Keresés

Részletes keresés

webally weboldal Creative Commons License 2020.07.04 0 0 53

Sziasztok. 

 

Részletes információk a keresőoptimalizálásról: https://webally.hu/keresooptimalizalas/

antikaotika Creative Commons License 2019.03.08 0 0 52

Ha nem találod a honlapod, akkor ezt a cikket ajánlom: Google kereső – Nem találom a weboldalam! 4+1 megoldás

A keresőoptimalizálásról pedig itt olvashatsz: Mit jelent a keresőoptimalizálás más néven SEO?

KisMarkk Creative Commons License 2018.10.02 0 0 51

Én itt talátam jól struktúrált infót: keresőoptimalizálás

ati70x7 Creative Commons License 2005.05.06 0 0 50
A kereső optimalizálás témájában egy jó összefoglalást olvastam a http://www.fabio.hu/kereso-marketing.php oldalon...
utonutfelen Creative Commons License 2005.05.02 0 0 49

Minden OK!

Már a google is,és a vizsla is megtalálja, akkor is ha kulcsszavakra keresek...ráadásul elég előkelő helyen hozza be. (az erciyas, ala-hegység keywordokkal). Köszi a segítségeket.

Hasznos volt.

Marcy_ Creative Commons License 2005.04.25 0 0 48
Hát ez sajna így megy, a kereső botok elég mostohán bánnak a "meta" tagekkel. Ha nagyobb látogatottságot akarsz, akkor inkább banner-meg linkcserélgetés a célravezető.
Előzmény: utonutfelen (37)
utonutfelen Creative Commons License 2005.04.21 0 0 47

Ok!

Mivel nagyon szép képek vannak a lapon, valaki ajánlására felkerültünk a torokorszag.lap.hu-ra. Most már ott vagyunk a google-ban, bár a kulcsszavak (erciyas, ala hegység stb..) alapján még most sem talál ránk csak ha így keresek: úton v. úton-útfélen v. utonutfelen stb.

Ez már haladás (és durván meglátszik a látogatottságon), de még nem az igazi.

Próbálkozunk tovább.

 

Tombolda Creative Commons License 2005.04.20 0 0 46
Megint lehagytam: szerintem. Sokféle tapasztalat, vélemény létezik.
Előzmény: Tombolda (45)
Tombolda Creative Commons License 2005.04.20 0 0 45

Jójó. Viszont a kulcsszavaknak megfelelő arányban kell előfordulni és nem egymás után sokszor leírva - ez miatt gondolhatja a kereső, hogy csak neki akarod. Nem egyszerű és nem igazából érteni.

 

De elárulhatnád mi szavakkal kerestél magadra.

Előzmény: utonutfelen (43)
utonutfelen Creative Commons License 2005.04.18 0 0 44

Mivel fölöslegesen nem szeretünk fizetni...az Önátkúrás kilőve. Csináld magad akcióba kezdünk...de durván.

 

Okosítsatok!

utonutfelen Creative Commons License 2005.04.18 0 0 43

Ok!

 

Feszúrom a kulcsszavakat a kezdőlapra (fekete háttéren úgy sem látszik) + abban valóban igazad van, hogy nem minden fejlécben szerepelnek a szükséges keywordok, úgyhogy ezeket is módosítom... Kösz a figyelmeztetést..

Majd tudósítok az eredményről!

 

(Még csak most kezdtem ezt a webes bohóckodást, és vannak még steril részek)

 

 

Tombolda Creative Commons License 2005.04.17 0 0 42
Ismét csak szerintem.
Előzmény: Tombolda (40)
Tombolda Creative Commons License 2005.04.17 0 0 41
Szerintem.
Előzmény: Tombolda (39)
Tombolda Creative Commons License 2005.04.17 0 0 40

Néhány rongyért átkúrja az agyadat.

 

Türelem kell.

Linkeljed be mindenhová, szerezzél partnereket, tegyél szert nagyobb ismerettségre.

Előzmény: utonutfelen (38)
Tombolda Creative Commons License 2005.04.17 0 0 39

Nomost flessben nem is fogja megtalálni a kulcsszavakat, amiket meg sem adtál csak a kezdő oldalon. De mivel a kezdő oldalon azok a szavak nem is szerepelnek, ne várjál semmit. fontos nagyon a <title>, de nem ez jelenik meg a szemét ingyenes szolgáltatóknál, hanem amit a reg oldalon beadagolsz.

 

Nameg mire kerestél rá? Melyik szóra?

 

Olvassad el jobban ezt a topikot.

Nem egyszerű és nem is tudunk sokat.

Előzmény: utonutfelen (37)
utonutfelen Creative Commons License 2005.04.17 0 0 38
Bocs...néhány rongyért (nem egyért) varázsolják tutira elérhetővé.
utonutfelen Creative Commons License 2005.04.17 0 0 37

Bárhogy szerkesztgetem a meta elemeket stb., a keresők nem akarják megtalálni az oldalamat (bár nem néztem végig mind a 252000 találatot). Ideiglenesen egy ingyenes tárhelyen helyeztük el (www.utonutfelen.uw.hu) és csak szeptember környékén tervezzük ledomaineztetni. Ez után is ilyen nehezen fognak rátalálni?

