Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

szepesihercegzsolt Creative Commons License 2013.04.25 0 0 28

126 polski fiat-hoz minden alkatrész eladó. váltó,szélvédők,önindító,feszszabályzó,kerekek,ülések,ajtók,stb.. majdnem fillérekért eladó! 06 30 854 97 78 éjjel nappal hívható

Lki1 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 27

Sziasztok!

 

Porlaszó bajra keresek tippet.

 

Egy nagyon jó állapotú karbit sikerült beszereznem, aminek rendesen fényes még a belseje. 

Gyönyörű az alapjárata, de gázadásra csak lehörög. Szétszedtem, kifújkáltam, benzinszintet a megadott értékre beállítottam, de az eredmény nem változott. Ahogy belenézek a torokba, látni, hogy valamennyi benzin megy a központi csövön, de nagyon kevés. Egy löket féktisztító, vagy valamennyi szívató, és felpörög a motor.

Kifogytam a lehetőségekből teljesen.

 

Minden tanácsot szívesen veszek!

 

Lki1

vidi313 Creative Commons License 2013.04.21 0 0 26

Tapasztalatomat valóban a vadi új gyáriról írtam. Most hogy mondod, eszembe jutott sok minden az utóbbi 10-20 évben a kispolskikhoz kapható pótalkatrészek minőségét illetően.

Szóval, amikor látok egy hirdetést hogy felújított motorral...

Na akkor fog el a rosszullét. Még csak meg sem közelíti az anno kiadott gyári motorokat az alkatrészek rossz minősége miatt.

Ha valaki jó motort akar, inkább vegyen bontott komplett gyárit, mint a felújítás mellett döntsön! Még ez esetben is sokkal jobban jár.

A csúcs az volt, amikor féltengely gumiharangot cseréltem a BIS-ben. Jó volt még a régi, csak viseltes kinézete miatt cserélem újra, ha már egyszer vásárlás utáni karbantartás címén szétszedtem.

Három napig bírta az a új, kifolyt olajjal értem haza. 3 napos használat után száz repedés rajta! Na vissza a 10 éves, de még mindig tökéletes régi gumiharangot, de sorolhatnék más kispolskikról más példákat.

 

Nagyon hiányolom az újautók kínálatából (ilyen üzemanyagárak és szervízkörülmények között) a hasonló építésű, egyszerű és tökéletes hajtásláncú olcsón fenntartható kispolskihoz hasonló autókat, különösen azzal a nagyon célszerű padló alatti motor elhelyezéssel, ami igencsak megdobja a praktikumot és a helykínálatot az adott méreten belül, mint amit a BIS képviselt, temészetesen modernizáltabb formában.

Előzmény: KeMatyi (25)
KeMatyi Creative Commons License 2013.04.21 0 0 25

A vadiúj, gyári (ami 10-20 éve beszerezhetetlen) _talán_ kibír ennyit. 

 

Talán...

Előzmény: vidi313 (24)
vidi313 Creative Commons License 2013.04.19 0 0 24

A farmotoros egyszerű hajtás olcsó alkatrésze a hardi tárcsa. A beszerelése nem gyújtógyertya kényelmű. Az orrmotoros meghajtásúakhoz használt bonyolult és drága hajtócsukló olcsó megfelelője. Ad némi rugalmas kapcsolatot a féltengely és keréktengely között.

Általában 100.000 km használatot kibír.

Előzmény: 8. benzinkutas a halál (23)
8. benzinkutas a halál Creative Commons License 2013.04.19 0 0 23

A hátsó kerékagyaknál van ilyen jellegű alkatrész. Szerintem arra gondolt.

Előzmény: audia4b519tdi (22)
audia4b519tdi Creative Commons License 2013.04.04 0 0 22

hii
olvastam egy hirdetést és az állt benne hogy "hardi bajos" ez mit jelent? gondolom hardy tárcsa, de az hol található a 126ban?
köszönöm a választ :)

2.0 caravele(kiéget) :( Creative Commons License 2013.02.27 0 0 21

Sziasztok! Meg maradt alkatrészeket szeretném jó helyen tudni! 

 

Az alkatrészek linkjei: http://aprod.hu/hirdetes/polski-fiat-126p-hatso-futomu-elado-IDUsbp.html

 

                                   http://aprod.hu/hirdetes/helyhiany-miatt-elado-polski-fiat-126p-belso-kompletten-IDUrOw.html

 

 

 

Remélem tudok ezzekkel a meg maradt dolgokkal segíteni valakinek!! Bármi kérdésetek van az elérhetőségek a linkekben meg találhatóak.

