Keresés

Részletes keresés

dreamworld Creative Commons License 2001.10.06 0 0 1087
Nincs koztetek veletlenul vki, aki a XVII.ker korul lakik?? ki kene probalnom a demolemezt egy masik gepben is.... de nincs idom atmenni a haveromhoz, meg a boltba se, mivel most sok a melo...
ha valaki tud segiteni, megkoszonnem...

Laza

dreamworld Creative Commons License 2001.10.05 0 0 1086
sajnos meg csak egy lemezem van, de majd mashol kiprobalom a demot...

Laza

cue Creative Commons License 2001.10.05 0 0 1085
Hát ha csak azt nem tölti be, akkor valószínüleg nem a géppel van baj! Ha tudsz, próbálj minél több eredeti lemezt kipróbálni, abból ki fog derülni!
Előzmény: dreamworld (1084)
dreamworld Creative Commons License 2001.10.05 0 0 1084
ugye nem a gep rossz?
dreamworld Creative Commons License 2001.10.05 0 0 1083
hi all...

van egyfontos kerdesem...
szoval ma vettem meg a PS2met...
a kerdes az, hogy lehetseges e az, hogy a demolemez rossz...?
ugyanis amikor probalom betolteni a Wild-wild Racinget, nem tolti be, es az olvaso fol-le porog...

amugy minden mast beolvas rendesen, csak azt nem... help...

amugy a GT3at szereztem meg igy eloszor... kirr...

Laza

Bahamut Creative Commons License 2001.10.05 0 0 1082
Martin- mit keresel te ittt, foszerkeszto ur??
Neked a poros irodádban kéne csücsülni a csipivel ,és veszettül körmölni valami irto vicceset, ertve vagyok??
Ja, kuld lecci fF -es posztert!!
Jibe Creative Commons License 2001.10.05 0 0 1081

Elvégre rally, naná, hogy csúszkál . :))
Mondjuk, ha a Colin 2.0-nál is jobban csúszik, akkor már tényleg gáz van .
Előzmény: martin576.hu (1077)
dreamworld Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1080
halo all...

akkor most varnam az ajanlatokat, hogy ki milyen chippelesi megoldast, esetleg chippelot tart korrektnek.....

koki
Laza

Jon Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1079
Hat nem tom, en leginkabb a ps2.ign.com-ot nezegetem az meg amcsi. Mert ugyan volt egy rahedli linkem mindenfele cool ps2 sitekkal, de ujra kellett formazni a vinyomat es meg nem gyujtottem ujra ossze. Asszem a www.computerandvideogames.com -on meg a gamesradar-on europai infok vannak...
Előzmény: cue (1078)
cue Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1078
"Hah, az a maszka volt, amiben kis embereket kellett megmenteni, ugye?"

Az-az! Nekem nagyon tudnak hiányozni az ilyen hangulatos logikai-akció-platform játékok. Persze egy MGS2 mellett könnyebben viselném a hiányukat...mikor jön az EU-verzió?

Előzmény: Jon (1075)
martin576.hu Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1077
Van már WRC-m, bitangul néz ki, de nekem az irányítással gondjaim vannak (ez nem jelent semmit, nem vagyok jó az autós stuffokban). Csúszkál a kocsi.
Jibe Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1076

Na, azért a WRC , a Getaway, és a Suntman sem igérkezik rossznak .
Viszont a Test Drive Off Road és a Paris-Dakar jó nagy csalódás volt, ennél az ATV Offroad is százszor kellemesebb .
Előzmény: Jon (1075)
Jon Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1075
Hah, az a maszka volt, amiben kis embereket kellett megmenteni, ugye?

Autos gamezbol en varom a need for speed aktualis reszet is, mert a szimulacio gagyisagatol eltekintve nagyon szep palyak vannak azokban a gamekban. Bar a nfs porsche challenge szimulacioban is ottvolt (psx-en).