 

 

Lentebb olvastam, hogy vannak olyan emberkék, akik 1 rogyért honlapodnak előkelőbb helyet varázsolnak a keresőkben. Nekünk ennyit megérne a dolog.

 

 

Toncsiking Creative Commons License 2005.03.13 0 0 36
szuper...
Tombolda Creative Commons License 2004.11.17 0 0 35

Egy kis történet.

Több mint egy hónapja megszűnt egy oldal, ami már a 90-es évek közepétől létezett. Frissítve körülbelül évente 3-5-ször volt. Megszűnte után két héttel a gugli hátrébbdobta 3-4 hellyel, (korábban a csúcson volt) és csak a linket jelenítette meg, a hozzá tartozó szöveget nem. Három hétig maradt a nem létező oldal linkje. A világon mindenfelől tömegével mutat/ott rá hivatkozás és valószínűleg azt vette komolyan...? Egy-két napja eltűnt.

Csak úgy írtam.

Tombolda Creative Commons License 2004.11.17 0 0 34

Nagyon nem kell trükközni. Nem biztos, hogy megéri.

 

Ingyenes szolgáltatón elhelyezett tartalmat... megtalálja, de ahogy megfigyeltem nem előkelő helyezéssel jutalmazza. Persze témától függ. Fontos azoknál is mi kerül a fejlécbe, adatlapokon lehet állítani, ha jól emlékszek rá (nem foglalkozok ezekkel) és oda is lehet néhány kulcsszót beírni. Segíthet.

 

Aki keres, az talál!

Máshogy kell népszerűsíteni az oldalt és nem abból megélni, amit majdan feldob a kereső.

Előzmény: Elenor Bt. (32)
Tombolda Creative Commons License 2004.11.16 0 0 33
Mert mint említettem korábban, a keresők lelkivilágát ismerni igazából nem lehet szerintem.
Előzmény: Elenor Bt. (32)
Elenor Bt. Creative Commons License 2004.11.16 0 0 32
A sok ember akiktől tanulni lehet még a honlap regísztrációt a keresőkbe. Már kiprobáltam néhányat, de nem mindegyik hatékony.
Előzmény: Tombolda (31)
Tombolda Creative Commons License 2004.11.14 0 0 31
Kicsodák?
Előzmény: Elenor Bt. (30)
Elenor Bt. Creative Commons License 2004.11.14 0 0 30

Merre vagytok?

Elenor Bt. Creative Commons License 2004.11.06 0 0 29
Amikor fél éven keresztül nem foglalkoztam a honlapommal akkor is rátalált a google. Nem hiszem, hogy annyira ellenözi a lapokat, ha nincs frissítve törli az adatbázisából.
Timna Creative Commons License 2004.11.02 0 0 28

hú de csapnivaló a helyesírása a komának, rossz olvasni :)

 

amúgy:

http://seo.googlerankings.com/

http://www.googlerankings.com/basic.php

 

Előzmény: Tombolda (23)
Timna Creative Commons License 2004.11.02 0 0 27
én úgy láttam hogy miután megtalálta a google a lapot, fixen naponta olvassa újra, gondolom egy idő után nem olvassa újra ha nincs benne változás...
Tombolda Creative Commons License 2004.11.01 0 0 26

Keresők lelkivilágát ismerni nem lehet. A regisztráció is parasztvakítás szerintem. Mert foglalkoznak a több milla beírással naponta? A robot teszi a dolgát és kész.

Vannak ingyenes tárhelyszolgáltatók, ahol elég hamar megjelenik az anyag.

 

Csak átverni nem szabad. Mértékletesség. És ha tényleg van tartalom, mások is linkelnek, akkor jobb lehet a helyezés.

 

Fontos még a <title> is nagyon. Ide akár a legfontosabb kulcsszavakat is érdemes beírni.

 

Megint csak fontos: aki keres, az talál... ez nem vicc. Ha valamit nagyon akarunk, megtalálunk. Tudni kell keresni.

 

Szerintem.

 

(Részemről ha valamit változtatok az oldal meta contents részében, az 2-3 nap múlva úgy jelenik meg a gugliban...)

Elenor Bt. Creative Commons License 2004.11.01 0 0 25
Csak rajtad mulik, hogyan és milyen gyorsan tudod a lapodat regisztrálni. Én 3 napon keresztül ültem a számítőgép elött. 1 év elteltével a nagyobb keresők töbsége előkelő helyet adott nekem.
Tombolda Creative Commons License 2004.11.01 0 0 24

Engem egy éve kirúgott a gugli. Pár hónapja visszakerültem az első 200-ba. Azelőtt első 30-ban az egy, legfontosabb kulcsszóra voltam az 1 millió találat között. (magyar találatban szerencsére első, az megmaradt)

Vigyázni kell, mert büntet..., nem szabad túlzásba vinni a keywords-öket. Tartalomra keres és a linkelésekre is.

Előzmény: Tombolda (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!