 

 

 

  Szép estét mindenkinek!

KeMatyi Creative Commons License 2012.10.07 0 0 20

KeMatyi Creative Commons License 2012.06.26 0 0 19

Ott a helyetek :)

 

ein10ke Creative Commons License 2012.01.05 0 0 18

p126 alkt újak eladók

 

KeMatyi Creative Commons License 2011.09.12 0 0 17

A legtöbb polskis a 126.hu-n van. Valószínű azért nem érkezik ide válasz.

E36-316 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 16

Hát Joci itt nem foglalkoznak veled!!! -.- :D Érdeklődj sima valami szerelő topikba, hátha! 

Előzmény: wenuzzo (15)
wenuzzo Creative Commons License 2011.08.28 0 0 15

Sziasztok!

 

Szeretném a kispókomon ki iktatni a laprugót, és másik első futóművet pl.:( seicento) át rakni! Ha valaki tudna segíteni abban, hogy ez lehetséges-e, azt meg köszönöm!!!!

Kiskópé69 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 14

Hoppsz! a kép lemaradt....

.

Előzmény: Kiskópé69 (13)
Kiskópé69 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 13

Szépjóestét minden idevalósi Fityótulajnak és barátnak!

 

Egy időben  én is gurigáztam kisfityóval:-)

De egyébb okok miatt (kinőttük) meg kellett válnunk tőle........

Viszont megmaradt egy garnitúra, egy telet futott téligumi felnistől ( 15000 Uhf / 4db ), amitől megválnék.

Emil publikus............

PurpleTentacle Creative Commons License 2005.04.15 0 0 12
Hi mindenki!

Lelkes kispolakos voltam, de mostanaban nem sok idom van vele foglalkozni. Meg a belvarosban nem olyan egyszeru a javitgatasa.. Szoval ugy dontottem tuladok rajta.
1991-es, generatoros, elektromos gyujtas, kulcsos inditasu stb., 2 eve fenyeztek..
Ami hibaja van:
Kuplung felujitando, fekek nem mukodnek (felujitas kozben dontottem ugy hogy inkabb megse), fuggocsapszegek tropak, meg kell huzni par csavart stb.. itt-ott rozsdasodik kicsit. Muszaki lejart.
Szoval tuladnek rajta. Nem is kernek erte tul sokat. adok hozza tetocsomagtartot is.
Viszont a fekek hianya miatt sajnos nem egyszeru az elszallitasa.
Ja igen, van hozza radio meg hangszorok is. :)

Licitalni lehet a toci42@freemail.hu cimen vagy a 20-9979655 szamon.
En 20000 ft-ot szeretnek erte.
Bobica Creative Commons License 2005.02.24 0 0 11
Halló!Ezennel közhírré teszem szomorúságom okát!
Meg kell válnom fehér, 86 decemberi(!) Kispolszkimtól!
Sajnos márciusban lejár mindene!
Ki mennyit ad érte?


Üdv

Bobica


welfare Creative Commons License 2005.01.01 0 0 10
90-es kis Polski eladó. 2006 áprilisáig van műszaki rajta. Augusztusban lett 20 000-ért rendbe téve. 140 000-ért vettem. Tel.: 06-70-270-38-55
W0RTEX Creative Commons License 2004.01.10 0 0 9
Hi!

Elado P126W (optikai tuningolt)
Bovebb info: http://orange.ngkszki.hu/~wortex/126w/main.htm

kzt Creative Commons License 2003.03.14 0 0 8
Egy kb 20 eves kispolak elado. Edesanyame (elso es egyetlen tulaj), a kocsi keveset hasznalt(az utobbi 7evben ceges kocsi miatt csak neha ment), jol rendbentartott (garazsban lakott). Erdekelne hogy szerintetek mennyit lehet erte kerni illetve van-e itt erdeklodo. + ajandek eredeti szervizkonyv.
scratch Creative Commons License 2003.03.11 0 0 7
Eladó, Polski Fiat 126P 650/E, 1986. szeptemberi, 71e km, szürkészöld, műszaki: 2004. októberig, irányár: 110 000 Ft, Tel.: 37/314-816, Képek: http://w3.enternet.hu/kadarpet/polski/
DeadFox Creative Commons License 2001.07.19 0 0 6
előre bocsátom nem vagyok mazohista, de még most is szeretettel gondolok rá, pedig ma már néhány kispolák méretű autóm van.

