Keresés

Részletes keresés

othiss Creative Commons License 2023.12.04 0 0 4263

ma(is) jártam az osanban(Budaörs), megdöbbentő az árubőség....

othiss Creative Commons License 2023.11.25 0 0 4262

a reklámügynökségük állandóan tesztel, mennyire kedves nekem az osan.?  Ahhoz képest, hogy mennyit nyalnak fel a cégtől, elég gyenge bagázs

 

Persze ez nem minősíti az áruházat.

Előzmény: Káun (4261)
Káun Creative Commons License 2023.11.15 0 0 4261

Én is imádnám ha lenne nálunk...

 

 

Előzmény: othiss (4260)
othiss Creative Commons License 2023.09.10 0 0 4260

még annyit, hogy nincs bajom az osannal, minden annyi, amennyi...a nejem imádja azt a marhanagy budaörsi osant, fél napig képes bóklászni

Előzmény: othiss (4259)
othiss Creative Commons License 2023.09.10 0 0 4259

minden hétfőn nyugdíjas nap van...a nagy számlában benne volt egy rúd téliszalámi, drágább konzervek,  sok nagykiszerelésű mosószer..meg még néhány drágább cucc..ezeket nem vesszük minden héten..ja, én nem tudok létezni a coca cola nélkül,(1,5 lit. zéró cukor) abból is hat db már szép összeg...

 

A nejem a kuponok miatt jár oda, azt hiszi jól jár...én nem beszélem le.

Előzmény: ELK 770 (4258)
ELK 770 Creative Commons License 2023.09.05 0 0 4258

Bocs,de megkérdezhetem hogy hagytál ott 41 ezret? Nagy infláció van tény de ez brutál! Ez nem azzal indokolható.

Én ritkán járok auchanba,(nálunk nincs)de legközelebb jól megnézem az árakat

Ez röhej

Vagy műszaki cikk nyomta fel? ha magadtól költöttél ennyit akkor bocsánat.Gyakran van nyugdíjas nap?

Előzmény: othiss (4254)
Törölt nick Creative Commons License 2023.06.01 0 0 4257

Írhatnál olyat mint a Tesco GM titok című könyv.Olvastad?

Bár ő dícséri az Auchant pár mondatban.

Előzmény: reál.mester (4239)
othiss Creative Commons License 2023.04.22 0 0 4256

ennek a zacskónak mérhetetlen a súlya bármit vesz a versenyző...

Előzmény: Androidfan (4255)
Androidfan Creative Commons License 2023.04.20 0 0 4255

A zacskót a tára miatt kell előre jelezni, hogy ne mérje a mérleg. 

Előzmény: othiss (4254)
othiss Creative Commons License 2023.04.04 0 0 4254

Tegnap "nyugdíjas" nap volt, ennek örömére ~41e Ft-ot költöttem...szégyen, de most tűnt fel, hogy a lebomló zacskó nem tíz Forint, hanem húsz...miből is jött ez le?..

 

A zöldség mérlegelésnél a mérlegen olyan opció is van, hogy lebomló zacskóban mérem, ami tíz Forint..jó, abban volt a cucc, azt a lehetőséget nyomtam...három zacskóm volt.

Baromi sokan álltak a normál kasszáknál, ezért elballagtam ez egyik önkiszolgáló kasszához, ahol nem volt vásárló...itt a zöldségek lehúzásakor a segítő pénztáros kedvesen megjegyezte, hogy a műanyag tasak kódját is húzzam le...lehúztam, de nem nyom nélkül...

 

Ugyanis a zöldség mérésénél a tíz Forintos tasak már benne van a mért összegben,(vagy nem?) és akkor a kasszánál is le kell húzni a zacskót külön?

Ez most hogy?

 

Mert így nem "csak" tíz Forint, hanem kétszer tíz Forint a zacsi...ugye?  

Ezt nem szarevésből kérdem, mert a kapott pontok kompenzálják, hanem csak úgy a rend kedvéért...tíz, vagy húsz Forint majdnem mindegy, nem ezen múlik a vásárlás...

 

A húsvét utáni hétfőn ezt beírom a vásárlók könyvébe, hátha valaki válaszol..

 

Amúgy nagyon szeretem a budaörsi osant,  egy zacskó ára nem ront a véleményemen.

