Keresés

Részletes keresés

Tetsuko Creative Commons License 2007.05.01 0 0 4
Hello! Vmi linket vki tud ajánlani hangminták letöltésére? A wav lenne a legjobb forma.. Nekem sajna még nics semmi kollekció :(
Dacr Creative Commons License 2001.03.23 0 0 3
Hali!

Részemről egy Yamaha kártya figyel a gépben (meg vagyok elégedve a hangjaival), így mintáknak igazából AKAI és AUDIO lemezeket használok.
Van egy pár (nem sok), így azt gondoltam, hogy megnyitom ezt a topicot. Szeretném, ha a "dílerek" elkerülnék ezt a "szobát" és csak a csere menne. Ez biza úgy látom össze is jött. :)
Örülök neki, hogy vannak még segítőkész zenészek!

Részemről ismeretlen fogalom az SF2, ez is egy külön "tudomány". :)

Ha érdekel valakit a csere (csak csere, max a posta-költség!) a már említett lemezekből, az lökjön egy mail-t!

Sziasztok, sok sikert mindenkinek!
Dacr

tarp Creative Commons License 2001.03.23 0 0 2
Na kérem, csücsül itten 4 CD-nyi .SF2, a www.thesoundsite.net teljes soundfont anyaga tavaly decemberi állapotában. Egyedi hangszerek, GM, GS bankok fél megától 121 megáig. Budapesti vagyok, bárkinek kölcsönadom 1-2 napra, átírni. Jómagam nem tudok CD-t írni. Erősen válogatni kell belőle, kinek-kinek ízlése szerint, de még így is marad belőle jó pár száz mega. Érdeklődni, egyeztetni e-mailben a tarp@telnet.hu címen tessék. Ja, és az anyag teljesen legális, szabadon terjeszthető! Elvileg szabadon letölthető az említett címről is, de a gyakorlatban az igen nagy látogatottság miatt nemigen megy. Nekem szivességből elküldték :)).

Üdvözlettel: tarp

Maszi Creative Commons License 2001.03.22 0 0 1
Nekem van jópár, de főleg SB-re (LIVE, Proteus-chip) gyártva (SBK,SF2)
Bár nem sok, van némi sampler CD, ami saját kreálmány

Bye

Dacr Creative Commons License 2001.03.22 0 0 0
Ja, és a topic-ot nyugodtan használjátok ki, ha ilyen irányú hirdetményeitek volnának :))))
Dacr Creative Commons License 2001.03.22 0 0 topiknyitó
Hali!

Segítsetek rajtam!
Van némi cserealapom (nem túl sok), van köztük AKAI, AUDIO, illetve wav-ra konvertált és összegyűjtött mintáim.

Akit érdekel hangminta csere, az küldjön egy mail-t! (csak mail-ben válaszolok)

Üdv: Dacr

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!