Keresés

Részletes keresés

Webangol.com Creative Commons License 2021.10.19 0 0 52

Rettegsz, félsz megszólalni angolul? Leblokkolsz? Nem maradnak meg a szavak a fejedben? A beszédet akarod gyakorolni, mert görcsölsz, ha meg kell szólalnod? Mindig azon gondolkodsz, hogy milyen nyelvtant és szavakat használj? Nagyon szeretnél megtanulni angolul, de hiába próbálod, nem megy? Semmi nem marad a fejedben, nem érted meg ki mit mond és nem tudod kifejezni magad? Minden tanfolyamot ugyanolyannak érzel? Eleged van a magolásból, fordításból? Rájöttél, hogy egyedül nem tudsz megtanulni angolul?

 

Kattints ide, ha többet akarsz tudni, pluszban még egy ajándék videós nyelvi csomag is vár rád, amivel már azonnal kipróbálhatod az új és végre hatékony nyelvi módszert, mely a nyelvi készségek fejlesztésén alapul, ami a valódi nyelvtanulás! Megtaláltad a végleges megoldást.

 

Ide kattints most!

---­­>> https://webangol.com/ingyenes-angol-nyelvi-videos-csomag/

T.o.T. Creative Commons License 2021.04.19 0 0 51
Dávid___ Creative Commons License 2020.08.19 0 0 50

Sziasztok, ha a beszédet szeretnétek élesben gyakorolni, akkor ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt: https://skillpumper.com/ 

Itt eszméletlen aranyos külföldi angoltanárokat találtok! :) Ráadásul nem is drága! 12 USD/óra (kb.:3600 HUF)

gacsat4 Creative Commons License 2018.08.26 0 0 49

Hogy mondják angolul: faszé nem bocsájtanak ki ezüstpénzt?

English learning Creative Commons License 2018.05.21 0 0 48

Angol oktatást vállalok több éves tapasztalattal,személyesen Debrecenben (belváros-jól megközelíthető,központi helyen) vagy akár skype-n is.
Nyelvvizsgára (általános és szakmai),érettségire(közép,emelt szint,utó,ismétlő,szintemelő),pótvizsgára, állásinterjúra való felkészítést vállalok alaptól felső fokig,(ált.iskolafelső tagozattól).
 Lehetőség van 45 és 60 perces órákra is.

Virág Era Creative Commons License 2017.02.21 0 0 47

Bár nagyon nem innen indult ez a beszélgetés, de biztos, hogy az angol nyelvtanulós témák konstruktívabbak :D

Én ebbe az angol beszélgető klubba szoktam járni budapesten. Nyugatinál szokott lenni szerdánként és jó társaság szokott összejönni.

Szilvia Fehér Creative Commons License 2016.12.04 0 0 46

2017 januárjától új angol tanfolyamokat indítunk Budapesten, melyekhez ANGOL nyelvtanárokat keresünk!

Te vagy a mi ideális jelöltünk, ha:

• rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel, vagy egyetemi nyelvi képzésben veszel részt,

• Min. 1 éves felnőttoktatásban szerzett tapasztalatod van,

• Kreatív vagy és kitartó,• Erősségeid: a pontosság, megbízhatóság, határozottság, ügyfélközpontúság

• reggeli és délutáni időpontjaid között vannak még szabad helyek!

Amennyiben megfelelsz a szükséges elvárásoknak és érdekel a lehetőség, várjuk fényképes önéletrajzodat az allas@viragnyelven.hu címre vagy jelentkezésed a +36 20 806 8515 számon!

Stifleranyja Creative Commons License 2016.03.30 0 0 45

ez a nyelvhelyesség program nagyon jó, én is használtam egy ideig.

marcius21 Creative Commons License 2016.03.21 0 0 44

Sziasztok!

Szuper angol nyelvhelyesség javító programot találtam:

https://chattingcat.com

kedves szilvia Creative Commons License 2012.12.05 0 0 43

Kocsmat sajnos nem tudok, de otthoni nyelvtanulasra en ingyenes weboldalakat szoktam hasznalni, egeszen jok es nem kell erte fizetni sem. Ilyen pl. a grammaraide.com. Erdemes keresgelni.