Előzmény: cue (1073)
Jon Creative Commons License 2001.10.04 0 0 1074
:)

Oke, mint szakmabelinek nincs okom megkerdojelezni azt, amit leirtal. En vegulis az emlitett rally csapattol olvastam ezt valami kulfoldi site-on. Jo, talan nem az volt hogy a HW hasonlit, hanem a kodolas maga. Amigan maximum amos-ig jutottam a code-ban, amiben ugyan volt copper list, de hat az nem egy seka assembler... :)

Előzmény: Törölt nick (1072)
cue Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1073
Én jobban örülnék egy Ben-e-factor folytatásnak (mondjuk PS2 GFXel, full 3Dben....majd felkelek;D), mint az X-edik autóversenyes játéknak. A GT3-után szinte 100%, hogy a GT4 lesz a köv. autós játékom.... ;)
Előzmény: Törölt nick (1071)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1072
Kedves Jon!

"mert a PS2 multiprocis rendszere nagyon hasonlit az amigakehoz"

Több barátom is fejlesztette a ps2-t (japánban és amerikában), köztük Vass Attila(Musator), és Nagy Gábor(Eridani). Annak idején MINDKETTEN advanced amigások voltak, és semmilyen hasonlóságot nem mondtak a multiprocesszoros rendszerrel kapcsolatban az amigával...

Ja, én is amigáztam jó pár évig.. (nem is beszélve a régebbi cuccokról 83 óta..)
:)

Mellesleg a mi cégünk most is ps2-re fejleszt.. (pl. ecco the dolphin)
:))

Előzmény: Jon (1068)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1071
A digital illusions tudtommal csinálja a MotorHead2-t ps2-re.
Bár lehet hogy nem aktuális.
Előzmény: cue (1070)
cue Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1070
Hát tényleg nem bánnám, ha a Digital Illusions, Liquid Design vagy egyéb régi skandináv csapatok fejlesztenének....design terén verhetetlenek!
Előzmény: Jon (1068)
Jibe Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1069

A Nagy kékség Jean Renoval rulez . :)
Előzmény: Jon (1068)
Jon Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1068
Asszem az egy buvaros film cime (is), ezert sosem vagyok benne biztos hogy big vagy deep. :)

PS2 kodolasba beszalhatnanak a volt amigas fiuk (valami rallyt asszem ex amigasok gyartanak), mert a PS2 multiprocis rendszere nagyon hasonlit az amigakehoz (ott is kulon volt proci mindenre es elegge ossze kellett hangolni a chipram miatt, aminek a PS2 megfeleloje a 4mega vram kiveve a hangot. Fat agnus, lisa, denise, amikben a copper meg blitter is volt).

Előzmény: Jibe (1066)
dreamworld Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1067
a felbontas merteke fugg a TVdtol is, ugyanis a PS2 tamogatja a nagyfelbontasu TVket....
de egy technikai leirasban biztosan megtalalod a max felbontas erteket... (ha jol emlekszem kb 1xxx*7xx a max)

Laza

Előzmény: SyL (1059)
Jibe Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1066

Arról se feledkezzünk meg, hogy állítólag a GT3 is kb. 30-40 %-át használja ki a gépnek . Gondolok itt többek között arra , hogy a proci a 48 gigás sávszélességnek köszönhetően 26 frame/sec-el ( ! ) képes frissíteni a VRAM-ot.
Mondjuk ezt nagyon macerás még kódolni, nem is biztos, hogy vállalkoznak majd rá, de mindenesetre a gépben benne van .

Úgy sejtem, az IBM-nél a Deep Blue-ra gondoltál, amelyik elpáholta Kaszparovot .

Előzmény: Jon (1062)
KaTy Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1065
Ha más céggel csinál jó játékot nekem az is jó:-)
Előzmény: dracoo (1063)
dracoo Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1064
Bocs, természetesen nagy 'H'-val: Hironobu Sakaguchi 8)
Előzmény: dracoo (1063)
dracoo Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1063
Egyelőre az érdekelne, marad-e hironobu Sakaguchi a cégnél...?
by(e): dracoo
Előzmény: KaTy (1061)
Jon Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1062
Helo peces. :)

- XBoxra is lesz sok game, ami PS2-re, mert a cegek tobbsege multiplatformra dolgozik. De mivel a PS2 mar elegge leterjedt, igy nem hiszem hogy annyi exkluziv "csak xbox" game lenne, ami miatt erdemes azt venni.