 

Hajrá Auchan!

othiss Creative Commons License 2023.01.28 0 0 4253

érdekes, évekig jó volt, most nagyhirtelen elfáradt a  műanyag? ...olyan, mint régebben a kocsira szerelt nagyító?...elfogyott.

Előzmény: kerekezek (4252)
kerekezek Creative Commons License 2023.01.26 0 0 4252

Mert műanyagból van?

Előzmény: othiss (4251)
othiss Creative Commons License 2023.01.17 0 0 4251

a Budaörsi Auchanban egyre több a megrongált bevásárlókocsi...mondhatni, már feltűnően sok...mi ennek az oka?

othiss Creative Commons License 2022.01.06 0 0 4250

Egy javaslat, ha szabad...

Az önkiszolgáló kassza nagy segítség, jó ötlet...az ügyfél boldogan menne kifelé, de még a blokk bonalkódját kell a zöld fény előtt megmutatni...aztán nyílik amkapu, és mehet...

 

Talán nagyobb lenne a versenyzők öröme, ha a blokk vonalkódjának észlelését egy sípszó/pittenés, vagy bármi jelezné...

Még egy villanyszerelő is meg tudná oldani...

othiss Creative Commons License 2021.11.25 0 0 4249

vagy egy éve fordult elő de nem az osanban....kérdezem a kisasszonyt, aki szorgalmasan pakolászott, -tessékmondani, mostanában nem látom a fahéjas colát...nem is lesz?  olyan kedvesen válaszolt...-nem tudom, de nem is baj,  mert  ezt a szart meg nem inná...-nagyon kedves tetszik lenni, köszönöm...

Talán nyári szünidős lehetett, továbbkullogtam( még  hallottam, hogy mögöttem egy áruházi alkalmazott pasi kioktatta, hogy ezt meg ne hallja többé)

 

Eltelt egy év, jókedvűen bemegyek az osanba, és célirányosan a hagymás pácolt halakhoz (leánykori nevükön ruszli, vagy ruszni) ballagtam...elvettem egy kilós vödröst, de látom, hogy a cédulán akciósan 1.300.-Ft virít, de a gép 1599.-Ft-ot dob...sebaj, a hal alényeg...a pénztárhoz érve megkérdeztem a kisasszonyt, ennek mennyi az igazi ára?..undorodva megfogta, ...-hú, én ezt a szart meg nem enném...csicseregte kedvesen...mondta a nagyobb árat....

Az ügyfélpultnál megkaptam a háromszáz forintomat...

 

Most már tudom, nem csak szarivó, de szarevő is vagyok...

 

E fenti eset az égadta világon semmit nem jelent, ezután is járok mindkét áruházba...csak...nem kérdezek senkitől semmit...

Az osanos ruszli egyébként nagyon finom, több vödörnyi is elfogy télen.

Törölt nick Creative Commons License 2021.03.01 0 0 4248

Ez az, aminek mogyoró van a közepén? Megsúgom, az az ALDI-ban és a LIDL-ben kapható!

Előzmény: reál.mester (4244)
Törölt nick Creative Commons License 2021.03.01 0 0 4247

Mennyi a nádcukor kilója? Kéne a kávémba!

dusan77 Creative Commons License 2020.09.02 0 0 4246

Szia.

 

Érdekelne egy kis infó. Látom, te nagyjából látod a működést. Nézelődtem sokat a neten, jelenleg rendvédelem területén dolgozom, és feltűntek az Auchan biztonsági vezetői hirdetései, de az is, hogy ezek elég sűrűn megvannak hirdetve.

 

Mi az oka a gyors vezetőcseréknek?

 

Köszi. 

Előzmény: Androidfan (4245)
Androidfan Creative Commons License 2020.08.08 0 0 4245

Kedves reál.mester! Nagyon benézted, nem vagyok, nem is voltam sosem "Auchan katona". Valóban dolgoztam ott elég sokáig (nagyjából be is lőtted a pozíciót), éppen ezért érdekel mik is azok az általad említett óriási titkok, melyeknek birtokában vagy. Nyilván nem teljes konkrétumok (nevek, stb) érdekelnek...

 

"De tudod mit?Mondj már te is valamit.Elő a farbával..."

Én semmi olyat nem állítottam, ellentétben veled, hogy bármilyen meghökkentő mesét tudnék ide írni.

