Keresés

Részletes keresés

Esp_ Creative Commons License 2020.10.06 0 0 149

Vannak nagyon profin megírt részek, mint pl. a S08E13 - Sliding Frasiers, ahol egy döntés (milyen ruhát vegyen fel) két útját is bejárja az epizód, a végén mindkettő út ugyanoda vezet.

Korábban is nagyon sok jó rész volt, sajnos nem írtam ide meg, talán ha majd újranézem.

Don Krampács Creative Commons License 2011.10.29 0 0 148

Köszi, olivéte!

Ha valaki képben van a témában, világosítson fel: valójában hány évad készült magyar szinkronosan? Én ötről tudtam, de egy blogban azt olvastam, hogy az Írisz TV-n egészen a 10. évadig leadták (mivel nincs Írisz TV-m, ezt nem tudom megerősíteni). Ráuszítottam a torrenthuszár ismerőseimet az ügyre, de a magyar oldalakon csak az első két évad van fent.

Hihetetlen, hogy a Homok Titkaitól a Szomszédokon át a Isauráig mindent le lehet tölteni szinkronosan, de a Frasiert soha senki sem vette fel!

olivéte Creative Commons License 2011.09.30 0 0 147

Sziasztok!

 

A 3. évad fenn van a sorozatokneked.blogspot oldalon szinkronosan.

A dumagép (Frazier)



A dumagép (Frazier)



Leírás:  Frasier Crane, a nagydumájú pszichológus, aki eladdig legszívesebben kedvenc bárja törzsközönségének csillogtatta tudományát, a hűvös Bostonból egyenesen Amerika túloldalára, az esős Seattle-be helyezi át a székhelyét, amikor állást kap a KACL rádióadónál, hogy lélekbúvárként szórakoztassa az éterből a nagyérdeműt. Ez a lépés egyúttal közelebb hozza családjához: kollegaként tevékenykedő öccséhez, Niles-hoz, és nehezen kezelhető apjához, Martinhoz is. Sőt: félő, hogy túl közel
 



1.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)
2.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)
3.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)





1.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)
2.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)
3.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)





1.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)
2.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)
3.évad     -    LETÖLTÉS    (szinkronos)



A két tárhelyről párhuzamosan is tölthetők a részek! Például: miközben töltöd le az 1.részt fileserve-ről, mellette tölthető a 2.rész uploadstation-ról!




Bemutató videó: 1.évad 1.rész

















Tovább »

forrás: Blogspot.com

 

A 4-5-ről tud valaki valamit. Úgy olvastam, ezekhez is készült szinkron, de nem találtam sehol.

drill123 Creative Commons License 2011.02.25 0 0 146
Előzmény: Don Krampács (145)
Don Krampács Creative Commons License 2010.11.12 0 0 145

Én hiába nézegetem, még mindig csak az első két évadot találom az oldalatokon.

Előzmény: szepsegverseny (144)
szepsegverseny Creative Commons License 2010.10.07 0 0 144
Sziasztok!
Holnaptól fent lesz nálunk Fraizer (a dumagép) 6. évada.
Az 1-2 már régen fent van.

http://sorozatokingyen.magyarorszagra.hu

Mi is nagyon szeretjük. :)
Superb_ Creative Commons License 2010.02.20 0 0 143
Nekem is nagy kedvencem, nem értem miért nem megy valamelyik adón!
Előzmény: noro29 (142)
noro29 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 142
akkor kész ... nincstobb otletem ... televannak a kulonféle letoltos oldalak mindenféle ocska sorozattal, ez a bombasztikus vígjáték meg sehol ... áhhh
Előzmény: taranto (141)
taranto Creative Commons License 2010.02.04 0 0 141
Magyarul nem jelent meg DVD-n.
Előzmény: noro29 (140)
noro29 Creative Commons License 2010.02.04 0 0 140
én már oda jutottam h mivel sehonnan se lehet letolteni a 2,3,4,5 évadot ... megvenném! Nemtudjátok véletlenul hol lehet ezt kapni v egyáltalán lehetséges e ?
taranto Creative Commons License 2010.01.30 0 0 139
Az igazán jó kérdés az, hogy a többi évad felirata mikor lesz kész. A fordító nagyon lassan halad. Már többször kért segítséget, de úgy tűnik, eddig senki nem jelentkezett.
Előzmény: noro29 (137)
taranto Creative Commons License 2010.01.30 0 0 138

A feltöltő írta hozzászólásban (arra a kérdésre, hogy mikor lesz kész):

 

"Nem akarok ígérgetni, ezért csak annyit mondok, ha megcsináltam őket.

 

Eredeti lemezek és az összes szinkron hozzá adottak, csak idő kérdése, és több project fut..."

 

Egyébként nekem is ez az egyik legnagyobb kedvencem a sorozatok közül. Idegesítő, hogy mennyi jelentéktelen sorozathoz hozzá lehet jutni, a legjobbak nagy részéhez pedig nem.

