Keresés

Részletes keresés

cam aro Creative Commons License 2006.04.26 0 0 1197

Legelso sorban!! Utkozunk!!  De nincs biztositasom, es T56 -om van! :))) (voltal katona?)

Andit ne cseszegesd sztem, Laci is egyerteku vele. Majd kiderul, melyik a jobb.

Es ez csak a hozza allasukon mulik. Ami eddig nem volt "fine".

 de ez az o bajuk. (volt)

Politikusnak, uzlet embernek hiszel?! En nem . Es o/k az/ok.

 

Melot meg nyomd, mert ha egyszer tenyleg szavadon foglak, akkor azt nem uszod meg egy 20-as bol!!

Előzmény: n1 (1196)
n1 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1196
Szega Baratom! Bocsi a keslekedes miatt, de dolgozom mint allat. Tudod Te is itt akkor kell nyomni, de nagyon amikor van melo es amikor van akkor annyi, hogy nem is gyozod. Szoval nem vagyok betunyulva, majd igyexem. Egyszer azert mar utkozhetnenk!
Előzmény: cam aro (1194)
n1 Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1195

  

                              Kedves Andib!

 

Azt elhiszem, hogy nem veletlenul valtal ki csak azt nem tudom, hogy az ott tanusitott magatartasod Laci miatt volt, vagy igy szulettel. En ketszer voltam abban az irodaban es nem is laktam egy hazatokban sem hala Isten-nek, de az a ket alkalom is eleg volt ahhoz, hogy megfogadjam soha tobbet nem kerek beloletek. Az a felsobbrenduseg amit Te ott mutattal es az a lenezes ahogy kezeltel embereket(termeszetesen minket is) gyomorforgato volt. Nem hiszem, hogy azzal hogy szetvaltatok TE egyszeriben megvaltoztal. Tul gyorsan elfelejtetted,hogy honnan is jottel. LOndon nagy varos, de a vilag tul kicsi ahhoz, hogy ne akadj ismerosokbe. Ezt ne feledd!!! Es azt se, hogy Te azokbol az emberekbol elsz akik nalad laknak laktak, persze ez mindkettotoknek jo. Te egy vallalkozo vagy itt es ezert tisztellek is. A kerdes az,hogy ezzel a mentalitassal mennyire viszed. Ez csak Toled fugg. Kivaltal tehat el jott az ido, hogy megcafold a rolatok(rolad) keringo "pletykakat".

SOK SIKERT.

Előzmény: Andib (1192)
cam aro Creative Commons License 2006.04.25 0 0 1194

??????  No ansver???

Nem ismerek rad!!  Betunyultal??

Előzmény: n1 (1189)
spinning Creative Commons License 2006.04.24 0 0 1193
Szia!Figyú! Te írtad hogy Bristolba vagy,és jársz edző terembe is.Nagyon megköszönném ha tudnál írni egy pár e-mail címet amin megnézzhetném a dolgokat.Júniusban mennék,és felkeresnék egy pár termet.Jó lenne tudni hogy milyen árral dolgoznak,meg az órarendet is megnézzném.ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
Előzmény: Törölt nick (1019)
Andib Creative Commons License 2006.04.23 0 0 1192

Kedves n1

 

Elsosorban hozzad szolnek.

Igen, en vagyok az aki kivalt abbol a bizonyos magyarokat segito csapatbol, de valoszinuleg nem veletlenul. Ha szemelyes problemad van velem akkor megirhatod az emailemre, biztosan oka van annak hogy nem kedvelsz/ kedveljuk 1mast.

Sajnalom hogy barmilyen forumba belekukkantok, mindenutt azt latom hogy az emberek 1mast bantjak.

Lehetnek eltero velemenyek dolgokrol de attol meg nem kell negativ velemenyt alkotni a szemelyrol...

Szallasadassal foglalkozom, es ha valakitol rossz szajizzel valok meg az sem az en hibambol tortenik... Az en erdekem hogy a lakoim minnel tovabb nalam maradjanak es jol erezzek magukat, es ehhez a lehetosegekhez merten probalok en es a munkatarsaim is a segitsegunket nyujtani de a cegnek vannak eloirasai amit be kell tartani kulonben mukodeskeptelen. Ezekrol a szabalyokrol minden lako bekoltozes elott tajekoztatva van, eppen az ilyen negativ kritika elkerulese vegett.