Előzmény: reál.mester (4243)
reál.mester Creative Commons License 2020.08.08 0 0 4244

reál.mester Creative Commons License 2020.08.08 0 0 4243

Na jó.Azt hiszem itt fejeztem be.Kedves "Androidfan".Te nem valami kis/nagy manager,vagy egyéb főnökféle vagy?

Vagy csak egy szimplán Auchan katona?De tudod mit?Mondj már te is valamit.Elő a farbával...

Mondjak érdemlegeset?Meséljem el,hogy ilyen durván sehol sem aláztak meg,mint ennél a cégnél?

Vagy tegyem ide fel a bizalmas jegyzőkönyveket,pld. az Auchan-Cora adásvételről?Tudod mit?

Hát nem fogom.Nem azért mert nem lenne rá lehetőségem.Viszont a Médiamarkt reklámszlengje

után szabadon: "Mert hülye azért nem vagyok"......

Igen átgondoltam,nem ér ennyit ez az egész.Vegyétek csak be  a kék pirulát és lubickoljatok a dagonyában.

Még sokáig...............................................

 

Ave.

Előzmény: Androidfan (4242)
Androidfan Creative Commons License 2020.08.08 0 0 4242

Facebook-ot minden cég követi, erre már a munkajog is kiterjed. Ezt a fórumot meg igen, tudjuk, hogy nézik. Eddig a porhintésen túl nem sok érdemlegeset közöltél. :)

Előzmény: reál.mester (4241)
reál.mester Creative Commons License 2020.08.07 0 0 4241

Valóban.Bocsi,hogy körülírom a történetemet,de már leírtam,hogy nem szeretnék pereskedni a "nagy vörös madárral".

Maradjunk annyiban,hogy eladói pozícióban dolgoztam,viszont egyben érdekképviseleti vezető is voltam.

Az Én esetem egyedi,tanulságos,de még most is észnél kell lennem,hogy mit,hogyan közlök itt.Miért?!

Mert remélem tudjátok,hogy ezt a fórumot napi szinten árgus figyelemmel követik a "CÉG" bizonyos vezetői...

Sőt,elárulom,hogy a Facebookon lévő profilokat is. Na,ebből is lett annak idején egy kis "purpárlé"...

Elég legyen annyi,hogy az egyik bértárgyaláson véletlenül megláttam a FB-n közzétett,kinyomtatott kommentemet?!

Na de kinél?Nos,az ellen oldali (a cég) egyik tárgyaló félnél,(az egyik áruházigazgató) nem takarta le feledékenységből.

Én meg a szünetben ezt megláttam,mikor kimentünk a teremből.

Nyilván nem nyilvános volt a kommentem,de mindig akadnak "nagyon elhivatott" (VAMZER) :-) kollégák,akik hajlandóak

FB ismerősként továbbítani a posztokat és kommenteket a managementnek...

De mindez csak annak a bizonyos jéghegynek a csúcsa.

Folyt. köv. .......................................................................

 

Előzmény: Androidfan (4240)
Androidfan Creative Commons License 2020.08.06 0 0 4240

Ez érdekes beköszönés volt, nesze semmi, fogd meg jól! :)

Milyen pozícióban dolgoztál, hogy ennyire birtokában vagy a titkoknak?

Előzmény: reál.mester (4239)
reál.mester Creative Commons License 2020.08.03 0 0 4239

Üdv Mindenkinek!

Előrebocsájtom,hogy már semmiféle bosszú vagy elégtétel nem jár az eszemben.

Szóval,közel 15 évet dolgoztam a cégnél,az egyik Budapesti áruházban,a nyitás

óta.Mivel az átlagnál sajnos sokkal mélyebben ismertem ennek a multicégnek a

"bugyrait",a továbbiakban amiket leírok,azt nyugodtan komolyan vehetitek.

Ha azt mondom,hogy "kész átverés show",azt elhiszitek?!Lehet,hogy nem.

Sebaj...Csak egy kicsit kell gondolkodni.Például azon gondolkodtatok,hogy

az áruházak benzinkútjainak a forgalma és minden egyéb kapcsolódó adata

miért annyira fedett a számotokra?Az "Immauchan" nevű "nagyon érdekes"

mellékvállalkozás (ingatlanügyletek,bérbeadás) hogyan is működik?És az "Oney"?

Majdnem "Money"...Vagy teljesen?A polipot,mint tengeri élőlényt gondolom ismeritek?

Ez olyan,csak hát franciásan raffinált és Ők elegánsnak is mondják.Pedig nem az!