Előzmény: noro29 (137)
noro29 Creative Commons License 2010.01.30 0 0 137
és ezt hol olvastad ? mert én frasier "beteg" vagyok és végem van attol h az elso évad van csak fennt mindehol holott ez egy régi sorozat és ami aztilleti nemis volt olyan nézett! bár én megveszek érte...
kiváncsilennék mennyit kellmég várni rá ...
Előzmény: taranto (136)
taranto Creative Commons License 2010.01.29 0 0 136

Én azt olvastam, hogy rövidesen letölthető lesz az első öt évad szinkronosan, a hatodiknak a felirata pedig egy-két héten belül elkészül. Gondolom, több helyre is felkerül majd.

szepsegverseny Creative Commons License 2010.01.28 0 0 135
A dumagép (Frazier) Letölthető.
http://sorozatokingyen.5mp.eu
szepsegverseny Creative Commons License 2010.01.28 0 0 134
http://sorozatokingyen.5mp.eu
http://sorozatokingyen.magyarorszagra.hu

Innen letölthető :)
Canon T50 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 133
Örülök, hogy megtaláltad! Sok sikert az oldalhoz, én már belenéztem!
Előzmény: FrasierFan (131)
FrasierFan Creative Commons License 2008.02.23 0 0 132
Nah nálam lelehet angolul tölteni a szériákat akit érdekel felirat persze niincs hozzá sorry...azt csak úgy lehetne ha egy elvetemült rajongó készítené hozzá....
Torrenttel mükszik csak a dolog próbáltam összegyüjteni azokat a szériákat, ahol nem csak egy két seed van. Jó töltögetés hozzá én már két három nap után elkezdhettem az elsőt :P egy szóval türelem tornaterem XD meg sok rózsát...

Pusy
FrasierFan Creative Commons License 2008.02.23 0 0 131
sziasztok nemrég fedeztem fel ezt a fórumot és nagyon nagyon örülök neki !! mert én egy Frasier fanatikus vagyok és én néztem hajnalban XD Sajna nem az elejétől láttam de egyszerűen imádom és megunhatatlan ! most szedtem le angolul a torrentről (az első és a hetes széria lejött XD) egyébként nem vagyok egy angol zseni de így is szakadok a röhögéstől mert ahogy játszanak az fantasztikus :D:D Kedvencem természetesen Frasier :-))))
Arra vetemedtem hogy csinálok neki egy oldalt (előre szólok h nem lesz aza tuti profi Html kódos izéé csak gportálos sajna :S ez van.)már szerzem be az anyagot amit leforditok vagyis jobban kifejezve próbálok majd leforditani XD szal akit érdekel majd látogasson meg de még nincs fennt semmi mert most rakosgatom fel a épeket meg leírásokat!
Aki szeretne segíteni benne irjon nekem főleg aki tud németül ^^
www.fanthings.gportal.hu
(holnap lesz egy fajin kis Frasier-es fejlécem ha minden jól megy )
Remélem majd sokan leszünk az oldalon :-)
A Frasier fanok tartsanak össze :D:D
Superb_ Creative Commons License 2008.02.17 0 0 130
Nézi valaki ebben a kései (vagy inkább korai) időpontban?
Canon T50 Creative Commons License 2007.11.15 0 0 129
Ez tényleg rossz vicc, hogy a délamerikai sorozatok mennek számolatlanul, Frasier show meg nuku!
Előzmény: parszek (121)
Superb_ Creative Commons License 2007.10.21 0 0 128

Ez pedig egy vicces összeállítás:

http://www.youtube.com/watch?v=v-VuPbXE_bI

Canon T50 Creative Commons License 2007.10.20 0 0 127
Több is van, nehéz egyet kiválasztani. Például az a rész nagyon jó volt, amikor jelmezbál vagy micsoda volt és Roze terhessége kiderült.
Superb_ Creative Commons License 2007.10.18 0 0 126
Majd legközelebb. Nektek melyik rész tetszett legjobban?
Előzmény: KashyaCharsi (125)
KashyaCharsi Creative Commons License 2007.10.14 0 0 125
Pont az utolsó részt nem láttam:(
Canon T50 Creative Commons License 2007.10.14 0 0 124
Én is csatlakozom! Vissza a Frasier show-t a képernyőre. Több dumagépet!
Előzmény: arnyekxxx (123)
arnyekxxx Creative Commons License 2007.10.14 0 0 123
Szomoru vagyok:(


Tudtam, hogy a vége felé tart a 120 résznek, de igy is sokkolt, hogy a pénteken már csak 1 rész volt a dvd-n mikor megnéztem:(

Kedves M1, tessék leadni a többi részt is, igérem veszek a sorozat környékén reklámozott mosóporbol több csomaggal is.
Superb_ Creative Commons License 2007.10.13 0 0 122

ööö kicsit radikális megközelítés, der azt hiszem a korszellemnek megfelel! :)))

 

Lesz itt még Frasier, nyugi, ha akarod fogadok is ebben: ez a sorozat éppen azokat érdekli, akik a reklámbevétel szempontjából célközönség, azonban nehéz kimutatni, mert menekülnek minden kérdezőbiztos elől és mivel annyira azért nincsenek sokan, a hagyományos nézettségi statisztikákban sem szerepelnek vásárlóerejüknek megfelelően.

 

Ez egy rétegműsor értelmeseknek.

Előzmény: parszek (121)
parszek Creative Commons License 2007.10.12 0 0 121

Sajnos ilyen szar országban élünk. Itt csak a dél-amerikai szappanoperákat és a gagyi német sorozatokat adják le végig. A legmegdöbbentőbb az, hogy ez senkit sem érdekel. Nincs egyetlen újságíró vagy politikus sem, aki megszellőztetné a témát.

Biztos vagyok benne, hogy sokan nézték a sorozatot, sok embert vágtak át most is. Aki ezért felelős, az egy becstelen féreg. Börtönben lenne a helye, vagy hatalmas pénzbüntetést érdemelne.

Előzmény: Superb_ (120)
Superb_ Creative Commons License 2007.10.12 0 0 120

Hmm, ma volt az utolsó rész, felvettem, de majd egy jó pohár bor nézem meg.

 

Én is tudom, létezik ilyen rész, sőt van Star trekes és Bill Gate (mint vendég) stb rész, van itt minden, nem is értem miért hagyta abba az MTV pont a közelpénél!

 

Előzmény: Törölt nick (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!