 

mlaci2001 Creative Commons License 2002.05.24 0 0 42
Segítség!!! Nem tudtok valami klubot, vagy kocsmát, vagy rendszeres összejövetelt, ahol az azért gyülnek össze az emeberek, hogy angolt gyakoroljanak csak úgy maguknak?
Veszett Kutya Creative Commons License 2001.03.31 0 0 41
Rettenetes a helyesírásod, modoros vagy, tudatlan és EGYÁLTALÁN.
Előzmény: lumiere (-)
lumiere Creative Commons License 2001.03.12 0 0 40
Nagyon elbeszélünk egymás mellett. A fiaimmal való viszonyomat legkevésbé sem savanyú. Ez a topic meg csak tűnjön el, sokat vártam el, úgy tűnik.
Előzmény: canonka (39)
canonka Creative Commons License 2001.03.12 0 0 39
Ha nem haragszol, a stílusod nem éppen angolos, sem én sem a topictársak nem tehetnek ezekről, szóval nem rajtunk kellene kitölteni a dühöd, inkább ordíts egyet, vagy törj össze valamit, vagy verd a fejed a falba, vagy tudomisén!
Egyébként ezek a dolgok nemcsak téged érintenek...

Remélem a gyerekeidet nem erre a savanyúságra tanítod! :)))

Előzmény: lumiere (38)
lumiere Creative Commons License 2001.03.12 0 0 38
Megadom magam! Ezután nem mérgelődöm azon, ha a taxis index nélkül betúrja magát hét sávval odébbról elém; imádni fogom a kerekedelmi tv-k latín-amerikai vagy éppen magyar folytatásos művészetét két intimbetét-reklám között gyógyszerészem vagy kezelőorvosom társaságában; megértem, ha bányajogot kap megyényi területekre egy FIDESZ közeli cég; támogatni fogom a Happy End Kft-t 1%-ommal, hogy több jusson ebből a forrásból a jövő évi újraválasztáshoz.
Őszintén köszönet az aktivitásodért. Hidd el, nincs sértődöttség, értetlenség van.
"Ló sucks, virsli rulez :)"
Új téma? Pl. ez megint érdekes és elszomorító is.
Előzmény: canonka (37)
canonka Creative Commons License 2001.03.12 0 0 37
lumiere: ha megpróbálnál egy kicsit leszállni a magas lóról a pórnép közé, akkor lehet, hogy mindenki szívesebben szólna hozzá a témához ON.
Én hozzászóltam, amint láthatod ennyiben ki is merült a téma. Ne játszd a sértettet, inkább vess fel új témát!

Zaxxon Creative Commons License 2001.03.12 0 0 36
33 hozzászólás EHHEZ?
BahnScorper Creative Commons License 2001.03.12 0 0 35
nagyon unom már a sokhelyütt megtalálható „túlzott és öncélú nyomulást”. Arra próbáltam utalni indításkor egyebek mellett, hogy valami tartalommal bírjon egy hozzászólás és ne legyen egyszerűen a hozzászólások számának növelése.

Ha valaki szellemesen és passzentosan tud nullázni, azzal egyáltalán nem offolja szét a topicot. De ha nem, akkor sem kell leflame-elni, hiszen a nullázás köztudott valami, csak azok sértődnek meg miatta, akik nem annyira jártasak az itteni dolgokban...

És sokszor a nem annyira disztingváltan megfogalmazott hozzászólás, mely nem áll sokból, az is lehet sokatmondó. Ha nem a szétoffolás a célja az ilyen hozzászólásnak, akkor pozitívan is hathat...

Hiszen az angol lordok is néha meg-megereszthetnek egy-két beszólást, csak másképpen... :-))))