Sajnos nem tudunk mindenkinek a kedvere tenni, de annak orulok hogy cegunk rohamosan fejlodik es hogy sok a pozitiv visszajelzes.

Ha bemesz 1 etterembe es nem izlik az etel akkor nem mesz oda tobbet, mert utalod az indiai kajat...pedig ki van irva hogy INDIAN RESTAURANT...

Bocs a hasonlatert, de en oszinten elmondom mindenkinek milyen lehetosegek vannak + ha a szallas nem megfelelo akkor lehetoseg van a cserere, vagy keresek neki mashol lakast vagy szobat, de csak ha megkernek ra.. Nema gyereknek anyja sem erti a szavat :)  

Remelem nem sertettelek meg kedves n1, de en felvallalom magam, de te vajon megtenned e ugyanezt?

 

Előzmény: n1 (1174)
szaszkoj Creative Commons License 2006.04.23 0 0 1191
Sziasztok! Newcastle-ról hol találhatok topicot?... az upon tyne egyetem is érdekel ha lenne valami.Köszi
cam aro Creative Commons License 2006.04.23 0 0 1190

Itt meg a valasz. 

 Mi van ?? 

 Alszol, vazze??Ja,.... asszony  pajtas melett konnnyu!!

Siraly, mar nekem is kene.... aludni.

Előzmény: n1 (1189)
n1 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 1189

 

 

           Haho! Itt vagyok cam aro!

Előzmény: cam aro (1188)
cam aro Creative Commons License 2006.04.19 0 0 1188
Hat ez tenyleg valami!!!   5 orakor mar a neten logni!!  Mas dolgos magyar gyerek, meg ilyenkor csak az orat pislantja, mikor lesz mar vege a melonak!! elynnye! :))).
Előzmény: n1 (1187)
n1 Creative Commons License 2006.04.19 0 0 1187

 

 

                                                       VALAMI!!!!!

Előzmény: cam aro (1186)
cam aro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1186

Irhatnal mar valamit.

 

 Lenne min vitazni.

 

Unatkozom.

Előzmény: n1 (1180)
Ethan Hunt Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1185
Egyebkent:
http://www.upmystreet.com/
Előzmény: SzabcsiPro (1183)
Ethan Hunt Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1184
ket resze van, a kilburn-hoz kozelebbi olcsobb es szarabb (azert meg mindig jobb, mint sok mas resz, nem gaz), az NW3-be eso resz jobb, de q draga, mint swiss cottage.
Előzmény: SzabcsiPro (1183)
SzabcsiPro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1183

Haliho!

 

A kovetkezo lenne a kerdes, West Hampstead kornyeke milyen hely lakas ugyileg????

Mennyire gaz?

Ethan Hunt Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1182
Ez olyan "szep magyaros" beszolas volt, "Fő a jóindulat"...
Előzmény: n1 (1174)
cam aro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1181

Most tenyleg rohogok............

 

Hat nem hagysz ALUDNI!!!

 

otthon is tudjak mi a felhozatal.........

 

 Csak elfelejtettek A Dozsa-t. 

 

 ooo. remelem nem irtam rossz nevet...........

 

Rajtam rohogne mindenki!

 

Most mar tenyleg alszom...

Lehet holnap folytatjuk......

Előzmény: n1 (1180)
n1 Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1180

 

 

Igen jol mondod, eszem vagy nem eszem, csak ezt ugy latszik otthon meg nem tudjak.

Mibol? Hat eleg gyenge a felhozatal.

Előzmény: cam aro (1178)
cam aro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1179

Es meg egy.

 

En nem csatazom.

 

Estleg vitatkozom.  Hol esszel, hol a nelkul.

 

""csak egy hangya vagyok a boly(j-?) bol!""

 

Elj bekeben..

Előzmény: cam aro (1178)
cam aro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1178

Valasztas???

 

Milyen valasztas??                             Mibol???????????

 

Eszem, vagy, nem eszem??

 

Koszonom!!......................  Nem vagyok Ehes!!!!

 

jocakkat.

Előzmény: n1 (1177)
n1 Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1177

 

 

Szega! Tenyleg indul? Es hol? Egyebkent nem felek a noktol, de ettol az egytol inkabb taval tartom magam. Ezt jo szivvel ajanlom Nektek is. Most akkor, ha mi nem csatazunk akkor itt csend van? Mit szolsz a Magyarorszag-i valasztasokhoz baratom?