bejártam vele európát nyáron, télen alpok, tátra síelés soha nem hagyott ott. az lehet hogy sokat matattam, de ez mai automra is igaz, csak most félek a bonyolult elektronoikákhoz, computerekhez nyúlni, bezzeg a régi szép időkben.

csak benzin, levegő, némi szikra és tökéletesen ment. ha megállt, akkor mindig volt valami a közelben amivel meg lehetett javítani. drót, alátét, madzag szóval egy egyszerü szerkezet.

tulajdonképpen egy ikerhengeres motorkerékpár motorra hasonlit legjobban, amit oldalról kivülről vezérlnek, egyszerüen ki lehetet kapni a motort a váltóval és kényelmesen lehetett bütykölni. jó párszor kellett cserélnem dugót, gyürüt, hengert mert hajtottam nyáron úgy ahogy a csövön kifért. Budapest-Lipcse 11 1/2 óra ha értesz hozzá akkor tudhatod, hogy tiszteségesen kellett hozzá tekerni.
fogyasztása az úgy igaz ahogy irták, bár én nem nagyon tudtam 7 liter alá menni.

szóval minden alkatrészét ismerem,
egyenlőre elég, ha akarsz valamit a ford-nál megtalálsz.

Detonátor Creative Commons License 2001.07.19 0 0 5
Én még csak a gázt húztam benne kézzel, amikor elszakadt. :)) A kuplungot nem próbáltam, hogy milyen lehetett volna kézzel kuplungolni. ;)
Előzmény: antforce (4)
antforce Creative Commons License 2001.07.18 0 0 4
mentsetek meg... apam kispolakjaban elszakadt a kuplunghuzal.. nomost mar tobbszor csereltuk de XI kerulet budaors tavot mely 5-6 km nem nagyon birja ki... mit lehet ilyenkor tenni ??? az eredeti gyari :)) hosszabb mint amilyen kellene.. a szerelo tanacstalan...

svga Creative Commons License 2001.06.19 0 0 3
Sziasztok

Eladom a kisfityómat, vegyétek meg! 1986-ban készült, müszaki 2002 szeptemberig van rajta, zöld kártya pedig ez év szeptemberéig érvényes. Kasznija nem rohad, kuplungját egy hónapja cserélték, a motorját pedig most generáloztam. Mindezért összesen 120 ezer királyi forintot szeretnék kapni. Ha érdekel valakit, írjon az svga@index.hu címre vagy hívjon fel a 0620 344 9911 telefonszámon.

svga

u.i.: a lányok kedvéért: a szine naracssárga :-))

antforce Creative Commons License 2001.03.27 0 0 2
ez, a lengyel irpar remek termeke, 2 darab hengerrel rendelkezik, valahol 650ccm kornyeken, van benne 4 sebesseges valto, meg egy hatramenet, ebbol az 1-es es a hatramenet nem szinkronizalt, igy csak lengyelul tudoknak ajanlottak ezen fokozatok.
Fogyasztasa 5-tol 10 literig barmi lehet, csak a felhasznalo labatol fugg, 4 dobfek alapfelszereltseg, igy ha megallni nem is, de zenelni talan lehet vele.
Alapfelszereltseg a mubor ules, es a kivulrol pockolheto tukor. felarert jobb oldali tukor is rendelheto.

Hibai:
120-as temponal instabil, jardara temposan felugratva annyira meghajlik a karosszeria hogy a csomagtartofedel megnyomja a karosszeriat, zororg benne minden, kicsit zajos, de legalabb nem vetemedik arra az ember hogy vezetes kozben telefonaljon..

sziszqo Creative Commons License 2001.03.27 0 0 1
Már van ilyen topic!
Esetleg: www.netcontact.hu/fiat126
www.softeam.hu/~varanka/fiat126
Detonátor Creative Commons License 2001.03.27 0 0 0
Nem 0, amit tudok róla, de van már erről egy kimerítő topic, ha rákeresel.
Előzmény: MikePetting (-)
MikePetting Creative Commons License 2001.03.27 0 0 topiknyitó
Szóval minden érdekel az ,,egérkamionnal" kapcsolatban, nem is értem mér nincs ilyen topic!!

Írjon mindenki, akinek van, volt, vagy csak hallott róla valamit!!!

Milyen évjárat felett érdemes pl. vásárolni polskit, stb...

Köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!