internésönel Filmeket vetítettek. Ha kicsit nem néztem oda, akkor megöltek és megvertek. Szerencse, hogy ép bőrrel sikerült elmenekülnöm
Ismerőseim mondták, hogy örüljek, hogy ennyivel megúsztam, mert ők rosszabbúl jártak
GarneTT Creative Commons License 2001.04.23 0 0 6
ezennel követelem, hogy a következő Riporter: Frei Tamás róluk szóljon.
Előzmény: raba (5)
raba Creative Commons License 2001.04.23 0 0 5
Na ne idegelj, különben is, ha az Emnöszti Internesönel Hángeritől vagy, akkor tudnod kéne, hogy az Internesönelt és a Hángerit is nagybetűvel kell írni!

Emberek ne menjetek Szlovéniába, mert a brutális rendőrök csak rátok, magyar polgárokra várnak, hogy meggyilkolhassanak Titeket, éve felkoncoljanak, majd a haldokló testetek fölött, száj- és körömfájással megfertőzött fekáliájukat rátok ürítsék!

A szlovén rrendőr nem ember, hanem egy állatfaj, akit a szlovén hatóságok a magyar nemzetiségű emberek elen tenyésztettek ki! Arra vannak beprogramozva, hogy minket magyarokat kivégezzenek! Ne hagyjuk magunkat!!!!

raba mester

Előzmény: GarneTT (4)
GarneTT Creative Commons License 2001.04.21 0 0 4
tisztelt raba!

én az Emnöszti internesönel hángeritől vagyok, és szeretném a fényképet felhasználni egy, később megjelenő propagandánkban. Lehetséges-e?

üdv, A.I.hu

Előzmény: raba (3)
raba Creative Commons License 2001.04.21 0 0 3
A fényképen jól kivehető a szlovén rendőr, amint a magyar áldozatok között sétál:

raba mester

vircsirke Creative Commons License 2001.04.21 0 0 0
Szerintem minden rendőr egyformán O:)
Előzmény: raba (-)
raba Creative Commons License 2001.04.21 0 0 topiknyitó
Múlt héten Szlovéniába utaztam, volt családommal együtt.
Megérkezésünk napján elmentünk Ljubjana főterére sétálni. Amikor megtudták, hogy magyarok vagyunk, a szlovén rendőrök megerőszakolták a kisfeleségemet és a 4 éves kislányomat, majd mindkettőt tarkónlőték és körbeállva lehuggyozták élettelen testüket. Persz mindezt a főtér közepén!!! Engem arra kényszerítettek egy géppisztollyal, hogy mindezt nézzem végig, közben pedig háromszor-négyszer fejbevertek puskatussal.
Higgadtságomnak, illetve terroristaelhárító képzettségemnek köszönhetően sikerült megszöknöm a helyszínről (egy golyóval a felkaromban). Értesüléseim szerint az esetet végignéző tömeget mind beszállították a helyi kapitányságra, majd aki magyar nemzetiségű volt (17-en) azokat, mind meggyalázták, majd válogatott kínzási módszerekkel halálra kínozták Őket!
Gyászoljunk együtt, és gondoljunk szeretteinkre -azokra a többezer honfitársunkra-, akik a szlovén rendőrség brutalitásának áldozatai váltak!

raba mester

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!