- Szerintem csak bi/trilineart tud, isot.-t maximum szoftveresen (ne feledd, 2 eves technologia a graf chipje). Egyesek szerint ennek ellenere az uj NVidia sorozat nem tud annyival tobbet mint amennyivel fiatalabb es tobbe kerul.

A gamek 70-80%-a 60 (50 ha pal, a tobbi 30/25. Mondjuk egy maszkalos adventure vagy rpg nem is kivan 60/50-et, mivel eleve lassu. Megzakkanas eleg keves jatekban van, es ezek foleg azok, amiket nem ps2-re kezdtek fejleszteni vagy atiratok.

Hat nem tudom a felbontast, de valoszinu valtozo.

AA ugyben, sajnos nehany jatek ordit egy jobb aa utan, foleg az egyes objectek szelein latni csikozast. Egy objecten belul szepen meg tudjak oldani a poligonok talalkozasanal. Nem veszes amugy, foleg kontrasztos szineknel van, de ha latod a city crisis nevu gamet egyszer, akkor tudod majd mirol beszelek.

PS3-rol annyit tudni, hogy a sony ibm toshiba harmas altal 2004-re bejelentett szuperchipre epul, aminek egyedul nagyobb teljesitmenye lesz mint a big blue szupergepnek. Grafikai alrendszerrol korai beszelni meg, de remelem 2004-re csak egy jack dugot kell benyomni az agytorzsunkben kialakitott csatlakozoba. :)

A gyorsasag sajnos nem mervado a jatekok minosegeben, mert a cegek inkabb otletben szegenyek, es a gyorsasagnak altalaban azert orulnek a programozok, mert nem kell optimalizalni a kodot.

Ez persze mind csak az en velemenyem, bisztos mas is ir majd ezekrol neked.

Előzmény: SyL (1059)
KaTy Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1061
dracoo! Neked legyen igazad!
Amúgy szarok rá hogy kijön -e a IX pcre vagy sem (emulátorral már végignyomtam)Engem most az érdekel hogy lesz -e FFX, szerintem nem...vagy csak évek múlva:-(
Előzmény: dracoo (1056)
Jon Creative Commons License 2001.10.03 0 0 1060
Nem biztos, hogy pontosan ezt targyaltuk ki, mivel nekem tegnap jott ez az info a listaval egyutt, es nem volt benne szo DOA2-rol. A heten leteszteli a srac, majd akkor kiderul mi is van.
Előzmény: dreamworld (1057)
SyL Creative Commons License 2001.10.02 0 0 1059

Sziasztok!

Kb.10 éve Pc -s vagyok, de már régôta fontolgatom egy konzol beszerzését. Dreamcastet akartam (Shenmue miatt) de most a PS2 felé kacsingatom.
A GC -vel az a baj hogy 90% -ban ovis játékok lesznek rá. (habár a Nintendo egyre inkább szakitani látszik a "dedos" hagyományaival)
Xbox -ra meg eddig nem nagyon láttam tul igéretesnek tunö munkákat.
Nem ugy mint PS2 -re (Namco,Konami,Square,Polyphon D. ...)
-Mgs2
-Gta3
-Ace Combat4
-FFX
-Silent Hill
-Dmc

A ps2 -es játékoknak cool feeelinje van.

Kérdéseim lennének:

-Tud -e anisotropic filteringet a ps2? (vagy csak bi, tri-lineart)

-Minden játék 60 fps -el megy? vagy van amelyik 30 -al ? esetleg van olyan amelyiknél megzakkan a gép ? (belassul?)

- Pal modban milen felbontást nyom a Tv-re? 640x480 ??

- Van olyan stuff amelyikben Anti Aliasingot harwarböl nyomattak? (tudom nem nagy szukség van rá a TV -raszter méretei miatt, ezért is imádom a konzolokat)

- végezetul, egy korai kérdés: Mit tudtok a PS3 -rôl ? asszem valamikor 2004 körul dobják piacra, és 1000x gyorsabb lessz. De ez csak marketing, szerintem mert ez 1 valamely rész számitási kapacitásra vonatkozik. Overall, összességében hányszor lessz gyorsabb?

uDv

Stiletto Creative Commons License 2001.10.02 0 0 1058
lassan olcsobb lesz megvenni eredetiben azt az 1-2(-3-4..?) tuti jatekot mint a warezzal bajlodni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!