Előzmény: cam aro (1176)
cam aro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1176

ne felj a "NO"-ktol!!! 

 

 

Nem harapnak!!!

 

 

(figyelem!!!!,  Indul a.................................TOPIC!!!!!!!!!!)

 

 

(Tarara bumsztiret, Tarara bumsztiret.)

Előzmény: cam aro (1175)
cam aro Creative Commons License 2006.04.18 0 0 1175

Miert latsz mindenhol remeket??  

 

 O, csak egy NO!!

 

n1 baratom. 

 

  Lazitss.  

 

 Az ELET szep!

 

(meg le is szarhatnad napi, 150 -bol ................nem???)

 

Vicc vot!!!  :-DDD.

Előzmény: n1 (1174)
n1 Creative Commons License 2006.04.17 0 0 1174

 

 

Vigyazat valoszinu, hogy az Andib abbol a bizonyos "magyarokat segito csapatbol valt ki" Andib="a no"-vel. csak ovatosan!!!!!

Andib Creative Commons License 2006.04.17 0 0 1173

Londoni szallasok kedvezo feltetelekkel.

Bovebb informacioert latogass el honlapunkra ahol elindult a forum is.

www.chrisandltd.com

 

bluekiwi Creative Commons License 2006.04.16 0 0 1172

Van egy atiratando jegyem London-Bp-London viszonylatban. Oda majus 3, vissza 10 vagy 11, most hirtelen nem emlekszem. SkyEurope, 40 font + atiratasert viheto, ez utobbit Neked kene intezned.

Ha erdekel irj ide, aztan hivjuk egymast.

sleeplessinlondon@hotmail.co.uk

 

csao aknot, szkvidinek is puszi.

aknot Creative Commons License 2006.04.15 0 0 1171
Szia,
Angliában keresettek az egészségügyi dolgozók, így jó esélyed van. Arra persze ne számíts, hogy rögtön laborvezetőnek vesznek fel, bármennyire is EU, a Mao.-i végzettséget nem kezelik egy szinten az ittenivel. Kell egy-két év, mire "bedolgozod" magad. Sokat segít, ha itt elvégzel valamilyen - akár fél éves - szaktanfolyamot (pénzbe kerül, de remélhetőleg fogsz annyit keresni, hogy ha összehúzod magad, ki tudod fizetni)
Ha azért jönnél ki, hogy szakmai tapasztalatokat gyűjts, akkor inkább maradj otthon, mert a kórházak felszereltsége átlagosan roszabb (elavultabb, kevesebb gép van), mint otthon.
Persze az emberek (orvosok, szakemberek) hozzáállása is más, amiből azért lehet tanulni.
Pénzt tudsz keresni.
Előzmény: alexander76 (1160)
cam aro Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1170
Nincs miert.
Előzmény: n1 (1169)
n1 Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1169

 

 

Ja, ha igy all a helyzet akkor megkovetlek! BOCSANAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: cam aro (1168)
cam aro Creative Commons License 2006.04.14 0 0 1168

Na, ki derult mirol van szo.

Szval, cinikus leszek.

 

Tudod ez a fajta idezgetes, nem mas mondani valojanak majmolasa.

 

Inkabb "egy fajta" segitseg a gyorsabb megerteshez.  Az ember mozog erre-arra a forumon, felejt dolgokat. Ez inkabb  ismetles, hogy hamarrabb  beugorjon mirol van szo,> mire szol a valasz.

Szval reszedrol rossz lehet a szo hasznalat.

Idezgetni arra az emberre mondjak (mifelenk) akinek nincs sajat gondolata.

 

Ez (talan) ram nem vonatkozik.

 

Keseredet ember???  En?!?! A poenok lehet eroltettetnek tunnek.

Igy irott anyagban, biztos. Itt nehezebb elo adni a szavak arnyekoltsagat, hangsullyait. Itt nem tudom hasznalni a kezem, az arcom. Szval hianyzik a gesztikulacio. Eloben maskepp jonne le, hidd el.

 

Cinizmus?  Igen!   Az van bennem boven.  Tudod...... ez,   ........a pajzs.

Előzmény: n1 (1167)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!