Előzmény: lumiere (34)
lumiere Creative Commons License 2001.03.12 0 0 34
Először is megkövetem ghosttface-t azért, mert elragadtattam magam. Erősen fogalmaztam (közel sem oly alpárian, és elvből nem szidok felmenőági nőrokont), ezt elismerem és rugalmatlan voltam. Amit most is felvállalok, az az, hogy nagyon unom már a sokhelyütt megtalálható „túlzott és öncélú nyomulást”. Arra próbáltam utalni indításkor egyebek mellett, hogy valami tartalommal bírjon egy hozzászólás és ne legyen egyszerűen a hozzászólások számának növelése. Túl sokat vártam el és bonyolultan fogalmazhattam.
Témaválasztásról: nincs konkrét téma, bármi lehet, ami megvitatásra alkalmas. Hogy pont azzal indult amivel, annak az az oka, hogy a nyitás napjának egyik, általam megvitatásra érdemes híre volt, ami közvetve minden adófizetőt érint. Ha a téma 3 hozzászólással kivégezhető, akkor legyen annyi. Nem egy téma a téma, az lenne (lett volna) jó, hogy legyen tartalom is és forma is.
névtelen Creative Commons License 2001.03.10 0 0 33
Az ilyen szabályok szerintem nem túl szerencsések. Így indult a bajai régi, ahol ma mindenkit kimoderálnak, aki a topicindítókkal ellentétes vélemény forgyalmaz meg. Szerintem nem szerencsés átírni a fórumszabályokat, egy jó téma szerintem elég jó ömmoderátor, azaz, ha jó a téma, akkor a topiclakók nem hagyják eldurvulni. Erre jó példa a Városi és elővárosi közlekedés és Vonatbuzzuls topicok.

Főleg - rögtön moderálással indítani nem szerencsés. Ha valóban jó a téma és valóban kialakul erre egy "stílus", akkor a nem oda illő hozzászólások elsikkadnak, elmaradnak.

asszem ennyi

Előzmény: lumiere (-)
vurugya Creative Commons License 2001.03.09 0 0 32
Jó, jó, elvetettem a sulykot, csak pár hiba volt.
Mégegyszer elolvastam a rovat múltját. Kapisgálom, miről van szó, de az egyházak támogatásáról ugyanannyit vitázhatunk, mint a sport vagy bármi más terület fölösleges támogatásáról. Bizonyára megvan a lobbija az egyházaknak is...
vu
vurugya Creative Commons License 2001.03.09 0 0 31
Szerintem ghosttface az érveivel többre menne, mint a sértegetéssel. Én szívesen segítek is neki, hogy meggyőzzük a rovatgazdát a nullázás polgárjogáról, de jelenleg jobban elítélem ghosttface hozzászólásának hangnemét, mint azt, hogy valaki ügyet csinált egy nullából.

Uff. vurugya

(Mellesleg nem értem, mi akar lenni ez a klub. Ha valami uras és emelkedett dolog akar lenni, miért van tele a topiknyitó bosszantó helyesírási hibákkal?)

Makákó Eduárd Creative Commons License 2001.03.09 0 0 30
Nade Uraim!

Sir lumiere talán kissé furán reagált a 0 ra, nade ez egy ángol klub kérem! Különcség elengedhetetlen! (Itt van mindjárt a Present Perfect!) Amúgy mindég szerettem volna egy valódi ánglius club tagja lenni, bőrfotellel, homályba vesző eredetű szabályokkal, különc tagokkal. Nade megjött a főnököm.

Sir Makákó

A rosszmodort kéretik a ruhatárban hagyni. Távozás után csekély díj ellenéban felvehető.

pint Creative Commons License 2001.03.09 0 0 29
"rohadt kis buzi, köcsög", "faszkópé", "Paraszt"

Hogy ki égeti magát, arról megoszlanak a vélemények.

Előzmény: ghosttface (20)
canonka Creative Commons License 2001.03.09 0 0 28
hát én erre csak azt tudom mondani, hogy okos enged...

szóval szerintem elég volt az agresszióból nem? ha valaki hülye az a legjobb, ha senki nem reagál rá.

na jó

én mentem.

Undibundi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 27
Nem baj. Ezt lehet tenni hülyék ellen.
Előzmény: ghosttface (26)
ghosttface Creative Commons License 2001.03.09 0 0 26
Mit lehet tenni a hülyék ellen???

Bár most már elég szép körbelinket csináltam itt a fórumon rá... :)))

Előzmény: canonka (24)
Tomthumb Creative Commons License 2001.03.09 0 0 25
Csatlak! Csatlak! Halljuk az angol stílusú gyalázkodólevelet!!
Előzmény: canonka (24)
canonka Creative Commons License 2001.03.09 0 0 24
miért, mit reagált? úgy látszik valamiről lemaradtam, valaki felvilágosítana?
Undibundi Creative Commons License 2001.03.09 0 0 23
Tudom ajánlani az Internetto forumait, ahola saját topicod moderátora vagy. A tiédnél ostobább reagálást egy nullázásra még nem láttam. Ez nem a nullázót, hanem téged minősít. Felírtad? Internetto. El ne felejtsd!
Előzmény: lumiere (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!