Nyilván tudnék konkrét adatokat és dokumentumokat is közzétenni,de azért azt nem

szeretném,hogy a cég a gatyámat is leperelje rólam,a szinte korlátlan anyagi lehetőségeivel

és az általa búsásan megfizetett sztárügyvédjeivel...

A történetemet majd még folytatom,lesz mit mesélnem,lesznek meglepő.de nem mulatságos

fordulatok is.

Végezetül egy régi Omega számból egy kis részlet,amely majd sok mindent megértet veletek.

Tehát,a "Bűvész".  "Mindenki a kezem nézze,mert lentről a lényeget úgysem veszed észre"...:-)

 

REÁLMESTER

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.09 0 0 4238

A biztonsági őröket azért nem lehet komolyan venni, mert minden héten másik van! :)

Nagy a szórás!

Törölt nick Creative Commons License 2020.06.09 0 0 4237

Ha meg zárás előtt 15-30 perccel érsz oda, első számú közellenség lesz belőled! Úgy néznek rád, mint a véres rongyra. Volt, hogy az egyik biztonsági őr beszólt nekem, de úgy sz*rtam le, ahogy van! Ilyenkor kijön belőlük a Fán Klód Zsándám!

Előzmény: othiss (4234)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.09 0 0 4236

Nekem az nem tetszik, hogy az Auchan önkiszolgálónál nincs készpénzes megoldás.

Ha a Tesco meg tudta oldani, ők miért nem?

 

Arról nem is beszélve, hogy az első bevetésemen elvéreztem, mert egy kanyit nem szóltak, hogy csak bankkártyával lehet fizetni. Épp az aktuális receptjeiket beszélték meg egymással. Mivel csak készpénz volt nálam, sztornózni kellett!

Nagy "öröm" volt!

Előzmény: othiss (4234)
puckandúr Creative Commons License 2020.06.07 0 0 4235

Aztán amikor ők kerülnek ismeretlen új helyzetbe, akkor megint más a hülye.

 

Milyen sértődés van, ha véletlenül meg kell mozdulni egy túliskolázott bőrnek. Akkor aztán mindenki ökör, csak ő helikopter.

Előzmény: othiss (4234)
othiss Creative Commons License 2020.06.05 0 1 4234

Budaörsi Auchan, ma délelőtt.  Pechemre az utolsó, büfé felőli önkiszolgáló pénztárban fizettem. Nagyon jó megoldás, nekem tetszik, jól van kitalálva.  Nem úgy a kijárat. Pont annál az egy szem kapunál akartam kimenni, ami zárva volt(be volt hajtva)..előttem kérdezi egy vevő hogy lehet kimenni? Tolja neki, aztán meglátjuk...nekitolta, sípolás, jön egy biztonsági"szakember", no meg a segítő pénztáros, és kicsit feszülten mondják, hogy a blokkot a kapuoszlopon látható jelhez kell érinteni, az a vonalkód alapján nyit..nem sikerült a vesenyzőnek, a morgó őr nagy nehezen megoldotta, taps.

 

Én következtem, teszem amit kell, de nem nyílik...a már láthatóan ideges őr segít, kikapja a blokkot a kezemből, és odatartja ahogy kell...a kapu nyílik..eddig még majdnem rendben...csak a hiba ott van, hogy teszi a megjegyzéseket a lehetetlen nyugdíjasokra, egyik sem látja, mit -hová...mondom neki, nem lenne hátrány ha tisztelettel beszélne a nyugdíjasokról, de velem is...nagyon feszültnek látom...azt mondja annyi tiszteletet ad, amennyit kap tőlem..ráadásul a segítő pénztáros is ekézett minden hülyét, aki nem látja az oszlopot, és azon a jelet..

 

Nos megvárom hány ember veszi észre...egy sem..mondom az őrnek, nagyobb tábla kellene, hogy mindenkinek egyértelmű legyen..egyértelmű az, mondja, és idegesen mutogatja a tenyérnyi jelet..miközben a segítővel rendesen ekézik a magamfajta izgágákat...

 

Nos kedves műszak, nem ártana egyszerre aktiválni a másik kapuval, vagy ha felszerelik az osszeset, akkor...és nagyobb táblán jól láthatóan figyelmeztetni a vakegereket, mi az elvárás kijutási szándék esetén..

 

Igazam van, vagy igazam?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!